18 مهر - وبگردی رنگی - رنگی رنگی

۱۸ مهر – وبگردی رنگی

۱۸ مهر – وبگردی رنگی

والس روی دیوار

دو تا هنرمند خیلی ماهر و خوش ذوق یه حرکت خیلی جالب طراحی کردن که یه فرق بزرگ با همه ی اونچه تا حالا دیدیم داره. فرقش هم اینه که این دو نفر روی زمین نه، بلکه روی دیوار حرکاتشون رو اجرا می کنن.

(سایت رو اینجا ببینید)

 

با یه روزنامه ی اینترنتی آشنا شیم

بلاگردان یه روزنامه ی اینترنتی هست که هر روز از طریق وبلاگ ها به روز میشه و مطالب مختلفی داره. اینکه هر کسی تا حدودی از اتفاقات دور و برش خبر داشته باشه خیلی خوبه. شما میتونید چند دقیقه از وبگردی های روزانه تون رو به این سایت اختصاص بدید تا کلی مطلب مفید رو یه جا داشته باشید. در ضمن اگر وبلاگی دارید که مرتب به روزش میکنید، میتونید به بلاگردان معرفی کنید.

(سایت رو اینجا ببینید)

 

نقاشی با چشم های بسته

خیلی وقتها فکر میکنیم وقتی یه هنرمند یه نقاشی یا هر اثر هنری دیگه رو بارها و بارها اجرا کرده باشه احتمالا میتونه اینکار رو دیگه با چشمهای بسته هم انجام بده. ولی در حقیقت اینطور نیست. در سال ۱۹۴۷ یه مجله از ۱۰ تا هنرمند که نقاشی های کمیک استریپ میکشیدند خواست تا طرحی رو که خیلی به کشیدنش عادت داشتند با چشمهای بسته بکشند. نتیجه رو ببینید.

(سایت رو اینجا ببینید)

 

جامدادی خوشگل درست کنیم

از چیزایی که همیشه میتونه روی میزکارتون رو خوشگل کنه داشتن یه جامدادی خیلی خاصه. میتونید این جامدادی رو با استفاده از وسیله هایی که قراره دور ریخته بشن، خودتون درست کنید. این کاردستی رو ببینید.

(سایت رو اینجا ببینید)

 

unnamed

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. چیکچی
  ۱۸ مهر ۱۳۹۳

  بلاگردان مطالب خوبی داره 🙂
 2. مهسا
  ۱۸ مهر ۱۳۹۳

  رنگی رنگی این کدی ک بهچه ها میزارن تو وبشون ک من رنگی رنگی ام از کجا اوردن منم میخوام :؟
 3. بستنی خاتون
  ۱۸ مهر ۱۳۹۳

  نقاشی با چشمای بسته خیلی جالب بود 🙂
 4. مهرنوش
  ۱۹ مهر ۱۳۹۳

  سلام
  یه سوال داشتم : وقتی رو مطلب های ارائه شده تو سایت بلاگردان کلیک میکنم، یه مطلب کوتاه دو سه خطی میاد، مطالب سایت، همونقدر کوتاه یا این مطلب کوتاه که شبیه معرفی نامه میمونه ما را هدایت میکنه به مطلب اصلی؟
  اگر قراره مارو هدایت کنه به مطلب اصلی، باید کجا کلیک کنیم، من که پیدا نمیکنیم لینک مقاله ی کامل رو..ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...