گزیده سردبیر

آرامش قبل از خواب – ۱ آبان

آسمون پشت پنجره تاریک شده و وقتشه ما هم کمی به خودمون استراحت بدیم. هرچیزی که ذهنت رو مشغول کرده و نگرانت می‌کنه همین الآن بذار کنار و چند نفس عمیق بکش. ما هم با شعری از سعاد الصباح همراهی‌ات می‌کنیم. این والپیپر هم هدیه ما به توست تا بهت یادآوری کنیم که زندگی خیلی زیباست. شبت پر از آرامش    

ادامه مطلب...


۱۲ نقل قول رنگی برای اینکه از تلاش‌کردن دست نکشی

حتما شنیدی که میگن، اگر خسته شدی استراحت کن، تسلیم نشو! فرقی نمی‌کنه چقدر عاشق رویاهامون باشیم. این کاملا طبیعیه که گاهی خسته بشیم و نیاز به کمی فرصت برای تجدید قوا داشته باشیم. تو این مواقع، خوندن توصیه‌های افرادی که چالش‌های سختی رو پشت سر گذاشتن و حالا، اسم‌شون و موفقیت‌هاشون برامون آشناست، می‌تونه خیلی اثربخش باشه.

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲۲ مهر

امیدواریم الآن که این متن رو می‌خونی، پر از آرامش و حال خوب باشی. یک روز دیگه رو پشت سر گذاشتی و وقتشه برای استراحت آماده بشی. سعی کن با چند نفس عمیق، ذهنت رو از نگرانی‌ها خالی کنی و این پاراگراف از کتاب جزیره شاتر نوشته دنیس لهان رو بخونی. یک هدیه هم برات داریم. این والپیپر می‌خواد بهت یادآوری کنه که به رویاهات اهمیت بدی. شب خوش!  

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۱۲ مهر

امیدواریم الآن که این متن رو می‌خونی، پر از آرامش و حال خوب باشی. یک روز دیگه رو پشت سر گذاشتی و وقتشه برای استراحت آماده بشی. سعی کن با چند نفس عمیق، ذهنت رو از نگرانی‌ها خالی کنی و این پاراگراف از کتاب هنوز در سفرم نوشته سهراب سپهری رو بخونی. یک هدیه هم برات داریم. این والپیپر می‌خواد بهت یادآوری کنه که زیبایی رو در چیزهای ساده ببینی. شب خوش!  

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲ مهر

امیدواریم الآن که این متن رو می‌خونی، پر از آرامش و حال خوب باشی. یک روز دیگه رو پشت سر گذاشتی و وقتشه برای استراحت آماده بشی. سعی کن با چند نفس عمیق، ذهنت رو از نگرانی‌ها خالی کنی و این پاراگراف از کتاب اتاقی از آن خود نوشته ویرجینیا وولف رو بخونی. یک هدیه هم برات داریم. این والپیپر می‌خواد بهت یادآوری کنه که ذهنیت مثبت رو دست کم نگیری. شب خوش!    

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۱ مهر

یک شب پاییزی، یک نوشیدنی گرم، کنج دنج اتاق و آرامش قبل از خواب. الآن وقتش رسیده تا پرونده روزی که گذشت رو کاملا ببندی و با خوندن شعری از مهدی اخوان ثالث که برات در ادامه آماده کردیم، پر از حال خوب بشی. راستی! این والپیپر که در ادامه می‌بینی هم هدیه ما به توست. دوست داریم بهت یادآوری کنیم که آرزوهات رو از یاد نبری. شبت بخیر!    

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۳۱ شهریور

شب‌های تابستونی کم کم دارن به سمت طولانی شدن میرن و این روزها هوا کمی زودتر تاریک می‌شه. الآن فرصت خوبیه تا هر قدمی که به سمت رویاهات برداشتی رو از ذهنت بگذرونی و حتی اگر خیلی ساده و جزئی بود، بابتش از خودت تشکر کنی و پر از آرامش بشی. ما هم برات این پاراگراف از کتاب ملت عشق نوشته الیف شافاک رو در نظر گرفتیم تا با خوندنش حس بهتری رو تجربه کنی. راستی، این والپیپر هم هدیه ما به توست تا بهت یادآوری کنیم که خودت رو باور کنی.

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۳۰ شهریور

یک روز طولانی دیگه داره کم کم به پایان می‌رسه و وقتشه به خودت استراحت بدی. یادت باشه اینکه این ساعت‌ها رو چطور می‌گذرونی می‌تونه کاملا روی انرژی فردا صبح‌ات تاثیر گذار باشه! برای همین هم این شعر از روبرتو خواروز رو برات آماده کردیم تا با خوندنش حس خوبی پیدا کنی. این والپیپر هم هدیه ما به تو هست تا بهت یادآوری کنیم که ذهنت رو محدود نکنی. شبت پر از آرامش.  

ادامه مطلب...