گزیده سردبیر

یک نامه رنگی برای سه‌شنبه، ۵ بهمن

تجربه‌ی حس خوب بیشتر و داشتن یک روز دلچسب‌تر، می‎تونه به سادگی خوندن چند شعر باشه. ادبیات، همیشه رنگ قشنگی به تابلوی زندگی ما اضافه می‌کنه. برای همین هم این سه‌تا شعر از شاعران ایران و جهان رو برات آوردیم. اگر دوستشون داشتی می‌تونی اون‌ها رو برای بقیه هم بفرستی.

ادامه مطلب...


۱۲ نقل قول رنگی که بهت می‌گن ادامه بدی

هیچ مسیر هموار و بدون دست اندازی برای رسیدن به هدف‌ها وجود نداره! چالش بخشی از این مسیره و برای مواجه شدن باهاش، باید آماده باشیم. اشکالی نداره اگر کمی نیاز به استراحت و تجدید قوا داشته باشیم. اما باید دوباره بلند شیم و ادامه بدیم. در این مطلب ۱۲ نقل قول رنگی رو برات یک‌جا جمع کردیم تا هر موقع برای ادامه دادن مسیرت نیاز به انگیزه و تلنگر داشتی، مرورشون کنی.

ادامه مطلب...


۱۴ نقل قول رنگی برای وقت‌هایی که خسته شدی

هیچ آدمی نیست که در مسیر پرتلاش رسیدن به آرزوها، خستگی رو تجربه نکنه. اما در مقابل این حس، آدم‌ها عکس العمل‌های متفاوتی نشون می‌دن. بعضی استراحت می‌کنن و بعضی دیگه، تسلیم میشن. آدم‌های موفق و سرشناسی که این مسیر رو طی کردن و به نتیجه رسیدن، با حرف‌های انگیزه‌بخش‌شون ما رو راهنمایی می‌کنن. در این مطلب مجموعه‌ای ۱۴تایی از نقل قول های رنگی رو برات یک‌جا جمع کردیم تا با خوندنشون انرژی‌ات رو دوباره به دست بیاری.

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۱ آبان

آسمون پشت پنجره تاریک شده و وقتشه ما هم کمی به خودمون استراحت بدیم. هرچیزی که ذهنت رو مشغول کرده و نگرانت می‌کنه همین الآن بذار کنار و چند نفس عمیق بکش. ما هم با شعری از سعاد الصباح همراهی‌ات می‌کنیم. این والپیپر هم هدیه ما به توست تا بهت یادآوری کنیم که زندگی خیلی زیباست. شبت پر از آرامش    

ادامه مطلب...


۱۲ نقل قول رنگی برای اینکه از تلاش‌کردن دست نکشی

حتما شنیدی که میگن، اگر خسته شدی استراحت کن، تسلیم نشو! فرقی نمی‌کنه چقدر عاشق رویاهامون باشیم. این کاملا طبیعیه که گاهی خسته بشیم و نیاز به کمی فرصت برای تجدید قوا داشته باشیم. تو این مواقع، خوندن توصیه‌های افرادی که چالش‌های سختی رو پشت سر گذاشتن و حالا، اسم‌شون و موفقیت‌هاشون برامون آشناست، می‌تونه خیلی اثربخش باشه.

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲۲ مهر

امیدواریم الآن که این متن رو می‌خونی، پر از آرامش و حال خوب باشی. یک روز دیگه رو پشت سر گذاشتی و وقتشه برای استراحت آماده بشی. سعی کن با چند نفس عمیق، ذهنت رو از نگرانی‌ها خالی کنی و این پاراگراف از کتاب جزیره شاتر نوشته دنیس لهان رو بخونی. یک هدیه هم برات داریم. این والپیپر می‌خواد بهت یادآوری کنه که به رویاهات اهمیت بدی. شب خوش!  

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۱۲ مهر

امیدواریم الآن که این متن رو می‌خونی، پر از آرامش و حال خوب باشی. یک روز دیگه رو پشت سر گذاشتی و وقتشه برای استراحت آماده بشی. سعی کن با چند نفس عمیق، ذهنت رو از نگرانی‌ها خالی کنی و این پاراگراف از کتاب هنوز در سفرم نوشته سهراب سپهری رو بخونی. یک هدیه هم برات داریم. این والپیپر می‌خواد بهت یادآوری کنه که زیبایی رو در چیزهای ساده ببینی. شب خوش!  

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲ مهر

امیدواریم الآن که این متن رو می‌خونی، پر از آرامش و حال خوب باشی. یک روز دیگه رو پشت سر گذاشتی و وقتشه برای استراحت آماده بشی. سعی کن با چند نفس عمیق، ذهنت رو از نگرانی‌ها خالی کنی و این پاراگراف از کتاب اتاقی از آن خود نوشته ویرجینیا وولف رو بخونی. یک هدیه هم برات داریم. این والپیپر می‌خواد بهت یادآوری کنه که ذهنیت مثبت رو دست کم نگیری. شب خوش!    

ادامه مطلب...