12 مهر - وبگردی رنگی - رنگی رنگی

۱۲ مهر – وبگردی رنگی

۱۲ مهر – وبگردی رنگی

دنیا روی پشت حیوانات

یه هنرمند خلاق مجسمه های بینظیری از حیوانات ساخته که دنیا رو روی پشتشون حمل میکنند. این سایت علاوه بر اینکه یه مجموعه از کارهای این هنرمند رو براتون تهیه کرده تصاویری هم از مراحل درست کردن این مجسمه ها گذاشته.

(سایت رو اینجا ببینید)

 

خلاقیت با نارگیل

میدونستین که خیلی از چیزهایی که خیلی گرون هستند رو خودتون هم میتونید درست کنید؟ مثل یه چراغ خواب خیلی خوشگل. با کمی خلاقیت میتونید یه نارگیل رو به یه چزاغ خواب خیلی شیک تبدیل کنید.

(سایت رو اینجا ببینید)

 

حمایت کنید یا ایجاد کنید

حامی پاز یه سایت برای جمع آوری حمایت ریز یا درشت برای پروژه های مختلفه. توی این سایت میتونید با معرفی پروژه تون از حمایت دیگران استفاده کنید، و یا به عنوان حامی ظاهر بشین و بقیه رو برای رسیدن به موفقیت همیاری کنید.

(سایت رو اینجا ببینید)

 

کاردستی خوشگل برای داشتن یه مهمونی رنگی

برای تهیه هدیه یادبود عروسی میتونیم کلی خلاقیت به خرج بدیم و به جای خرید، یه کاردستی خوشگل درست کنیم تا هدیه ای که میدیم دست ساز باشه. پس اگه این روزها توی تدارک مراسم عروسی یا مهمونی شما هم نقشی دارید، بد نیست که یه کاردستی خوشگل برای اینکار یاد بگیرید.

(سایت رو اینجا ببینید)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. کیجا
  ۱۲ مهر ۱۳۹۳

  یه سوال برای اون قلبه فقط از آب و آرد و نمک استفاده کرد بعد که قالب زد گذاشتش توی فر؟؟؟؟؟؟؟
 2. زهراالملوك ^____^
  ۱۲ مهر ۱۳۹۳

  نتونستم خیلى درست منظور و نگاه هنرمند و خالق اون مجسمه حیوانات رو که دنیا رو پشتشون تحمل میکردن رو بفهمم ، یعنى میخواست همین بیرحمى انسان ها به حیوانات رو بگه ؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...