گزیده سردبیر

۵ ست لباس پیشنهادی با بافت زرشکی

ما به عنوان آدم های رنگی میتونیم ست لباس و استایل مخصوص به خودمون رو داشته باشیم و با کمک گرفتن از ایده های موجود، با همین لباس هایی که الآن تو کمد لباسمون هستن یک تیپ مخصوص به خودمون رو طراحی کنیم و سبک زندگی رنگی رو در ظاهرمون هم منعکس کنیم.

ادامه مطلب...


۳۴ عکس رنگی که شاید شما رو به ست های لباس با رنگ های شاد علاقه مند کنن

ترکیب رنگ های شاد تو لباس هایی که می پوشیم میتونه کلی تو روحیه مون تاثیر بذاره و دلیلی برای شادتر بودن باشه. این عکس های رنگی که براتون آوردیم شاید شجاعت شما رو برای انتخاب ست های لباس با رنگ های شاد بیشتر کنن و باعث بشن یکم تغییر تو تیپتون بدین و برای دفعه ی بعد ازشون ایده بگیرین.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با بارانی زرد

یکی از راه هایی که میتونیم نشون بدیم چقدر برای خودمون ارزش قائلیم توجه کردن به تیپ و پوششمون هست. لباسی که نشون دهنده ی سلیقه و افکارمون و باعث میشه با هربار دیدن خودمون در آینه تا لبخند بزنیم. رنگی رنگی هم برای همین هربار ست لباسی رو بهتون پیشنهاد می کنه تا تو این کار بهتون کمک کنه و در کنارتون باشه. امروز هم پنج ست لباس با بارانی زرد رو براتون آوردیم.

ادامه مطلب...


۳۴ عکس رنگی که شاید شما رو به استفاده از دستبند های رنگی علاقه مند کنن

زیورآلات رنگی می تونن بهمون کمک کنن تا تیپ قشنگ و رنگی تری داشته باشیم، چون تنوع زیادی تو طرح و رنگ دارن و هرکسی می تونه طبق سلیقه ی خودش اون هارو با لباس هاش ست کنه و یک تیپ رنگی بسازه. در این عکس ها می تونین ایده هایی رو برای استفاده از دستبند های رنگی ببینین.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با بارانی آبی

یکی از راه هایی که میتونیم نشون بدیم چقدر برای خودمون ارزش قائلیم توجه کردن به تیپ و پوششمون هست. لباسی که نشون دهنده ی سلیقه و افکارمون و باعث میشه با هربار دیدن خودمون در آینه تا لبخند بزنیم. رنگی رنگی هم برای همین هربار ست لباسی رو بهتون پیشنهاد می کنه تا تو این کار بهتون کمک کنه و در کنارتون باشه. امروز هم پنج ست لباس با بارانی آبی رو براتون آوردیم.

ادامه مطلب...


۴۰ ایده خوشتیپی با پلیورهای بافتنی گشاد

یکی از قشنگی های فصل سرد سال این هست که به سراغ لباس های زمستونی مون میریم و پلیورهای بافتنی رنگی مون رو دوباره در میاریم و از حس گرم و نرمشون پر از حال خوب میشیم. کلی هم ایده ی مختلف وجود داره که بتونیم با این لباس های دوست داشتنی تیپ رنگی قشنگ خودمون رو داشته باشیم، ما هم تعدادی از این عکس های رنگی رو براتون اینجا جمع کردیم که ازشون کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با بارانی بنفش

یکی از راه هایی که میتونیم نشون بدیم چقدر برای خودمون ارزش قائلیم توجه کردن به تیپ و پوششمون هست. لباسی که نشون دهنده ی سلیقه و افکارمون و باعث میشه با هربار دیدن خودمون در آینه تا لبخند بزنیم. رنگی رنگی هم برای همین هربار ست لباسی رو بهتون پیشنهاد می کنه تا تو این کار بهتون کمک کنه و در کنارتون باشه. امروز هم پنج ست لباس با بارانی بنفش رو براتون آوردیم.

ادامه مطلب...


۳۱ ایده خوشتیپی برای استفاده از ساق های بافتنی همراه با بوت

یکی از قشنگی های فصل زمستون، بافتنی های رنگی هست که حس گرم و نرمی رو بهمون میدن و میتونن به راحتی با تیپ های رنگی مختلف ست بشن، حتما شما هم طرح های مختلفی از این ساق های بافتنی رو دیدین و حتی می تونین دست به کار شین و چند تایی برای خودتون ببافین

ادامه مطلب...


12345...102030...