وبگردی رنگی رنگی - 20 مرداد - رنگی رنگی

وبگردی رنگی رنگی – ۲۰ مرداد

وبگردی رنگی رنگی – ۲۰ مرداد

دنیای اینترنت یکی از بخش هایی هست که آدم رنگی ها روش خودشون رو برای سود بردن ازش بکار میبرن. میتونه برای بالا بردن سطح اطلاعات عمومی باشه ، میتونه برای پرورش خلاقیت و ایده هایی برای انجام کارهای هنری باشه، میتونه پلی باشه تا ما رو با اتفاقات قشنگ کشور ها و جوامع مختلف مرتبط کنه یا اینکه رمز و راز هایی برای داشتن زندگی رنگی تر رو باهامون شریک بشه.

حالا نظرتون چیه که همه ی این مطالب رو کنارهم در یک مطلب داشته باشین وهرروز با یک ربع وقت گذاشتن کلی به اطلاعاتتون اضافه کنین؟ رنگی رنگی برای این کار به کمکتون اومده رو بخش وبگردی رنگی رو دقیقا به همین منظور براتون آماده کرده. امیدواریم که ازش لذت ببرین و استفاده کنین.

 

1

 امروز اطلاعات عمومیت رو در مورد سوشی و تاریخچه اون بیشتر کن.  وقت زیادی هم نمی گیره اما آگاهی و معلومات بیشتر، کیفیت زندگی تو رو بالاتر می بره.

2

تا حالا فکر کردید اگر به اندازه ای که در شهرتون کلاغ یا گنجشک میبینید عقاب وجود داششته باشه چه شکلی میشه؟ آنالاسکا یه شهر در آمریکاست که در اون عقاب های سرسفید زیادی زندگی میکنن، در اینجا میتونید عکس هاش رو ببینید.

3

اگر در دوخت و دوز حرفه ای نیستید ولی علاقه دارید، اینجا رو ببنید. یک روش برای دوختن با دست رو آموزش داده

4

یه کاغذ رنگی که میتونی رایگان و با کیفیت بالا دانلود کنی و هرچندتا که لازم داری ازش پرینت بگیری و کلی کارهای خلاقانه انجام بدی

5

این دو مطلب قبلا در رنگی رنگی منتشر شده و بهتون پیشنهاد می کنیم دوباره بخونیدشون :

چرا با ورزش کردن آدم شادتری میشید؟

در انجام کارهای خونه سهیم باش

6

محصول رنگی رنگی پیشنهاد امروز:

این بوکمارک های رنگی که با طرح شخصیت های داستان معروف هستند رو ببینید، شما هم احتمالا این شخصیت ها رو میشناسید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...