گزیده سردبیر

چالش یک هفته دور هم بودن با رنگی رنگی

یلدا یادمون میاره که لحظه هامون چقدر با ارزشن و چقدر خوب می شه اگر از اونها برای کنار هم بودن استفاده کنیم. از اونجایی که نزدیک شب یلدا هستیم، چالشی که این بار برای شما در نظر گرفتیم یک هفته دور هم بودن با رنگی رنگی هست.

ادامه مطلب...


۶ پیشنهاد رنگی برای گرم کردن دل ها در شب یلدا

زمستون، فصل شب های طولانی و سرده. تو همین شب هایی که زیر پتوی گرم و نرم، با یک فنجون چای تازه دم، چند صفحه ای از کتاب مورد علاقه مون رو میخونیم، آدم هایی هستن که به خاطر مشکلات و سختی ها، زیبایی زمستون به چشمشون نمیاد و اونقدری که ما از دیدن برف پشت شیشه بخار گرفته اتاقمون لذت میبریم، نمیتونن شاد و دلگرم باشن. اما چی بیشتر از مهربونی میتونه دل ها رو گرم و لبخند ها رو عمیق تر کنه؟

ادامه مطلب...


۶ ایده خوشمزه برای سفره شب یلدا با انار دونه دونه

انار یکی از عضوهای ثابت سفره های شب یلداست، خیلی ها دونه های اون رو جدا میکنن، با چاشنی هایی مثل نمک و گلپر همراه میکنن و سفره شون رنگی تر میکنن. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده حالا که این خوشمزه های رنگی انقدر در دسترسمون هستن ازشون استفاده کنیم و روش های خلاقانه تری برای استفاده ازشون به کار بگیریم.

ادامه مطلب...


۹ پیشنهاد رنگی برای مهربونی در شب یلدا

یلدا بلند ترین شب سال هست، هرسال کارهای مختلفی برای جشن گرفتن در این شب انجام میدیم، اما امسال می خوایم با چاشنی مهربونی این شب رو قشنگ تر کنیم. بیاین فکر کنیم که هر حس خوبی که به آدم های اطرافمون میدیم، یک چراغ کوچیکه. بیاین بلند ترین شب سال رو با این چراغ های کوچیک خیالی، روشن کنیم. اگر شما هم پیشنهادی در این زمینه دارین، در بخش کامنت ها باهامون به اشتراک بذارین.

ادامه مطلب...


یلدای امسال هوای آدم های شهرمون رو داشته باشیم

آدم های رنگی می دونن که مهربونی بیشترین فایده رو برای خودشون داره و کمک می کنه تا دنیاشون رنگی تر بشه. موافقین برای شب یلدای امسال، یک کار قشنگ انجام بدیم تا جشنی پر از مهربونی و حس خوب داشته باشیم؟ کارهای خیلی ساده ای که هزینه ی زیادی ندارن اما خیلی با ارزش هستن.

ادامه مطلب...


۳۵ ایده رنگی برای خوشگلسازی هندوانه شب یلدا

هندوانه قرمز و خوشمزه یکی از اجزای همیشگی سفره های شب یلدا هستن، کارهای زیادی هست که با اون ها میشه انجام داد، در اینجا چندین ایده گذاشتیم، نظر شما چی هست؟ کار خلاقانه ی دیگه ای به نظرتون میرسه؟ :)

ادامه مطلب...


۲۲ ایده برای خوشگلسازی سفره و میز شب یلدا

شب یلدا همیشه با یه سفره پر از خوراکی های خوشمزه همراه بوده، اما میتونیم امسال یه مقدار از اون شیوه های همیشگی فاصله بگیریم و ایده های جدیدی برای خوشگلسازی میزها استفاده کنیم.

ادامه مطلب...


مسابقه رنگی – شما در شب یلدا معمولا چه کارهایی میکنید؟

هر خانواده ای روش و عادت های خاص خودشون رو برای اون دارن. شما چه برنامه ای برای این شب دارید و معمولا چه کارهایی انجام میدید؟ رنگی رنگی یه یکی از افرادی که در این پست کامنت میذارن یک هدیه میده، هدیه ای با تم زمستونی که از فروشگاه هم قابل خریدن نیست، "بسته پستی کاج های زمستان".

ادامه مطلب...