چگونه موفق شدم Archives - رنگی رنگی
گزیده سردبیر

چرا یه امتحان نمیتونه به تنهایی موفقیت یا عدم موفقیت زندگی تو رو نشون بده؟

در دوران تحصیل و درس، امتحان ها به یکی از دغدغه های اصلی زندگی تبدیل می شن. و البته در یک سری از امتحانات مثل کنکور یا امتحان نهایی، این موضوع خیلی اهمیت بیشتری پیدا می کنه. امروز رنگی رنگی می خواد بهت یادآوری کنه که اگر از پس یک امتحان بر نیومدی دنیا به آخر نمی رسه، تازه اول راهی کلی اتفاق رنگی تومسیر زندگیت داری.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه برنامه هایی که در ذهن تون دارید رو عملی کنید

برنامه ریزی قدم اول و شاید یکی از بزرگترین قدم ها برای رسیدن به رویاهامون باشه.اما اگر شجاعت این رو نداشته باشیم که قدم اول رو برداریم نتیجه ای نمی گیریم . برای همین جملاتی از افراد سرشناس براتون آوردیم که بهتون کمک کنن قدم اول رو محکم بردارین.

ادامه مطلب...


۳۰ روز آینده زندگیت رو هیجان انگیزتر کن

30 روز آینده زندگی شما در هر صورت قراره بگذره، پس چرا با یه تجربه جدید اون رو به یادموندنی و جالبش نکنیم؟ :)

ادامه مطلب...


رنگی یاب – کسب و کاری که آینه های دستی میسازه

شده تاحالا موقع دیدن فیلم و کارتون دیدین که شخصیت داستان یک آینه دستی زیبا با دسته ی بلند و کار شده رو دستش گرفته و با خودتون فکر کنین چقدر خوب میشد یکی از اونهارو داشتین؟ حالا یک برند ایرانی با سلیقه رو در رنگی یاب این هفته میشناسیم که این آینه های زیبا رو با نقاشی های منحصر به فرد ترکیب میکنه و میتونین به راحتی ازشون خرید کنین

ادامه مطلب...


بلند شو قهرمان، برای رویاهات تلاش کن

یک آدم رنگی برای زندگیش و آینده ش رویاهایی داره که می دونه رسیدن به این رویاها سختی های خودش رو داره باید براشون تلاش کنه. اصلا همین سخت کوشی های مسیر رسیدن به رویاهاست که دست یافتن به اون ها رو شیرین تر می کنه. برای اینکه رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم باید شش رفتار رو در خودمون پرورش بدیم :

ادامه مطلب...


شش روش برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت با استفاده از لیست کارها

شرط اصلی رسیدن به موفقیت برنامه ریزی درست هست. اهداف ما به دو دسته تقسیم می شن، اهداف بلند مدت و کوتاه مدت. برای اینکه بلند مدت ها تحقق پیدا کنن، باید با تعیین اهداف کوتاه مدت صحیح، مسیر رسیدن بهشون رو هموار کنیم. باید حواسمون باشه که این اهداف رو متناسب با رویای اصلی مون تعیین کنیم. یکی از بخش های برنامه ریزی، تهیه ی لیستی از کارها هست. این لیست میتونه متشکل از کارهای روزانه باشه یا لیستی برای انجام یک پروژه.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – معرفی ۲۳ کسب و کار خلاقانه در زمینه ی سفال و سرامیک

ما در اینستاگرام از آدم های رنگی خواستیم که کسب و کار های خلاقانه ای که در زمینه ی سفال گری میشناسن رو بهمون معرفی کنن، این پست حدود هشتاد کامنت داشت و کمکون کرد با کلی هنرمند رنگی در زمینه ی سفال و سرامیک آشنا بشیم. ماهم با 23تا از اون ها این لیست رو آماده کردیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که تورو به سخت کوشی ترغیب میکنند

یه آدم رنگی میدونه که اگر آرزوی چیزی رو در ذهنش داره پس قدرت رسیدن بهش رو هم داره. فقط کافیه باور کنیم قهرمان زندگی خودمون هستیم و از پس هرچیزی با تلاش و سخت کوشی بر میایم. رسیدن به رویاها بدون اینکه براش تلاش کرده باشیم اون حس شیرین همیشگی رو نداره پس تلاش و سخت کوشی رو بخشی از برنامه ی روزانه مون قرار میدیم . رنگی رنگی در این مطلب نقل قول هایی از انسان های معروف رو براتون جمع آوردی کرده که امیدواریم ازشون لذت ببرین.

ادامه مطلب...


12345...102030...