گزیده سردبیر

رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۳۰ فروردین

فصل بهار پر از نشونه های تازگی و نو شدن هست. همین که در شهر قدم میزنی، می تونی کم کم تغییر رنگ درخت ها و گل کاری های تازه ی میدون های شهر رو ببینی و یا حتی آدم هایی که لبخندشون پررنگ تر شده. پس امروز سری به این تازگی ها بزن و در حالی که به موسیقی بی کلام رنگی گوش میدی از این زیبایی ها لذت ببر و عکس بگیر.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۳ فروردین

بیاین وسایل رنگی ای که دارین رو دم دستتون بذارین و با ایده های مختلفی که در اینترنت هست کارت هدیه درست کنین. یادتون نره وقتی دارین کاردستی درست می کنین یک سری موسیقی بی کلام رو هم برای خودتون پخش کنین تا پر از حال خوب و انرژی مثبت بشین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۶ فروردین

شاید موافق باشین که هیچ ایمیل و پیامی در شبکه های اجتماعی نمی تونه جای یک نامه ی دست نویس دوستانه رو بگیره. امروز بهتون پیشنهاد می کنیم چند موسیقی بی کلام رو برای خودتون پخش کنین و در آرامشی که ایجاد شده شروع کنین برای چند تا از عزیزانتون نامه بنویسین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۹ فروردین

تو فصل بهار هستیم و فرصت مناسبی هست تا یه زندگی دوباره به باغچه و گلدونامون هدیه بدیم. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد می کنه امروز سری به بازار بزنین و چند دسته گل برای کاشتن تهیه کنین. بعد می تونین چند تا موسیقی بی کلام هم در فضا پخش کنین و در این آرامش ایجاد شده به گل کاری و خوشگل سازی گلدون ها و باغچه تون بپردازین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲ فروردین

آدم رنگی جان، در اولین روزهای بهار هستیم و تمام جزئیات اطرافمون بهمون یادآوری می کنن که فرصتی برای نو شدن و شروع دوباره داریم. وقت خوبی هست تا پنجره رو باز کنی و از هوای تازه لذت ببری و با این حس فوق العاده یک آخر هفته ی بهاری رو شروع کنی :)

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۴ اسفند

این روزها که تو خیابون های شهر قدم میزنی حتما میتونی متوجه بشی که بهار با تموم قشنگی هاش داره برمیگرده، لبخندها پررنگ تر شده و کم کم حال و هوای خوش رنگ خرید عید تو بازار شهر میپیچه. امروز کمی فرصت بذار و وسایل رنگیت رو کنار دستت بچین، بعد چندتا آهنگ بی کلام برای خودت پخش کن و با کمک گرفتن از خلاقیتت و ایده های موجود تو اینترنت، کارت پستال سال نو درست کن،

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۷ اسفند

ورق زدن آلبوم و دیدن عکس های خاطره انگیز خیلی دلنشین تر از تماشا کردنشون از پشت صفحه ی گوشی و کامپیوتر هست. ماهم برات در بخش رادیو موسیقی رنگی رنگی چند آهنگ بی کلام رو آماده کردیم تا با کلی انرژی خوب به سراغ انتخاب عکس ها بری.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۰ اسفند

پس امروز چند آهنگ بی کلام رو برای خودت پخش کن و با حس خوبی که ازشون میگیری، دست به کار شو و چند سینی شیرینی خونگی درست کن تا اون ها رو به در خونه ی همسایه ها ببری و لبخند به لبشون بنشونی.

ادامه مطلب...


12345...102030...