بازی موبایل "پلاتیپوس من کجاست؟" - رنگی رنگی

بازی موبایل “پلاتیپوس من کجاست؟”

بازی موبایل “پلاتیپوس من کجاست؟”

دستگاه‌های موبایل و بازی‌های آن از چنان محبوبیتی برخوردارند که به عقیده برخی، باعث شده است که این محصولات به تهدیدی جدی برای کنسول‌های بازی تبدیل شوند. استفاده از قوانین فیزیکی، یکی از مواردی است که در شمار زیادی از بازی‌های پرطرفدار موبایل (مانند سری معروف «پرندگان خشمگین») دیده می‌شود. بازی Where’s My Perry یکی از همین بازی‌ها است که بر روی استفاده از قوانین فیزیکی تأکید دارد. این بازی معمایی-فیزیکی که توسط کمپانی دیزنی ساخته شده، بر روی سیستم‌عامل‌های iOS و آندروید قابل نصب است و می‌تواند سرگرمی مناسبی برای کودکان شما و البته خود شما باشد.

شخصیت اصلی این عنوان، یک «پلاتیپوس» به نام Perry است که نقش یک مامور مخفی با نام P را ایفا می‌کند و سعی می‌کند که Dr. Doofenshmirtzشخصیت منفی ماجرا را شکست دهد! نکته جالب در مورد Where’s My Perry این است که علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، می‌تواند برخی از ویژگی‌های فیزیکی آب در حالت‌های مختلف (مایع، جامد، بخار) را هم به آن‌ها آموزش دهد.

در هر مرحله از بازی باید با استفاده حالات مختلف آب، پری را در طول مسیری زیرزمینی هدایت و به او کمک کنید. شما می‌توانید با کندن بخشی از خاک و باز کردن مسیری برای عبور آب، معماهای بازی را حل کنید. تغییر دادن حالت آب هم با استفاده از لوازم مختلف امکان‌پذیر است. اگر در این میان بتوانید تمام کوتوله‌های داخل مراحل را هم جمع کنید (چیزی مثل تخم‌مرغ‌های طلایی پرندگان خشمگین)، به امتیازهای بیشتر و همچنین مراحل مخفی دست پیدا خواهید کرد. از لحاظ میزان سختی با آنکه بازی در مراحل بالاتر سخت‌ می‌شود، ولی معماها در سطحی قرار دارند که مشکل خاصی برای کودک ایجاد نکنند.

بازی Where’s My Perry را می‌توانید با دو نسخه مختلف پولی و رایگان، از فروشگاه‌های Google Play و Apple iTunes و بازار دانلود کنید.

لینک به فروشگاه گوگل پلی

لینک به فروشگاه بازار

لینک به فروشگاه آی‌تیونز

برنامهٔ QR Code

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...