گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش که میتونین برای خواهر و برادرتون بفرستین

رابطه خواهر و برداری خیلی پیچیده است، شاید هیچ کسی اندازه اون ها خود واقعی شما رو نشناسه. خواهرها و برادرها، افرادی هستن که زندگی رو برای ما شیرین تر می کنن و میون تموم شیطنت ها دعواهای سطحی، میدونیم که چقدر دوستشون داریم و به حضورشون نیاز داریم. این جمله ها پر از حس خوب هستن که میتونین برای خواهر یا برادرتون بفرستین و روزشون رو رنگی تر کنین.

ادامه مطلب...


۱۱ خوراکی پیشنهادی سالم برای مدرسه

آدم های رنگی همیشه به خودشون اهمیت میدن و سعی میکنن با دنبال کردن یک سبک زندگی سالم، از خودشون مراقبت کنن. یکی از عواملی که نقش مهمی در سلامتی ما بازی میکنه، تغذیه هست. از اونجایی که دانش آموزها ساعت های زیادی از روز رو در مدرسه میگذرونن، در این مطلب تعدادی از خوراکی های سالم مناسب مدرسه رو پیشنهاد کردیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که شاید شما رو تشویق کنن تا قدردان داشته هاتون باشین

فرقی نمیکنه در چه شرایطی باشیم، همیشه دو انتخاب پیش روی ما وجود داره: یکی اینکه با فکر موقعیت های بهتر حسرت بخوریم و یا اینکه از شرایطی که داریم راضی باشیم و برای فرداهای بهتر تلاش کنیم. برای شادی در زندگی و داشتن حس و حال خوب، بهتره که راه دوم رو انتخاب کنیم. این جمله ها میتونن در این راه بهمون کمک کنن.

ادامه مطلب...


۵ وسیله پیشنهادی برای رنگی کردن کیف مدرسه

برای یک آدم رنگی بودن، نیازی به انجام دادن کارهای عجیب نیست. کافیه به جزئیات بیشتر توجه کنین و از میون اون ها بهونه هایی برای شادی، سلامتی، حس خوب و مهربونی بسازین. امروز قراره با این مطلب به دانش آموزها کمک کنیم تا با استفاده از یک سری وسایل، کیف مدرسه شون رو رنگی تر کنن.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای هرکسی که از شبکه های اجتماعی استفاده میکنه

یکی از مهم ترین نکات این هست که اجازه ندیم حرف هامون باعث ناراحتی کسی بشه، چون شخصی که مورد خطاب ماست شاید رو در روی ما قرار نگیره اما احساساتش مثل حالت عادی میتونه جریحه دار بشه. این جمله ها میتونن در این زمینه به ما کمک کنن.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای آوردن گرمای امید به روزهای سرد و سخت زندگی

این ما هستیم که مسیر زندگی مون رو تعیین میکنیم، پس میتونین انتخاب کنین که که با اراده و سخت کوشی، برای رنگی شدن زندگیتون تلاش کنین. این جمله ها رو از افراد سرشناس براتون دستچین کردیم تا نور امیدی در روزهای تاریک زندگیتون باشن.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای وقت هایی که در مسیر زندگی مرتکب اشتباه میشین

هر انسانی ممکنه مسیری رو اشتباه بره و کار خطایی انجام بده. اما نکته ی مهم این هست که اون فرد خودش رو به موقع از پیامدهای اشتباهی که انجام داده نجات بده، مسئولیت کارش رو بپذیره و سعی کنه همه چیز رو جبران کنه. این جمله ها میتونن به اون هایی که در چنین موقعیتی قرار گرفتن، حس خوبی بدن تا با امید و انگیزه به ادامه زندگی شون بپردازن.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد نکاتی که بهتره در ارتباط با آدم ها به خاطر داشته باشین

شاید رفتاری ببینیم که ما رو ناراحت کنه، اما. برای زندگی شاد باید بدونیم چطور با این موضوعات برخورد داشته باشیم. این چندتا جمله میتونن در روابط با آدم های دیگه به شما کمک کنن.

ادامه مطلب...


12345...102030...