رنگی یاب – حمایت از خانم های کارآفرین - رنگی رنگی

رنگی یاب – حمایت از خانم های کارآفرین

رنگی یاب – حمایت از خانم های کارآفرین

آدم های رنگی که در گوشه و کنار این دنیای بزرگ زندگی می کنن، خالق کلی اتفاق جالبن که باعث میشن دنیامون بستری از رنگ، خلاقیت و مهربانی باشه. اتفاقاتی که سعی دارن لبخند و شادی به زندگی اضافه کنن. کافیه عینک رنگی یاب مون رو به چشم بزنیم و با دید متفاوتی به اطراف نگاه کنیم.

ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم با این افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها آشنا بشیم و ازشون حس خوب و انگیزه بگیریم. این موضوع میتونه بهتون کمک کنه تا کمی بیشتر به توانایی های خودتون توجه کنین و در نهایت به این نتیجه برسین که اگر رویایی دارین، قدرت رسیدن به اون رو هم در وجودتون دارین. اگر این موضوع رو از صمیم قلب باور کنین، شاید چند وقت دیگه در رنگی یاب در مورد شما و موفقیت بزرگتون بنویسیم 🙂

یک زن توان ایجاد تغییر را دارد، اما زنان کنارهم می‌توانند دنیا را به‌حرکت درآورند!

جمله بالا، متنی هست که در بخش بیوگرافی صفحه اینستاگرامی women.owned نوشته شده و ما در رنگی یاب امروز اون رو به شما معرفی می کنیم تا بیشتر باهاش آشنا بشین و در پایان آدرسش رو برای هر فردی که فکر می‌کنین میتونه براش مفید باشه بفرستین.

این صفحه سعی داره تا از خانم های کارآفرین، با معرفی کردن کسب و کار اون ها حمایت کنه. خانم های با استعداد، هنرمند و سخت کوشی که با امکانات و محدودیت های کم یا زیاد، تونستن فعالیت خودشون رو گسترش بدن و در نهایت با محصولات با کیفیتی که دارن، نقشی در رنگی تر کردن دنیای اطرافشون ایفا کنن. women owned اطمینان حاصل میکنه که کسب و کارهای معرفی شده از کیفیت لازم برخوردار باشن. اطلاعاتی رو راجع به نوع کار و البته خود کارآفرین جمع آوری میکنه و اون ها رو در صفحه اش منتشر میکنه. علاوه بر این ویدئوهای آموزشی زیادی در ارتباط با بهبود کیفیت کار منتشر میکنه تا به پیشرفت این افراد کمک کنه.

در بخش هایلایت این صفحه، بخش های متنوعی وجود داره که محتواش اکثرا با کمک خانم های دیگه که تجربیات مختلفی در زمینه کسب و کار دارن تهیه میشه و به اشتراک گذاشته میشه تا همه بتونن ازشون استفاده کنن و ایده بگیرن. همچنین هشتگ womenowned هم معرفی شده تا از طریق اون به دیده شدن کارآفرینان کمک کنیم 🙂

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. بیتا
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۹

  کاش بشه که یه چیز اینطوری درباره فعالان محیط زیست هم بگین
 2. m
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۹

  رنگی رنگی عزیز منم یه پیج اینستاگرام دارم که مطالب مفیدی راجب فرزندپروری برای مادرا به اشتراک میزارم.خوشحال میشم اینجا بتونم پیجمو به بقیه معرفی کنم.
  آدرس اینستاگرامم?
  childrensworld_
 3. یاسمن
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام رنگی رنگی من یه صفحه شکلات سازی دارم که اسمش شیناست که کلی شکلات رنگی رنگی داریم ممنون میشم حمایت کنین @shina_chocolateارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...