گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش برای فارغ التحصیل ها

فارغ التحصیلی اتفاق شیرینی هست که در پایان هر مقطع بهمون یادآوری می کنه، تلاش هامون چقدر ارزشمند بودن و در واقع شروعی برای یک مرحله ی جدید از زندگی به حساب میاد. فرقی نداره در چه مقطعی، همه ی افرادی که فارغ التحصیل شدن و دوست دارن برای آینده تلاش کنن، میتونن برای خودشون و اطرافیانشون روزهای رنگی بسازن.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای کسانی که به تازگی شکست عاطفی رو تجربه کردن

در طول زندگی، ممکنه اتفاقات تلخ زیادی بیفته و باعث بشه برای مدتی حال و هوای دلمون ابری باشه. اما به عنوان یک آدم رنگی خوب هست که بدونیم توانایی این رو داریم که آفتاب رو به روزهامون برگردونیم و روزهای تلخ و گرفته رو پشت سر بذاریم. یکی از این مشکلات شکست عاطفی هست که ممکنه برای هرکسی پیش بیاد. این جملات میتونن برای پشت سر گذاشتن این مشکل بهمون کمک کنن.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای ایجاد امید و انگیزه در افرادی که دچار مشکلاتی در زمینه سلامتی هستن

روزهای همراه با بیماری، روزهای سختی هستن. بیماری میتونه گاهی باعث بشه تا آدم ها، بعضی از توانایی هایی که قبلا داشتن رو از دست بدن و زندگی براشون سخت تر بشه. اما مهم ترین عاملی که میتونه در پشت سر گذاشتن این زمان ها بهشون کمک کنه، حفظ امید و انگیزه هست. چون با داشتن روحیه ی خوب میتونن به مقابله با بیماری برن.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای انرژی دادن در یک روز سخت کاری

اینکه در روزهای سخت بتونیم انرژی و انگیزه مون رو حفظ کنیم، به خودمون بستگی داره. اما این جملات میتونن بهمون کمک کنن تا با روحیه ی بیشتری ادامه بدیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه به دوست های عزیزتون بفرستین

اگر دوست خوبی داری که تاثیر قشنگی روی زندگیت گذشته، بهترین کار اینه که به خاطر این کار ازش تشکر کنی. اگر از آدم های اطرافمون برای کارهای خوبشون قدردانی کنیم، هم حس خوبی بهشون میدیم و هم میتونیم بقیه رو به انجام کارهای خوب تشویق کنیم. این جملات رو میتونی برای آدم های مهربون اطرافت بفرستی و روزشون رو رنگی تر کنی.

ادامه مطلب...


۸ راه برای شادسازی عصر جمعه

شاید شما هم در مورد دلگیر بودن عصرهای جمعه شایعاتی شنیده باشین :) اما این موضوع برای آدم های رنگی معنی نداره چون خوب میدونن چطور باید یک روز معمولی رو به روزی شاد و رنگی تبدیل کنن. فقط کافیه باور داشته باشیم که خوشحال بودن نیاز ی به دلایل بزرگ و عجیب نداره. این بار اگر یک عصر جمعه، کار خاصی برای انجام دادن نداشتین و بی حوصله بودین، رنگی رنگی اینجاست تا کمکتون کنه.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که کمک میکنن تا در کارهای گروهی بهتر عمل کنین

یک سری کارها هستن که شاید نتونیم به تنهایی از پسشون بر بیام و باید به عنوان عضوی از یک تیم در کنار افراد دیگه کار کنیم و از استعداد و نقاط قوت اعضای اون تیم برای پیشرفت در یک هدف مشترک کمک بگیریم. کار گروهی میتونه بین اعضای خانواده، در مدرسه یا دانشگاه، بین همکارها و ... باشه. نکته ی مهم این هست که بدونیم چه مسئولیتی در قبال یک گروه داریم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد عشق و زندگی مشترک

هرکدوم از طرفین یک رابطه، به اندازه ی خودشون در موفق و شاد نگه داشتن اون رابطه مسئولیت دارن و باید برای مراقبت از زیبایی های یک زندگی مشترک تلاش کنن و صبوری به خرج بدن. آدم های رنگی میدونن که یک ازدواج موفق چقدر با ارزش هست. این جمله ها از افراد سرشناس میتونن در این زمینه بهمون کمک کنن.

ادامه مطلب...


12345...102030...