گزیده سردبیر

رنگی یاب – معرفی ۲۳ کسب و کار خلاقانه در زمینه ی سفال و سرامیک

ما در اینستاگرام از آدم های رنگی خواستیم که کسب و کار های خلاقانه ای که در زمینه ی سفال گری میشناسن رو بهمون معرفی کنن، این پست حدود هشتاد کامنت داشت و کمکون کرد با کلی هنرمند رنگی در زمینه ی سفال و سرامیک آشنا بشیم. ماهم با 23تا از اون ها این لیست رو آماده کردیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که تورو به سخت کوشی ترغیب میکنند

یه آدم رنگی میدونه که اگر آرزوی چیزی رو در ذهنش داره پس قدرت رسیدن بهش رو هم داره. فقط کافیه باور کنیم قهرمان زندگی خودمون هستیم و از پس هرچیزی با تلاش و سخت کوشی بر میایم. رسیدن به رویاها بدون اینکه براش تلاش کرده باشیم اون حس شیرین همیشگی رو نداره پس تلاش و سخت کوشی رو بخشی از برنامه ی روزانه مون قرار میدیم . رنگی رنگی در این مطلب نقل قول هایی از انسان های معروف رو براتون جمع آوردی کرده که امیدواریم ازشون لذت ببرین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – یک استایلیست ۹۶ ساله با سبک خاص و منحصر به فرد

تا حالا شده خودتون رو در نود و شش سالگی تصور کنین؟ به این فکر کنین که در اون سن مشغول چه کاری هستین؟ به ذهنتون رسیده که ممکنه آدم تو اون سن یک شغل هیجان انگیز داشته باشه؟ امروز تو رنگی یاب می خوایم با خانمی آشنا بشیم به اسم ایریس آپفل که یک استایلیست ، طراح داخلی و چهره ی مد شناخته شده هست و حتی توی سن 96 سالگی دست از رویاهاش برنداشته و شغل مورد علاقه ش رو دنبال می کنه.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد کار گروهی

حتما شنیدین که میگن یک دست صدا نداره؟ نقل قول های زیادی از افراد معروف تو دنیا هست که همین مفهوم رو داره و ما براتون اونهارو اینجا جمع کردیم . کار گروهی انجام دادن یکی از قوانین زندگی آدم رنگی هاست چون باعث میشه دوست های جدیدی پیدا کنیم ، توانایی هامون رو گسترش بدیم و تو روابط اجتماعی مون پیشرفت کنیم.

ادامه مطلب...


۷ پیشنهاد برای اینکه میز کار و مطالعه مرتب تری داشته باشید

اگر همیشه وسایل زیادی روی میزی که بر روی آن کار میکنید یا درس میخوانید وجود دارد، پیشنهاد میدهیم مدتی هم یک میز مرتب را امتحان کنید زیرا اکثر افراد در پشت یک میز مرتب و خلوت تمرکز بهتری دارند. در اینجا راهکارهایی برای اینکه میز کار و مطالعه مرتب تری داشته باشید را پیشنهاد دادیم، این پیشنهادها میتوانند برای عملکرد بهتر شما و بالارفتن کارایی هم تاثیرگذار باشند.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که تشویق میکنن تا دست از تلاش نکشی

شما تا وقتی که در حال حرکت هستید هنوز شکست نخوردید، شکست برای روزی هست که دست از تلاش بکشید و در حالت سکون بمونید. اگر دارید روزهای سختی رو برای رسیدن به هدف تون پشت سر میذارید، رنگی رنگی این جملات رو برای شما جمع آوری کرده تا با خوندنشون انرژی بگیرید و دست از تلاش نکشید.

ادامه مطلب...


۱۰ روش برای جلوگیری از اتلاف وقت

تا حالا شده حس کنید وقت کافی برای هیچ کاری ندارید، نه به کارهای مورد علاقه تون میرسید و نه کارهای روزمره در انتهای روز میبینید هنوز خیلی از کارهاتون باقی مونده؟ رنگی رنگی امروز لیستی از کارهایی که با ترکشون از اتلاف وقت جلوگیری میشه رو تهیه کردیم تا بهتون کمک کنیم که از این دارایی با ارزش تون نگهداری کنید.

ادامه مطلب...


شادی پله اول برای رسیدن به موفقیت

اکثر ما فکر میکنیم اگر بیشتر تلاش کنیم، موفق تر میشیم و نتیجه این موفقیت خوشحالی هست. اما بهتره بدونید این طرز تفکر درست نیست. اولا شما هر وقت به یک موفقیت دست پیدا کنید قبل از اون برای خودتون اهداف بزرگتری تعیین کردید، دوما نقطه بعد از موفقیت رو خوشبختی تعریف کردید و تا وقتی این طرز فکر رو داشته باشید به خوشبختی دست پیدا نمیکنید. این ها بخش از یک سخنرانی خیلی معروف در TED است که تا امروز بیش از 17 میلیون بار دیده شده.

ادامه مطلب...


12345...102030...