رنگی یاب – آیه حمداوی و پسماند صفر - رنگی رنگی

رنگی یاب – آیه حمداوی و پسماند صفر

رنگی یاب – آیه حمداوی و پسماند صفر

هر اتفاق خوبی که تو دنیا میفته، یک ذهن رنگی و اراده ای محکم پشتش بوده. آدم های رنگی میدونن که اگر رویایی رو در ذهنشون دارن، حتما توانایی رسیدن بهش رو هم در خودشون دارن. این آدم ها میدونن که برای داشتن یک دنیای بهتر، باید به سهم خودشون قدم بردارن. این قدم های کوچیک و بزرگ در کنار هم منجر به اتفاقات خوبی میشه که ما در رنگی یاب به اون ها میپردازیم.

star1

ما در رنگی یاب این اتفاقات رنگی که باعث میشن دنیا به جای بهتری تبدیل بشه رو به شما معرفی می کنیم. شاید انگیزه ای باشن که از این به بعد بیشتر به آرزوهاتون باور داشته باشین و دست از رویاپردازی و تلاش بر ندارین. چون همیشه در بین این مطالب رنگی، یک جایی برای شما هم داریم.

heart3

قبلا هم در رنگی رنگی در مورد سبک زندگی و فرهنگ Zero Waste، زندگی بی زباله یا پسماند صفر صحبت کردیم. فرهنگی که در اون آدم ها تلاش می کنن تا جایی که می شه زباله ای تولید نکنن و با این کار برای حفظ زمین قدم مثبتی بردارن.

star1

آیه حمداوی یکی از آدم هایی هست که این روش رو برای زندگیش انتخاب کرده، اون در ایران زندگی می کنه، سعی میکنه روش های کاهش تولید زباله رو صفحه اینستاگرامش با بقیه به اشتراک بذاره و دیگران رو هم به این کار تشویق کنه. شما می تونین در اینستاگرام با اسم ayehhamdavi او رو دنبال کنین و از راهکارهاش استفاده کنین تا اطلاعات تون رو در مورد این سبک زندگی بالا ببرین. شاید انقدر براتون مفید بود که کم کم این کار رو به بخشی از سبک زندگی تون تبدیل کردین.

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که جاشون در رنگی یاب خالیه، حتما در بخش کامنت ها به ما اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. ناديا
    ۱ فروردین ۱۳۹۹

    خواهر دوست عزیزم نشاط جان با استفاده از تخصص خودش یک ایده رنگی راه انداخته و اون تولید پادکست های مدیتیشن برای کودکانِ.خیلی خوب میشه اگه باهاش صحبت کنید و کارش رو معرفی کنید تا بچه هایی که مخصوصا الان توی خونه هستن بتونن استفاده کنن. آیدی اینستای نشاط جون @neshatahmadii
  2. طلوع
    ۱ فروردین ۱۳۹۹

    آیه جان عالی هستند . مرسی که معرفی می کنیدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...