گزیده سردبیر

گزیده سال ۹۶ – ۸ مطلب برتر در زمینه طراحی و خوشگلسازی ناخن ها

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 8 مطلب برتر در زمینه طراحی و خوشگلسازی ناخن ها رو ببینید.

ادامه مطلب...


۳۵ ایده ساده برای طراحی ناخن قلب قلبی

کارهای زیادی هست که میتونیم برای رنگی کردن یک روزمون انجام بدیم. مثلا اینکه یه نوشیدنی خوشمزه درست کنیم، موهامون رو قشنگ کنیم یا لاک بزنیم. کارهایی که فقط و فقط برای دل خودمون انجام میشن و به ما ذهن ما این پیام رو میرسونن که «تو مهمی». اینجا ایده هایی برای طراحی ناخن قلب قلبی گذاشتیم، ازشون ایده بگیرید و ناخن هاتون رو خوشگل کنید. :)

ادامه مطلب...


گزیده سال ۹۶ – ۱۰ مطلب برتر در زمینه خوش تیپی رنگی

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 10 مطلب برتر در زمینه خوش تیپی رنگی رو ببینید.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با بارانی صورتی

خوشتیپ بودن یک هنره . مخصوصا اگر تلاش کنیم با موجودی لباسهای داخل کمدمون ست های زیبا درست کنیم و بپوشیم. رنگی رنگی برای اینکه بتونه در این بخش از زندگی رنگی تون کمک کنه، امروز براتون 5 ست لباس با بارانی صورتی چیده تا با دیدنشون ایده بگیرید و بعد تلاش کنید یکی از خوشتیپ ترین دختران رنگی دنیا بشین :)

ادامه مطلب...


۳۴ ایده برای خوش تیپی با روسری و شال چهارخونه

شال و روسری های چهارخونه یکی از همراهان قشنگ در فصل های سرد سال هستن که به دلیل رنگ های زیادی که در اون ها استفاده شده دست شما رو برای ست کردن باز میذارن و میتونید از یک شال برای ست های زیادی استفاده کنید. از این عکس های ایده بگیرید و تیپ های زمستونی تون رو رنگی و قشنگ کنید. اینجا یه عالمه سبک و ترکیب رنگی مختلف برای استفاده از اون ها هستش.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با بارانی سرمه ای

خوشتیپ بودن یک هنره . مخصوصا اگر تلاش کنیم با موجودی لباسهای داخل کمدمون ست های زیبا درست کنیم و بپوشیم. رنگی رنگی برای اینکه بتونه در این بخش از زندگی رنگی تون کمک کنه، امروز براتون 5 ست لباس با بارانی سرمه ای چیده تا با دیدنشون ایده بگیرید و بعد تلاش کنید یکی از خوشتیپ ترین دختران رنگی دنیا بشین :)

ادامه مطلب...


۳۸ ایده رنگی برای طراحی ناخن زمستونی

یه آدم رنگی برای خودش و زیباییش زمان میذاره چون این کار برای پرورش عزت نفس و داشتن یک زندگی شاد ضروری هست. حالا فرقی نداره ناخن تون بلند هست یا کوتاه اگر به طراحی ناخن علاقه دارید، مهم این هست که گاهی وقت ها برای دل خودتون زمانی رو بذارید و روی اون ها هنرمنمایی کنید. اینجا ایده هایی برای طراحی ناخن زمستونی گذاشتیم :)

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با بارانی آبی

خوشتیپ بودن یک هنره . مخصوصا اگر تلاش کنیم با موجودی لباسهای داخل کمدمون ست های زیبا درست کنیم و بپوشیم. رنگی رنگی برای اینکه بتونه در این بخش از زندگی رنگی تون کمک کنه، امروز براتون 5 ست لباس با بارانی آبی چیده تا با دیدنشون ایده بگیرید و بعد تلاش کنید یکی از خوشتیپ ترین دختران رنگی دنیا بشین :)

ادامه مطلب...


12345...102030...