برای داشتن یک زندگی رنگی - 22 تیر - رنگی رنگی

برای داشتن یک زندگی رنگی – ۲۲ تیر

برای داشتن یک زندگی رنگی – ۲۲ تیر

رنگی زندگی کردن خیلی خوبه . چون توش مدل خودمون هستیم . چون یاد میگیریم از چیزهای کوچیک هم لدت ببریم. یاد میگیریم به جای غر زدن، کاری انجام بدیم.
سبک زندگی رنگی چیز عجیبی نیست . همش یعنی : شاد باش :)
ما هر روز تلاش می کنیم براتون سرویس ها و ایده ها و مطالب و برنامه های رنگی ارائه کنیم تا حالتون بهتر باشه و یتونین راحت تر سبک زندگی رنگی داشته باشین.
در همین راستا تصمیم گرفتیم تا هر روز یک مطلب آزاد براتون منتشر کنیم که توش یا مجموعه عکس ها با حال و هوای رنگی هست یا پیشنهاد های ساده و یا  یک شعر یا دستان کوتاه :)ایده اینه که بعد از دیدن این مطالب حالتون کمی شادتر باشه :)
یادمون نره که امروز یکی از روزهای عمر ماست که دیگه تکرار نمیشه. مثل یه بوم نقاشی سفید که تا شب فرصت داریم روش نقش های قشنگ بکشیم.
ما می تونیم مشکلاتمون رو حل کنیم حتی اگه خیلی سخت ! باید قوی بود 🙂

 

بابا لنگ دراز نامه ای برای جودی آبوت نوشته بود :

 

جودی! کاملا با تو موافق هستم که عده ای از مردم هرگز زندگی نمی کنند و زندگی را یک مسابقه دو می دانند و می خواهند هرچه زودتر به هدفی که در افق دوردست است دست یابند و متوجه نمی شوند که آن قدرخسته شده اند که شاید نتوانند به مقصد برسند و اگرهم برسند ناگهان خود را در پایان خط می بینند. درحالی که نه به مسیر توجه داشته اند و نه لذتی از آن برده اند…
دیر یا زود آدم پیر و خسته می شود در حالی که از اطراف خود غافل بوده است. آن وقت دیگر رسیدن به آرزوها و اهداف هم برایش بی تفاوت می شود و فقط او می ماند و یک خستگی بی لذت و فرصت و زمانی که ازدست رفته و به دست نخواهد آمد…
جودی عزیزم! درست است، ما به اندازه خاطرات خوشی که از دیگران داریم آنها را دوست داریم و به آنها وابسته می شویم. هرچه خاطرات خوشمان از شخصی بیشتر باشد علاقه و وابستگی ما بیشتر می شود.
پس هرکسی را بیشتر دوست داریم و می خواهیم که بیشتر دوستمان بدارد باید برایش خاطرات خوش زیادی بسازیم تا بتوانیم در دلش ثبت شویم.

 

آدمها چقدر از ما خاطره خوب دارن ؟ 🙂

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. زهره
  ۲۲ تیر ۱۳۹۴

  ممنونم رنگی رنگی 🙂 دقیقا همینجوریه این خاطره های خوبن که یه نفرو تا ابد واست عزیز و فراموش نشدنی میکنن
 2. سمانه
  ۲۲ تیر ۱۳۹۴

  سلام صبح همگی بخیر
  برای یه زندگی سالم که معمولا بدون مشکل جریان نداره در عین اینکه هدف برای ما انگیزه ایه که سختی راه رو تحمل کنیم ولی خود سختی راه هم لذت رسیدن به هدف رو چند برابر میکنه ^_^
 3. سحر
  ۲۲ تیر ۱۳۹۴

  سلام . اول از همه واقعا ممنون بابت این همه انرژی و اتفاقای خوب که تو زندگیمون ایجاد کردید. دوم از همه هم اینکه من دوبار دارم بابت قابلیت یادداشت تقویم رنگی رنگی پول میدم . چه معنی داره که هنوز این قسمت برام فعاال نیست؟ یکی رسیدگی کنه لطفا 🙂
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۲ تیر ۱۳۹۴

   ایمیل بزنید لطفا ! قطعا یه جای کار ایراد داره ! آیا بعد از خرید برنامه رو آپدیت میکنید ؟
 4. اعظم صالحی
  ۲۳ تیر ۱۳۹۴

  عالی بود
 5. سیاره آبی
  ۱۲ تیر ۱۳۹۵

  ممنون از شما
  یه سوال این نامه تو کتاب بابا لنگ دراز بود؟ !!!!!
  • سیاره آبی
   ۱۳ تیر ۱۳۹۵

   سلام مجدد
   آیا این نامه در کتاب بابا لنگ دراز بود ؟ چون من این کتاب را چندین بار خوندم یادم نمی یاد یه همجین چیزیو
   شاید این نامه در کتاب دشمن عزیز است.
   ممنون میشم پاسخ دهید
 6. ….
  ۱۲ تیر ۱۳۹۵

  من فکر کنم بلد نیستم خاطرات خوش برای کسی بسازم…:(ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...