طالع رنگی هفته - 2 تا 8 بهمن - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲ تا ۸ بهمن

طالع رنگی هفته – ۲ تا ۸ بهمن

فروردین
دوست داری وقت و پولی که داری رو جاهایی که خودت خوشت می‌یاد مصرف کنی ولی مشکل اینه که وقت و پول آدم محدوده و حداقل توی این هفته که نخواهی تونست زیاد برای چیزهایی که برات هیجان انگیزت وقت ، پول و انرژی بذاری. اشکال نداره. به چیزهای طولانی مدت بچسب و جایی که لازمه وقت بذار و به زودی فرصت پیدا می کنی دنبال لذت‌هات هم بری. آخرین هفته کمی کلافه خواهی بود. دنبال دلیل خاصی براش نگرد. ماه توی خونه پنجمت می درخشه که تاثیرش همینه. فرصت بده و چیزها خود به خود بهتر می‌شن. خودت رو کنترل کن و بذار زمان بگذره. هفته‌ خوبی نیست ولی می‌گذره.

اردیبهشت
بقیه ازت انتظارات متنوع دارن ولی این خودتی که باید تشخیص بدی چی مهمه و چی رو می‌شه بیخیال شد. اما مواظب باش کسی رو در این جریان ناراحت نکنی. توجه کن که حوصله، دقت و همدلی می‌تونه یک مشکل عاطفی رو به یک فرصت خوب تبدیل کنه. اگر کسی باهات درددل کرد به اندازه کافی براش وقت بذار و نشون بده که دوست خوبی هستی. نصیحتش نکن چون ناراحت‌تر می‌شه. دوست باش و صادق و از روز چهارشنبه به بعد شانس خیلی زیادی داری که توی یک جمع مورد توجه قرار بگیری.

خرداد
تحمل کردن شرایط سخت، گاهی کار رو بدتر می‌کنه. این هفته نذار فشارها روت زیاد بشن. مقابله کن و مشکلاتت رو بگو. تحمل کردن همیشه کمک به دیگران نیست. بقیه تو رو شاد و پرانرژی می‌خوان پس سعی کن چیزی بیشتر از اونی که می‌تونی تحمل کنی رو پذیرا نباشی. اگر مدتیه از چیزی ناراحتی، مشکل داره برطرف می‌شه و حتی چیزهای جدیدی توی راهه. آخر این هفته، سیاره پر حرفت یعنی مرکوری و همینطور خورشید درخشان وارد برج دلو می‌شن و این یعنی یک روشنی بی‌سابقه توی زندگی‌ات. برات خوبه اگر برنامه جابجایی بکشی. اگر می‌شه یک سفر و اگر نمی‌شه یک شب نشینی طولانی یا گشت توی طبیعت. مواظب باش مغز فعالت ، احساساتت رو از بازی خارج نکنه.

تیر
نگرانی که اگر واقعیتی رو به کسی بگی، ممکنه اون خوشش نیاد یا حتی تو رو آدم بدی ببینه. ولی بدون که یک دوست صمیمی هیچ وقت اینطور برخورد نمی‌کنه. شروع به حرف زدن بکن و اگر طرفت شروع کرد به قضاوت کردنت بدون که حرف زدن کافیه. سرت با کارهایی که خیلی دوستشون نداری شلوغه ولی این وضع بهتر خواهد شد و از روز چهارشنبه که درگیر یک کار شخصی می‌شی، زندگی با لذت بیشتری ادامه پیدا می‌کنه. می‌خوای چیزی رو بخری، اگر پولت می‌رسه معطل نشو و برو سراغ خرید. اگر هم پولت نمی‌رسه رویا بافی نکن و از چیزهایی که داری لذت ببر.

مرداد
یک سوء تفاهم کوچیک باعث کمی دلخوری می‌شه. بهش زیاد اهمیت نده چون سوء تفاهم چیزی نیست که به راحتی بشه جلوش رو گرفت. از چهارشنبه با ورود خورشید به برج دلو مهربون و رسیدنش به خونه هفتم رابطه‌ات در روز شنبه، فرصت خوبی داری برای کنار زدن هر جور دلخوری و وارد کردن رابطه‌ای عاطفی به یک مرحله جدید. کمی بازیگوش باش تا دنیا هم بتونه باهات بازی رو شروع کنه ولی فراموش نکن که بازی گاهی به نتایجی می‌رسه که از اول دنبالشون نبودی. با هیجان وارد یک جمع جدید بشو چون فرصتیه برای بقیه که تو رو ببینن. در آخر این هفته، پیشنهاد تفریح کوتاه رو رد نکن.

شهریور
اصلا تعجب نکن اگر کاری که باید بکنی با کاری که داری می‌کنی زمین تا دنیا فاصله داره. این هفته لازمه به سراغ کارهایی بری که ترجیح می‌دادی اگر دست خودت بود هیچ وقت پیش نیان اما توی دنیای واقعی چیزها پیش می‌یان و ما باید باهاشون برخورد کنیم. نترس و جلو برو. زمان خود به خود می‌گذره و کارهای دوست نداشتنی تموم می‌شن. یک راز اینه که از روز چهارشنبه سیاره ونوس به پلوتو می‌رسه – اونم درست توی خونه عشق و عاشقی تو. تفسیر این شرایط ساده است: فرصت خوبی داری برای رابطه. حواست رو جمع کن و از چنین شرایط خوبی کمال استفاده رو ببر.

