ورزش روزانه برای آدم های رنگی - روز چهاردهم - رنگی رنگی

ورزش روزانه برای آدم های رنگی – روز چهاردهم

ورزش روزانه برای آدم های رنگی – روز چهاردهم

تصمیم گرفتیم به مدت ۲ هفته، در کنار همدیگه ورزش دسته جمعی انجام بدیم، تا برای وارد کردن این عادت خوب به زندگیمون تنها نباشیم و همدیگه رو در این راه حمایت کنیم. ورزش کردن برای سلامتی خوبه و تاثیرات خیلی زیادی روی روحیه و رفتارمون میذاره. حتی اگه یک عمر بدون تحرک گوشه خونه نشستید و فکر می کنید بدنتون برای این کارآماده نیست، به جمع ما بپینودید! قول میدیم خیلی بهتون سخت نگذره و بهترین تاثیر رو روی جسم و ذهنتون بگذاره.

پیشنهاد ما این هست که صبح بعد از بیدار شدن از خواب این ورزش ها رو انجام بدین، تا تاثیر خوبش تا آخر روز همراهتون بمونه. سه تا حرکت پیشنهادی امروز رو در تصویر پایین میبینید. توضیحات لازم برای هر حرکت پایین تصاویر ذکر میشن.

اطلاعات بیشتر درباره کمپین ورزش روزانه رو اینجا بخونید.

Janda sit-up

۱۲ تا از این حرکت برین، بعد ۲۰ ثانیه استراحت کنید. در کل ۳۶ تا

plankpositionwithkneein

۸ تا از این حرکت برین، بعد ۱۰ ثانیه استراحت کنید. در کل ۲۴ تا

Abdominal Crunch5

۱۵ تا از این حرکت برین، بعد ۳۰ ثانیه استراحت کنید. در کل ۴۵ تا

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. منیژه
    ۶ آبان ۱۳۹۴

    امروز روز چهاردهم از ورزشه و من که با ورزش قهر بودم دیروز از خونم که میدون سرو سعادت اباده تا پل مدریت پیاده رفتم از خوشحالی میخواستم پرواز کنم وسط راه هی وسوسه میشدم سوار تاکسی بشم ولی هی خودمو راضی میکردم تصمیم گرفتم حتی اگه به کلاسم هم دیر برسم ولی پیاده برم انقدر تجربه جالب بود که حد نداره گاهی نگران میشدم که راه رو اشتباهی رفتم و از یکی میپرسیدم و با ناباوری میگفتن پیاده؟نه نمیشه راه پیاده نیست خیلی دوره.زنده باد همه رنگی رنگیاارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...