گزیده سردبیر

۶ جمله اثربخش برای اینکه مهربون تر باشین

آدم های رنگی، آدم های مهربونی هستن و این مهربونی رو در محیط اطرافشون گسترش میدن و به بقیه هدیه می کنن. اینطوری باعث بیشتر شدن حس های خوب در دنیا میشن. این جملات نقل شده از افراد سرشناس اهمیت مهربونی رو بهت یاد آوری می کنه و بهت کمک می کنه تا آدم مهربون تر و رنگی تری باشی.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – صفحه ی اینستاگرام حیوانات کوچه پشتی و مهربونی با حیوانات

هرروز که از خونه بیرون میریم و تو خیابون های شهرمون قدم میزنیم، خیلی از همشهری هامون رو می بینیم و شاید لبخندی بزنیم و سری برای هم تکون بدیم. در این بین همشهری های کوچیکی هستن که ممکنه خیلی از ما ها بهشون بی توجه باشیم. اگر مراقبشون باشیم تا اذیت نشن و بهشون کمک کنیم شهرمون جای زیباتری برای زندگی میشه. کمک کردن به حیوانات کار سخت و پیچیده ای نیست.

ادامه مطلب...


منبع انرژی مثبت باشین

ما آدم های رنگی، باید سعی کنیم امواج مثبت رو به زندگی خودمون و اطرافیانمون بیاریم. به قدرت کلمات باور داریم و سعی می کنیم با انتخاب درست جملاتمون تاثیر خوبی روی بقیه بذاریم. وقتی کسی گرفته و ابری هست میتونیم با حرف های رنگی، تاثیری خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کنیم روش بذاریم. شاید ما با حرف ها، تشویق ها و انرژی دادن هامون بخش بزرگی از زندگی یک نفر رو تغییر بدیم و اون رو به ادامه ی مسیر تشویق کنیم.

ادامه مطلب...


۳۹ ایده رنگی که شما رو به ساخت کاردستی با استفاده از عکس های خانوادگی تون ترغیب میکنه

عکس ها حس خوب خاطره رو در خودشون برای همیشه ثبت می کنن، میتونن مارو ببرن به روزی که اون خاطره رو ثبت کردیم و یک بار دیگه حس مون در اون لحظه رو تجربه کنیم. اگر با استفاده از عکس ها، به خصوص عکس های خونوادگی بتونیم کاردستی جالبی درست کنیم، می تونه تبدیل بشه به بحشی از دکوراسیون خونه یا هدیه ی خیلی خوبی باشه برای عزیزانمون. اینجا کلی ایده برای این کار داریم.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته مهمون کردن لبخند به لب دیگران

آدم های رنگی آدم های شجاعی هستن، از تغییر نمی ترسن و اتفاقا ازش استقبال می کنن. برای اینکه عقیده دارن کیفیت زندگی به این بستگی داره که تلاشت رو بکنی تا امروز بهتر از دیروزت باشی. رنگی رنگی هم دوست داره تو این مسیر بهتر شدن و پیشرفت کردن بهت کمک کنه، برای همین چالش هایی برات طراحی کردیم که در طول یک هفته بهت کمک می کنن رفتار های رنگی تری رو به سبک زندگیت اضافه کنی. موضوع چالش این هفته مهمون کردن لبخند به لب دیگران هست.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – لیست تولد ها و هدایا

یه آدم رنگی به خوشحال سازی اطرافیانش اهمیت میده و حتی براشون برنامه ریزی می کنه. برای همین هم رنگی رنگی در بخش دانلود رایگان این هفته براتون کاغذی رو طراحی کرده که بتونین پرینت کنین و ازش برای برنامه ریزی تولد عزیزانتون استفاده کنین، در مورد هدیه هاتون بنویسین و میتونین دوازده تا از این برگه رو پرینت بگیرین و باهاش یه دفتر تولد بسازین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – یه تمپلیت برای یادداشت خوشحالانه

رنگی رنگی براتون در بخش دانلود رایگان کاغذی رو آماده کرده که توش یادداشت خوشحالانه بنویسین و جلوی دید خودتون و بقیه اعضای خانواده یا حتی همکارانتون قرار بدین. مثلا روی برد، روی یخچال روی میز کار و .. این نوشته رو بذارین تا دلیلی برای رنگی تر شدن روز خودتون و بقیه فراهم کنین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – دختری که سعی می کنه اتوبوس های تهران رو رنگی کنه

نیلیون یه دختر رنگی هست که حال همشهری هاش خیلی براش مهمه. اون نوشته های قشنگ و انرژی بخش رو با نقاشی های بامزه ای که میکشه ترکیب می کنه و اونها رو در اتوبوس ها میذاره تا مسافری که چشمش به اون میوفته یه لبخند بزرگ روی لب هاش بشینه.

ادامه مطلب...


12345...10...