رنگی رنگی
رنگی رنگی
رنگی رنگی

آرشیو مطالب قدیمی رنگی‌رنگی

در 9 سال، 25 هزار مطلب رنگی منتشر کردیم و حالا همه رو اینجا گذاشتیم: آرشیو قدیمی. یکی از دلپذیر ترین پروژه های رنگی رنگی، همین نوشتن روزانه مطالب خلاق و رنگی و کوتاه با هدف اضافه کردن جزییات رنگی به زندگی بود. ما در جریان این نوشتن ها، انقدر چیزی یاد گرفتیم که زندگی مون تغییرات اساسی کرد. با آدمهای خاص و عزیزی آشنا شدیم.

آیا باز هم قراره بنویسیم؟ بله! مثل قدیم؟ نه!
ایده مون برای ادامه اینه: هر چند روز یکبار، یک مطلب خیلی خوب و جالب بنویسیم! مثلا اینکه یک سئوال مهمی انتخاب کنیم و از تعدادی آدم خیلی رنگی بخواهیم بهشون جواب بدن و همه رو جمع آوری بکنیم و در یک مطلب منتشر کنیم تا شما هم جواب هاتون رو اضافه کنید و اون یک مطلب تبدیل بشه به مجموعه خوبی از جواب های آدم های رنگی به یک سئوال! مثلا این جور سئوال ها: وقتی یک چیزی که براش تلاش کرده بودی و امید داشتی که بشه ولی نشده، در اون لحظه که حوصله و اعصاب نداری، چه کار می کنی؟ یا اینکه مثلا اگر بهت بگن می تونی 5 نفر رو انتخاب کنی که روی رفتار و زندگیت تاثیر بذارن (شبیه تر بشی به اونها)، اون 5 تا آدم کیا هستن؟
یا اینکه یک مطلب بنویسیم و یک پروژه گروهی تعریف کنیم و در کامنتها راجع بهش حرف بزنیم!
از این جور مطالب که هر کدومشون بیشتر از یک مطلبه. حرف زیاد داره برای گفتن و شما در کامل تر شدنش نقش خواهید داشت.
البته ایده های خوبی که داریم روشون کار می کنیم، بیشترن. درموردشون صحبت می کنیم به زودی. اصلا خیلی هاشون رو با کمک و نظر شما تصمیم به انتشارشون میگیریم.
راستی! خبرنامه مون مهمه! عضوش بشید.

guest

4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سما
سما

وای وای وای رنگی‌رنگی جان خیلی خوشحالم که برگشتی
و مشتاقم تا کار های جدیدتون رو ببینم💕

مهتاب
مهتاب

من از سال‌های ابتدایی دانشگاهم که میشه سال ۹۳ با سایتتون آشنا بودم و امروز چقدر خوشحالم که متوجه شدم خوندنی‌های جدیدی در راهه و به مطالب قدیمی هم دسترسی دارم 🌼🍓

راضیه
راضیه

عاااااااااااشقتمممممممممم رنگی رنگی جونم😍❤

سوده
سوده

خیلی خوش برگشتید 🥹 منتظر مطالب خوبتون هستیم، این روزا بیشتر به حال خوب نیاز داریم

عنوان

Go to Top