رنگی یاب – کنج دنج با ژو - رنگی رنگی

رنگی یاب – کنج دنج با ژو

رنگی یاب – کنج دنج با ژو

داشتن یک کنج دنج خصوصا تو این روزهای سال، که بتونیم بشینیم و چند صفحه کتاب بخونیم یا حتی چشمامون رو ببندیم و به موزیک پر آرامشی گوش بدیم خیلی ایده دلنشینی هست. هرکسی این کنج دنج رو با یک چیزی تزئیین می‌کنه اما پیشنهاد می‌کنیم تو این گوشه دوست داشتنی، حتما یک شمع و عود هم داشته باشی و از تماشای شعله و رقص دودش لذت ببری. حالا که چنین فکر جذابی رو به ذهنت انداختیم بد نیست تا با مهمون رنگی یاب امروز آشنا بشی.

star1

الهه، دختر هنرمند ۲۲ ساله‌ای هست که برندی به اسم « ژو » رو ساخته. جایی که در اون، دست‌سازه‌های خیلی جذابی با جزئیات چشم نواز تولید می‌کنه. اکثر این محصولات طوری طراحی شدن تا کاربردی به عنوان جا شمعی، جای عود آبشاری و معمولی داشته باشن. اما اونقدر ظاهر جالبی دارن که تنها برای دکوراسیون هم می‌تونی ازشون استفاده کنی. علاوه بر این‌ها، ظروفی برای نگهداری از زیورآلات هم تولید می‌کنه. نکته خیلی جالب سازه‌های ژو، چند کاربردی بودنشونه.

وقتی به صفحه اینستاگرام فروشگاه ژو سر بزنی و چند لحظه‌ای به عکس‌ها نگاه کنی، حتما یک عالمه تصویر خاطره انگیز مثل شخصیت‌های کارتونی و انیمه‌ای رو می‌تونی بین‌شون پیدا کنی. تازه این نهایت کار نیست و الهه، بر اساس عکسی که براش بفرستی می‌تونه مجسمه با کاربرد مورد نظرت رو هم بسازه. مثلا یک جاشمعی به شکل یکی از آدم‌های دوست‌داشتنی زندگی‌ات!

می‌تونی در صورت تمایل، از طریق صفحه zho.design سفارش‌ات رو ثبت کنی. توضیحات هر محصول، برای تصمیم‌گیری راحت‌تر بهت کمک می‌کنه. همچنین بهت پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به هایلایت‌های صفحه بندازی و از مطالب جالبشون مثل خواص عودها لذت ببری. اگر دوست داشتی، با معرفی ژو به بقیه، ازش حمایت کن 🙂

star1

راستی اگر تو هم کسب و کار خلاق و با کیفیتی می‌شناسی که جاش در رنگی‌یاب خالیه، حتما بهمون معرفی‌اش کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...