گزیده سردبیر

رنگی یاب – دخترانی با آرزوهای رنگی از بلوچستان

رنگی یاب این هفته مرعفی یک صفحه اینستاگرام هست، صفحه ای متعلق به دخترانی از روستایی در بلوچستان که تصمیم گرفتن سوزن دوزی هاشون رو به فروش بذارن و از این طریق وضع بهداشت و تحصیل در روستاشون رو ارتقا بدن

ادامه مطلب...


مسابقه رنگی – روزشمار نوروز بسازیم

دیگه چیزی تا نوروز نمونده و از همین حالا شلوغی خیابون ها و مغازه ها و از همه مهم تر شور و شوق آدما و آسمون آبی خبر از اومدن نوروز و بهار میدن. از اونجایی که داریم به عید نوروز نزدیک میشیم و هرکس به نحوی برای سال جدید شور و شوق داره، تصمیم گرفتیم مسابقه ساخت روزشمار عید برگزار بکنیم.

ادامه مطلب...


کمپین رنگی رنگی – دست سازه های اسکرپ بوکی

درست کردن کاردستی علاوه بر اینکه یک کار هنری محسوب میشه، باعث رشد خلاقیت ما میشه و اعتماد به نفسمون رو زیاد میکنه. به همین دلیل رنگی رنگی تصمیم گرفته یک مسابقه با همین موضوع برگزار کنه تا اینطوری بتونیم با کمک همدیگه یه آرشیو از کاردستی ها و دست سازه های کاغذی آدم رنگی ها رو داشته باشیم.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – معرفی کسب و کار گلدوزی ایرانی

کسب و کارهای خلاقانه و زیادی هستند که با خمیرمایه گلدوزی در ایران پا گرفتن و کارهای خلاقانه ای انجام میدن، ما در اینستاگرام از همراهان رنگی خواستیم تا کسب و کارهای اینستاگرامی و خلاقانه ای که در زمینه گلدوزی میشناسن رو معرفی کنن، ما در اینجا چندتاشون رو گذاشتیم.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – معرفی ۴۵ کسب و کار چرمی خلاقانه ی ایرانی

کسب و کارهای چرمی زیادی در ایران داریم، رنگی رنگی از کاربران در اینستاگرام خواست تا کسب و کارهای چرمی و خلاقانه ای که میشناسن و صفحه اینستاگرام دارن رو معرفی کنن تا ما از طریق یک پست در سایت اون ها رو به افراد بیشتری معرفی شون کنیم. آدم های رنگی حدود 200 کسب و کار رو معرفی کردن و ما تعدادی از اون ها رو براتون اینجا گذاشتیم.

ادامه مطلب...


کمپین #آرزورنگی تمدید شد

رنگی رنگی که متخصص حال خوب آدمهاست، یک کمپین تشکیل داده به نام #آرزورنگی ، برای شرکت در این کمپین کافی هست هر آدم رنگی یک آرزوی قشنگ و پر از حس خوب بنویسه و اون رو جایی بچسبونه. از این #آروزرنگی تون هم یه عکس قشنگ بگیرید و در شبکه اجتماعی به اشتراک بذارید تا افراد بیشتری به این کار ترغیب بشن.رنگی رنگی برای اینکه از اون هایی که کمک میکنن تا آدم ها خوشحال تر باشن تشکر کنه، تصمیم گرفت برای این کمپین جایزه هم تعیین کنه و به دو نفر از برگزیده ها یک ساعت swatch هدیه بده.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – ۷۸ کسب و کار رنگی عروسک سازی ایرانی

عروسک ها عالم زیبایی دارند و دوست داریم این دنیا رو به افراد بیشتری نشون بدیم و با هم قدمی در جهت دلگرمی و حمایت این هنرمندها انجام بدیم. در اینستاگرام از آدمهای رنگی خواستیم عروسک سازهایی می شناسند رو معرفی کنند و در آخر لیستی از 78 کسب و کار عروسکی ایرانی رو اینجا براتون لیست کردیم .

ادامه مطلب...


کمپین رنگی رنگی – برایت #آرزورنگی دارم

چند تا برگه کاغذ بیار. کوچک . روی هر کدوم یک آرزوی قشنگ برای یک غریبه بنویس. کاغذها رو یه جایی جا بذار. مثلا رو صندلی اتوبوس. جامیزی یکی از کلاس های مدرسه. کیف یک دوست. نیمکت توی پارک. پیشخون فروشگاه و ... قبل ترک کردن کاغذ #آرزورنگی تون، ازش یک عکس بگیرین و اون رو در اینستاگرامتون با هشتگ #آرزورنگی بذارید

ادامه مطلب...


12345...1020...