گزیده سردبیر

رنگی یاب – دست سازه های هاگ

هاگ دست سازه هایی کوچک و ظریف خلق میکنه تا بهت کمک کنن در واقعیت هم خیال پردازی کنی. اون چوب های بی شکل راش و بلوط رو تراش میده و از دل اون ها تصاویری میسازه که میتونی برای دقیقه های طولانی تو جزئیاتشون غرق بشی. اسم های جالبی که برای این آثار انتخاب کرده، جذابیتشون رو چندبرابر میکنه و باعث میشه تا بخوای گوشه اتاقت یک شهر خاموش داشته باشی یا درخت زندگی رو روی میزکارت بذاری.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – دست دوزه های السو

گالری هنری السو، گیوه های دست دوز میسازه. این گیوه ها از نخ ها و مواد اولیه با کیفیت بالا درست شدن و رنگ بندی متنوعی دارن که هر سلیقه ای، میتونه انتخاب مناسب خودش رو داشته باشه. علاوه بر این، نوع بافت و سلیقه هنرمند به شکلی هست که ساختار سنتی این گیوه ها رو حفظ کرده و به طور همزمان، طرح های مدرن رو هم باهاش ترکیب کرده تا بتونین همراه با پوشش روزمره تون ازشون استفاده کنین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – پوشیدنی های ساده ی پنبه

پنبه پوشیدنی های ساده در سبک مینیمال تولید میکنه و در طراحی اون ها از زندگی هرروزه الهام میگیره. اون سعی میکنه تا لباس های متفاوتی بدوزه و شما با دیدن کارهاشون در اینستاگرام panbeh.couture میتونین متوجه این تفاوت خلاقانه بشین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – خانه هنر بشرا

بشرا علاوه بر فروش زیورآلات، گیره روسری، گل سینه که همه شون با همین گل های مینیاتوری درست میشن، ورکشاپ های مختلفی رو هم به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار میکنه و به علاقه مندان آموزش میده. همچنین این هنرمند، گاهی با کسب و کارهای دیگه هم همکاری میکنه و علاوه بر معرفی اون ها، با کمک هم، آثار زیبا و باکیفیتی رو تولید میکنن. علاوه بر این گاهی هم اطلاعات خیلی زیاد و مفیدی رو در مورد این کار با مخاطبینش به اشتراک میذاره.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – رُز سازه های سارا

در رنگی یاب امروز به سراغ دختر هنرمندی میریم که تونسته همچین فضایی رو با دست سازه هاش ایجاد کنه. سارا دانشجوی رشته ی معماری هست و از طریق همین رشته به ساخت ماکت های مینیاتوری و زیورآلاتی با جزئیات و ظرافت خیره کننده علاقه مند شده. حالا این علاقه و استعداد در کنار هم یک کسب و کار رنگی رو به وجود آوردن.

ادامه مطلب...


فکت گرافی – پنج قدم برای ساختن اسکرپ بوک

ساختن اسکرپ بوک از کارهایی هست که میتونه روزهای معمولی رو پر از حال خوب و رنگی کنه. به علاوه میتونه خلاقیت شما رو پرورش بده و هنرمند وجودتون رو بیدار کنه. اگر تا الآن این کار رو انجام ندادین، این پنج قدم ساده شما رو برای شروع راهنمایی میکنن.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – دنیای مجسمه های سحر

سحر مطهری نژاد هنرمند مجسمه سازی هست که کارش رو با ظرافت زیادی انجام میده. روی جزئیات چهره ها با حوصله کار میکنه و در نهایت آثاری رو میسازه که میتونن به عنوان زیورآلات، یک وسیله ی تزئینی، گلدون و ... استفاده بشن. سحر یک طراح با استعداد هست و شما میتونین در صفحه ی اینستاگرامش این طراحی ها رو هم ببینین و لذت ببرین. این هنرمند کارهاش رو به صورت تک نسخه و اختصاصی میسازه و هیچ دو اثری شبیه به هم نیستن و شما بعد از سفارش، محصول منحصر به فردی رو دریافت میکنین.

ادامه مطلب...


فکت گرافی – ۵ قدم برای ساخت ویژن بورد یا تابلو آرزوها

داشتن یک ویژن بورد، یا تابلو آرزوها میتونه به شما در تجسم کردن اهدافتون کمک کنه و با این کار، باعث میشه تا ذهن تون در مسیر برآورده کردن این هدف ها قرار بگیره و رویاهاتون رو دست یافتنی تر کنه. اگر تا الآن درستش نکردین، ما با این 5 قدم شما رو راهنمایی میکنیم.

ادامه مطلب...