گزیده سردبیر

۱۵ نقل قول رنگی که یادآوری میکنن به توانایی هاتون باور داشته باشین

یکی از مهم ترین باورهای آدم های رنگی این هست که اون ها، قهرمان زندگی خودشون هستن. اگر شما هدفی رو در ذهنتون دارین، پس حتما توانایی رسیدن بهش هم در وجودتون هست. کافیه به قدرت هاتون باور داشته باشین و به خودتون اعتماد کنین. این 15 نقل قول از افراد سرشناس هم همین موضوع رو به شما یادآوری میکنن.

ادامه مطلب...


فکت گرافی – ۵ قدم برای برنامه ریزی تحصیلی

یک آدم رنگی به معجزه ی برنامه ریزی باور داره و سعی میکنه برای فعالیت هاش یک برنامه منسجم و منظم داشته باشه. یکی از این کارها برنامه تحصیلی هست و داشتن یک الگوی کار خوب میتونه باعث بشه تا نتیجه ی مورد نظرتون رو خیلی راحت تر به دست بیارین. این پنج قدم به شما کمک میکنن تا این کار رو انجام بدین. 

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه قدر شادی های کوچک زندگی رو بدونین

شادی توی روزهامون جریان داره، ممکن هست بعضی از این بهونه های شادی بخش، کوچک باشن و از اون ها غافل بشیم. کافیه کمی بیشتر سعی کنیم تا اون رو ببینیم. این جمله ها کمک میکنن تا شادی های پنهان و کوچک زندگی تون رو پیدا کنین و قدرشون رو بدونین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که کمک میکنن با عینک رنگی بین به دنیا نگاه کنین

دنیایی که در اون زندگی میکنیم پر از جزئیات زیبا و شگفت انگیز هست که میتونن منبعی برای شادتر بودن ما باشن. اگر هنوز نمیتونین اون ها رو ببینین و از این زیبایی ها لذت ببرین، شاید بهتر باشه یه عینک رنگی بین بزنین. این جمله ها می تونن کمک کنن تا دیدتون رو به دنیا مثبت تر و قشنگ تر کنین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه به تصمیم هاتون پایبند باشین

تصمیم گرفتن بخش مهمی از مسیر رسیدن به اهداف هست. اما قدم بعدی که ما رو به هدفمون میرسونه این هست که در ادامه باید تلاش کنیم تا به تصمیم ها پایبند باشیم و اون ها رو به عمل برسونیم. این جمله ها که از افرادی سرشناس نقل قول شدن به شما کمک میکنن تا به تصمیم هایی که گرفتین متعهد بمونین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اون هایی که میخوان کسب و کار خودشون رو راه بندازن

شروع یک کار و برداشتن اولین قدم سخت هست. اینکه تصمیم بگیرین، از همه حرف ها، موانع و سختی ها بگذرین و ادامه بدین می تونه رمز موفقیت شما باشه. اگر خودتون میخواین کسب و کارتون رو راه بندازین یا کسی رو میشناسین که در حال شروع این کار هست، پیشنهاد میدیم این جمله ها رو بخونین و برای اون ها هم بفرستین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه از شروع دوباره نترسین

بعد از هر شکست باید عزم شروع داشته باشیم، ترس از شکست دوباره فقط ما رو از شروع منصرف میکنه. وقتشه که پا روی ترس ها بذاریم و بپذیریم که شکست بخشی از مسیر موفقیت هست و مهم ترین درس ها رو ازش میگیریم. باید با قدرت و انگیزه به پیش بریم و از شکست ها پله هایی برای ترقی و پیشرفت در آینده بسازیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای یک شروع یک روز رنگی

یک روز می تونه شروعی برای اتفاقات خوب باشه، ممکنه قدمی در جهت موفقیت های آینده باشه یا پیش نیاز روزهای قشنگ تر رو به وجود بیاره و ... پس از همین امروز تصمیم بگیرین تا روزهاتون رو رنگی شروع کنین. این جمله ها هم برای این کار به شما کمک میکنن.

ادامه مطلب...