گزیده سردبیر

آرامش قبل از خواب – ۲۵ اردیبهشت

خدا قوت قهرمان! شب از راه رسیده و حالا وقتشه هر ماجرایی که امروز داشتی رو کنار بذاری و آماده یک خواب پر از آرامش بشی. یادت باشه خواب کافی و عمیق، نیروی لازم رو بهت میده که فردا دوباره یک قدم دیگه در مسیر رویاهات برداری. برای اینکه مطمئن باشیم در ذهنت نگرانی جایی نداره، برات شعری از گویا فیروزکوهی رو آماده کردیم تا با خوندنش حس خوبی رو تجربه کنی. این والپیپر هم برای تو طراحی شده. ازش استفاده کن تا به خودت یادآوری کنی که که اشکال نداره مبتدی باشی. شبت بخیر دوست من.

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲۴ اردیبهشت

خدا قوت قهرمان! شب از راه رسیده و حالا وقتشه هر ماجرایی که امروز داشتی رو کنار بذاری و آماده یک خواب پر از آرامش بشی. یادت باشه خواب کافی و عمیق، نیروی لازم رو بهت میده که فردا دوباره یک قدم دیگه در مسیر رویاهات برداری. برای اینکه مطمئن باشیم در ذهنت نگرانی جایی نداره، برات پاراگرافی از کتاب جای خالی سلوچ نوشته محمود دولت آبادی رو آماده کردیم تا با خوندنش حس خوبی رو تجربه کنی. این والپیپر هم برای تو طراحی شده. ازش استفاده کن تا به خودت یادآوری کنی که ارزش هات رو فراموش نکنی. شبت بخیر...

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲۳ اردیبهشت

خدا قوت قهرمان! شب از راه رسیده و حالا وقتشه هر ماجرایی که امروز داشتی رو کنار بذاری و آماده یک خواب پر از آرامش بشی. یادت باشه خواب کافی و عمیق، نیروی لازم رو بهت میده که فردا دوباره یک قدم دیگه در مسیر رویاهات برداری. برای اینکه مطمئن باشیم در ذهنت نگرانی جایی نداره، برات شعری از ویلیام شکسپیر رو آماده کردیم تا با خوندنش حس خوبی رو تجربه کنی. این والپیپر هم برای تو طراحی شده. ازش استفاده کن تا به خودت یادآوری کنی که آینده به تو نیاز داره. شبت بخیر دوست من.

ادامه مطلب...


چطوری بیوگرافی خودم رو بنویسم؟

دونستن اینکه چطور بیوگرافی خودمون رو بنویسیم، مهارت مهمی هست که ممکنه در خیلی از موقعیت ها لازم باشه. کافیه یک سری نکات کلیدی رو رعایت کنی تا اطلاعاتی که لازم هست رو به صورت خلاصه و مفید به مخاطب انتقال بدی. ما هم سعی کردیم با جمع آوری این موارد به تو کمک کنیم.

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲۲ اردیبهشت

خدا قوت قهرمان! شب از راه رسیده و حالا وقتشه هر ماجرایی که امروز داشتی رو کنار بذاری و آماده یک خواب پر از آرامش بشی. یادت باشه خواب کافی و عمیق، نیروی لازم رو بهت میده که فردا دوباره یک قدم دیگه در مسیر رویاهات برداری. برای اینکه مطمئن باشیم در ذهنت نگرانی جایی نداره، برات شعری از مجید رفعتی رو آماده کردیم تا با خوندنش حس خوبی رو تجربه کنی. این والپیپر هم برای تو طراحی شده. ازش استفاده کن تا به خودت یادآوری کنی که تو یک آدم رنگی هستی. شبت بخیر دوست من.

ادامه مطلب...


چارت رنگی – آیا برای شروع کار باید در شرایط ایده آل باشی؟

تا حالا برات پیش اومده که وقتی خواستی یک کار جدید رو شروع کنی، انقدر دنبال یک فرصت مناسب یا شرایط ایده آل گشتی که به طور کلی امکانات اولیه ای که داشتی رو هم از دست دادی و یا اینکه دیگه انگیزه ای برای شروع نداشتی؟ این موضوع نشون میده کمال گرایی، همیشه منجر به موفقیت نمیشه و اینکه که لازم نیست همه چیز فراهم باشه تا یک ماجرای جدید رو شروع کنی، کافیه قدم اول رو برداری و بعد میبینی که چطور بقیه تکه های پازل در جای خودشون قرار می‌گیرن. ما این چارت رنگی رو برات درست کردیم...

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲۱ اردیبهشت

خدا قوت قهرمان! شب از راه رسیده و حالا وقتشه هر ماجرایی که امروز داشتی رو کنار بذاری و آماده یک خواب پر از آرامش بشی. یادت باشه خواب کافی و عمیق، نیروی لازم رو بهت میده که فردا دوباره یک قدم دیگه در مسیر رویاهات برداری. برای اینکه مطمئن باشیم در ذهنت نگرانی جایی نداره، برات پاراگرافی از کتاب عوضی نوشته ژوئل اگلوف رو آماده کردیم تا با خوندنش حس خوبی رو تجربه کنی. این والپیپر هم برای تو طراحی شده. ازش استفاده کن تا به خودت یادآوری کنی که انگیزه و رویات رو فراموش نکنی. شبت بخیر دوست من.

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲۰ اردیبهشت

خدا قوت قهرمان! شب از راه رسیده و حالا وقتشه هر ماجرایی که امروز داشتی رو کنار بذاری و آماده یک خواب پر از آرامش بشی. یادت باشه خواب کافی و عمیق، نیروی لازم رو بهت میده که فردا دوباره یک قدم دیگه در مسیر رویاهات برداری. برای اینکه مطمئن باشیم در ذهنت نگرانی جایی نداره، برات شعری از شیرکو بی‌کس رو آماده کردیم تا با خوندنش حس خوبی رو تجربه کنی. این والپیپر هم برای تو طراحی شده. ازش استفاده کن تا به خودت یادآوری کنی که قدر دوست های رنگی ات رو بدونی. شبت بخیر دوست من.

ادامه مطلب...