گزیده سردبیر

مطالعه گروهی با رنگی رنگی – یک پاراگراف از کتاب من پس از تو

زندگی رنگی یعنی یه زندگی با کیفیت، یکی از چیزهایی که کیفیت زندگی رو بالا میبره مطالعه هست، هر کتابی حرفی برای گفتن داره، چیزهای جدیدی به ما یاد میده، باعث میشه فکرمون بازتر بشه و جنبه های جدیدی از موضوعات مختلف رو ببینیم، امروز براتون یک بخش از کتاب من پس از تو اثر جوجو مویز رو گذاشتیم.

ادامه مطلب...


مطالعه گروهی با رنگی رنگی – شعر عاشق اصفهانی

شعر خوندن معمولا حس قشنگی به آدم میده، مخصوصا اگر این قطعه شعر زیبا و با مفهوم باشه. امروز در بخش مطالعه گروهی یک شعر زیبا از عاشق اصفهانی دستچین کردیم تا باهم بخونیم و لذت ببریم :)

ادامه مطلب...


مطالعه گروهی با رنگی رنگی – یک پاراگراف از کتاب خاطرات سفر با موتورسیکلت

زندگی رنگی یعنی یه زندگی با کیفیت، یکی از چیزهایی که کیفیت زندگی رو بالا میبره مطالعه هست، هر کتابی حرفی برای گفتن داره، چیزهای جدیدی به ما یاد میده، باعث میشه فکرمون بازتر بشه و جنبه های جدیدی از موضوعات مختلف رو ببینیم، امروز براتون یک بخش از کتاب « خاطرات سفر با موتورسیکلت » اثر ارنستو چه گوارا گذاشتیم.

ادامه مطلب...


مطالعه گروهی با رنگی رنگی – شعر ژاک پره‌ور

شعر خوندن معمولا حس قشنگی به آدم میده، مخصوصا اگر این قطعه شعر زیبا و با مفهوم باشه. امروز در بخش مطالعه گروهی یک شعر زیبا از ژاک پره‌ور دستچین کردیم تا باهم بخونیم و لذت ببریم :)

ادامه مطلب...


مطالعه گروهی با رنگی رنگی – یک پاراگراف از راه هنرمند

زندگی رنگی یعنی یه زندگی با کیفیت، یکی از چیزهایی که کیفیت زندگی رو بالا میبره مطالعه هست، هر کتابی حرفی برای گفتن داره، چیزهای جدیدی به ما یاد میده، باعث میشه فکرمون بازتر بشه و جنبه های جدیدی از موضوعات مختلف رو ببینیم، امروز براتون یک بخش از کتاب « راه هنرمند – بازیابی خلاقیت » اثر جولیا کامرون گذاشتیم.

ادامه مطلب...


مطالعه گروهی با رنگی رنگی – شعر ناظم حکمت

شعر خوندن معمولا حس قشنگی به آدم میده، مخصوصا اگر این قطعه شعر زیبا و با مفهوم باشه. امروز در بخش مطالعه گروهی یک شعر زیبا از ناظم حکمت دستچین کردیم تا باهم بخونیم و لذت ببریم :)

ادامه مطلب...


مطالعه گروهی با رنگی رنگی – متنی از حسین وحدانی

حسین وحدانی ، از نویسندگاه و وزنامه نگاران معاصر است، قلمش صمیمی و به دور از کلمات خیلی پیچیده است و متن هایش به دل می نشیند. در ادامه متنی از این نویسنده آوردیم ، متنی که بقول خود نویسنده:"روایتی کوتاه از عشق و زندگی ست"

ادامه مطلب...


مطالعه گروهی با رنگی رنگی – شعر یانیس ریتسوس

شعر خوندن معمولا حس قشنگی به آدم میده، مخصوصا اگر این قطعه شعر زیبا و با مفهوم باشه. امروز در بخش مطالعه گروهی یک شعر زیبا از یانیس ریتسوس دستچین کردیم تا باهم بخونیم و لذت ببریم :)

ادامه مطلب...


12345...102030...