گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش برای اینکه در مقابل چالش های این سال تحصیلی بهتر عمل کنین

تحصیل یکی از مراحل زندگی آدم های رنگی هست که مثل هر کار دیگه ای باید سعی کنیم در اون موفق باشیم و بیشترین تلاش خودمون رو بکنیم. چون میتونه نقش تعیین کننده ای در آینده ی رویایی ما داشته باشه. این مسیر قطعا بدون چالش نیست و برای همین جملاتی از افراد سرشناس رو آوردیم تا بهتون انگیزه بدن.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – یه تمپلیت برای نوت ها

با رنگی رنگی همراه باشین تا با کمک این کاغذ هایی که در بخش دانلود رایگان طراحی کردیم یادداشت های محبت آمیز و خوشحال کننده برای عزیزان و دوستانمون و یا افرادی که در روز بهشون بر می خوریم تهیه کنین و بهشون هدیه کنین. مطمئن باشین خوشحالی اون ها به خودتون هم بر می گرده.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه در شرایط سخت امیدتون رو از دست ندین

یه آدم رنگی میدونه که امید میتونه فرداهای رنگی ای رو برامون بیاره و بهمون یاد بده به جای نگران بودن راجع به انتهای جاده ی زندگی، از مسیر لذت ببریم. امروز یک سری نقل قول هم آوردیم که اهمیت امیدواری رو بهتون یادآوری می کنه اگر در اطرافتون فردی هست که شرایط سختی رو پشت سر میگذاره این جملات رو براش بفرستین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – لیست تولد ها و هدایا

یه آدم رنگی به خوشحال سازی اطرافیانش اهمیت میده و حتی براشون برنامه ریزی می کنه. برای همین هم رنگی رنگی در بخش دانلود رایگان این هفته براتون کاغذی رو طراحی کرده که بتونین پرینت کنین و ازش برای برنامه ریزی تولد عزیزانتون استفاده کنین، در مورد هدیه هاتون بنویسین و میتونین دوازده تا از این برگه رو پرینت بگیرین و باهاش یه دفتر تولد بسازین.

ادامه مطلب...


۶ جمله اثربخش که کمک میکنن بتونین با همکارانتون روابط بهتری داشته باشین

محل کار میتونه خونه ی دوم ما باشه، اگر بلد باشیم چطور با همکارانمون روابط سالم و موفق برقرار کنیم. اینطوری هم زمانی که سر کار هستیم بهمون خیلی خوش میگذره و هم رو کیفیت کار تیمی تاثیر زیادی میذاره. به عنوان یه آدم رنگی باید تلاش کنیم در عین حال که نظر خودمون رو ارائه میدیم به عقاید همکارانمون هم احترام بذاریم و با هم مهربون باشیم. حالا براتون چند تا نقل قول آماده کردیم که شاید بتونه برای این کار کمکتون کنه.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – یه تمپلیت برای یادداشت خوشحالانه

رنگی رنگی براتون در بخش دانلود رایگان کاغذی رو آماده کرده که توش یادداشت خوشحالانه بنویسین و جلوی دید خودتون و بقیه اعضای خانواده یا حتی همکارانتون قرار بدین. مثلا روی برد، روی یخچال روی میز کار و .. این نوشته رو بذارین تا دلیلی برای رنگی تر شدن روز خودتون و بقیه فراهم کنین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که شما رو به ورزش ترغیب میکنن

ورزش دوست خوب آدم های رنگی هست. یه برنامه ی منظم ورزشی میتونه ما رو از بیماری های جسمی و روحی زیادی دور کنه، باعث شاداب تر شدنمون بشه و به ظاهر خوب و تناسب انداممون کمک می کنه. پس در سبک زندگی رنگی، ورزش رو جزو اولویت هامون قرار میدیم. اگر شماهم جزو اون دسته از آدم ها هستین که برای ورزش نکردن دنبال بهونه می گردین یک سری نقل قول براتون داریم که شاید تشویقتون کنه تغییری تو برنامه هاتون بدین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – این هفته چی بپوشم؟

یه آدم رنگی به ظاهرش اهمیت میده و حتی برای لباس پوشیدنش برنامه ریزی می کنه، اینطوری نه تنها همیشه آراسته و خوش لباس هستیم بلکه لازم نیست هر روز زمان زیادی رو برای انتخاب لباس صرف کنیم. در همین راستا رنگی رنگی یه تمپلیت در دانلود رایگان براتون آماده کرده تا بتونین برای هر روزتون لباس مشخص کنین و حتی اینطوری یه دلیل برای رنگی تر شدن روزتون داشته باشین.

ادامه مطلب...


12345...102030...