گزیده سردبیر

رنگی یاب – کسب و کاری برای میوه و سبزیجات بد قیافه

میوه ها و سبزیجات زیادی هستن که با وجود کیفیت خوب و مواد مغذی ای که دارن، به خاطر شکل ظاهری غیر متعارف و بد قواره شون، فروشنده ها اون ها رو به قفسه های فروشگاه راه نمیدن و راهی سطل های زباله میشن. یک کسب و کار رنگی هلندی به اسم krommunity با شیوه ای خلاقانه اومده تا از این میوه ها و سبزیجات استفاده کنه.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – با جادوی فیزیک آشنا بشین

شبکه های اجتماعی میتونن منبع مناسبی برای حال خوب، یادگیری و اطلاعات جدید باشن. پس بیاین به جای دنبال کردن هر صفحه ای که حال و هوای سیاه و سفیدی داره، افراد و صفحاتی رو دنبال کنیم که وقتی پست شون رو میبینیم، حالمون خوب تر بشه و اطلاعات جدید یا هر چیزی که بتونه روزمون رو رنگی کنه ازشون دریافت کنیم.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته دور شدن از شبکه های اجتماعی همراه رنگی رنگی

این بار چالشی رو با موضوع چالش یک هفته دور شدن از شبکه های اجتماعی طراحی کردیم و سعی داریم تا هرروز یک قدم دور شدن از شبکه های اجتماعی نزدیک تر بشیم . در پایان میتونیم تاثیر این کارها رو در سبک زندگی و رفتارمون بررسی کنیم و برای ماندگار بودنشون تصمیم بگیریم

ادامه مطلب...


رنگی یاب – مردی که با ویلچر جهانگردی میکنه

محمد مقدم شاد، کسی هست که در حدود 19 سالگی متوجه شد به بیماری ای دچار شده که کم کم بافت های ماهیچه ایش رو تخریب میکنه، و باعث میشه که ویلچر نشین بشه. اما اون انتخاب کرد که به جای گوشه نشینی و افسردگی، دنیای جدیدی رو تجربه کنه.

ادامه مطلب...


مسابقه ی رنگی – یه آدم رنگی همیشه امید داره

رنگی رنگی با یک مسابقه اینستاگرامی جدید اومده، هر مطلبی در رنگی رنگی با این هدف تولید میشه که بهونه ای برای زیباتر شدن روزهاتون بشه و مسابقه های رنگی رنگی هم از جز همین قاعده هستن. در این مسابقه ها همه برنده هستن چون با شرکت در حس و حال خوبی پیدا میکنن و در بخش مسابقات اینستاگرامی چون این حس و حال به اشتراک گذاشته میشه ممکنه بتونه به اطرافیان شون هم انتقال پیدا کنه.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – صفحه اینستاگرام قصه های من و کتابام

این روزها تنوع خیلی زیادی در زمینه ی کتاب های کودکان وجود داره، اما خیلی مهم هست که بتونیم انتخاب مناسبی رو برای بچه ها در سنین پایین داشته باشیم. خوندن کتاب های خوب در کودکی میتونه باعث بشه تا در بزرگسالی به مطالعه علاقه بیشتری داشته باشن. در رنگی یاب امروز میخوایم یک صفحه اینستاگرام به اسم «قصه های من و کتابام» رو معرفی کنیم که کتاب های کودک رو معرفی میکنه.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – سلامتپاد ، سایتی که به سلامت زنان اهمیت میده

سلامتپاد دوست داره که در مسیر «خلق ذهنی شاد در بدنی سالم» به شما کمک کنه، چون معتقده که همه ی زنان حق دارن «بهترین خودشون باشن، خوشحالی رو تجربه کنن».

ادامه مطلب...


رنگی یاب – zero waste یا زندگی بی زباله

در مورد فلسفه ی زندگی بی زباله شنیدین؟ در این سبک زندگی آدم ها سعی می کنن با روش های مختلف تا حد امکان تولید زباله رو کاهش بدن، از وسایل قدیمی دوباره استفاده کنن و ... امروز در رنگی یاب می خوایم به این فلسفه بپردازیم.

ادامه مطلب...


12345...1020...