شبکه های اجتماعی رنگی Archives - رنگی رنگی
گزیده سردبیر

رنگی یاب – کسب و کاری که از هنر های دستی ایرانی زیورآلات میسازه

صنایع دستی یاد آور فرهنگ و تاریخ غنی ما هستن و باید تمام تلاشمون رو برای مطرح شدن، رونق گرفتن و ماندگار شدنشون انجام بدیم. یکی از این کارها ترکیب صنایع دستی با هنر مدرن هست که از این صنایع به شکل جدید و هیجان انگیزی استفاده می کنه و یک کسب و کار رنگی به حساب میاد. رنگی یاب این هفته به سراغ یک برند به اسم آینه رنگی رفته که خیلی خوب این کار رو بلده.

ادامه مطلب...


لیست رنگی – این هفته آدم های رنگی مشغول خوندن چه کتاب هایی هستن؟

ما چند وقت یه بار در اینستاگرام، از آدم های رنگی در مورد بهترین کتاب هایی که خوندن می پرسیم و یک لیست صد تایی از اونها آماده می کنیم و در سایت منتشر می کنیم. اینطوری هر هفته یک عالمه کتاب خوب و جدید به همدیگه معرفی می کنیم.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – یک پادکست علمی به نام استرینگ کست

گوش دادن به پادکست ها یکی از راه های افزایش اطلاعات عمومی هست. پادکست های علمی زیادی هستن که با روش های خلاقانه، اطلاعات جدید و جالب رو در اختیارمون می گذارن. یکی از پادکست ها استرینگ کست هست.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – معرفی ۵۹ کسب و کار خلاقانه در زمینه کیف و کفش دست دوز

کسب و کار های نوپا و قدیمی زیادی در زمینه ی کیف و کفش دست سوز در ایران فعالیت دارن. ما هم از دوست های رنگی مون در اینستاگرام خواستیم به ما معرفی شون کنن. حالا 59 تا از اون هارو جدا کردیم اینجا براتون لیست کردیم. پست مربوط به این موضوع رو هم میتونین در این آدرس ببینین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – کسب و کاری که آینه های دستی میسازه

شده تاحالا موقع دیدن فیلم و کارتون دیدین که شخصیت داستان یک آینه دستی زیبا با دسته ی بلند و کار شده رو دستش گرفته و با خودتون فکر کنین چقدر خوب میشد یکی از اونهارو داشتین؟ حالا یک برند ایرانی با سلیقه رو در رنگی یاب این هفته میشناسیم که این آینه های زیبا رو با نقاشی های منحصر به فرد ترکیب میکنه و میتونین به راحتی ازشون خرید کنین

ادامه مطلب...


رنگی یاب – دیوچه ، یه کسب و کارخلاقانه که دیو میسازه

د براتون عجیب باشه اما دیو ها هم میتونن الهام بخش خلق آثار بامزه، دوست داشتنی و هنرمندانه ای باشن. یکی از برند هایی که از دیو ها الهام گرفته diivche هست که در اینستاگرام هم یک فروشگاه مجازی داره و میتونین عروسک، گردنبند، سنجاق سینه و کلی محصول دیگه با طرح دیوهای وحشتناک بامزه رو در اونجا ببینین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – یه پادکست خوب به نام چنل بی

امروز می خوایم با یک پادکست به اسم چنل بی آشنا بشیم. موضوعات این پادکست به این صورت هست که گزارش های عجیبی رو ازمنابع انگلیسی زبان جمع آوری می کنه و به صورت داستانی، با زبان شیرین و گیرا روایت می کنه.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – معرفی ۲۸ کسب و کار خلاقانه کافه و رستوران های سیار

کافه و رستوران های سیار رفیق های دوست داشتنی ای هستن. این کافه ها و رستوران ها تو ماشین های مخصوصشون هستن و اکثرا به نقاط مختلف شهر سفر می کنن و از طریق شبکه های اجتماعی به طرفداراشون خبر میدن که بهشون بپیوندن. ز اونجایی که رنگی رنگی همیشه از کارهای خلاقانه حمایت می کنه، در یک پست در اینستاگرام از دوست های رنگی رنگی مون پرسیدیم تا اگر کافه ی سیاری میشناسن بهمون معرفی کنن. این پست رو که در اینجا میتونین ببینین حدود 200 کامنت داشت که 28 تاش رو انتخاب کردیم و براتون اینجا جمع کردیم.

ادامه مطلب...


12345...1020...