مهر
از موانع بزرگی رد شدی ولی معنی‌اش اصلا این نیست که پیش رو کاملا آسفالته. دقت کن که سیاره حساس ونوس در حال رسیدن به خونه چهارم (ریشه‌ها) است؛ اونهم با همراهی پلوتو. آماده احساسات، یادآوری خاطرات دوست نداشتنی و اینجور چیزها باش. این شرایط طبیعی است و برای گذاشتن از خاطرات بد کاملا مورد نیاز اما فراموش نکن که وقتی کسی می‌تونه مورد عشق قرار بگیره که دائما به عشق‌های قبلی و رابطه‌های ناموفق فکر نکنه. در این هفته اگر این احساسات به سراغت اومدن بهشون فکر کن ولی نذار توشون غرق بشی. اگر قراره رابطه جدیدی شروع بشه یا رابطه فعلی موفقیت آمیز باشه، باید از رابطه‌های قبلی گذشته باشی.

آبان
هفته خوبی نیست. کسی برای ناراحت کردنت پیش قدم می‌شه؛ اونم در حالی که هیچ نیازی به اینکار نیست. تنها چیزی که باعث موفقیت یا شکستش می‌شه روش برخورد خودته. حتی ممکنه اونقدر خوب برخورد کنی که متوجه عملش هم نشی. کسی برای دوستی باهات پیش قدم می‌شه ولی موضوع چندان جدی نیست (: شاید بخوای کمی باهاش بخندی و شاید هم نخوای. انتخاب با خودته. به هرحال این هفته آدم‌ها مثبت یا منفی به تو توجه خواهند کرد و امیدوارم بتونی به خوبی شرایط رو کنترل کنی. اگر تونستی به بوی خوب، لبخند، صدای آرامش بخش و لذت‌های فیزیکی سری بزن تا رضایتت از زندگی در این دوران کمی سخت، بالاتر بره.

آذر
اگر واقعا می‌خوای به موفقیت برسی نباید از کمی کار سخت بترسی. البته لازمه کمی بررسی کنی تا کاری بزرگتر از چیزی که واقعا از پسش برمیای رو بر عهده نگیری. دید مثبت و امیدوار داشتن بهترین اسلحه‌ای است که در طول این هفته می‌تونه بهت کمک کنه. یک اتفاق غیرمترقبه و یک دوستی جدید می‌تونه نه فقط کل این هفته بلکه بخش بزرگی از زندگی‌ات رو با هیجان روبرو کنه. حین یک کار کاملا طبیعی ممکنه کسی رو ببینی یا ممکنه با پارتنرت در یک وظیفه کالا طبیعی مثل خرید کلی خوش بگذرونی. این قابلیت بزرگی است و ازش استفاده کن.

دی
خودت و دیگران، انتظارات بزرگی از تو دارن. حتی اگر بتونی به این انتظارات جواب بدی بسیار مهمه که دقت کنی بیش از حد از زندگی و تفریحاتت برای رسیدن به این هدف مایه نذاری. انسان باید چند بعدی باشه. کار ناتمومی داره که بهتره هرچی زودتر تمومش کنی تا بتونی با خیال راحت به سراغ مراحل جدید بری. تحریک می‌شی به گرفتن یک تصمیم حساس توی زندگی‌ات. بهتره کمی صبر کنی و بیشتر فکر کنی. اگر دنبال ایجاد یک رابطه‌ هستی مواظب باش که بیشتر از اونی که لازمه، از ایده‌آل‌هات کوتاه نیای.

بهمن
همه در یک دوره خستگی زیادی رو تجربه می‌کنن. حالا که خورشید به مرکوری رسیده فرصت خوبیه تا از طریق حرف زدن با بقیه این خستگی رو در کنی. توی جمع‌های کوچیک یا بزرگ شرکت کن، حرف بزن و بخند و شاد باش. منتظر هستی زمان مناسب یک کار فرا برسه ولی باید دقت کنی که آیا واقعا منتظر زمان مناسب هستی یا فقط داری سعی می‌کنی اون کار سخت که باید بکنی رو عقب و عقب‌تر بندازی. اگر لازمه این فصل از کتاب زندگی رو ببندی و سراغ فصل بعدی بری، زودتر اینکار رو بکن.

اسفند
کی از تو بهتر برای تصمیم گرفتن در مورد زندگی شخصی‌ات؟ کنترل رو به هیچ کس نده و خودت زندگی، کار و رابطه‌ات رو به سمتی ببر که دوست داری. حالا که آینده دقیق‌تر در معرض دیدت است، ببین اونو می خوای یا به نفعته تغییرش بدی. زندگی خیلی طولانی‌ات پیش رو داری و بهتره جهت رو به سمتی بذاری که دوست داری. در طول این هفته توصیه می‌شه با خودت خلوت کنی و برای خودت برنامه بریزی. اگر اصرار کردن به مهمونی برو ولی دقت کن که حتما به اندازه کافی برای خودت هم وقت بذاری. کار عقب افتاده‌ات رو تموم کن تا هفته بعد رو بتونی کم استرس‌تر شروع کنی. گاهی تنهایی قدم زدن نتایج غیرقابل باوری داره؛ از سه شنبه تا یکشنبه حتما امتحانش کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...