فکت گرافی - معرفی می کنم، دکتر کدو سبز - مجله آنلاین رنگی رنگی

فکت گرافی – معرفی می کنم، دکتر کدو سبز

فکت گرافی – معرفی می کنم، دکتر کدو سبز
کدو سبز حاوی مقدار زیادی ویتامینA و پتاسیمه که اگه اونو خام مصرف کنید درصد بیشتری از این مواد جذب بدنتون می‌شه. اگه کدوهای درشت‌تر رو انتخاب کنید که تخم بیشتری دارن، می‌تونید از خاصیت‌های تقویت کننده روده و معده کدو نهایت استفاده رو ببرید.
در تصویر زیر چند نکته مهم در مورد کدو سبز که دونستنش در زندگی روزمره به شما کمک می کند را نشان می دهد . سایز این عکس هم برای پرینت گرفتن و هم برای استفاده به عنوان کاغذ دیواری دسکتاپ کامپیوترتان مناسب است.
کدوی سبزبرای مشاهده تصویر در سایز بزرگ اینجا را کلیک کنید
Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. aliscan
  ۲۰ دی ۱۳۹۱

  عالـــی بود!
  ممنون♥
 2. سارا عرب زاده
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۲

  راهی بلدین برای اینکه موقع سرخ کردن کدو انقدر روغن نپره ؟
 3. محبوبه جلالی
  ۹ خرداد ۱۳۹۲

  حالا که کدو اینقدر پرخاصیته بد نیست یک غذای خوشمزه ی شمالی ،که با کدو درست می شه رو بهتون یاد بدم اسم این غذا به مازندرانی کیی چلیک کوکو هست که به فارسی می شه کوکوی کدوواما طرز تهیه اش که خیلی هم ساده است: ۲تا ۳ تاکدو رو بدون اینکه پوست کنید حلقه حلقه ببرید ودونه دونه سرخ کنید(به نظر من که برای کدو سرخ کردن به روغن زیادی نیاز نیست)بعد که همشون سرخ شدن (هردو طرف کدوها)، اونا رو کف تابه بچینید. در ظرف دیگه ای ۳ تا تخم مرغ را بشکنید وبا کمی نمک خوب هم بزنید .حالا این تخم مرغ های هم زده رو روی کدوها بریزید واجازه بدید تا کوکوی خوشمزه تون آماده بشه. مازندرانی ها این کوکو رو با ماست وخیار می خورند.نوش جان
  • نگار یعقوبی
   ۱۱ خرداد ۱۳۹۲

   ایشون هم یکی دیگه از مامان های تیم رنگی هستند. خاله محبوب. این غذا رو توی رنگی رنگی می بینید به زودی 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...