گزیده سردبیر

دانلود رایگان – کاغذ رنگی «فرداهای روشن»

مطمئن باش برای هر چیزی که برنامه ریزی کنی به همون هم میرسی. پس از همین امروز برای فرداهای روشن برنامه بریز و براشون تلاش کن. رنگی رنگی هم دوست داره در این راه کمک تون کنه، به همین دلیل یه کاغذ رنگی طراحی کرده براتون تا اون رو در جایی که زیاد نگاه تون میفته نصب کنید و مدام به خودتون امید بدید و «برای فرداهای روشن برنامه ریزی کنید

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «هر آدم حرفه ای یک روز تازه کار بوده»

دانلود رایگان این هفته برای تازه کارهاست، این کاغذ رنگی برای یادآوری این هست که «هر آدم حرفه ای یه روزی تازه کار بوده» در فرهنگ رنگی همیشه گفتیم که باید از تازه کارها حمایت کرد، اگر همکار جدیدی دارید، یا همکلاسی جدید در کلاس، اگر معلم هستید و شاگرد جدیدی دارید، یا حتی کسی رو میشناسید که به تازگی کاری رو شروع کرده، میتونید این کاغذ رو پرینت بگیرید و به اون ها هدیه بدید. :)

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «هر روز یه فرصت دوباره است»

یه آدم رنگی از زندگیش بهترین استفاده رو میکنه، چون میدونه هر روز یه فرصت دوباره هست که ارزش خیلی زیادی داره. به همین دلیل هم رنگی رنگی براتون یه کاغذ رنگی طراحی کرده تا بتونید پرینت بگیرید.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «دلیل برای شادی»

رنگی رنگی یه کاغذ رنگی با یه جمله پر از انرژی طراحی کرده، تا یادت بندازه «یه عالمه دلیل زیبا برای شادی داری» این کاغذ رو میتونی پرینت بگیری و در جایی نصبش کنی، حتی میتونی بعد از پرینت گرفتن براش یه قاب زیبا درست کنی و اون رو به کسی هدیه بدی که فکر میکنی الان به شنیدن این جمله خیلی احتیاج داره :)

ادامه مطلب...


رنگی سازی مدرسه ها برای شادی دانش آموزها

آینده یک جامعه از مدرسه ها شروع میشه و یکی از جاهایی هست که شادی میتونه تاثیر زیادی روی عملکرد اون بذاره. وقتی فضای مدرسه و کلاس شاد باشه هم دانش آموزها و هم معلم ها بهتر عمل میکنن. اکثر ماها این حس رو تجربه کردیم و میدونیم که حس خوب معلم ها میتونه روی بازدهی شاگردها تاثیر بذاره، و در مقابل حس خوب و کارهای دانش آموزها هم میتونه به عملکرد بهتر معلم ها کمک کنه، در واقع هر دو گروه، هم دانش آموزها و هم معلم ها، مدام با هم در تعامل هستند و میتونن حس های خوب رو به هم دیگه...

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «به خوبی ها فکر کن»

در رنگی رنگی یه کاغذ طراحی کردیم تا یادتون بیاریم دنیاتون خیلی قشنگ تر میشه اگر «به خوبی ها فکر کنید» چون با این کار اتفاقات خوب بیشتری رو به خودتون جذب میکنید، همونطوری که یک آهنربا آهن رو جذب میکنه

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «بهترین ها تو راهن»

رنگی رنگی این هفته در بخش دانلود رایگان براتون یه کاغذ طراحی کرده تا یادتون بیاره که اتفاق های خوبی در راه هستن، خیلی خوب نمیشه اگر این رو یه جایی که در معرض دیدتون باشه نصبش کنید؟

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «من شادی رو انتخاب میکنم»

در این اینجا یه کاغذ با کیفیت بالا و به سبک رنگی رنگی طراحی کردیم و براتون گذاشتیم. این کاغذ رو میتونید رایگان دانلود کنید و پرینت بگیرید و جایی که در معرض دیدتون باشه بذارید و همیشه به خودتون یادآوری کنید که شادی یه انتخاب هست.

ادامه مطلب...