گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش که تورو به سخت کوشی ترغیب میکنند

یه آدم رنگی میدونه که اگر آرزوی چیزی رو در ذهنش داره پس قدرت رسیدن بهش رو هم داره. فقط کافیه باور کنیم قهرمان زندگی خودمون هستیم و از پس هرچیزی با تلاش و سخت کوشی بر میایم. رسیدن به رویاها بدون اینکه براش تلاش کرده باشیم اون حس شیرین همیشگی رو نداره پس تلاش و سخت کوشی رو بخشی از برنامه ی روزانه مون قرار میدیم . رنگی رنگی در این مطلب نقل قول هایی از انسان های معروف رو براتون جمع آوردی کرده که امیدواریم ازشون لذت ببرین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – چالش ۳۰ روز خوشحالی

30 روز فرصت داریم تا عادت کنیم با عینک خوش بینی رنگی دنیای اطرافمون رو ببینیم. 30 روز فرصت داریم تا یاد بگیریم دلیل های شادی زیادن و نیاز نیست دنبال بهونه های خیلی بزرگ برای لبخند زدن باشیم. برای این سی روز یک دستیار براتون آوردیم. کاغذی که در بخش دانلود رایگان برای چالش طراحی کردیم رو پرینت بگیرین و تو قسمت مربوط به هرروز یک دلیل برای شادی بنویسین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه به سفر علاقه مند شوید

سفر یعنی زندگی. یا به تعریف دیگه سفر میتونه یک کلاس درس باشه. راهی برای شناخت تاریخ و فرهنگ های مختلف برای پیدا کردن دوست های جدید و برای بزرگ تر کردن دنیامون. یادتون باشه که برنامه ریزی برای سفر میتونه شمارو یک قدم بهش نزدیک تر کنه . میتونین در ادامه نقل قول های از انسان های معروف رو در باره ی سفر کردن بخونین و شاید دوست داشته باشین اونهارو جایی برای خودتون یادداشت کنین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ گزارش هیولایی امسال

یک آدم رنگی برای خودش یک معلم مهربونه. در پایان هرروز عملکرد خودش رو بررسی می کنه و آخر ماه بابت کار هایی که به خوبی از پسشون بر اومده خودش رو تشویق می کنه و سعی می کنه از نقص هاش درس بگیره و اون هارو تبدیل به یک منبع انگیزه کنه. رنگی رنگی هم در بخش دانلود رایگان برای این کار به کمک شما آدم های رنگی اومده و کاغذی رو طراحی کرده که تو این راه دستیار خوبی براتون باشه.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه سالم تر زندگی کنید

یک آدم رنگی خودش رو دوست داره، برای خودش ارزش قائله و به سالم بودن بدنش احترام میگذاره. این موضوع انقدر پررنگ و مهم هست که کلی از انسان های معروف تو حرف هاشون بهش اشاره کردن که ما چند موردش رو باهاتون شریک میشیم.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ پیگیری عادت های شاد

رنگی رنگی برگه ای براتون در بخش دانلود رایگان آماده کرده و توش تعدادی از عادت های مفید رو جمع کرده. میتونیم قدم به قدم، دونه دونه ی اون هارو به زندگیمون اضافه کنیم، اینطوری بعد از یک مدت سبک زندگی شاد و سالم و موفق رنگی خودمون رو ساختیم. یادتون نره در کنار اضافه کردن کردن عادت های خوب، لازمه از عادت های اشتباهمون هم خداحافظی کنیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد کار گروهی

حتما شنیدین که میگن یک دست صدا نداره؟ نقل قول های زیادی از افراد معروف تو دنیا هست که همین مفهوم رو داره و ما براتون اونهارو اینجا جمع کردیم . کار گروهی انجام دادن یکی از قوانین زندگی آدم رنگی هاست چون باعث میشه دوست های جدیدی پیدا کنیم ، توانایی هامون رو گسترش بدیم و تو روابط اجتماعی مون پیشرفت کنیم.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کارت آنشرلی برای نوشتن یک جمله پرانرژی

هر آدمی توی مسیر پیش رو به سمت اهداف و رویاهاش نیاز به منبع امید و انگیزه داره. این منبع انرژی می تونه یک جمله ی زیبا و مثبت از یک انسان بزرگ، از یک دوست یا حتی از خودتون باشه. این بار براتون در بخش دانلود رایگان یک کارت قابل پرینت با کیفیت بالا آماده کردیم که میتونین اون جمله ی جادویی رو توش بنویسین و جلوی دیدتون بذارین. یا حتی میتونین چندتا ازش پرینت بگیرین و دوستانتون رو هم در این حال خوب شریک کنین.

ادامه مطلب...


12345...102030...