گزیده سردبیر

دانلود رایگان – نامه بنویسیم

در بخش دانلود رایگان این هفته، رنگی رنگی براتون یک نمونه ی کاغذ نامه آماده کرده که می تونین با کیفیت خوب پرینت بگیرین و نامه تون رو توش بنویسین. مطمئن باشین که بعدها بازم تکرارش میکنین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – فعالیتی برای کتابخوانی به نام بوکتاب

شاید میزان مطالعه در کشور ما خیلی زیاد نباشه، اما ادم های رنگی هستن که تلاش میکنن تا این فرهنگ دوست داشتنی رو در جامعه رواج بدن. بوکتاب یک فعالیتی هست که در یکی دو سال اخیر در شهرهای مختلفی شکل گرفته.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که باعث میشن همین حالا لبخند بزنین

آدم های رنگی میدونن که لبخند زدن چه تاثیر بزرگی تو زندگی شون داره. یه دنیا انرژی مثبت به سمتشون میاد و کلی حال خوب به سمت دلشون روونه میشه. لبخند زدن باعث میشه آرامش مهمون روزهامون بشه و بیشتر به توانایی هامون باور داشته باشیم . شما با لبخند زدن تبدیل به قهرمان های شکست ناپذیر زندگی تون میشین . پس با جملات امروز همراهمون باشین تا ببینین کلی دلیل برای لبخند زدن تو دنیای رنگی ما هست.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته روزی یک ساعت توجه به خودم با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه . با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم. چالش این هفته روزی یک ساعت توجه به خودم هست.

ادامه مطلب...


۵ جمله زیبا در مورد مادرها

مادرها جز با ارزش ترین دارایی های هر فرزندی هستن، شما چقدر با مادرتون وقت میگذرونید و قدر بودنشون رو میدونید؟ رنگی رنگی امروز 5 جمله زیبا از بزرگان در مورد مادر براتون آماده کرده که شاید تلنگری بشه تا بیشتر به مادرها توجه کنید و قدرشون رو بدونید.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی تبریک روز معلم

رنگی رنگی به مناسبت روز معلم که در همین نزدیکی هاست این هفته یک کاغذ رنگی طراحی کرده و با کیفیت بالا در بخش دانلود رایگان گذاشته، میتونید هر چندتا که لازم دارید ازش پرینت بگیرید، یک متن تشکر بنویسید و برای تبریک به معلم های زندگی تون بدید.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته گسترش خوبی با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه . با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم. چالش این هفته گسترش خوبی است.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته شادی با خانواده با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه . با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم. چالش این هفته شادی با خانواده است.

ادامه مطلب...


12345...10...