گزیده سردبیر

مطالعه گروهی با رنگی رنگی – یک پاراگراف از کتاب انسان ها

زندگی رنگی یعنی یه زندگی با کیفیت، یکی از چیزهایی که کیفیت زندگی رو بالا میبره مطالعه هست، هر کتابی حرفی برای گفتن داره، چیزهای جدیدی به ما یاد میده، باعث میشه فکرمون بازتر بشه و جنبه های جدیدی از موضوعات مختلف رو ببینیم، امروز براتون یک بخش از کتاب « انسان ها » اثر مت هیگ گذاشتیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که کمک میکند تا در محل کار عملکرد بهتری داشته باشید

شغل و حرفه ما بخشی از زندگی مون رو تشکیل میده، فرقی نداره در یک شرکت بزرگ کار کنیم یا از راه دور، در هر صورت پیشرفت در کار میتونه باعث خوشحالی در زندگی بشه. رنگی رنگی در اینجا نقل قول هایی از افراد مشهور رو جمع آوری کرده که خوندشون به عملکرد بهتر در محل کار و پیشرفت ما کمک میکنه.

ادامه مطلب...


هر روز یک قدم به سمت زندگی سالم – ۳۱ اردیبهشت

سلامتی نصف خوشبختی است. به همین دلیل هم یک آدم رنگی به سلامتیش اهمیت میدهد. در همین راستا رنگی رنگی هر روز 2 نکته زندگی سالم منتشر میکند، یکی سلامت جسمی و دیگری سلامت ذهنی. با خواندن و رعایت همین نکته های کوچک به مرور زمان میتوانید تغییرات بزرگی در سبک زندگی و پیشرفت سلامت تان ایجاد کنید :)

ادامه مطلب...


وبگردی رنگی رنگی – ۳۱ اردیبهشت

اگر مطالب رنگی رنگی امروز رو خوندین و هنوز دوست دارین مطالب رنگی بیشتری بخونین، مطالب وبگردی زیر رو ببینید ، این ها رو رنگی رنگی برای شما از سایت های مختلف دستچین کرده :)

ادامه مطلب...


۷ پیشنهاد برای اینکه میز کار و مطالعه مرتب تری داشته باشید

اگر همیشه وسایل زیادی روی میزی که بر روی آن کار میکنید یا درس میخوانید وجود دارد، پیشنهاد میدهیم مدتی هم یک میز مرتب را امتحان کنید زیرا اکثر افراد در پشت یک میز مرتب و خلوت تمرکز بهتری دارند. در اینجا راهکارهایی برای اینکه میز کار و مطالعه مرتب تری داشته باشید را پیشنهاد دادیم، این پیشنهادها میتوانند برای عملکرد بهتر شما و بالارفتن کارایی هم تاثیرگذار باشند.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با مانتو مشکی

رنگی رنگی برای اینکه بتونه در این بخش از زندگی رنگی تون کمک کنه، امروز براتون 5 ست لباس با مانتو مشکی چیده تا با دیدنشون ایده بگیرید و بعد تلاش کنید یکی از خوشتیپ ترین دختران رنگی دنیا بشین :)

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۳۱ اردیبهشت – روز مهربون بودن

آدم های مهربون چشماشون برق میزنه و منتظرند فقط تو لب تر کنی تا مهربونیشون رو بی حد و بدون حساب و کتاب به سمتت سرازیر کنند. گاهی هم تو چیزی نمیگی اما قلب مهربونشون ناخودآگاه به سمت شما کشیده میشه. اگه همچین کسی اطرافتون وجود داره سعی کنید امروز برای این مهربونی هاش ازش تشکر کنید.

ادامه مطلب...


کاغذ دیواری رنگی برای گوشی موبایل – ۳۱ اردیبهشت

رنگی رنگی یک سبک زندگی است که در آن سعی میکنیم با اضافه کردن جزئیات شاد به زندگی روزمره، قشنگ تر و بهتر زندگی کنیم. بنابراین مطالب مجله آنلاین رنگی رنگی با این ایده تهیه میشوند که هر مطلبش، یک بخش از زندگی آدم های رنگی را زیباتر کند. در این مطلب هم با همین هدف، یک والپیپر موبایل برای امروز طراحی کردیم تا لباس قشنگی برای تن این دستیار همیشه همراه شما باشد.

ادامه مطلب...


12345...102030...