گزیده سردبیر

داستان کسب و کار تولید مبلمان و وسایل خونه فروشگاه خیالباف

برای طراح فروشگاه خیالباف، لیسا گارسیا، راه تاسیس خط تولید مبلمان و وسایل خونه مستقیم و آسون نبود. لیسا بعد از اتمام دوره طراحی داخلی تو موسسه هنر اورگان کارش رو که بیشتر تمرکز اون روی تبلیغات و پروژه‌های مهمانی بود شروع کرد ولی زمانیکه بازار طراحی داخلی با شکست روبه‌رو شده بود، خودش رو توی یه مسیر انحرافی تو کار طراحی زیورآلات پیدا کرد؛

ادامه مطلب...


مصاحبه – با خالق برند ندادیزاین آشنا شین :)

یکی از رنگی ترین هنرمندهایی که در رنگی رنگی در اینستاگرام دنبال میکنه، ندا روباری هست. زمینه اصلی که ندا در اون فعالیت میکنه، ساخت زیورآلاته وکارهاش میتونه نظر هر آدم رنگی رو به خودش جلب کنه. ندا کارشناس نقاشی از دانشکده هنر و معماریه و برندش رو از سال 1385 شروع کرده. در ادامه مصاحبه رنگی رنگی رو با ندا میخونید.

ادامه مطلب...


مصاحبه با شمیم ، خالق اوری گیفت

یکی از هنرهایی که خیلی مورد علاقه‌ی رنگی رنگی هست، هنر اوریگامی هست؛ هنری که بهمون یاد میده چطور میتونیم با داشتن ساده ترین وسیله ها، بهترین آثار رو خلق بکنیم! کسانی که مثل رنگی رنگی فکر میکنند و ارویگامی رو خیلی دوست دارند، کم هم نیستند! این رو زمانی متوجه شدیم که در اینستاگرام با صفحه‌ی شمیم آشنا شدیم ودیدیم که با استفاده از این هنر، تونسته کسب و کار خلاقی رو برای خودش راه‌اندازی بکنه. شمیم هنوز در ابتدای این راهه اما ما مطمئنیم که ایده‌اش عالی هست و در آینده یکی از موفق‌ترین هنرمندان خواهد بود.

ادامه مطلب...


مصاحبه با سارا موسوی، خالق برند تیهو

موقعی که داشتیم در نمایشگاه نقش آفرینی زنان در توسعه اقتصادی بین غرفه ها میگشتیم، دیدیم که چقدر خوب میشه اگه با چند نفر از کسانی که کسب و کار موفقی دارن، مصاحبه کنیم و ازشون چند تا نکته برای موفقیت در کسب و کارهای مشابه کار خودشون بپرسیم تا در رنگی رنگی با کسانی که قصد راه اندازی همون کار یا کسب و کار مشابه رو دارند ، در میون بگذاریم.خانم سارا موسوی هم یکی از کسانی بودن که کارهاشون خیلی نظرمون رو به خودش جلب کرد و ازشون خواستیم که چند دقیقه ای برای رنگی رنگی و مخاطب هاش...

ادامه مطلب...


مصاحبه – قصه ی تولد برند ماهنی

امروز برای مصاحبه رفتیم سراغ هنرمندی که خیلی وقت بود کارهاش رو دنبال میکردیم. کیفیت کارهای سحر و همینطور خلاقیتش تحسین بر انگیزه . یه گشت زدن چند دقیقه ای در صفحه ی اینستاگرامش میتونه برای مدتی که اونجا هستین لبخندبه لبتون بنشونه و بهتون حس خیلی خوبی بده.

ادامه مطلب...


داستان کسب و کار موفق ساخت زیورآلات چوبی

سلام! ما آیرینا و آیگور از فروشگاه جنگلهای اوکراین هستیم. ما تو اوکراین زیبا زندگی میکنیم و چوب مورد نیازمون برای ساخت مهره ها و النگوهای چوبی رو از جنگلهای کوه های کارپات به دست میاریم.

ادامه مطلب...


مصاحبه – با خالق این پرنده های چوبی آشنا شیم

مدتی هست که در اینستاگرام صفحه ی شهرزاد حائری رو که پرنده های چوبی دوست داشتنی درست میکنه، دنبال میکنیم. در مورد صفحه ی شهرزاد، دو تا نکته ی عالی وجود داره : اول این که ایده ی اصلی اش خیلی خلاقانه و عالیه و دوم اینکه پرنده های چوبی اش اسم دارن و هر کدوم برای خودشون کسی هستن :)

ادامه مطلب...


مصاحبه – وقتی یک وکیل تعریفی جدید از مُد داد

بریجیت یه روز از خواب بیدار شد و تصمیم گرفت به کار خودش به عنوان یک وکیل خاتمه بده و به جاش رویای کاریش رو دنبال کنه: رویای ساختن خط تولید یک مد شخصی. اون و شریکش تونستن با یک روش خلاقانه و جدید موفقیت بزرگی تو بازار پر رقیب مد و فشن به دست بیارن. اونا با طراحی یه محیط مجازی به فروشنده‌ها و طراحای فشن امکان ارائه محصولات و طراحیاشونو دادن و همچنین موقعیت خوبی برای خریدارها ایجاد کردن که چیزی رو بخرن که عاشقش هستن، چون خودشون تو طراحی لباس‌شون سهم داشتن. قصه کار و موفقیت برجیت ال...

ادامه مطلب...