گزیده سردبیر

رنگی یاب – ۱۱ کسب و کار دوست داشتنی در زمینه سوزن دوزی

سوزن دوزی یکی از صنایع دستی پرکاربرد هست که اصالتش به سیستان و بلوچستان برمیگرده. کسب و کارهای زیادی هم با کمک این نخ های رنگی به وجود اومدن. بعضی از اون ها این کار رو به شیوه ی سنتی ادامه دادن و بعضی دیگه هم با چاشنی خلاقیت، ایده های جدیدی به وجود آوردن.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – نگارینه های چوبی فِـ.میم.وود

کارهای هنری متنوع و جالبی هست که میشه روی چوب انجام داد و یا یه کم خلاقیت میشه یه کسب و کار منحصر به فرد رو با کمک این هنر راه انداخت. امروز در رنگی یاب به سراغ یکی از همین کسب و کار های خوش رنگ و پر از حس خوب به اسم فِـ.میم.وود میریم

ادامه مطلب...


رنگی یاب – صفحه اینستاگرامی همیاری حس خوب مهربونی رو منتشر میکنه

اگر با نگاه رنگی تر و با دقت بیشتری به اطرافمون نگاه کنیم میبینیم دنیا پر از زیبایی هست، پر از مهربونی و پر از آدم های خوب با قلب های بزرگ. امروز می خوایم یکی از پیج های خوب اینستاگرامی رو بیشتر بشناسیم که تلاش می کنه کارها و حرکات مثبت و قشنگ رو منتشر کنه. این صفحه با اسم همیاری فعالیت می کنه.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – عروسک های بامزه دوزلی

هر کسی برای معرفی کسب و کار خودش روش مخصوصی داره اما اگر خلاقیت رو چاشنی کنیم همه مشتاق محصولات اون کسب و کار میشن. امروز به سراغ یکی از این تولید کننده های خلاق میریم که کارشون ساخت عروسک هست. عروسک هایی که حسابی برای هرکدومشون وقت گذاشته میشه و حتی برای هر کدومشون داستان هم وجود داره.

ادامه مطلب...


لیست رنگی – چه ورزشی رو دنبال میکنی؟

در اینستاگرام، از آدم های رنگی پرسیدیم چه ورزشی رو دنبال می کنن. این پست یه عالمه کامنت داشت و ما از بین شون از 50 ورزش براتون لیست تهیه کردیم. اگر هنوز ورزشی رو دنبال نمی کنین این لیست رو بخونین و ازش ایده بگیرین و اگر هم خودتون اهل ورزش هستین حتما در کامنت های این پست برامون بنویسین، شاید با این کار فرد دیگه ای رو هم تشویق کردین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – کی کی باکس و جعبه های خلاقانه اش

در رنگی یاب امروز به سراغ یکی از این کسب و کار ها رفتیم که بر اساس داستانی که شما براشون تعریف می کنین یه جعبه میسازه که مخصوص شماست و طبیعتا فقط یه نمونه ازش تو دنیا وجود داره. این جعبه های پر از ریزه کاری و ظرافت می تونن روایت گر داستان شما باشن یا آرزو ها، اهداف و علاقه هاتون رو به تصویر بکشن.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – هنرمندی که روی همه چی و همه جا نقاشی میکشه

چقدر با نقاشی های Doodle آشنایی دارین؟ همون نقاشی هایی که با خطوط ساده کشیده می شن، گاهی وقت ها یه عالمه طرح شلوغ و درهم هستن و از دور ظاهر نا مشخصی دارن ولی وقتی از نزدیک و با دقت بهشون نگاه می کنی مجموعه ای از طرح های مختلف و جالب کنار هم رو می بینی. امروز در رنگی یاب هنرمندی رو بهتون معرفی می کنیم که در این کار حسابی حرفه ای هست و میدونه چطوری این نقاشی ها و طرح ها رو بکشه.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – سه کاج و مجسمه های چوبی خلاقانه

کسب و کاری به اسم سه کاج به شیوه ای خلاقانه به چوب ها زندگی می بخشه و اون ها رو به مجسمه هایی هنرمندانه و پر از جزئیات دوست داشتنی تبدیل می کنه.

ادامه مطلب...


12345...1020...