گزیده سردبیر

یک محصول هیجان انگیز، خبر خوب و چیزهای بیشتر

امروز در تقویم رنگی رنگی، روز آرزوهای قشنگه. نه فقط برای خودمون، بلکه آرزوهای قشنگی که می‌تونیم برای دیگران داشته باشیم. همین طرز فکر، حتی اگر در ابتدا به اجبار یا با تلقین باشه، اثر خوب و مثبتش رو روی اغلب ماها می‌ذاره و باعث می‌شه تا عشق بیشتری رو در زندگی‌مون حس کنیم :)

ادامه مطلب...


چگونه دردهای احساسی را التیام ببخشیم و درمان کنیم؟

تا همین اواخر، بشر درمان دردهای روانی رو خیلی جدی نمی‌گرفت تا اینکه تحقیقات علمی مختلفی اثبات کردن که دردهای روانشناختی و احساسی ما، به اندازه دردهای جسمانی واقعی هستن. همون قسمت از مغز ما که موقع شسکتن پا، فعال میشه و  اعلام "درد" می‌کنه، موقع تحقیر و شکست و فقدان هم فعال می‌شه. اما چون ما دل شکستگی رو نمی‌بینیم اما شکستن سر و بریدن دستمون رو می‌بینیم، راحت تر این دردها رو انکار می‌کنیم.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – بوم کسب و کار

بوم کسب و کار در واقع ابزار شما برای مدیریت مدل کسب و کارتون هست که از این طریق بتونین اون رو طراحی و توصیف بکنین ! اما هر کدوم از این قسمت ها  رو چطور باید پر کنیم؟ اینجا یک توضیح مختصر براتون اماده کردیم اما کتاب ها و مقالات زیادی در این مورد نوشته شده می تونین ازشون کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – ایده ای ساده برای رنگی سازی دنیا

رنگی بودن یعنی توجه به جزئیات کوچیک اما شاد، یعنی یک ذره بین دستت بگیری، بیفتی دنبال دلایلی که میتونن زندگی خودت یا بقیه رو شادتر کنن. برای این زندگی پر از خوشحالی هیچ محدودیتی وجود نداره، هر کسی میتونه بسته به موقعیت و شرایطی که داره، با استفاده از امکانات و خلاقیتش یک عالمه کار انجام بده تا دنیا رو به جای رنگی تری تبدیل کنه.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – صرفه جویی در مصرف کیسه های پلاستیکی

رنگی رنگی هم در بخش دانلود رایگان کاغذی رو طراحی کرده که میتونیم با پرینت کردنش و قراردادن اون در مکان های عمومی به بقیه یادآوری کنیم که: "کره زمین برای صرفه جویی در مصرف کیسه های پلاستیکی ازت تشکر میکنه."

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – خوشحالی های کوچک برای مواقع بی حوصلگی

هتون پیشنهاد میدیم که با تکیه بر خلاقیتتون یک لیست از خوشحالی های کوچک تون تهیه کنین تا در مواقع لازم ازش کمک بگیرین. رنگی رنگی هم در بخش دانلود رایگان کاغذی رو طراحی کرده که کاملا برای این کار مناسب هست :)

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – یه یادآوری برای آرامش بیشتر

هر کسی ممکنه در طی روز اتفاقات و شرایط استرس زایی رو تجربه کنه، کارهایی هستن که در چنین شرایطی میتونن حس خوب رو به روزمون برگردونن و یکی از اونها اینه که برای چند لحظه ای به نفس کشیدنمون دقت کنیم. به همین دلیل هم در بخش دانلود رایگان یه کاغذ رنگی طراحی کردیم تا اون رو جایی که در دیدت باشه نصب کنی و با هر بار دیدنش یه نفس بکشی و لبخند بزنی و آرامش بیشتری پیدا کنی.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – عادت های خوب برای زندگی رنگی

رنگی رنگی هم برای اینکه در این کار همراهتون باشه، در بخش دانلود رایگان کاغذی رو طراحی کرده و مجموعه ای از عادت های خوب رو بهتون یادآوری می کنه تا فراموششون نکنین.

ادامه مطلب...