رنگی رنگی
رنگی رنگی
رنگی رنگی

کالرفول‌زون، خواهر رنگی‌رنگی است

ما، یعنی آدمهایی که در اداره رنگی رنگی کار می کنیم، یک مفهومی داریم به اسم طاقچه! طاقچه واقعی، نه! یک لیست از ایده های خوبی که دوست داریم بسازیمشون چون زندگی رو رنگی تر می کنن.
اسم این لیست، طاقچه هست. مثلا میگیم “این ایده رو بذاریم روی طاقچه و 3 ماه دیگه برش داریم”
از ده سال پیش هم که رنگی رنگی رو ساختیم، این طاقچه رو داشتیم. هنوز 2-3 سال از شروع کارمون نگذشته بود که دیدیم نصف موارد روی طاقچه، با اینکه خیلی ایده های خوبی هستن، ولی در ایران نمی شه روشون کار کرد. ما مثل پیاز، لایه لایه تحریم و فیلتریم! جدا از این، هر کاری می خوایم بکنیم باید یک دفتر چهل برگ فقط مجوز های بیهوده بگیریم. باید سر تصویرسازی هامون هم روسری بکنیم و …
پس همون سال ها تقسیم شدیم به دو تیم. تیم رنگی رنگی موند ایران و تیم کالرفول زون هم رفت کانادا. نصف طاقچه شد ایده های رنگی رنگی که توی ایران باید ساخته می شدن و نصفش هم شد ایده های کالرفول زون که اونجا می خواستیم روی این کار کنیم:

آموزش!
زندگی رنگی ساختن، یادگرفتنیه! چطوری یاد بگیریمش؟ چیو اصلا باید بدونیم؟

کالرفول زون 7 ساله شده. ما اونجا تکنولوژی و علم روانشناسی رو با هم مخلوط می کنیم، بهشون رنگ اضافه می کنیم و در ظرف های قشنگی بسته بندی شون می کنیم. آره! دقیقا کارمون همینه!

این سایت کالرفول زونه.  ما به این پروژه خیلی باور داریم. ماه پیش در یکی از بزرگترین کنفرانس های عصب شناسی دنیا، در واشنگتن، نتایج تحقیقات مون رو ارائه کردیم. مقالات علمی خیلی زیاد و مهمی  رو تبدیل به درس های یک لقمه ای کردیم! نزدیک به 10 هزار تا! با 14 تا دانشگاه در کانادا و آمریکا همکاری می کنیم، دو اپ موبایل داریم و یک عالمه کار دیگه که یواش یواش راجع بهشون صحبت می کنیم. اما فعلا می خوایم پیشنهاد کنیم حتما در خبرنامه کالرفول زون عضو بشین!

داستان خبرنامه اینه که ما هر روز سر میز ناهار، از چیزای جالبی که در طول روز گذشته یاد گرفتیم حرف میزنیم! یک نفرمون، این ها رو می نویسه و فرداش در خبرنامه منتشر می کنه! همه اش راجع به سلامت روان هست و هر روز یک مطلب خیلی کوتاه منتشر می کنیم فقط! یک دکمه سورپرایز هم هست توی ایمیل ها!

علاوه بر رنگی رنگی، کالرفول زون رو هم دنبال کنید. زندگی تون رو رنگی تر می کنه.

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

عنوان

Go to Top