گزیده سردبیر

با این ۵ صفحه اینستاگرامی در خانه ورزش کن

ورزش کردن فقط برای تناسب اندام یا حتی حفظ سلامتی جسمانی نیست. تاثیری که ورزش روی روحیه‌مون می‌ذاره غیر قابل انکاره. انقدر تنوع رشته‌های ورزشی زیاد شده که برای هر فردی با سلیقه متفاوت یا توان بندی خاص، یک رشته‌ای پیدا میشه. از یوگا گرفته تا تمریناتی که با رقص ترکیب شدن. امروز به معرفی 5 صفحه اینستاگرام فارسی می‌پردازیم که تمرین‌های رایگانی رو ارائه می‌دن که می‌تونی به راحتی در خونه باهاشون ورزش کنی. 

ادامه مطلب...


۵ ایده رنگی برای ورزش در زمان قاعدگی

روزهای قاعدگی میتونن برای خیلی از ما ها، تنش زیادی به همراه داشته باشن و باعث بشن تا به مدت چند روز از ماه، شرایط روحی و جسمی مناسبی نداشته باشیم. اما موضوع این هست که می تونیم با یک سری کار جزئی، این تنش رو تا حد زیادی کاهش بدیم و حس خیلی بهتری رو تجربه کنیم. این ها 5 ایده رنگی هستن که کمک میکنن تا در زمان قاعدگی ورزش رو کنار نذاریم و از تمرین های مناسب برای بهبود روحیه و وضع جسمانی مون کمک بگیریم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای ایجاد انگیزه در آدم های رنگی ورزشکار

آدم های رنگی به سلامتی و تناسب اندامشون اهمیت میدن و سعی می کنن همیشه جایی برای ورزش در برنامه ی روزانه شون داشته باشن. ورزش کردن علاوه بر سلامتی به روحیه و حس و حال خوب هم کمک می کنه و باعث میشه زندگی شادتری رو تجربه کنین. امروز نقل قول هایی برای آدم های رنگی ورزشکار آوردیم که در طول تمرینات ورزشی سختشون بهشون انگیزه بدیم و تشویقشون کنیم.

ادامه مطلب...


لیست رنگی – چه ورزشی رو دنبال میکنی؟

در اینستاگرام، از آدم های رنگی پرسیدیم چه ورزشی رو دنبال می کنن. این پست یه عالمه کامنت داشت و ما از بین شون از 50 ورزش براتون لیست تهیه کردیم. اگر هنوز ورزشی رو دنبال نمی کنین این لیست رو بخونین و ازش ایده بگیرین و اگر هم خودتون اهل ورزش هستین حتما در کامنت های این پست برامون بنویسین، شاید با این کار فرد دیگه ای رو هم تشویق کردین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که شما رو به ورزش ترغیب میکنن

ورزش دوست خوب آدم های رنگی هست. یه برنامه ی منظم ورزشی میتونه ما رو از بیماری های جسمی و روحی زیادی دور کنه، باعث شاداب تر شدنمون بشه و به ظاهر خوب و تناسب انداممون کمک می کنه. پس در سبک زندگی رنگی، ورزش رو جزو اولویت هامون قرار میدیم. اگر شماهم جزو اون دسته از آدم ها هستین که برای ورزش نکردن دنبال بهونه می گردین یک سری نقل قول براتون داریم که شاید تشویقتون کنه تغییری تو برنامه هاتون بدین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – تای چی و چی کنگ ورزش هایی برای جسم و ذهن

حتما براتون پیش اومده که بعد از خستگی یک روز، مثلا بعد از یه امتحان یا بعد از یه روز کاری شلوغ دنبال راهی برای آرامش بدن و فکرتون باشین. در چنین موقعیت هایی هم ذهن و هم جسم مون به انرژی بیشتری نیاز دارن. خیلی ها ورزش رو برای این شرایط مناسب میدونن چون با بالا بردن جریان خون و ترشح هورمون ها هم حال تون رو بهتر میکنه و هم خستگی تون رو از بین میبره، حالا اگر ورزشی باشه که به ذهن و جسم به صورت همزمان کمک کنه خیلی موثر تر هست. مثلا تایچی و چی کنگ...

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – چالش ۳۰ روزه تحرک بیشتر در زندگی

اگر روزی سی دقیقه تحرک رو در برنامه مون قرار بدیم احتمال ابتلا به خیلی از مریضی ها مثل فشار خون، دیابت، چاقی و .. رو کم کردیم. بعد از یک مدت میتونیم تاثیرش در شاداب تر شدن سبک زندگیمون کاملا احساس کنیم. رنگی رنگی هم که خیلی به سلامت و شادی آدم های رنگی اهمیت میده در دانلود رایگان این هفته کاغذی رو براتون آماده کرده که با کمکش خودتون رو به یک چالش سی روزه دعوت کنین و با پر کردنش خودتون رو به ادامه ی مسیر تشویق کنین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – ۴ اپلیکیشن که شما رو به ورزش ترغیب میکنند

همه ما در مورد اهمیت ورزش روزانه و تاثیر خیلی عالی که روی سلامتی مون میذاره شنیدیم. اما شاید دلایلی مثل شلوغی برنامه روزانه، تنبلی و ... مانع از این کار بشه. این روزها تلفن های هوشمند و اپلیکیشن ها در جنبه های مختلف زندگی مون وارد شده و تونسته تاثیر بذاره. در رنگی یاب این هفته میخوایم اپلیکیشن هایی رو معرفی کنیم که شما رو ترغیب میکنن بیشتر تحرک کنید و ورزش رو جز کارهای روزانه تون قرار بدید.

ادامه مطلب...