گزیده سردبیر

رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۵ اسفند

اگر خوب دقت کنی حتما تو هم صدای پای بهار رو میشنوی. چقدر برای سال جدید آماده هستی؟ خوبه که در این روزهای آخر پرونده یک سال رو ببندیم و برای روزهای زیبا در سال آینده آماده بشیم. یکی از مهم ترین کارها برای بستن این پرونده ها "بخشیدن خودمون و دیگران" است.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۸ اسفند

رنگی رنگی مثل هر هفته چند موسیقی زیبا دستچین کرده تا گوش کنید و پر از حس های خوب بشید. پیشنهاد میدیم این هفته همین زمانی که صرف گوش کردن موسیقی ها میکنید کاری برای خوب شدن حالتون هم انجام بدید.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۱ اسفند

آخر هر هفته یک فرصت خوبه برای شارژ دوباره تا برای یک هفته پرانرژی آماده بشید. پیشنهاد رنگی رنگی اینه که این هفته علاوه بر استراحت فیزیکی به تغذیه و استراحت روحی تون هم فکر کنید. برای این کار میتونید از هنر کمک بگیرید. موسیقی خوب به عنوان یکی از انواع هنر، روح شما رو آرامش میبخشه.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۴ اسفند

پس موزیک های این هفته رو دانلود کنید، در حالی که در یک فضای آروم و جای راحت دارید به اون ها گوش میدید، خودتون رو بسپارید به این موسیقی های زیبا و وارد عالم خیالتون بشید. یادتون باشه خیالبافی در مورد آروزها و اهداف تون یک روش خوب هست تا برای تلاش بیشتر آماده بشید.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۷ بهمن

رنگی رنگی بهت پیشنهاد میده امروز در حالی که داری به این موزیک ها گوش میدی برای تلاش یک سال قبلت از خودت تشکر کنی. شاید هنوز خیلی با آرزوها و اهدافت فاصله داشته باشی اما یادت باشه مهم تلاش تو بوده. پس یک نامه تشکر از خودت بنویس و از تک تک کارهایی که یادت هست قدردانی کن. این نامه ساده یه عالمه انرژی میده تا این یک ماه آخر رو پرانرژی ادامه بدی :)

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۰ بهمن

یکی از راه های قشنگ برای خوب شدن حال پناه بردن به موسیقی هست، موزیک های خوب و هنرمندانه که با گوش دادن به اون ها پر از حس خوب بشید. رنگی رنگی این هفته هم مثل هفته های دیگه 5 موزیک زیبا براتون جمع آوری کرده تا در آخر هفته زمستونی گوش بدید و برای یه هفته قشنگ و پرانرژی آماده بشید.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۳ بهمن

رنگی رنگی چند موسیقی زیبا براتون آماده کرده، این هفته در حالی که دارید به این موسیقی ها گوش میدید یک کاغذ و خودکار آماده کنید و لیست تمام افکار و اتفاقاتی که در طول هفته گذشته ناراحت تون کرده بودند رو بنویسید. حالا این کاغذ و پاره کنید و دور بریزید، حس سبکی میکنید مگه نه ؟ :)

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۶ بهمن

موسیقی خوب مثل هر هنر دیگه ای میتونه حال شما رو هم خوب کنه و از اونجایی که رنگی رنگی هم متخصص همین شادی های «حال خوب کن» و کوچک هستش هر هفته 5 موسیقی از آثار برجسته جهان دستچین میکنه تا با هم گوش کنیم.

ادامه مطلب...


12345...102030...