گزیده سردبیر

۲۰ مهارت که بهتره اون ها رو یاد بگیرین

مهارت های شما، قدرت شما هستن. می تونن در شرایط مختلف به کمکتون بیان و کارها رو براتون راحت تر کنن. امروز براتون لیستی تهیه کردیم از فعالیت هایی که بدون توجه به سن می تونن در شرایط مختلف براتون مفید باشن. شما چندتاشون رو بلدین؟

ادامه مطلب...


۱۲ پیشنهاد برای اینکه موتور خلاقیت تون رو روشن کنین

تاحالا براتون پیش اومده فعالیتی مثل نقاشی، خطاطی، رقص و .. جذبتون کنه و به ترغیب بشین که دنبالش برین اما دلایلی مثل تنبلی یا کمبود وقت و هزینه مانعتون بشه؟ خب بهتره به خودتون یادآوری کنین که این فعالیت های خلاقانه به سلامت روحی و روانی شما کمک می کنن و شما رو به آدم های شادتری تبدیل می کنن.

ادامه مطلب...


۱۲ دلیل که شاید شما رو به بیشتر لبخند زدن تشویق کنن

لبخند، زبان مشترک تمام آدم های دنیاست، حتی بین افرادی از نقاط مختلف دنیا که زبان هم رو متوجه نمیشن. حتی آدم هایی که در قبیله های گینه نو زندگی میکنن و بهشون آدم خواری هم نسبت داده میشه، همون برداشتی رو از لبخند زدن دارن که ما داریم. اما این لبخند زدن، علاوه بر نشون دادن احساسات و عواطف مثبت، فایده های زیادی داره.

ادامه مطلب...


پیشنهادهایی برای اینکه سیزده به در امسالمون رو رنگی تر کنیم.

اگر در زمینه ی خوشگذرونی و در عین حال مراقبت از طبیعت پیشنهادی داری لطفا اینجا با بقیه ی آدم های رنگی در میون بذار و از نظرات بقیه هم استفاده کن تا کلی ایده ی جالب بگیری.

ادامه مطلب...


۳۰ تجربه جدید که میتونین برای سال جدید در لیست کارهاتون قرار بدین

می تونین در مورد تجربه های جدیدی که دوست دارین داشته باشین هم بنویسین، اگر هنوز هم نمی دونین چطور و از کجا شروع کنین ما یک لیست براتون آماده کردیم که بهتون در این زمینه ایده میده و میتونین از بینشون اهداف مورد علاقه تون رو انتخاب کنین.

ادامه مطلب...


یک آرزوی قشنگ برای آدم های دیگه بنویس

در بخش کامنت ها برای آدم های دیگه یک آرزوی خوب بنویس و با همین یکی دو جمله ی جادویی کمک کنی تا دنیا جای قشنگ تری برای زندگی باشه. حتما خودت هم این نوشته ها رو بخون، بهت قول میدیم پر از حس خوب بشی.

ادامه مطلب...


۷ پیشنهاد برای اینکه تعطیلات سال نوی امسال رو کنار خانواده تون خوش بگذرونین

گاهی در طول سال انقدر زمانمون پر میشه و مشغول انجام کارهای مختلف هستیم که نمیتونیم اونقدر که دوست داریم از بودن کنار خانواده مون لذت ببریم. اما تعطیلات نوروزی و شروع سال جدید فرصت خیلی خوبی هست که از محیط گرم خانه، در کنار خانواده استفاده کنیم و شاد باشیم. کارهای زیادی هست که در این مدت می تونیم انجام بدیم و زمان مفید و دوست داشتنی ای رو تجربه کنیم. اینجا براتون لیستی از این فعالیت ها رو آماده کردیم

ادامه مطلب...


پیشنهاداتی برای اینکه عید امسال رو رنگی تر از سال های قبل بگذرونی

امسال می خوایم با کمک همدیگه عید رنگی تری رو تجربه کنیم، اگر برای این کار پیشنهادی داری لطفا در بخش کامنت ها با آدم های رنگی دیگه به اشتراک بذار. این پیشنهاد می تونه یه تفریح خاص و جدید باشه، یه کار هیجان انگیز که دوست داری تازه تجربه کنی، ایده ای که با کمکش میشه بقیه رو شادتر کرد و مهربونی رو گسترش داد، کار کردن یا برنامه ریزی برای درس خوندن و ....

ادامه مطلب...


12345...10...