گزیده سردبیر

معرفی کتاب – سه شنبه ها با موری

گاهی وقت ها، خوندن یک کتاب میتونه روی دید ما نسبت به زندگی تاثیر بذاره و حس خیلی بهتری بهمون بده، « سه شنبه ها با موری » یکی از همون کتاب ها هست که شاید دوست داشته باشین خیلی از جمله هاش رو دوباره بخونین و یا حتی جایی یادداشت کنین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – ایده ای ساده برای رنگی سازی دنیا

رنگی بودن یعنی توجه به جزئیات کوچیک اما شاد، یعنی یک ذره بین دستت بگیری، بیفتی دنبال دلایلی که میتونن زندگی خودت یا بقیه رو شادتر کنن. برای این زندگی پر از خوشحالی هیچ محدودیتی وجود نداره، هر کسی میتونه بسته به موقعیت و شرایطی که داره، با استفاده از امکانات و خلاقیتش یک عالمه کار انجام بده تا دنیا رو به جای رنگی تری تبدیل کنه.

ادامه مطلب...


معرفی کتاب – تولستوی و مبل بنفش

در بخش معرفی کتاب امروز یک کتاب رو معرفی میکنیم که در اون همه چیز در مورد مطالعه هست. داستان از دید خانم چهل و چند ساله ای به اسم نینا روایت میشه که به تازگی خواهرش رو از دست داده.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – آژاکتاب یک کتابخانه سیار

یک آدم رنگی به اسم آقای منصور خانی حرکت جالب و فرهنگی به اسم آژاکتاب رو شروع کرده، ما این فرد و کار جالبش رو در رنگی یاب امروز معرفی می کنیم چون سعی کرده در حد خودش قدمی برای رنگی تر کردن دنیا برداره. آژا کتاب تلفیقی از کلمات آژانس و کتاب هست، راننده ای که سعی میکنه موقع جا به جایی مسافرها اون ها رو به کتاب خوندن علاقه مند کنه.

ادامه مطلب...


معرفی کتاب – مردی که زنش را با کلاه اشتباه میگرفت

کتاب مردی که زنش را با کلاه اشتباه میگرفت، شبیه به اسمی که داره داستان های عجیب و متفاوتی رو از اتفاقات واقعی روایت می کنه. این کتاب در مورد افرادی هست که دچار مشکلات عصبی و روان شناختی شدن، مشکلاتی که شاید خیلی عجیب و حتی غیر واقعی به نظر برسن.

ادامه مطلب...


معرفی کتاب – فهرست چیزهایی که دلم می خواهد

تا حالا فکر کردین اگر یه عالمه پول به دستتون برسه اون ها رو صرف چه کاری میکنین؟ تا حالا فکر کردین برای همه چیزهایی که میخواین چقدر پول لازم دارین؟ اصلا تا حالا شده یک فهرست از چیزهایی که میخواین تهیه کنین؟

ادامه مطلب...


معرفی کتاب – کار من جادو کردن است

اگر شما هم از طرفداران داستان های عجیب و متفاوت هستین، بهتون پیشنهاد می کنیم مجموعه داستان " کار من جادو کردن است " نوشته ی آنالی اکبری رو بخونین. این کتاب از داستان های کوتاهی تشکیل شده که فضایی متفاوت و جادویی دارن که با توصیف ها و فضاسازی های قشنگی همراه شده.

ادامه مطلب...


معرفی کتاب – بازمانده روز

امروز می خوایم در مورد کتابی به اسم بازمانده روز نوشته ی کازوئو ایشى گورو صحبت کنیم. داستان در مورد پیش خدمتی انگلیسی هست که خودش رو تمام و کمال وقف کارش کرده

ادامه مطلب...


12345...102030...