رنگی یاب – پادکست ساعت صفر - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست ساعت صفر

رنگی یاب – پادکست ساعت صفر

آدم های رنگی که در گوشه و کنار این دنیای بزرگ زندگی می کنن، خالق کلی اتفاق جالبن که باعث میشن دنیامون بستری از رنگ، خلاقیت و مهربانی باشه. اتفاقاتی که سعی دارن لبخند و شادی به زندگی اضافه کنن. کافیه عینک رنگی یاب مون رو به چشم بزنیم و با دید متفاوتی به اطراف نگاه کنیم.

ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم با این افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها آشنا بشیم و ازشون حس خوب و انگیزه بگیریم. این موضوع میتونه بهتون کمک کنه تا کمی بیشتر به توانایی های خودتون توجه کنین و در نهایت به این نتیجه برسین که اگر رویایی دارین، قدرت رسیدن به اون رو هم در وجودتون دارین. اگر این موضوع رو از صمیم قلب باور کنین، شاید چند وقت دیگه در رنگی یاب در مورد شما و موفقیت بزرگتون بنویسیم 🙂

تا حالا به مفهوم زمان فکر کردین ؟ 
اصلا فکر می کنین زمان به شکلی که در زندگی ما وجود داره هست یا کلا ساخته ی ذهن ماست ؟ 
تا الان فیلم ها و قصه های زیادی در مورد این موضوع ساخته و نوشته شده . اما امروز می خوایم یک پادکست سریالی بسیار جذاب رو با محوریت همین موضوع براتون معرفی کنیم.
ساعت صفر اسم پادکستی سریالی – پلیسی هست که به تازگی فصل دومش شروع شده. پادکستی که روایتگر داستان یک پسر جوان در زمان حال هست که طی اتفاقاتی سفری در زمان داره . ویژگی بسیار جالب این پادکست رو میشه روایت قشنگ و داستان پر فراز و نشیب اش دونست که شنونده رو اصلا خسته نمیکنه. بنابراین اگر اهل شنیدن پادکست هستین و دوست دارین با یک داستان هیجان انگیز سرگرم بشین پیشنهاد ما این هست که ساعت صفر رو در لیستتون داشته باشین. کیفیت و زمانی که برای ساخت این پادکست گذاشته شده رو می تونین با یک بار شنیدنش حدس بزنین. بنابراین اگر دوستش داشتین شما هم به دیگران معرفیش کنین . فقط در نظر داشته باشین که این پادکست برای افراد زیر ۱۵ سال مناسب نیست. 
شما میتونین در تمام پادگیرها که در این آدرس معرفی شدن، به ساعت صفر گوش بدین. همچنین اینستاگرام ساعت صفر پست های جالبی داره.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...