گزیده سردبیر

آرامش قبل از خواب – ۳ آبان

می‌دونی یکی از بهترین کارها در پایان روز چیه؟ یک برگه کاغذ برداری و ۱۰ مورد از چیزهایی که باعث شدن امروز لبخند بزنی و حس خوبی داشته باشی رو بنویسی، می‌تونه حتی به سادگی عطر چای تازه دم صبح باشه! بعد از اینکه این‌کار رو کردی، ما هم یک شعر از نیما یوشیج رو برات داریم تا آرامش ات رو تکمیل کنیم. این والپیپر هم مخصوص تو درست شده تا بهت بگه با عملت به پیشرفت می‌رسی. شب بخیر!    

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲ آبان

شبت بخیر دوست من، چند لحظه آینده رو فقط به خودت اختصاص بده. بهت پیشنهاد می‌کنیم یک موسیقی بی‌کلام ملایم برای خودت پخش کنی. اگر خواستی می‌تونی چند حرکت کششی انجام بدی تا خستگی روز از تنت در بره و پر از آرامش بشی. حالا وقتشه تا باهم یک پاراگراف از کتاب پرنده ی من نوشته فریبا وفی رو بخونیم. راستی، این والپیپر برای تو هست. قراره بهت بگه که هر روز یک ماجراجویی تازه برات داره.

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۱ آبان

آسمون پشت پنجره تاریک شده و وقتشه ما هم کمی به خودمون استراحت بدیم. هرچیزی که ذهنت رو مشغول کرده و نگرانت می‌کنه همین الآن بذار کنار و چند نفس عمیق بکش. ما هم با شعری از سعاد الصباح همراهی‌ات می‌کنیم. این والپیپر هم هدیه ما به توست تا بهت یادآوری کنیم که زندگی خیلی زیباست. شبت پر از آرامش    

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۳۰ مهر

امروز یک قدم دیگه به آرزوهات نزدیک‌تر شدی و حالا، این شب پاییزی تو رو در آغوش می‌کشه تا تمام نگرانی‌ها رو فراموش کنی و از ساعات پایانی قبل از خواب لذت ببری. ما هم با این پاراگراف از کتاب زنده باد زندگی نوشته پینو کاکوچی همراه تو هستیم. والپیپری رو هم برات هدیه آوردیم تا بهت بگیم که برای رسیدن به هدف‌هات برنامه بچینی. شبت پر از آرامش !  

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲۹ مهر

یک روز زرد و نارنجی دیگه از ماه مهر رو پشت سر گذاشتیم و می‌خوایم مطمئن باشیم که حس بد یا خستگی نداشته باشی! برای همین هم شعری از نادر نادرپور رو آوردیم تا باهمدیگه از خوندنش لذت ببریم. البته یک والپیپر هم برات هدیه آوردیم. ازش استفاده کن تا با دیدنش به خودت یادآوری کنی که زندگی پر از جزئیات قشنگه. شبت بخیر دوست من!

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲۸ مهر

خدا قوت قهرمان. یک روز پرتلاش دیگه رو هم پشت سر گذاشتی و حالا یک قدم دیگه به سمت رویاهات نزدیک تر شدی. پس میتونی با خیال راحت برای یک خواب پر از آرامش آماده بشی. این پاراگراف از کتاب تاریخ عرفان و عارفان ایرانی نوشته عبدالرفیع حقیقت رو مخصوصا برای تو آماده کردیم. یک والپیپر هم برات هدیه آوردیم تا بهت یادآوری کنیم که متعادل زندگی کنی. شب خوش!

ادامه مطلب...


۱۰ پاراگراف رنگی برای وقتی که به تشویق نیاز داری

همه ما در مسیر حرکت به سمت اهداف‌مون، نا امیدی رو تجربه می‌کنیم. ممکنه شکست‌های کوچک و بزرگی رو پشت سر بگذاریم و با چالش‌های متنوعی رو به رو بشیم. در تمام این مواقع که بخشی از مسیر موفقیت هستن، تشویق اطرافیان‌مون، کتاب‌ها، سخن بزرگان و حتی دیالوگ فیلم‌ها می‌تونه برامون تبدیل به یک تلنگر بشه و کمک کنه تا دوباره شروع کنیم و ادامه بدیم. در این مطلب ۱۰ پاراگراف رنگی که قبلا در سایت منتشر کردیم رو یک‌جا برات جمع کردیم تا هر وقت به تشویق نیاز داشتی، چند دقیقه وقت بذاری و مطالعه‌شون کنی.

ادامه مطلب...


آرامش قبل از خواب – ۲۷ مهر

یک شب زیبا و پر از آرامش پاییزی از راه رسیده. همین الآن یک نوشیدنی گرم رو تو لیوان محبوب‌ات آماده کن تا باهم شعری از اوزدمیر آصف رو بخونیم و پر از حس خوب بشیم. راستی دوست داری برای فردا یک والپیپر خوشگل و جدید داشته باشی که بهت یادآوری کنه هر روز رو فرصتی برای ماجراجویی به حساب بیاری؟ ما اینجا یکی برات آماده کردیم. شبت بخیر دوست من!  

ادامه مطلب...