رنگی یاب – زندگی بدون پسماند - رنگی رنگی

رنگی یاب – زندگی بدون پسماند

رنگی یاب – زندگی بدون پسماند

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

هر آدمی که روی کره زمین زندگی میکنه، سهم خودش رو برای مراقبت از محیط زیست اطرافش داره. اگر هر شخص این سهم رو ایفا کنه، همه ی ما میتونیم زندگی شادتر، سالم تر و راحت تری رو تجربه کنیم. یکی از راه ها این هست که از محصولاتی استفاده کنیم که از مواد طبیعی درست شدن و پسماند مضری ایجاد نمیکنن. شهرزاد با زندگی بدون پسماند در همین زمینه فعالیت میکنه.

شهرزاد در صفحه اینستاگرام کاری اش به اسم zerowaste.shahrzad محصولات بدون پسماند که با مواد طبیعی ساخته میشن رو ارائه میکنه. اون برای تهیه این بسته ها از برندهای ایرانی سبز دیگه کمک میگیره و در هر پستی که میذاره، اطلاعات زیادی رو راجع به ترکیبات محصول به ما میده. بسته های محصولاتش تنوع زیادی دارن. از محصولات مراقبت از پوست و مو گرفته تا مسواک ها و تیغ های اصلاح از جنس بامبو. شهرزاد در معرفی کسب و کارش میگه «ما در اینجا آگاهی را در کنار محصولاتِ سبزمان عرضه می‌کنیم🌱».

شما میتونین از طریق هایلایت ها و پست های این صفحه، اطلاعات زیادی در مورد زندگی بدون پسماند به دست بیارین. کی میدونه شاید باعث بشه تا اولین قدم رو در این مسیر بردارین و یا این ایده رو با معرفی و حمایت از این صفحه، به بقیه آدم های رنگی بدین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...