گزیده سردبیر

۲۰ عیدی خلاقانه برای عید امسال

عید یادآور روزهای خوش، شادی و خنده های از ته دل هست که می تونیم این حس ها رو با یه هدیه و عیدی برای اون هایی که دوستشون داریم موندگار کنیم. این روزها که داریم به سال نو نزدیک میشیم، شاید خیلی از شما به فکر یه عیدی متفاوت و خلاقانه برای خوشحال کردن عزیزان دور و نزدیک تون باشین

ادامه مطلب...


۷ پیشنهاد رنگی رنگی برای عیدی به مامان ها

عید نوروز می تونه بهونه خوبی برای شاد کردن دل اون هایی باشه که دوستشون داریم، این کار رو میتونین با تهیه یک هدیه کوچک انجام بدین. اگر هنوز عیدی خوبی برای مامان تون پیدا نکردین، ما براتون چندتا پیشنهاد آوردیم که می تونین ازشون استفاده کنین.

ادامه مطلب...


۷ پیشنهاد رنگی رنگی برای عیدی به دانش آموزها

عید نوروز می تونه یه بهونه خوب برای شادکردن دل اون هایی باشه که دوستشون داریم، این کار میتونیم با تهیه یک هدیه کوچک انجام بدیم. اگر هنوز عیدی خوبی برای یه دانش آموز رنگی پیدا نکردین، ما براتون چندتا پیشنهاد آوردیم که می تونین ازشون استفاده کنین.

ادامه مطلب...


۷ پیشنهاد رنگی رنگی برای عیدی به کارمند ها

عید نوروز می تونه یه بهونه خوب برای شادکردن دل اون هایی باشه که دوستشون داریم، این کار رو میتونیم به سادگی، با تهیه یک هدیه کوچک انجام بدیم. اگر هنوز عیدی خوبی برای یه کارمند رنگی پیدا نکردین، ما براتون چندتا پیشنهاد آوردیم که می تونین ازشون استفاده کنین.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته چسب زخم رابطه ها با رنگی رنگی

ما در رنگی رنگی سعی می کنیم برای هفت روز پیش روی شما، یک برنامه ی خوب بچینیم تا با کمک اون هرروز خودتون رو به چالش بکشین. این کارهایی که انجام میدین، میتونن به شما کمک کنن تا برای ایجاد تغییراتی در رفتار و سبک زندگیتون آماده بشین.

ادامه مطلب...


پروژه تهیه کتاب جملات رنگی برای روزهای ابری

رنگی رنگی میخواد با کمک شما آدم های رنگی یه کتاب الکترونیکی پر از حس های خوب و جمله های انگیزه بخش درست کنه. که دقیقا در روزهای ناراحت و دلگیر، هر کسی نیاز داشت اون رو باز کنه، جمله ها رو بخونه و پر از حس خوب بشه.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته دور هم بودن با رنگی رنگی

یلدا یادمون میاره که لحظه هامون چقدر با ارزشن و چقدر خوب می شه اگر از اونها برای کنار هم بودن استفاده کنیم. از اونجایی که نزدیک شب یلدا هستیم، چالشی که این بار برای شما در نظر گرفتیم یک هفته دور هم بودن با رنگی رنگی هست.

ادامه مطلب...


۶ پیشنهاد رنگی برای گرم کردن دل ها در شب یلدا

زمستون، فصل شب های طولانی و سرده. تو همین شب هایی که زیر پتوی گرم و نرم، با یک فنجون چای تازه دم، چند صفحه ای از کتاب مورد علاقه مون رو میخونیم، آدم هایی هستن که به خاطر مشکلات و سختی ها، زیبایی زمستون به چشمشون نمیاد و اونقدری که ما از دیدن برف پشت شیشه بخار گرفته اتاقمون لذت میبریم، نمیتونن شاد و دلگرم باشن. اما چی بیشتر از مهربونی میتونه دل ها رو گرم و لبخند ها رو عمیق تر کنه؟

ادامه مطلب...