گزیده سردبیر

دانلود رایگان – نامه بنویسیم

در بخش دانلود رایگان این هفته، رنگی رنگی براتون یک نمونه ی کاغذ نامه آماده کرده که می تونین با کیفیت خوب پرینت بگیرین و نامه تون رو توش بنویسین. مطمئن باشین که بعدها بازم تکرارش میکنین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – چالش ۳۰ روز خوشحالی

30 روز فرصت داریم تا عادت کنیم با عینک خوش بینی رنگی دنیای اطرافمون رو ببینیم. 30 روز فرصت داریم تا یاد بگیریم دلیل های شادی زیادن و نیاز نیست دنبال بهونه های خیلی بزرگ برای لبخند زدن باشیم. برای این سی روز یک دستیار براتون آوردیم. کاغذی که در بخش دانلود رایگان برای چالش طراحی کردیم رو پرینت بگیرین و تو قسمت مربوط به هرروز یک دلیل برای شادی بنویسین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ گزارش هیولایی امسال

یک آدم رنگی برای خودش یک معلم مهربونه. در پایان هرروز عملکرد خودش رو بررسی می کنه و آخر ماه بابت کار هایی که به خوبی از پسشون بر اومده خودش رو تشویق می کنه و سعی می کنه از نقص هاش درس بگیره و اون هارو تبدیل به یک منبع انگیزه کنه. رنگی رنگی هم در بخش دانلود رایگان برای این کار به کمک شما آدم های رنگی اومده و کاغذی رو طراحی کرده که تو این راه دستیار خوبی براتون باشه.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ پیگیری عادت های شاد

رنگی رنگی برگه ای براتون در بخش دانلود رایگان آماده کرده و توش تعدادی از عادت های مفید رو جمع کرده. میتونیم قدم به قدم، دونه دونه ی اون هارو به زندگیمون اضافه کنیم، اینطوری بعد از یک مدت سبک زندگی شاد و سالم و موفق رنگی خودمون رو ساختیم. یادتون نره در کنار اضافه کردن کردن عادت های خوب، لازمه از عادت های اشتباهمون هم خداحافظی کنیم.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کارت آنشرلی برای نوشتن یک جمله پرانرژی

هر آدمی توی مسیر پیش رو به سمت اهداف و رویاهاش نیاز به منبع امید و انگیزه داره. این منبع انرژی می تونه یک جمله ی زیبا و مثبت از یک انسان بزرگ، از یک دوست یا حتی از خودتون باشه. این بار براتون در بخش دانلود رایگان یک کارت قابل پرینت با کیفیت بالا آماده کردیم که میتونین اون جمله ی جادویی رو توش بنویسین و جلوی دیدتون بذارین. یا حتی میتونین چندتا ازش پرینت بگیرین و دوستانتون رو هم در این حال خوب شریک کنین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ برنامه ریزی سفر

تو دانلود رایگان ای هفته براتون کاغذی رو طراحی کردیم که قراره دستیار برنامه ریزی شما برای یه سفر عالی باشه ! پس بدویین این کاغذ رو با کیفیت عالی پرینت کنین و جزییات سفر آینده تون رو بنویسین. حتی اگه برنامه ای هم ندارین به این زودی ها مطمئن باشین با نوشتنش کم کم همه چی جور میشه.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – لیست دلایل خوشبختی من

بیاین باهم دیگه دوباره دقیق تر و زیباتر به دنیای اطرافمون نگاه کنیم و از خوشبختی مون لذت ببریم. تو این سفر هیجان انگیز به سمت شادی ها رنگی رنگی هم میخواد همراهیتون کنه. برای همین تو بخش دانلود رایگان این هفته براتون یک کاغذ رنگی آماده کردیم که بهتون کمک میکنه به دلایل فراوون خوشبختی تون فکر کنین،اون هارو یک جا جمع کنین و هروقت حال دلتون ابری شد با نگاه کردن بهشون یه لبخند گنده رو لب هاتون نقش ببنده.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – چالش ۳۰ روز لباس رنگی

از اونجایی که رنگی رنگی متخصص حال خوب دوست های رنگیه، براتون در این هفته ی دانلود رایگان، یه کاغذی آماده کرده که با کمکش میتونین چالش سی روزه ی لباس رنگی راه بندازین. اینطوری هم خودتون سی روز هیجان انگیز و شادتری رو تجربه می کنین هم با لذت بردن از ظاهرتون اعتماد بنفس بیشتری پیدا می کنین.

ادامه مطلب...


12345...10...