3 شیوه برای ترغیب خودتان به خوب کار کردن - رنگی رنگی

۳ شیوه برای ترغیب خودتان به خوب کار کردن

۳ شیوه برای ترغیب خودتان به خوب کار کردن

انجام کارهایتان در یک روز تعطیل، وقتی خسته هستید و … سخت هست و اکثر افراد “انجام ندادن” آنها را انتخاب میکنند، اما برای موفقیت باید راهی که با بقیه متفاوت است را انتخاب کنید، در اینجا راه هایی برای ترغیب خودتان به خوب کار کردن را پیشنهاد دادیم تا حتی زمان هایی که حوصله کار کردن هم ندارید بتوانید از زمانتان استفاده کنید. داشتن یک روز مفید باعث حس رضایت از زندگی میشود و این حس رضایت به خوشحالی شما کمک مکیند.

1-

روش صحبت با خودتان را تغییر دهید : برای یافتن روش خودانگیزشی باید شیوه گفتاری با خودتان را تغییر دهید مثلا در مورد یک محصل آیا به کلاس میروید تا از کلاس اخراج نشوید یا به کلاس میروید تا چیزهای جدیدی یاد بگیرید و به اهداف حرفه ای تان نزدیک تر شوید؟ در این مثال نمونه اول افرادی هستند که از شکست فرار میکنند و نمونه دوم افرادی هستند که به دنبال موفقیتند.

8-1

2-

خودتان را با بقیه مقایسه نکنید : زمانی که به اهدافتان نمیرسید و ممکن است به افراد اطرافتان که به نظر میرسد در حال موفق شدن هستند نگاه کنید اما این کار تنها باعث تخریب اعتماد به نفس میشود و سد راه پیشرفتتان میشود، هر زمان که به دام مقایسه افتادید به این فکر کنید که این ها تنها افکار منفی هستند و از آنها بگذرید.

8-2

3-

روزانه نویسی را فراموش نکنید : نوشتن پیشرفت های روزانه، حتی پیشرفت های کوچک، میتواند بسیار انگیزشی عمل کند. با این روش در انتهای هر روز قدرتی برای برداشتن قدم های جدیدی برای فردا پیدا میکنید.

8-3

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. زهرا خانوم
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

    مرسی مطلب عالی بود ای کاش همه برای موفقیت به این سه نکته توجه داشته باشند
  2. Fateme
    ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

    روزانه نویسی خیلی خوبه عالیه . خیلی تلاش کردم تا یه عادت شه برام ولی نشد هیچ علاقه ای ب نوشتن ندارم ولی دلم میخاد این عادت شه واسم میشه کمکم کنید چیکار کنمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...