گزیده سردبیر

۳۳ ایده خوشتیپی با شلوار نعنایی

برای داشتن یک تیپ رنگی و زیبا، کافیه نگاه خلاقانه تری به لباس هایی که تو کمدمون داریم بندازیم. شاید فکر کنین که برای خوشتیپ بودن باید هربار لباس های جدید بخرین اما اگر با کمی سلیقه در ترکیب طرح ها و رنگ ها لباس هاتون، به شیوه ای جدید ازشون استفاده کنین، میبینین که نیازی به صرف هزینه های زیاد نیست. این ایده های خوشتیپی با شلوار نعنایی رو ببینین تا متوجه بشین با یک رنگ شلوار چقدر تیپ های مختلف میشه ساخت.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با کوله پشتی مشکی

کافیه این بار با عینک رنگی بین به کمد لباسمون نگاهی بندازیم. یک عالمه لباس در رنگ و طرح های مختلف منتظر هستن تا با سلیقه، اون ها رو باهم ست کنیم. رنگی رنگی هم در این مطلب به کمکتون اومده. این بار پنج ست لباس با کوله پشتی مشکی رو بهتون معرفی می کنیم.

ادامه مطلب...


۲۸ عکس رنگی که شاید شما رو به استفاده از دستبندهای سنگی علاقه مند کنن

یک تیپ ساده و معمولی رو میشه با جزئیات رنگی به تیپی خاص و جالب تبدیل کرد. مثلا تا حالا به استفاده از دستبندهای سنگی فکر کردین؟ میتونین اون ها رو در رنگ های متنوع تهیه کنین یا حتی به عنوان یک کار هنری سرگرم کننده، خودتون درستشون کنین. این عکس های رنگی هم برای این کار بهتون ایده میدن.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با رویه شیری

کافیه این بار با عینک رنگی بین به کمد لباسمون نگاهی بندازیم. یک عالمه لباس در رنگ و طرح های مختلف منتظر هستن تا با سلیقه، اون ها رو باهم ست کنیم. رنگی رنگی هم در این مطلب به کمکتون اومده. این بار پنج ست لباس با رویه شیری رو بهتون معرفی می کنیم.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۲۷ عکس شاید به گل سر و کلیپس های مرواریدی علاقه مند بشین.

فرقی نمی که موهای بلند یا کوتاه داشته باشین، گل سرها و کلیپس های مختلف همیشه میتونن به خوشگل سازی موهاتون کمک کنن و ظاهر رنگی تری بهشون بدن. یکی از انواع گل سرها که با خیلی از تیپ های مجلسی یا اسپورت میتونن همخوانی داشته باشن، گل سر و کلیپس های مرواریدی هستن. امروز ایده هایی برای استفاده از اون ها رو اینجا جمع آوری کردیم.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با مانتو زرشکی

کافیه این بار با عینک رنگی بین به کمد لباسمون نگاهی بندازیم. یک عالمه لباس در رنگ و طرح های مختلف منتظر هستن تا با سلیقه، اون ها رو باهم ست کنیم. رنگی رنگی هم در این مطلب به کمکتون اومده. این بار پنج ست لباس با مانتو زرشکی رو بهتون معرفی می کنیم.

ادامه مطلب...


۳۲ عکسی که شاید شما رو به کت و شلوارهای رنگی علاقه مند کنن

یک دست کت و شلوار رنگی، میتونه پیشنهاد مناسبی برای موقعیت های مختلف باشه و شما رو به یک آدم رنگی خوش تیپ تبدیل کنه. میتونین اون ها رو با پیراهن های ساده یا گل دار هماهنگ کنین و با کفش های مجلسی یا حتی کتونی بپوشین. یک عالمه ایده ی هیجان انگیز دیگه هم برای این کار وجود داره که میتونین در این عکس های رنگی ببینین و ازشون کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با کیف حصیری

کافیه این بار با عینک رنگی بین به کمد لباسمون نگاهی بندازیم. یک عالمه لباس در رنگ و طرح های مختلف منتظر هستن تا با سلیقه، اون ها رو باهم ست کنیم. رنگی رنگی هم در این مطلب به کمکتون اومده. این بار پنج ست لباس با کیف حصیری رو بهتون معرفی می کنیم.

ادامه مطلب...


12345...102030...