گزیده سردبیر

پادکستی برای درونگراها

امروز در تقویم رنگی‌رنگی، یک روز کم سر و صداست. همونطور که در عکس پایین می‌بینی، قراره از صدا و شلوغی‌های محیط کم کنیم. اما این سکوت می‌تونه درونی هم باشه! دیدی گاهی انگار ذهن‌مون پر از صداها و افکار مختلفه؟ می‌تونیم از این مناسبت استفاده کنیم، افکارمون رو به روی کاغذ بیاریم و کمی آرامش رو به ذهن‌مون دعوت کنیم. این در عمل کار ساده‌ای نیست! می‌تونی حتی از تکنیک‌های مدیتیشن هم کمک بگیری.

ادامه مطلب...


پاراگراف و چند دقیقه وبگردی برای ۲ بهمن

گاهی وقت‌ها خوندن یک پاراگراف، می‌تونه به اندازه یک کتاب تاثیر گذار باشه. گاهی همون حرفی رو می‌زنه که نیاز داشتیم بشنویم و بعضی اوقات هم یک راهنمای خوب برای انتخاب کتاب مناسبه. برای همین هم این 3 پاراگراف رو برات آوردیم تا از مطالعه‌شون لذت ببری.

ادامه مطلب...


چند دقیقه وبگردی و یک اپیزود پادکست برای امروز

حالا که قراره امروز وقت بذاریم و کمی راجع به نیمه جنوبی کره زمین یادبگیریم، شنیدن پادکست می‌تونه پیشنهاد خوبی برای این کار باشه! یکی از کشورهایی که به طور کامل در نیمه جنوبی زمین قرار داره، آرژانتین هست و به سرزمین فوتبال، تانگو و استیک معروفه! حالا پادکست رادیو ماجرا، در اپیزود دوم از فصل سوم به سراغ این کشور رفته و ما رو با فرهنگ و اطلاعات جالبی از این سرزمین آشنا می‌کنه. امیدواریم با شنیدنش، چیزهای جدیدی به گنجینه‌ی دونسته‌هات اضافه بشه.

ادامه مطلب...


چهارشنبه با چاشنی طنز

بیا امروز رو با چاشنی طنز، شیرین‌تر کنیم. اون هم در حالی که داریم نگاه عمیق‌تری، به موضوعی که کمتر بهش پرداخته شده می‌اندازیم. چطوری؟ بهت پیشنهاد می‌کنیم بین کارهای امروزت، مثلا وقتی داری ظرف‌ها رو می‌شوری یا حتی برای چند دقیقه پیاده‌روی بیرون رفتی، به اپیزود سی و سوم: زن را چه به طنزپردازی؟ گوش کنی.

ادامه مطلب...


یک نامه رنگی برای امروز، ۱۸ دی ماه

اول هفته‌ات بخیر آدم رنگی جان! خوبی؟ برای شروع یک هفته جدید آماده هستی؟ بیا با نگاهی به این عکس و خوندن جملاتش، این نامه رو شروع کنیم: مناسبت امروز تقویم رنگی‌رنگی، یک یادآوری خیلی مهم برامون داره! می‌تونی روی این لینک کلیک کنی و به صفحه دانلود تقویم‌ها بری، علاوه بر تقویم فارسی رنگی رنگی، Little Joys Agenda  رو هم برای مناسبت‌های میلادی داریم!

ادامه مطلب...


چند دقیقه وبگردی و پیشنهاد پادکست برای امروز

روزت بخیر آدم رنگی جان! خوبی؟ امیدواریم که چهارشنبه رو بسیار پرانرژی شروع کرده باشی! این عکس برای تو، حسی که از این تصویر گرفتی رو تا انتهای روز با خودت به همراه داشته باش :) امروز تقویم رنگی‌رنگی حواسش به سلامتی‌مون هست: با کلیک کردن روی تقویم، به صفحه دانلودها منتقل می‌شی.

ادامه مطلب...


شنبه و یک شروع دوباره!

اول هفته‌ات بخیر آدم رنگی جان! خوبی؟  اگر چندتا کار نیمه‌ تموم، یا برنامه‌های جدیدی داشتی که منتظر شنبه بودی تا شروعش کنی، خواستیم بهت یادآوری کنیم که امروز می‌تونه همون زمان مناسب باشه! این پیام صبحگاهی هم برای تو: مناسبت امروز در تقویم رنگی رنگی اینه: میتونی این تقویم رو برای سیستم عامل اندروید دانلود کنی. یک نسخه میلادی هم داریم که برای اندروید و ios قابل دانلوده. راستی! شروع سال نوی میلادی مبارک!! چه روزی از امروز بهتر برای تصمیم‌های نو؟ این والپیپر هم بهت همین رو می‌گه:  اگر خوشت اومد بذارش روی صفحه موبایل‌ت تا بهت انگیزه بده...

ادامه مطلب...


یک یادداشت رنگی برای چهارشنبه

تو این روزای زمستونی که هوا داره تو اکثر مناطق، حسابی سرد می‌شه، چی بیشتر از یک دمنوش مقوی و خوش عطر و طعم می‌چسبه؟ خصوصا وقتی تو کنج دنج نشستی و یک کتاب جذاب هم گرفتی دستت! خبر خوب این هست که ما با برند ایرانی نارملا همکاری کردیم و چند نمونه از دمنوش‌های با کیفیتش رو در فروشگاه رنگی رنگی برات آوردیم. خودمون کاملا تاییدش میکنیم! بیا چندتا از عکساش رو باهم ببینیم.

ادامه مطلب...