گزیده سردبیر

۵ ست لباس پیشنهادی با مانتو نارنجی

رنگی رنگی با این ست لباس سعی می‌کنه تا برای ساختن یک تیپ رنگی هیجان انگیز بهتون ایده بده و راهنمایی تون کنه. پس خیالتون راحت لازم نیست که عین این لباس هارو داشته باشین همین که از ترکیبشون ایده بگیرین خیلی عالیه، اینجا 5 ست لباس با مانتو نارنجی گذاشتیم.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – یک استایلیست ۹۶ ساله با سبک خاص و منحصر به فرد

تا حالا شده خودتون رو در نود و شش سالگی تصور کنین؟ به این فکر کنین که در اون سن مشغول چه کاری هستین؟ به ذهنتون رسیده که ممکنه آدم تو اون سن یک شغل هیجان انگیز داشته باشه؟ امروز تو رنگی یاب می خوایم با خانمی آشنا بشیم به اسم ایریس آپفل که یک استایلیست ، طراح داخلی و چهره ی مد شناخته شده هست و حتی توی سن 96 سالگی دست از رویاهاش برنداشته و شغل مورد علاقه ش رو دنبال می کنه.

ادامه مطلب...


۵۴ ترکیب رنگ از لاک ها برای ناخن های رنگی

یه آدم رنگی به خودش اهمیت میده و این موضوع رو تو همه ی کارهاش ثابت می کنه، مثلا رنگی سازی ناخن هاش. رنگی رنگی هم چون دوست داره به رنگی تر شدن دنیای اطرافش کمک کنه، برای خوشگل سازی ناخن هاتون کلی ایده ی بامزه آورده شماهم بدویین لاک هاتون رو بچینین جلوتون و ناخن هاتون رو رنگی سازی کنین. مطمئن باشین بعدش کلی با نگاه کردن به دست و پاهاتون حس خوب میگیرین.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با مانتو آبی

رنگی رنگی با این ست لباس سعی می‌کنه تا برای ساختن یک تیپ رنگی هیجان انگیز بهتون ایده بده و راهنمایی تون کنه. پس خیالتون راحت لازم نیست که عین این لباس هارو داشته باشین همین که از ترکیبشون ایده بگیرین خیلی عالیه، اینجا 5 ست لباس با مانتو آبی گذاشتیم.

ادامه مطلب...


۲۱ ایده خوش تیپی با بلوز آبی کمرنگ

برای خوش لباس بودن لازم نیست که همیشه دستتون پر از ساک خرید لباس های نو باشه. همین کمد لباس گوشه ی اتاقتون کلی ایده ی خوش تیپی واسه شما تو خودش قایم کرده! فقط کافیه که این بار به بلوز و شلوار و پیراهن هاتون، رنگی تر نگاه کنین. رنگی رنگی امروز با این عکس ها اومده تا تو این کار کمکتون کنه. پس لباس های آبی تون رو جدا کنین و بذارین دم دست که کلی ایده خوشتیپی با بلوز آبی کمرنگ داریم.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با مانتو زرد

رنگی رنگی با این ست لباس سعی می‌کنه تا برای ساختن یک تیپ رنگی هیجان انگیز بهتون ایده بده و راهنمایی تون کنه. پس خیالتون راحت لازم نیست که عین این لباس هارو داشته باشین همین که از ترکیبشون ایده بگیرین خیلی عالیه، اینجا 5 ست لباس با مانتو زرد گذاشتیم.

ادامه مطلب...


۳۲ عکس رنگی از زیورآلات با طرح پر

طراحی زیورآلات یکی از کارهای جذاب و رنگی رنگی تو دنیاست. اینطوری میتونین تو دنیای خللاقانه تون غرق بشین و طرح های جذابتون رو رو کاغذ پیاده کنین. شاید هم کمی بعدتر دست بکار شدین و خودتون طرح هاتون رو به مرحله ی ساخت رسوندین :) امروز براتون کلی ایده آوردیم که زیورآلات با طرح پر رو بهتون نشون میده شاید بهتون کمک کنه ایده های جدیدی به ذهنتون بیاد پس عکس هارو تا آخر تماشا کنین.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با مانتو زرشکی

رنگی رنگی با این ست لباس سعی می‌کنه تا برای ساختن یک تیپ رنگی هیجان انگیز بهتون ایده بده و راهنمایی تون کنه. پس خیالتون راحت لازم نیست که عین این لباس هارو داشته باشین همین که از ترکیبشون ایده بگیرین خیلی عالیه، اینجا 5 ست لباس با مانتو زرشکی گذاشتیم.

ادامه مطلب...


12345...102030...