وبگردی رنگی رنگی - 23 تیر - رنگی رنگی

وبگردی رنگی رنگی – ۲۳ تیر

وبگردی رنگی رنگی – ۲۳ تیر

دنیای اینترنت یکی از بخش هایی هست که آدم رنگی ها روش خودشون رو برای سود بردن ازش بکار میبرن. میتونه برای بالابردن سطح اطلاعات عمومی باشه ، میتونه برای پرورش خلاقیت و ایده هایی برای انجام کارهای هنری باشه، میتونی پلی باشه تا مارو با اتفاقات قشنگ کشور ها و جوامع مختلف مرتبط کنه یا اینکه رمز و راز هایی برای داشتن زندگی رنگی تر رو باهامون شریک بشه.
حالا نظرتون چیه که همه ی این مطالب رو کنارهم در یک مطلب داشته باشین و هر روز با یک ربع وقت گذاشتن کلی به اطلاعاتتون اضافه کنین؟ رنگی رنگی برای این کار به کمکتون اومده رو بخش وبگردی رنگی رو دقیقا به همین منظور براتون آماده کرده. امیدواریم که ازش لذت ببرین و استفاده کنین.

1

 امروز اطلاعات عمومیت رو در مورد قالی پازیریک که قدیمی ترین فرش جهان است بیشتر کن.  وقت زیادی هم نمی گیره اما آگاهی و معلومات بیشتر، کیفیت زندگی تو رو بالاتر می بره.

2

 

موزه ای هنر در قلب آمستردام در یک کمپین از بازدیدکنندگان درخواست کرده گوشی ها را کنار بگذارند و در عوض یک عکس سریع، دیده های خود را با خودکار و مداد روی کاغذ پیاده کنند. هدف این کمپین تشویق افراد به نقاشی کشیدن و آرام تر کردن سرعت تماشا است.

3

با ساقه کرفس مهر گل بسازید

4

این والیپیپر مخصوص موبایل مدام بهت یادآوری میکنه که از امروزت لذت ببری

5

این دو مطلب قبلا در رنگی رنگی منتشر شده و بهتون پیشنهاد می کنیم دوباره بخونیدشون :

جملات رنگی برای اینکه مدیر بهتری باشید

قبل از شروع به درس خواندن این کارها را انجام دهید

6

محصول رنگی رنگی پیشنهاد امروز:

یک عالمه طرح های قلب قلبی برای رنگ کردن در دفتر رنگ کردنی عشق و دوست داشتن

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...