گزیده سردبیر

با دیدن این ۱۶ عکس شاید به استفاده از شالگردن های بزرگ برای تیپ رنگی تون علاقه مند بشین

یکی از اجزای جدا نشدنی از فصل های سرد سال شال گردن هست. تا حالا یه شالگردن خیلی بزرگ داشتین؟ حالا که داریم به زمستون نزدیک میشیم کلی ایده ی جالب برای استفاده از این شال گردن ها داریم که شاید دست به کار شین و یه دونه بزرگش رو برای خودتون تهیه کنین :)

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با بارانی سرمه ای

با پوشش تمیز، مرتب و خوش رنگمون میتونیم لبخند به چهره ی بقیه بیاریم و انرژی های خوب منتقل کنیم. برای این کار لازم نیست هزینه ی خیلی زیادی رو صرف خرید لباس های جدید کنیم، با یک نگاه خلاقانه تر به کمد لباسمون میتونیم از لباس هایی که داریم تیپ رنگی جدید بسازیم و روحیه ی خودمون رو هم تقویم کنیم. رنگی رنگی هم برای اینکار به کمکتون اومده. امروز پنج ست لباس با بارانی سرمه ای رو براتون معرفی کردیم.

ادامه مطلب...


۳۵ عکس رنگی از زیورآلات با طرح لاک پشت

تا حالا فکر کردین زیورآلاتی با طرح لاک پشت داشته باشین؟ فکر می کنین چقدر طرح خلاقانه میشه با این موضوع به وجود آورد؟ امروز براتون مجموعه عکسی از زیورآلات لاک پشتی آوردیم که با نگاه کردن بهشون خلاقیت خودتون رو بیدار کنین، شاید شما هم ایده ی جدیدی پیدا کنین و زیورآلات مخصوص خودتون رو بسازین.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با بارانی صورتی

با پوشش تمیز، مرتب و خوش رنگمون میتونیم لبخند به چهره ی بقیه بیاریم و انرژی های خوب منتقل کنیم. برای این کار لازم نیست هزینه ی خیلی زیادی رو صرف خرید لباس های جدید کنیم، با یک نگاه خلاقانه تر به کمد لباسمون میتونیم از لباس هایی که داریم تیپ رنگی جدید بسازیم و روحیه ی خودمون رو هم تقویم کنیم. رنگی رنگی هم برای اینکار به کمکتون اومده. امروز پنج ست لباس با بارانی صورتی رو براتون معرفی کردیم.

ادامه مطلب...


۱۵ ایده رنگی برای طراحی ناخن ستاره ای

بهونه های کوچیک و بزرگ زیادی هست که می تونن باعث بشن حس بهتری داشته باشیم. مثلا خوشگل سازی ناخن ها. زمانی که شما برای زیبا سازی ناخن ها تون صرف می کنین بهتون یادآوری می کنه که چقدر به خودتون اهمیت میدین و به خودتون احترام میذارین. اینجا براتون ایده هایی آوردیم تا ناخن های ستاره ای داشته باشین. ازشون ایده بگیرین و اگر دفعه ی بعد نیاز به تقویت روحیه داشتین ازشون استفاده کنین :)

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با بارانی کرم

با پوشش تمیز، مرتب و خوش رنگمون میتونیم لبخند به چهره ی بقیه بیاریم و انرژی های خوب منتقل کنیم. برای این کار لازم نیست هزینه ی خیلی زیادی رو صرف خرید لباس های جدید کنیم، با یک نگاه خلاقانه تر به کمد لباسمون میتونیم از لباس هایی که داریم تیپ رنگی جدید بسازیم و روحیه ی خودمون رو هم تقویم کنیم. رنگی رنگی هم برای اینکار به کمکتون اومده. امروز پنج ست لباس با بارانی کرم رو براتون معرفی کردیم.

ادامه مطلب...


۲۵ ایده ی خوشتیپی با شلوارهای کرم و قهوه ای روشن

برای داشتن تیپ رنگی و جذاب لازم نیست کلی خرید کنیم، با یه نگاه خلاقانه تر به همین لباس هایی که الان تو کمدمون داریم می تونیم تیپ رنگی مخصوص خودمون رو بسازیم. بهتره برای تغییر تو روحیه مون هم که شده از تیپ معمولی و محدودیت هامون کمی فاصله بگیریم. چرا همیشه یک رنگ خاص بپوشیم؟ ترکیب رنگ های جدید رو امتحان کنین، اینطوری هم می تونین کلی خوشتیپ باشین.

ادامه مطلب...


۵ ست لباس پیشنهادی با رویه ی آجری

دیدین وقتی تو خیابون راه میرین و چند نفر رو تو مسیر می بینین که لباس های شاد و رنگی پوشیدن و با سلیقه اون ها رو انتخاب کردن چقدر حس خوبی بهمون میده و ناخودآگاه لبخند میزنیم؟ یا اون دوستی که هر بار به خونه اش میریم میبینیم با ظاهر آراسته و شاد و هیجان انگیزی به استقبالمون میاد. رنگی رنگی در بخش ست لباس می خواد با ایده هاش بهتون کمک کنه تا شما هم یکی از همین آدم های رنگی باشین و بقیه با دیدنتون پر از انرژی و حال خوب بشن.

ادامه مطلب...


12345...102030...