گزیده سردبیر

رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۶ مهر

یک آخر هفته ی رنگی دیگه از راه رسیده و فرصت خوبی هست تا یک بخش جدید به اتاقمون اضافه کنیم. میتونین این آهنگ های بی کلامی که براتون گذاشتیم رو پخش کنین و بعد با حال خوبی که پیدا کردین، به سراغ پوشه ی عکس های دوستانه ی قدیمی برین. چند تا از عکس ها رو انتخاب کنین تا در اولین فرصت چاپ کنین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۹ مهر

در این روز پاییزی، روی کاغذهای رنگی کوچیک، با چند جمله از اعضای خانواده دعوت کنین تا در این عصر زیبا مهمون شما باشن. بعد به آشپزخونه برین و برای پختن یک کیک خانگی ساده دست به کار بشین. میتونین کمی هم وقت بذارین و اون رو تزئین کنین. در آخر هم، بعد از این که چای رو دم کردین، اتاق نشیمن رو مرتب کنین. حالا میتونین آهنگ های بی کلامی که براتون آماده کردیم رو در فضای اتاق پخش کنین

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۲ مهر

این آخر هفته ی رنگی، زمان خوبی هست که رویاهاتون رو یک بار دیگه به خودتون یادآوری کنین. این آهنگ های بی کلامی که در بخش رادیو موسیقی رنگی براتون گذاشتیم رو پخش کنین، چند رنگ مختلف خودکار و مداد کنار دستتون بذارین و در یک کاغذی که خوشگل سازیش کردین در مورد رویاهاتون بنویسین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۵ مهر

حتما برای شما هم پیش اومده که بعضی آهنگ ها، فیلم ها، جملاتی از کتاب ها یا حتی یک عکس به خصوص، حالتون رو به شکل عجیبی بهتر کردن و هر بار با مرور کردنشون پر از حس خوب شدین. این ها بهونه های ساده اما با ارزشی هستن که میتونن زندگی رو رنگی تر کنن. از این آخر هفته ی رنگی استفاده کنین و مجموعه ای از این ها رو در یک فایل در کامپیوتر شخصیتون درست کنین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۹ شهریور

میتونین از فرصت استفاده کنین و در حالی که به این موسیقی های بی کلام گوش میدین، هزینه های تابستون رو ثبت کنین، برای پس اندازتون برنامه ریزی کنین و یک دفترچه ی کیف پول رنگی برای خودتون بسازین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۸ شهریور

این آخر هفته ی رنگی رو میخوایم به خوشگل سازی اختصاص بدیم. آدم های رنگی به ظاهر خودشون اهمیت میدن و سعی می کنن با این کار به زیبایی و سلامتی خودشون احترام بذارن. خبر خوب این هست که این کار نیاز به هزینه های زیادی نداره و میتونیم با مواد اولیه ای که اکثرا در آشپزخونه هامون پیدا میشه به راحتی ماسک خانگی درست کنیم. امروز میتونین برای خودتون آهنگ های بی کلام پخش کنین و چند روش تهیه ی ماسک های خانگی رو پیدا کنین و آماده شون کنین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱ شهریور

تو آخرین ماه تابستون هستیم و این آخر هفته میتونه زمان مناسبی برای نظم دادن به لباس ها باشه. ماهم دوست داشتیم در این فعالیت سرگرم کننده کنارتون باشیم برای همین این موسیقی های بی کلام پر از حس خوب رو براتون آماده کردیم تا وقتی مشغول هستین برای خودتون پخش کنین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۵ مرداد

میتونی این آهنگ های بیکلامی که در رادیو موسیقی رنگی برات آماده کردیم رو پخش کنی و بعد با آرامش برای روزهای تابستونی باقی مونده برنامه ریزی کنی و مطمئن بشی که قراره از روزهای آینده حسابی لذت ببری و خوش بگذرونی.

ادامه مطلب...


12345...102030...