گزیده سردبیر

۳۷ عکس رنگی که شاید شما رو تشویق کنن تا به دل طبیعت بهاری بزنین و عکس بگیرین

طبیعت همیشه میتونه خلاقیت و حس هنری ما رو تقویت کنه. در این فصل دوست داشتنی می تونین به سراغ عکاسی برین و در حال طبیعت گردی، زیبایی های بهاری رو ثبت کنین و لذت ببرین. این عکس ها هم برای این کار بهتون کمک می کنن و ممکنه ترغیبتون کنن تا برای رفتن به طبیعت برنامه ریزی کنین.

ادامه مطلب...


پیشنهادهایی برای اینکه سیزده به در امسالمون رو رنگی تر کنیم.

اگر در زمینه ی خوشگذرونی و در عین حال مراقبت از طبیعت پیشنهادی داری لطفا اینجا با بقیه ی آدم های رنگی در میون بذار و از نظرات بقیه هم استفاده کن تا کلی ایده ی جالب بگیری.

ادامه مطلب...


۳۰ تجربه جدید که میتونین برای سال جدید در لیست کارهاتون قرار بدین

می تونین در مورد تجربه های جدیدی که دوست دارین داشته باشین هم بنویسین، اگر هنوز هم نمی دونین چطور و از کجا شروع کنین ما یک لیست براتون آماده کردیم که بهتون در این زمینه ایده میده و میتونین از بینشون اهداف مورد علاقه تون رو انتخاب کنین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که شاید بتونن شما رو به یک شروع پرانرژی در سال جدید ترغیب کنن

هرروز یک هدیه ی دوباره هست و منتظر هست تا روبان های دورش رو باز کنیم و از داشتنش لذت ببریم. روزهای پایانی سال همیشه امیدبخش یک شروع دوباره هست، پس خودت رو آماده کن و با آغوشی باز به استقبال سال جدید برو، این جملات هم بهت انگیزه میدن.

ادامه مطلب...


یک آرزوی قشنگ برای آدم های دیگه بنویس

در بخش کامنت ها برای آدم های دیگه یک آرزوی خوب بنویس و با همین یکی دو جمله ی جادویی کمک کنی تا دنیا جای قشنگ تری برای زندگی باشه. حتما خودت هم این نوشته ها رو بخون، بهت قول میدیم پر از حس خوب بشی.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ نامه ی تبریک سال نو

ما در بخش دانلود رایگان براتون کاغذی رو طراحی کردیم که به نامه تون حال و هوای بهاری میبخشه. میتونین این کاغذ رو با کیفیت خوب از اینجا دانلود کنین، اگر دوست داشتین فایلش رو برای دوستانتون هم بفرستین تا ازش استفاده کنن.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته نوروز رنگی با رنگی رنگی

یکی از بهترین راه ها برای اینکه تبدیل به آدم بهتری بشیم و ویژگی های مثبتی رو در رفتارمون به وجود بیاریم این هست که خودمون رو به چالش بکشیم. برای ایجاد این تغییر نیازی به انجام کارهای عجیب نیست همین که سعی کنیم با کار های خیلی ساده و کوچیک عادت هامون رو تغییر بدیم و سبک رفتاری جدید و موثر تری رو برای خودمون به وجود بیاریم کافیه.

ادامه مطلب...


۲۷ عکس رنگی که شاید شما رو به ساخت یه کارت تبریک سال نو ترغیب کنن

یکی از ایده های رنگی که برای تبریک سال نو وجود داره، هدیه دادن کارت تبریک هست. حالا اگر این کارت ها دست ساخته ی خودتون باشن، می تونن یادگاری دوست داشتنی و با ارزشی از طرف شما برای عزیزانتون به حساب بیان.

ادامه مطلب...


12345...10...