گزیده سردبیر

رنگی یاب – ۱۱ کسب و کار دوست داشتنی در زمینه سوزن دوزی

سوزن دوزی یکی از صنایع دستی پرکاربرد هست که اصالتش به سیستان و بلوچستان برمیگرده. کسب و کارهای زیادی هم با کمک این نخ های رنگی به وجود اومدن. بعضی از اون ها این کار رو به شیوه ی سنتی ادامه دادن و بعضی دیگه هم با چاشنی خلاقیت، ایده های جدیدی به وجود آوردن.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – لیست دلایل خوشحالی امروز من

اگر بتونیم در پایان هر روز لیستی از این دلایل خوشحال کننده آماده کنیم، ذهنمون رو از اتفاقات منفی دور می کنه و بهمون کمک می کنه با حس خوب و با آرامش به خواب بریم. رنگی رنگی کاغذ مناسب این کار رو در بخش دانلود رایگان براتون آماده کرده.

ادامه مطلب...


لیست رنگی – چه ورزشی رو دنبال میکنی؟

در اینستاگرام، از آدم های رنگی پرسیدیم چه ورزشی رو دنبال می کنن. این پست یه عالمه کامنت داشت و ما از بین شون از 50 ورزش براتون لیست تهیه کردیم. اگر هنوز ورزشی رو دنبال نمی کنین این لیست رو بخونین و ازش ایده بگیرین و اگر هم خودتون اهل ورزش هستین حتما در کامنت های این پست برامون بنویسین، شاید با این کار فرد دیگه ای رو هم تشویق کردین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – معرفی ۳۵ کسب و کار در زمینه دست سازه های نمدی

یک سری آدم نگی هستن که خلاقیتشون رو دست کم نگرفتن، بهش بال و پر دادن و دنبالش کردن و حالا کسب و کاری راه انداختن که ازش لذت میبرن. ما در اینستاگرام از آدم های رنگی خواستیم که اگر کسب و کاری در زمینه ی نمد میشناسن بهمون در بخش کامنت ها معرفی کنن. این پست بیشتر از 150 کامنت داشت که ما از بینشون 35 تا رو انتخاب کردیم و براتون اینجا معرفی کردیم.

ادامه مطلب...


۶ روش برای اینکه دوست رنگی تری باشیم

دوستان خوب زیبایی های زندگی رو برامون دلنشین تر می کنن، عبور از سختی ها در کنارشون راحت تر هست و لذت شادی ها و لحظه های خوب، همراه با اونها چند برابر میشه. در موقع لزوم بهمون انرژی میدن و مارو از افسردگی و استرس دور نگه میدارن. اگر شما هم یکی از این دوست های فوق العاده دارین براتون اینجا چند پیشنهاد داریم که این رفاقت رو دلچسب تر و طولانی تر کنین.

ادامه مطلب...


لیست رنگی – چه هنری رو دنبال میکنی؟

ما در اینستاگرام از آدم های رنگی پرسیدیم که چه هنری رو دنبال می کنن، این پست بیشتر از 900 کامنت داشت که ما اینجا 100 تا رو انتخاب کردیم و باهاتون به اشتراک گذاشتیم. شاید خوندنشون باعث بشه که ایده های جدیدی به ذهنتون برسه. پس کامنت ها رو دنبال کنین و اگر شاخه ی خاصی به ذهنتون رسید اینجا بنویسین و در ساختن دنیای رنگی تر بهمون کمک کنین. این لیست مستقیما از نظرات آدم های رنگی در اینستاگرام درست شده :)

ادامه مطلب...


۵ روش برای اینکه خوش شانس تر باشی

"شانس" واژه ای هست که به آدم های موفق نسبت میدیم اما در واقع هرکسی می تونه خوش شانس باشه و آدم هایی که این صفت رو دارن به خاطر شخصیت، افکار و رفتارشون در این مسیر قرار گرفتن. حالا سوال اینه که چطوری خوش شانس باشیم؟ ما در این مطلب در چند مورد سعی کردیم بگیم که چطور میتونید شانس خودتون رو بسازید :)

ادامه مطلب...


۱۴ ایده برای اینکه خونه های رنگی تر داشته باشین

رنگ ها بهمون کمک می کنن تا حس بهتری داشته باشیم و در واقع عاملی برای ایجاد لذت و حال خوب در زندگی به شمار میان.رنگی رنگی هم مطالب زیادی در مورد دکوراسیون رنگی، لباس های رنگارنگ و به طور کلی رنگی سازی محیط زندگی منتشر کرده.

ادامه مطلب...


12345...10...