گزیده سردبیر

کاربرد اسکرپ بوک – ریسه ستاره ای اسکرپ بوکی

کاغذهای اسکرپ بوک فقط برای نوشتن خاطرات و درست کردن دفتر نیستن ، خیلی استفاده های دیگه ای هم دارن، ما کاربردهای مختلف اون ها رو بهتون آموزش میدیم. اینجا روش ساخت ریسه ستاره ای اسکرپ بوکی با کاغذهای اسکرپ بوک رو آموزش میدیم.

ادامه مطلب...


۴۳ ایده برای عکاسی به کمک ریسه چراغ

هر وسیله ای که اطراف تون میبینید میتونه یه موضوع برای عکاسی باشه و هزاران عکس مختلف رو بوجود بیاره. امروز رنگی رنگی براتون عکس هایی رو جمع آوری کرده که با استفاده از ریسه چراغ گرفته شدن، ازشون ایده بگیرید و اثر هنری خودتون رو بسازید.

ادامه مطلب...


نقاشی اسکرپ بوکی – قهرمان تخم مرغ رنگی کشیدن باشیم

شما با همین مقدار توانایی نقاشی که دارین میتونین یک عالمه اثر هنری بسازین و ما بهتون ایده های ساده میدیم، در اینجا ایده هایی برای کشیدن نقاشی اسکرپ بوکی با موضوع تخم مرغ رنگی گذاشتیم، از این ایده ها برای خوشگلسازی بیشتر دفترهاتون استفاده کنید. همه این نقاشی ها رو خیلی ساده و با کمی حوصله میتونید بکشید :)

ادامه مطلب...


گزیده سال ۹۶ – ۱۷ مطلب برتر در زمینه عکاسی

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 17 مطلب برتر در زمینه عکاسی رو ببینید.

ادامه مطلب...


کاربرد اسکرپ بوک – دفتر یادداشت اسکرپ بوکی

کاغذهای اسکرپ بوک فقط برای نوشتن خاطرات و درست کردن دفتر نیستن ، خیلی استفاده های دیگه ای هم دارن، ما کاربردهای مختلف اون ها رو بهتون آموزش میدیم. اینجا روش ساخت دفتر یادداشت اسکرپ بوکی با کاغذهای اسکرپ بوک رو آموزش میدیم.

ادامه مطلب...


۳۸ ایده رنگی برای کاردستی های کاموایی

کاموا های رنگی رنگی خیلی هیجان انگیزند، اما اگر با شنیدن اسم کاموا یاد بافتن میفتید یه مقدار بیشتر فکر کنید، کلی کار هیجان انگیز دیگه میشه با این رشته های رنگی انجام داد. یادتون باشه کاردستی ساختن هم روحیه تون رو خوب میکنه و هم خلاقیت تون رو پرورش میده، پس یه نگاهی به این عکس ها که ایده هایی برای کاردستی های کاموایی دارن بندازین، شاید شما هم تصمیم بگیرید یکی از اون ها رو بسازید :)

ادامه مطلب...


۲۹ ایده برای کاردستی با موضوع هری پاتر

هری پاتر یکی از شخصیت های دوست داشتنی و معروفی هست که در سراسر دنیا طرفدارهای پر و پا قرص کوچک و بزرگی داره. شما هم اگر از طرفداران این شخصیت هستید این کاردستی ها رو ببینید، شاید علاقه مند شدید تا یکی شون رو بسازید :)

ادامه مطلب...


۵۲ ایده رنگی برای کارهای هنری با پارچه کنفی

پارچه کنفی حس و حال جالبی داره که از نوع بافت و رنگش نشات میگیره. اگر شما هم به این پارچه ها علاقه دارید پیشنهاد میدیم این کاردستی ها رو ببینید تا ازشون ایده بگیرید و یه کار هنری جالب بسازید. یادتون باشه دنیای خلاقیت انتها نداره، پس ایده های جدیدتون رو بسازید :)

ادامه مطلب...


12345...102030...