گزیده سردبیر

لیست رنگی – به نظرت وقتی ۶۰ سالت باشه چه چیزی برات مهم هست؟

امروز ازتون میخوایم تا به 60 سالگی تون فکر کنید، به نظرتون در اون سن چه فاکتورهایی براتون مهم هست، چه مسائلی دغدغه اصلی تون هست و ... حالا نظرتون رو اینجا در این لیست رنگی با ما درمیون بذارید و نظرات بقیه رو هم بخونید، این به اشتراک گذاشتن ها باعث میشه افق های جدیدی از زندگی رو ببینید

ادامه مطلب...


۷۸ کسب و کار رنگی عروسک سازی ایرانی

عروسک ها عالم زیبایی دارند و دوست داریم این دنیا رو به افراد بیشتری نشون بدیم و با هم قدمی در جهت دلگرمی و حمایت این هنرمندها انجام بدیم. در اینستاگرام از آدمهای رنگی خواستیم عروسک سازهایی می شناسند رو معرفی کنند و در آخر لیستی از 78 کسب و کار عروسکی ایرانی رو اینجا براتون لیست کردیم .

ادامه مطلب...


لیست رنگی – رنگی رنگی یعنی …

رنگی رنگی یک شیوه زندگی هست، که شامل همه بخش های زندگی میشه، از تغذیه و لباس پوشیدن تا رفتار در جامعه و هدف زندگی و ... شیوه ای برای ساده زندگی کردن، مهربون بودن، پرانرژی بودن، ماجراجو بودن، زندگی به روش خود، قوی بودن، خلاق بودن، سالم بودن که در نهایت منتهی میشه به شاد بودن و لذت بردن از زندگی. حالا به نظر شما "رنگی رنگی یعنی چی؟" ، نظرتون رو در کامنت های همین پست برای ما بنویسید :)

ادامه مطلب...


۲۰ چالش یک هفته ای رنگی

اینجا لیست تمام چالش های هفتگی رو میذاریم تا دوباره مروری بشه، و اگر کسی ندیده باهاشون آشنا بشه، حتی کسانی هم که قبلا انجام شون دادن میتونن تکرار کنن ، در نهایت هر کسی ازش لذت برد و آخر هفته از عملکرد خودش راضی بود میتونه این عادت ها رو برای همیشه وارد زندگیش کنه.

ادامه مطلب...


۱۶ مطلب رنگی در مورد تزئین با خوراکی ها

خوراکی ها و بشقاب های غذا میتونن مثل بوم نقاشی باشن و هنرتون در اون ها به نمایش بذارید. خوشگلسازی یه بشقاب میتونه یه بهونه برای خوشحالی روز باشه، یک بهونه ساده برای رنگی تر شدن زندگی در اینجا 16 تا از مطالب، در مورد تزئین خوراکی ها، که قبلا در رنگی رنگی گذاشتیم رو براتون لیست کردیم.

ادامه مطلب...


۵۲ مطلب رنگی در مورد کاردستی های خلاقانه با کاغذهای اسکرپ بوک

کاغذها رو دست کم نگیرید با اون ها میتونید کاردستی بسازید که باعث میشه موتور خلاقیت تون روشن بشه. ما در رنگی رنگی یه عالمه ایده کاردستی کاغذی گذاشتیم که میتونید با کاغذهای اسکرپ بوک یا کاغذهای رنگی بسازید.

ادامه مطلب...


۵۰ مطلب رنگی در مورد غذاهای گیاهی

یه آدم رنگی به سلامتیش اهمیت میده، غذاهای گیاهی میتونن به سلامتی تون کمک کنن. مثلا یک وعده غذای سبک گیاهی برای شام نسبت به غذاهای گوشتی که زمان بیشتری برای هضم شدن لازم دارن مناسبت تر هست. در اینجا یه لیست از یه عالمه غذای گیاهی خوشمزه که قبلا در رنگی رنگی گذاشتیم تهیه کردیم :)

ادامه مطلب...


۱۶ مطلب رنگی در مورد تغییر وسایلی که داریم و کاردستی های بازیافتی

شما میتونید وسایل قدیمی تون رو تغییر بدید و وسایل جدید بسازید، این کار رو میتونید با هر وسیله ای، از دور ریختنی ها تا لباس های کهنه و یا لباس هایی که دیگه استفاده نمیکنید و ...، انجام بدید. این تغییرات نه تنها به پرورش خلاقیت تون کمک میکنه بلکه از تولید زباله ها تا حدی جلوگیری میکنه، که یه قدم موثر برای مراقبت از سیاره مون هست. یادتون باشه یه آدم رنگی ساختن رو به خریدن ترجیح میده پس موتور خلاقیت تون رو روشن کنید

ادامه مطلب...


12345...