موسیقی رنگی Archives - رنگی رنگی
گزیده سردبیر

رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۶ مرداد

حتما شماهم مثل خیلی از افراد دیگه بی خواب شدن رو تجربه کردین. از ساعت خوابتون گذشته اما هرکاری می‌کنین نمی‌تونین استراحت کنین، یکی از راه حل های پیشنهاد شده تو این شرایط گوش دادن به موسیقی بی‌کلام هست که ذهنتون رو آروم و خالی می‌کنه. حتی میتونین در کنار موسیقی چند صفحه کتاب مورد علاقه تون رو هم بخونین. مطمئن باشین بعد از چند دقیقه خواب مهمون چشم هاتون میشه. راستی میتونین چندتا از موسیقی های پر انرژی رو از شب آماده بذارین صبح زود با گوش دادن بهشون و انجام چند حرکت نرمشی، یک روز عالی رو شروع کنین....

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۹ مرداد

گوش دادن به موسیقی، بخصوص موسیقی بی‌کلام یکی از راه های ساده و کم هزینه و حتی سریع برای رسیدن به آرامش و دور شدن از هیاهوی یک هفته ی شلوغه. میتونین این آهنگ هارو تو گوشی موبایلتون داشته باشین و وقتی مشغول پیاده روی عصرگاهی هستین با هدفون پخش کنین و پر از حس خوب بشین. خبر خوب اینه که رنگی رنگی در رادیو موسیقی آخر هفته، این آهنگ هارو براتون دستچین کرده که دانلود کنین و لذت ببرین.

ادامه مطلب...


۵ جمله زیبا در مورد موسیقی

موسیقی، یک دوست خوبه، یک یار دوست داشتنی که با صداها و سکوت های دل نشین مراقب آرامش و حال خوب ماست. یک موسیقی خوب میتونه روزمون رو بسازه و روحمون رو پر از انرژی کنه. رنگی رنگی هم در همین راستا جملاتی زیبا از افراد سرشناس در باره ی موسیقی رو براتون جمع آوری کرده.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – ترمین سازی که بدون تماس دست نواخته میشه

تصور اکثر ماها از ساز موسیقی وسیله ای هست که با تولید ارتعاشات و رسیدن اونها به گوش ما نوای آهنگین دلنشینی رو بوجود میاره. خیلی از سازها یا کوبه ای هستن یا سیمی و اینکه با دست نواخته میشن اما امروز راجع به سازی به اسم ترمین صحبت می کنیم که همه ی این معادلات رو بهم میریزه.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۲ مرداد

این آخر هفته دفتر خاطراتتون یا آلبوم عکس تون رو بیارین و لحظه های شادی که با دوستان قدیمی تون داشتین رو دوباره زنده کنین. پیشنهاد رنگی رنگی اینه که تو همین حال موسیقی های آخر هفته ی رادیوی رنگی رو دانلود کنین و پخش کنین و حس خوبش رو به خودتون هدیه بدین. شاید انقدر ازش خوشتون اومد که همراه با یک عکس قدیمی یا یک خاطره این موسیقی هارو برای دوستانتون هم فرستادین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۵ مرداد

یک لیوان از نوشیدنی خنک مورد علاقه تون رو بذارین کنار دستتون، و شاید دلتون بخواد کتاب مورد علاقه تون رو هم مطالعه کنین. حالا تنها کاری که مونده اینه که بیاین سراغ رادیو موسیقی آخر هفته ی رنگی رنگی و با موسیقی هایی که براتون دستچین کردیم این ساعت های آرامش بخش رو آهنگین کنین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۹ تیر

هر آدم رنگی ای یک سری ویژگی منحصر به فرد داره که اون رو از بقیه جدا می‌کنه. خیلی خوبه که بتونیم این ویژگی هارو در مورد خودمون بشناسیم بهشون افتخار کنیم. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده موسیقی های امروز رو دانلود کنین و همینطور که دارن پخش میشن یه لیوان نوشیدنی خنک مورد علاقه تون رو هم درست کنین و یه لیست ۵۰تایی از ویژگی های خوبتون برای خودتون درست کنین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۲ تیر

رادیو موسیقی هم مثل هر مطلب دیگه ای که رنگی رنگی منتشر می‌کنه هدفش شادتر کردن زندگی شماست. اما این هفته قصد داریم از موسیقی های رنگی استفاده ی کاربردی تری داشته باشیم. پس این موسیقی هارو دانلود کنین و درحالی که بهشون گوش می‌کنین روی برنامه ریزی برای هفته ی آینده تون تمرکز کنین.

ادامه مطلب...


12345...102030...