چالش یک هفته لیست نویسی با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته لیست نویسی با رنگی رنگی

چالش یک هفته لیست نویسی با رنگی رنگی

در زندگی رنگی هرروز یک فرصت تازه با اتفاقات جدید هست که می تونه بهمون کمک کنه تا آدم بهتری نسبت به روز قبل باشیم. برای ایجاد این تغییر نیازی به انجام کارهای عجیب نیست همین که سعی کنیم عادت جدیدی رو در خودمون به وجود بیاریم خودش یک قدم مهم در جهت ایجاد تغییر و بهتر شدن هست.

star2

رنگی رنگی هم سعی داره تا تو این مسیر کنار آدم های رنگی باشه و با آماده کردن چالش هایی اون ها رو برای بهتر شدن همراهی کنه. این چالش ها که در طول یک هفته انجام میشه هم می تونه عادت های جدیدی در رفتارمون و افکارمون به وجود بیاره و هم دلیلی برای شاد تر و رنگی تر بودن روز هامون باشه.

heart1

موضوعی که برای چالش این هفته در نظر گرفتیم لیست نویسی هست. با عمل کردن به نکات و ایده هایی که در این هفته طرح شده می تونیم هر روز یک قدم کوچیک به سمت رنگی تر شدن بر داریم. در پایان هفته می تونیم عملکرد خودمون رو بررسی کنیم و از این که برای بهتر شدن تلاش کردیم، کلی به خودمون افتخار کنیم و پر از حس خوب بشیم. می تونیم تاثیر این چالش رو در زندگیمون ببینیم و در نهایت تصمیم بگیریم که دوست داریم اون رو تبدیل به بخشی از سبک زندگیمون کنیم یا نه.

star1

اگر شما هم تصمیم گرفتین چالش لیست نویسی رو با ما  انجام بدین، یادتون نره که تجربیاتتون رو با ما و بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذارین. اینطوری با کمک هم دنیای رنگی تر و شادتری میسازیم.

heart3

list

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. شایسته
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

  سلام.چرا توی فروشگاه آنلاین، پلنر ها نیستن؟فقط یکی دوتاشون موجوده.پس بقیه اشون چی؟
  • رنگی رنگی
   ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

   فعلا از فروشگاه رفتن، اگر دوباره برگردن در همون سایت فروشگاه میذاریم و در شبکه های اجتماعی هم اطلاع رسانی میکنیم 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...