گزیده سردبیر

رنگی یاب – حمایت از خانم های کارآفرین

women owned سعی داره تا از خانم های کارآفرین، با معرفی کردن کسب و کار اون ها حمایت کنه. خانم های با استعداد، هنرمند و سخت کوشی که با امکانات و محدودیت های کم یا زیاد، تونستن فعالیت خودشون رو گسترش بدن و در نهایت با محصولات با کیفیتی که دارن، نقشی در رنگی تر کردن دنیای اطرافشون ایفا کنن. women owned اطمینان حاصل میکنه که کسب و کارهای معرفی شده از کیفیت لازم برخوردار باشن. اطلاعاتی رو راجع به نوع کار و البته خود کارآفرین جمع آوری میکنه و اون ها رو در صفحه اش منتشر میکنه. علاوه بر این...

ادامه مطلب...


رنگی یاب – دست دوزه های السو

گالری هنری السو، گیوه های دست دوز میسازه. این گیوه ها از نخ ها و مواد اولیه با کیفیت بالا درست شدن و رنگ بندی متنوعی دارن که هر سلیقه ای، میتونه انتخاب مناسب خودش رو داشته باشه. علاوه بر این، نوع بافت و سلیقه هنرمند به شکلی هست که ساختار سنتی این گیوه ها رو حفظ کرده و به طور همزمان، طرح های مدرن رو هم باهاش ترکیب کرده تا بتونین همراه با پوشش روزمره تون ازشون استفاده کنین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – پوشیدنی های ساده ی پنبه

پنبه پوشیدنی های ساده در سبک مینیمال تولید میکنه و در طراحی اون ها از زندگی هرروزه الهام میگیره. اون سعی میکنه تا لباس های متفاوتی بدوزه و شما با دیدن کارهاشون در اینستاگرام panbeh.couture میتونین متوجه این تفاوت خلاقانه بشین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – با سلام ؛ کمکی به تولید کننده ها

اگر در چند جمله بخوایم براتون توضیح بدیم، با سلام یک بستر آنلاین برای کسب و کارهای کوچک هست که عمده اون ها رو تولیدکنندگان محلی و خونگی تشکیل میدن.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – خانه هنر بشرا

بشرا علاوه بر فروش زیورآلات، گیره روسری، گل سینه که همه شون با همین گل های مینیاتوری درست میشن، ورکشاپ های مختلفی رو هم به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار میکنه و به علاقه مندان آموزش میده. همچنین این هنرمند، گاهی با کسب و کارهای دیگه هم همکاری میکنه و علاوه بر معرفی اون ها، با کمک هم، آثار زیبا و باکیفیتی رو تولید میکنن. علاوه بر این گاهی هم اطلاعات خیلی زیاد و مفیدی رو در مورد این کار با مخاطبینش به اشتراک میذاره.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – رُز سازه های سارا

در رنگی یاب امروز به سراغ دختر هنرمندی میریم که تونسته همچین فضایی رو با دست سازه هاش ایجاد کنه. سارا دانشجوی رشته ی معماری هست و از طریق همین رشته به ساخت ماکت های مینیاتوری و زیورآلاتی با جزئیات و ظرافت خیره کننده علاقه مند شده. حالا این علاقه و استعداد در کنار هم یک کسب و کار رنگی رو به وجود آوردن.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – دنیای مجسمه های سحر

سحر مطهری نژاد هنرمند مجسمه سازی هست که کارش رو با ظرافت زیادی انجام میده. روی جزئیات چهره ها با حوصله کار میکنه و در نهایت آثاری رو میسازه که میتونن به عنوان زیورآلات، یک وسیله ی تزئینی، گلدون و ... استفاده بشن. سحر یک طراح با استعداد هست و شما میتونین در صفحه ی اینستاگرامش این طراحی ها رو هم ببینین و لذت ببرین. این هنرمند کارهاش رو به صورت تک نسخه و اختصاصی میسازه و هیچ دو اثری شبیه به هم نیستن و شما بعد از سفارش، محصول منحصر به فردی رو دریافت میکنین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – سه کاج، لمس حال خوب چوب

سه کاج یک کسب و کار چوب ایرانی هست که به شیوه ای هنرمندانه و خلاقانه، مجسمه های چوبی درست میکنه. این سازه ها، با دست درست میشن و اکثرشون به تعداد محدود تهیه میشن. یکی از ویژگی های کار این برند این هست که ضایعات کار رو به حداقل میرسونه و یک سری از مجسمه هاش رو از باقی چوب های بقیه سازه ها درست میکنه.

ادامه مطلب...