گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش برای دوستی که ازتون دور هست

دوستی و رفاقت، از ارزشمند ترین چیزهایی هست که میتونیم در زندگی مون داشته باشیم. داشتن شخصی که ما رو خیلی خوب بشناسه، در شادی ها و ناراحتی هامون شریک باشه و برای حال خوبمون ارزش قائل باشه، از نعمت هایی هست که باید بابتش سپاس گزار باشیم. اگر دوست خوبی دارین که ازتون دوره، پیشنهاد میدیم این جملات رو براش بفرستین

ادامه مطلب...


۶ جمله اثربخش که شاید شما رو به زندگی سبزتر ترغیب کنن

داشتن یک زندگی سبز شیوه های مختلفی داره. اما تمام این راه ها در نهایت به یک هدف ختم میشن اون هم احترام گذاشتن به کره زمینی هست که روی اون زندگی میکنیم. ما باید به این سیاره سبز که با آغوش باز از ما پذیرایی میکنه، با مهربانی جواب بدیم و ازش قدردانی کنیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش تا یادتون بیاره تنها خودتون مسئول ساختن آینده قشنگ تون هستین

هر آدمی به نسبت تلاش و سخت کوشی خودش، به اهدافش میرسه و آینده ای خوب رو میسازه. اول از همه باید قبول کنیم که هیچ کس در زندگی بیشتر از خود ما، مسئول اتفاقاتی که برامون پیش میاد و شرایطی که الآن در اون قرار داریم نیست. اگر تا امروز افراد دیگه، شرایط حاکم و .. رو مسئول زندگی تون میدونستین پیشنهاد میدیم این جمله ها رو بخونین و بیشتر به نقشی که در ساختن یک فردای شاد و موفق دارین، پی ببرین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای دلگرمی به مادرهای پرمشغله

اومدن یک بچه به زندگی، مسئولیت و مشغله زیادی برای مادر ایجاد می کنه. حالا اگر این مادر، قبل از اومدن نوزاد هم سرش شلوغ بوده ممکنه اوضاع براش سخت تر بشه. اما موضوع مهم این هست که توی این روزها مراقب حس و حال خودش هم باشه تا بتونه سلامت روحی بچه اش رو هم تامین کنه، اگر شما یکی از اون مادرهای پرمشغله هستین، پیشنهاد میدیم این جمله ها رو بخونین و یا اگر کسی رو میشناسین که توی چنین شرایطی هست، میتونین این ها رو براش بفرستین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه به جادوهای درون تون توجه کنین

جادو وجود داره، جایی در درون شما، جادوگری هست که میتونه تمام آرزهای شما رو برآورده کنه. کافیه بهش باور داشته باشین و قبول کنین که توانایی لازم رو دارین تا از پس هرچیزی بربیاین. اینجا جمله هایی گذاشتیم تا با این جادوی درونی آشنا بشین و ازش برای قشنگ تر کردن زندگی تون استفاده کنین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که شاید شما رو به آشپزی در خونه ترغیب کنن

آشپزی، چیزی بیشتر از آماده کردن وعده های غذایی و یک فعالیت عادی روزانه هست. یک هنر پر از رنگ و طعم و عطر هست که میتونه بهونه ای بسازه تا روزهاتون رنگی تر و شادتر باشه. اینجا جمله هایی براتون آوردیم تا شاید با خوندن اون ها بتونین با عشق و علاقه بیشتری مشغول آشپزی بشین. حتی شاید بد نباشه اون ها رو پرینت بگیرین توی آشپزخونه یا روی در یخچال بچسبونین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که شاید به ما انگیزه بدن تا برای حفظ سیاره مون قدم هایی برداریم

سیاره زمین مهربون ما، میتونه حال بهتری داشته باشه اگر همه ما مسئولانه زندگی کنیم و بیشتر بهش توجه کنیم. درسته که شاید یک نفر به تنهایی نتونه تمام مشکلات اساسی رو حل کنه، اما همین قدم های کوچیک افراد مختلف، در کنار هم زمین رو به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنن. پس نقش خودتون رو در این موضوع دست کم نگیرین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای همه اون هایی که آرزوهای بزرگی دارن

یک آدم رنگی دست از رویاپردازی نمیکشه چون میدونه زندگی با آرزوها زیباتر میشه. مسیر رسیدن به رویاها، ممکن هست که پر از فراز و نشیب و سختی باشه اما قهرمان وجود ما میتونه تمام سختی ها رو پشت سر بذاره. اگر هدف بزرگی دارین، این جمله ها به شما انگیزه میدن تا برای رسیدن بهشون تلاش کنین و تو این مسیر انرژی بیشتری داشته باشین.

ادامه مطلب...


12345...102030...