گزیده سردبیر

۳۵ ایده رنگی برای خوشگلسازی هندوانه شب یلدا

هندوانه قرمز و خوشمزه یکی از اجزای همیشگی سفره های شب یلدا هستن، کارهای زیادی هست که با اون ها میشه انجام داد، در اینجا چندین ایده گذاشتیم، نظر شما چی هست؟ کار خلاقانه ی دیگه ای به نظرتون میرسه؟ :)

ادامه مطلب...


۲۲ ایده برای خوشگلسازی سفره و میز شب یلدا

شب یلدا همیشه با یه سفره پر از خوراکی های خوشمزه همراه بوده، اما میتونیم امسال یه مقدار از اون شیوه های همیشگی فاصله بگیریم و ایده های جدیدی برای خوشگلسازی میزها استفاده کنیم.

ادامه مطلب...


مسابقه رنگی – شما در شب یلدا معمولا چه کارهایی میکنید؟

هر خانواده ای روش و عادت های خاص خودشون رو برای اون دارن. شما چه برنامه ای برای این شب دارید و معمولا چه کارهایی انجام میدید؟ رنگی رنگی یه یکی از افرادی که در این پست کامنت میذارن یک هدیه میده، هدیه ای با تم زمستونی که از فروشگاه هم قابل خریدن نیست، "بسته پستی کاج های زمستان".

ادامه مطلب...


۱۴ ایده برای خوشگلسازی آجیل شب یلدا

آجیل های خوشمزه پای ثابت خیلی از جشن های سنتی ما مثل شب یلدا و عید نوروز هستند ، اما ما میتونیم این ها رو با روش های هیجان انگیزتری نسبت به مخلوط کردن و ریختن در کاسه ها ، تزئین کنیم. در اینجا پیشنهادهایی برای تزئین آجیل دادیم

ادامه مطلب...


غذاهای محلی شب یلدا

هر با توجه به اصلیتی که داره یک سری رسوم برای شب یلدا داره ، ما در اینجا 5 غذای محلی شهرهای مختلف برای شب یلدا رو معرفی کردیم. راستی شما در بلندترین شب سال چه غذایی میخورید؟

ادامه مطلب...


به استقبال خاطرات خوش زمستون امسال برویم

چند روز دیگه تا شروع فصل سفید و آرام زمستون نمونده. فصلی که لازم داره ما گرمش کنیم . زیبایی اش رو بیشتر کنیم. رنگی رنگی با هدف اضافه کردن جزئیات شاد به زندگی آدمهای رنگی، اول یک هدیه شب یلدایی براتون آماده کرد اینجاست :

ادامه مطلب...


هدیه شب‌چله رنگی‌رنگی دات کام

شب یلدا نزدیکه و حال و هوای آجیل و انار و دورهمی داره این روزها. ما هم هر سال هدیه کوچکی برای شب یلدا داریم :) هیجان انگیز ترین بخش هدیه مون ارسال رایگان کارت پستال های الکترونیکی هست که توسط رنگی رنگی طراحی شده :) هر سال هم طرح های جدید اضافه می کنیم و الان همه چیز آماده هست تا برای حداقل 50 دوست و اشنا و همکار کارت تبریک یلدا ایمیل کنید :)

ادامه مطلب...


رادیو رنگی رنگی – قسمت چهل و هفتم – یلدا مبارک

قرار هست هر هفته یک قسمت رادیو رنگی رنگی داشته باشیم. این یک پادکست شاد و کوتاه برای آدم های رنگی هست. این شما و این هم شماره جدید رادیو رنگی رنگی به مناسبت شب یلدا :

ادامه مطلب...


123