گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش برای اون هایی که میخوان کسب و کار خودشون رو راه بندازن

شروع یک کار و برداشتن اولین قدم سخت هست. اینکه تصمیم بگیرین، از همه حرف ها، موانع و سختی ها بگذرین و ادامه بدین می تونه رمز موفقیت شما باشه. اگر خودتون میخواین کسب و کارتون رو راه بندازین یا کسی رو میشناسین که در حال شروع این کار هست، پیشنهاد میدیم این جمله ها رو بخونین و برای اون ها هم بفرستین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش تا یادتون بندازن که شما میتونین

در ابتدای راه، به خودتون یادآوری کنین که اگر توانایی انجام کاری رو نداشتین، رویای اون هم به ذهنتون نمیرسید. کافیه به خودتون و قدرتی که دارین باور داشته باشین. این جمله ها این موضوع رو به شما یاد آوری میکنن و کمک میکنن تا بر ترس هاتون غلبه کنین و با قدرت بیشتری پیش برین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه در مسیر هدف هاتون کم نیارین

هیچ مسیری بدون پستی، بلندی نیست. هر کسی ممکنه خسته بشه و روحیه ش رو از دست بده. اما موضوعی که اهمیت داره این هست که بتونیم این موانع رو پشت سر بذاریم و ادامه بدیم.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – یک گروه رقص متفاوت از آدم های با اراده

شنیدن داستان آدم های با اراده باعث میشه که ما هم برای حرکت در مسیر هدف هامون ثابت قدم تر باشیم. اگر کسی رو میشناسین که این روزها داره برای رسیدن به هدفش سخت تلاش میکنه، این رنگی یاب رو براش بفرستین شاید امید و انگیزه برای ادامه راهش پیدا کنه و یادش بیاد هیچ وقت نباید دست از آرزوهاش بکشه.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش تا یادتون بیاره تنها خودتون مسئول ساختن آینده قشنگ تون هستین

هر آدمی به نسبت تلاش و سخت کوشی خودش، به اهدافش میرسه و آینده ای خوب رو میسازه. اول از همه باید قبول کنیم که هیچ کس در زندگی بیشتر از خود ما، مسئول اتفاقاتی که برامون پیش میاد و شرایطی که الآن در اون قرار داریم نیست. اگر تا امروز افراد دیگه، شرایط حاکم و .. رو مسئول زندگی تون میدونستین پیشنهاد میدیم این جمله ها رو بخونین و بیشتر به نقشی که در ساختن یک فردای شاد و موفق دارین، پی ببرین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه به جادوهای درون تون توجه کنین

جادو وجود داره، جایی در درون شما، جادوگری هست که میتونه تمام آرزهای شما رو برآورده کنه. کافیه بهش باور داشته باشین و قبول کنین که توانایی لازم رو دارین تا از پس هرچیزی بربیاین. اینجا جمله هایی گذاشتیم تا با این جادوی درونی آشنا بشین و ازش برای قشنگ تر کردن زندگی تون استفاده کنین.

ادامه مطلب...


۶ پیشنهاد برای زندگی دانشجوهای رنگی

زندگی در زمان دانشجویی میتونه قدم اول برای موفقیت های بزرگ باشه. شما میتونین با قدم های درست در این دوره موتور زندگی رو پر از سوخت تجربه کنین و برای یه پرتاب بلند به سمت آسمون موفقیت ها آماده بشین. در این دوره که تقریبا برای خیلی از افراد فصل اول از زندگی بزرگسالی شون به حساب میاد، کارهای دیگه ای هم به جز درس خوندن هستن که میشه انجام داد و زمینه موفقیت و زندگی رنگی در آینده رو ساخت.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – پسری که قصد داره اقیانوس ها رو از پلاستیک تمیز کنه

همه ما کم و بیش در مورد نگرانی های افزایش زباله ها به خصوص پلاستیک ها شنیدیم. همه ما این مشکلات رو میدونیم و درموردشون شنیدیم، از بین این همه آدم روی کره خاکی یک نفر موقع غواصی ایده ای برای پاکسازی آب ها به ذهنش رسیده و تلاش کرده تا ایده خودش رو عملی کنه و قدم بزرگی در جهت سالم تر شدن سیاره مون برداشته.

ادامه مطلب...