گزیده سردبیر

رنگی یاب – کنسرت سیار برای همسایه ها

تقریبا تمام آدم های کره زمین، در حال حاضر به دلیل شیوع کرونا ویروس، سعی میکنن تا جای ممکن در خونه هاشون بمونن. این موضوع شاید در ابتدا راحت به نظر بیاد اما در طولانی مدت میتونه خیلی خسته کننده و ناراحت کننده باشه. حالا یک همسایه مهربون تصمیم گرفته با رعایت نکات ایمنی برای همسایه ها و دوستانش کنسرت بذاره.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۶ اردیبهشت

میتونین از این آخر هفته بهاری استفاده کنین و در حالی که دارین به موسیقی های بی کلام رنگی رنگی گوش میکنین، فهرستی از فیلم ها و کتاب های محبوبتون در سال گذشته تهیه کنین و بعد اون ها رو در شبکه های اجتماعی با دوستانتون به اشتراک بذارین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۹ اردیبهشت

تقریبا داریم به فصل امتحانات نزدیک میشیم و شاید الآن فرصت خوبی باشه تا یک برنامه ریزی جدید برای درس خوندن داشته باشین. میتونین در حالی که دارین به موسیقی های بی کلام رنگی رنگی گوش میکنین، یک جدول روزانه و ساعتی برای خودتون بکشین

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۲ اردیبهشت

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که برای عمل به تصمیم های جدید منتظر یک فرصت مناسب بودین و مثلا میگفتین از این شنبه شروع میکنم. هر لحظه ای برای شروع یک تصمیم مناسبه و لازم نیست منتظر زمان خاصی بمونین. اما اگر به یک انگیزه نیاز دارین چی بهتر از اولین فصل سال برای یک شروع تازه هست؟

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۵ اردیبهشت

این روزها دمای هوا داره تغییر می کنه و احتمالا یواش یواش لباس های زمستونی تون رو جمع می کنین و لباس های مناسب این فصل رو جایگزین میکنین. ما به شما پیشنهاد می کنیم تا این موسیقی های بی کلام رو برای خودتون پخش کنین و بعد با حس خوبی که ازشون میگیرین، نگاه دوباره ای به لباس هاتون بندازین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۹ فروردین

در روزهای بهاری، شهرمون لباس تازه به تن میکنه خیلی زیباتر از قبل میشه. حتی اکثر آدم ها لبخندهای عمیق تری به لب دارن و حس قشنگی در کوچه و خیابون ها در جریانه. امروز کمی فرصت بذارین و گشتی تو شهر بزنین. میتونین این موسیقی های بی کلام رو هم در حال پیاده روی گوش کنین و حس خوبشون رو دریافت کنین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۲۲ فروردین

خودتون رو سال دیگه همین موقع در چه موقعیتی میبینین؟ امروز چشم هاتون رو ببندین و کمی به این سوال فکر کنین. بعد در حالی که به موسیقی های بی کلام رنگی گوش میکنین، این تصور رو بنویسین.

ادامه مطلب...


رادیو موسیقی آخر هفته رنگی رنگی – ۱۵ فروردین

چقدر در مورد دنیای شمع ها اطلاعات دارین؟ میدونستین یکی از منابعی هستن که میتونین ازشون انرژی زیادی دریافت کنین؟ حتی رنگ ها و رایحه های مختلف شمع میتونن معانی مختلفی داشته باشن که در این مورد میتونین اطلاعات زیادی در اینترنت پیدا کنین.

ادامه مطلب...