گزیده سردبیر

دانلود رایگان – برنامه های من برای عید امسال

هر آدم رنگی به خوبی میدونه برای استفاده بهینه از زمانش باید برنامه ریزی داشته باشه. حتی تعطیلات هم برنامه ریزی میخواد. به همین منظور رنگی رنگی در بخش دانلود رایگان این هفته یه کاغذ برای برنامه ریزی عیدتون آماده کرده.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – لیست عیدی هایی که باید تهیه کنم

امروز در بخش دانلود رایگان یه کاغذ براتون آماده کردیم، همین حالا دست به کار بشید و اسم کسانی که میخوای بهشون عیدی بدید رو همراه با هدیه ای که فکر میکنید خوشحال شون میکنه بنویسید و سعی کنید در این فرصت باقی مونده تهیه کنید.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – لیست کارهای قبل از عید

یه آدم رنگی در کارهاش برنامه ریزی داره،با برنامه ریزی هم میتونیم زمانبدی صحیح داشته باشیم و هم مراقب باشیم کاری رو از قلم نندازیم. به همین دلیل رنگی رنگی در بخش دانلود رایگان این هفته یه کاغذ رنگی برای کارهایی که باید قبل از عید انجام بدید آماده کرده، در این کاغذ چندتا کار که معمولا همه انجام میدن رو خودمون نوشتیم، بقیه اش رو هم خالی گذاشتیم تا خودتون پر کنید.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – لیست کتاب هایی که باید بخونم

رنگی رنگی برای اینکه شما رو به مطالعه بیشتر تشویق کنه در بخش دانلود رایگان این هفته یک لیست برای کتاب هایی که دوست دارید بخونید طراحی کرده. این رو میتونید پرینت بگیرید و کتاب های مورد علاقه تون رو داخلش بنویسید و هرکدوم رو که خوندین کنارش یه تیک بزنید، اینجوری کلی انگیزه برای شروع کتاب بعدی پیدا میکنید و با هر بار نگاه کردن به لیست و کتاب های تیک خورده پر از حس خوب میشید

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «برنامه غذای هفته»

این هفته در بخش دانلود رایگان یه کاغذ برای برنامه غذایی طراحی کردیم، چون برنامه غذایی به خوراک سالم کمک میکنه. اینجوری در طول هفته به خاطر اینکه غذای خاصی به ذهنت نمیرسه سراغ غذاهای ناسالم نمیری، یا وقتی برنامه غذاییت از قبل مشخص باشه برای اون روزهایی که وقت نداری از قبل برنامه ریزی میکنی و غذای سالم و خونگیت رو آماده میکنی.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «لیست خرید»

داشتن یه لیست خرید نه تنها برای سلامتی تون خوبه بلکه از خرج کردن پول های اضافی هم جلوگیری میکنه، چون با نگاه کردن بهش یادتون میندازه که چه چیزهایی رو واقعا نیاز دارید و چه چیزهایی خریدشون اضافه ست. در بخش دانلود رایگان این هفته یه لیست خرید رنگی طراحی کردیم تا در راه کم کردن خرج های اضافه و زندگی سالم تر کمک تون کنیم :)

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «خودت باش»

یادت باشه در مسیر زندگی به جای اینکه دنباله روی دیگران باشی سعی کن راه خودت رو بسازی. در این راه میتونی از بقیه الگو بگیری اما باید اون رو به شیوه خودت عملی کنی. برای اینکه این موضوع مهم همیشه یادت باشه در بخش دانلود اریگان این هفته، ما یه کاغذ رنگی طراحی کردیم که میتونی رایگان و با کیفیت بالا دانلودش کنی و روی کاغذ A4 پرینت بگیری و یه جایی که زیاد ببینی نصبش کنی :)

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «اتاق»

این کاغذ رنگی هم براتون تهیه کردیم، میتونید پرینت بگیرید، در مربع سفید پایینی اسم خودتون رو وارد کنید و روی درب اتاق بچسبونید. حتی میتونید به جای اسم خودتون اسمی که دوست دارید به اتاق تون بدید رو بنویسید :)

ادامه مطلب...


12345...