گزیده سردبیر

رنگی یاب – با سفالینه های رویایی الیس آشنا بشید

شاید اولین چیزی که با شنیدن اسم سفال به ذهنتون بیاد، همون طروف قدیمی و سنتی هستن، اما الیس با هنر خودش یک دنیای مینیاتوری در کنار ظروف سفالی میسازه و به دست مشتری هاش میده و به یادمون میاره که دنیای خلاقیت هیچ محدودیتی نداره.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – سایت کشمون و خلاقیتش برای فروش زعفران

امروز درباره ی سایتی به اسم www.keshmoon.com صحبت می کنیم. سه تا آدم رنگی که دوست داشتن شرایط رو برای خودشون و بقیه بهتر کنن این سایت رو به وجود آوردن. این سه نفر نوه های یه کشاورز اهل قاین خراسان جنوبی هستن. سایت کشمون یه راه ارتباطی مستقیم بین خریدار واقعی و کشاورز ها به وجود میاره.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – فرناز اسماعیل زاده ، دختر سنگنوردی که تسلیم نشد

امروز در مورد زن سنگ نوردی به اسم فرناز اسماعیل زاده صحبت می کنیم. این خانوم که اهل بروجرد هست، تصمیم گرفت رویاهاش رو سرسختانه دنبال کنه و رشته ی ورزشی ای رو شروع کنه که شاید خانم های زیادی به سراغش نرن. اما با پشتکار و تلاش خودش تونست تو این مسیر پیش بره و در سال 2013 مدال طلای آسیا رو به دست بیاره.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – معرفی ۲۶ کسب و کار در زمینه جعبه کادو و کارت پستال دست ساز

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می...

ادامه مطلب...


رنگی یاب – کسب و کاری که گردنبند های تصویرسازی شده تولید میکنه

دست سازه های مصور غنج، پیکسل ها و گردنبند هایی هستن که به صورت دست ساز تولید می شن و برای درست کردن هر کدومشون کلی وقت گذاشته میشه و میشه عشق و علاقه ی هنرمند رو در این آثار کاملا حس کرد. این طرح های قشنگ یکی از ویژگی هاش، جزئیات جالب و دوست داشتنی هست.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – زیورآلاتی با ظروف چینی گل سرخ

بهتون پیشنهاد می کنیم زیورآلات نیکسا رو با دقت نگاه کنین. این هنرمند های رنگی با همین ظروف زیورآلات از جنس برنج، نقره و طلا ساختن که ظرافت و زیبایی دلنشینی داره.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – کارگاه آشپزسازی شف طیبه

شف طیبه از مدت های خیلی قبل وبلاگ نویسی در مورد آشپزی رو شروع کرده برای همین در سایتش می تونین دستور تهیه ی یه عالمه غذای خوشمزه رو با جزئیات پیدا کنین. با یه نگاه به دستور ها و توضیحات می تونین متوجه بشین که نویسنده ی مطالب چه عشقی به کارش داره و تو هر پست خیلی بیشتر از یک دستور غذای ساده رو بهتون آموزش میده.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته موفقیت در زندگی شغلی

آدم های رنگی آدم های شجاعی هستن، از تغییر نمی ترسن و اتفاقا ازش استقبال می کنن. برای اینکه عقیده دارن کیفیت زندگی به این بستگی داره که تلاشت رو بکنی تا امروز بهتر از دیروزت باشی. رنگی رنگی هم دوست داره تو این مسیر بهتر شدن و پیشرفت کردن بهت کمک کنه، برای همین چالش هایی برات طراحی کردیم که در طول یک هفته بهت کمک می کنن رفتار های رنگی تری رو به سبک زندگیت اضافه کنی. موضوع چالش این هفته موفقیت در زندگی شغلی هست.

ادامه مطلب...


12345...102030...