رنگی یاب – دست سازه های رنگی زاهارا - رنگی رنگی

رنگی یاب – دست سازه های رنگی زاهارا

رنگی یاب – دست سازه های رنگی زاهارا

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

یک کسب و کار رنگی از یک جرقه کوچیک تو یک ذهن خلاق و رویا پرداز شروع میشه. کم کم پرورش پیدا میکنه و اون وقت هست که رویای یک هنرمند به واقعیت تبدیل میشه. ما در رنگی یاب امروز به سراغ معرفی یکی از همین کسب و کارها رفتیم.

زاهارا یک برند ایرانی هست که رنگی جات کوچیک درست میکنه تا به گوشه و کنار زندگی شما رنگ و حال خوب بپاشه. محصولات زاهارا شامل دگمه ها، مگنت ها، و پیکسل های دست ساز هست. اون ها از جنس سرامیک هستن و در کوره پخته میشن. با اینکه این دست سازه ها خیلی کوچیک هستن اما وقت زیادی برای جزئیاتشون صرف شده تا نتیجه نهایی متفاوت، با کیفیت و زیبا باشه.

شما میتونین در صفحه اینستاگرام zahara_handmade بیشتر با کارهای این هنرمند آشنا بشین، دست سازه مورد نظرتون رو سفارش بدین و ازش حمایت کنین. راستی یادتون نره متن زیر عکس ها رو با دقت بخونین، حتما ازشون لذت میبرین 🙂

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. دل افروز استودیو
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

  من و همسرم در هوم استودیو دل‌افروزمون ســاعـــت و آبــــاژور دست‌ساز بتنی می‌سازیم.

  به تازگی چاپ دستی روی پایه و شید آباژور رو هم شروع کردیم که در چاپ دستی پایه ما اولین هستیم تو ایران و تا حالا کسی این کار رو نکرده.

  سعیمون بر اینه به قلب و خونه‌ٔ مردم عزیز ایران نور بپاشیم و قشنگی.

  اگرچه هنوز اول راهیم اما به امید خدا نمونه‌کارای بسیار بیشتری در پیجمون قرار می‌دیم.

  خیلی خیلی خوشحال می‌شیم بهمون در اینستاگرام به آدرس delafrooz.studio سربزنید🌹
 2. فاطمه 🍀
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی عزیز . من هم به پیشنهاد دوست رنگی ام مهسا خیلی وقته شما رو دنبال میکنم و کلی انرژی از کامنت ها،تصویرها، فال هفتگی و … میگیرم. یک مدتی هم هست که دارم دنبال رویاهای رنگی ام میرم و سفال وسرامیک دستبند و گردنبند رنگی می سازم و در صفحه ی اینستاگرامم به اشتراک میزارم.
  @gallery_golbarg_97
  ممنونم از تمام اتفاق های رنگی که برای ما بوجود اوردی.
  *رویاهاتو دنبال کن *ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...