گزیده سردبیر

رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۳ آذر

به آخر هفته رسیدیم و وقتشه به خاطر تمام تلاش هایی که در طول هفته کردیم به خودمون حس خوب بدیم. یکی از کار هایی که می تونیم انجام بدیم اینه که یه کم برای خودمون وقت بذاریم، دور از شلوغی های هفته، در کنار یه موسیقی ملایم، آرامش و حس خوب رو به ذهنمون هدیه کنیم و آخر هفته ی رنگی تری رو بسازیم.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۶ آذر

نگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز بشینین و کاغذ و قلم به دست بگیرین و تو حال و هوای موسیقی ملایمی که برای خودتون پخش می کنین با آرامش و قلب مهربون، یه لیست از آدم هایی که باید ببخشیدشون بنویسین و دنیا رو رنگی تر کنین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۹ آذر

یه آخر هفته ی پاییزی دیگه رسیده، نظرت چیه دوستات رو به یک عصرونه ی خوب و دلچسب دعوت کنی؟ می تونی یه کیک خونگی خوش عطر و طعم درست کنی و نوشیدنی گرم مورد علاقه تون رو هم آماده کنی. یادت نره موسیقی بیکلام رو هم پخش کنی تا فضای صمیمی تر و جذاب تری داشته باشین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲ آذر

برنامه ریزی کردن همیشه ذهن ما رو آروم می کنه و از نگرانی ها کم می کنه. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده این آخر هفته چند تا موسیقی بی کلام رو پخش کنین و دفتر برنامه ریزی تون رو بذارین جلوی دستتون و برای هفته ی آینده برنامه بچینین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۵ آبان

یکی از چیزهایی که بهتون یاد آوری می کنه زندگی هنوز زیبایی هاش رو داره، اینه که بزنین بیرون و با قدم های آروم شهر رو با دقت ببینین. حالا برای اینکه این حال خوب چند برابر بشه هدفون خودتون رو آماده کنین و موسیقی بی کلامی رو پخش کنین. رنگی رنگی اینجا براتون چند تا از این موسیقی ها رو آماده کرده.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۸ آبان

به احتمال زیاد براتون پیش اومده که بعد از کلی مشغله ی کاری به خونه برگشتین و حس منفی و خستگی زیادی دارین، تو این شرایط یکی از بهترین کار ها اینه که سعی کنین ذهنتون رو از مشغله های روز دور کنین و کمی به آرامش برسین مثلا میتونین چند تا موسیقی بی کلام رو پخش کنین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۱ آبان

وسط یه روز پر مشغله، که کلی کار مفید کردین و کم کم خستگی رو حس می کنین و دوست دارین به خودتون یه استراحتی بدین، بهترین راه اینه که چند لحظه ای از فضای کاری دور بشین. چیزی که خیلی تو این موقعیت به آرامش ذهنی تون کمک می کنه پخش شدن یه موسیقی بی کلام خوشایند هست. اگر آهنگ مناسبی دم دستتون ندارین نگران نباشین، رنگی رنگی چند تا آهنگ خوب براتون آماده کرده.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۴ آبان

یه عصر پاییزی که نشستین کنار پنجره و به صدای بارون گوش میدین و یه برش کیک خونگی گرم و یه فنجون چای تازه دم هم کنار دستتونه، تو این حال و هوا گوش دادن به یه موسیقی بی کلام که تو فضای خونه میپیچه خیلی میچسبه. رنگی رنگی هم براتون چند تا از این موسیقی های بی کلام رو آماده کرده که می تونین دانلود کنین و از گوش دادن بهش لذت ببرین.

ادامه مطلب...


12345...102030...