گزیده سردبیر

رنگی یاب – فرناز اسماعیل زاده ، دختر سنگنوردی که تسلیم نشد

امروز در مورد زن سنگ نوردی به اسم فرناز اسماعیل زاده صحبت می کنیم. این خانوم که اهل بروجرد هست، تصمیم گرفت رویاهاش رو سرسختانه دنبال کنه و رشته ی ورزشی ای رو شروع کنه که شاید خانم های زیادی به سراغش نرن. اما با پشتکار و تلاش خودش تونست تو این مسیر پیش بره و در سال 2013 مدال طلای آسیا رو به دست بیاره.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه در مقابل چالش های این سال تحصیلی بهتر عمل کنین

تحصیل یکی از مراحل زندگی آدم های رنگی هست که مثل هر کار دیگه ای باید سعی کنیم در اون موفق باشیم و بیشترین تلاش خودمون رو بکنیم. چون میتونه نقش تعیین کننده ای در آینده ی رویایی ما داشته باشه. این مسیر قطعا بدون چالش نیست و برای همین جملاتی از افراد سرشناس رو آوردیم تا بهتون انگیزه بدن.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – یه تمپلیت برای نوت ها

با رنگی رنگی همراه باشین تا با کمک این کاغذ هایی که در بخش دانلود رایگان طراحی کردیم یادداشت های محبت آمیز و خوشحال کننده برای عزیزان و دوستانمون و یا افرادی که در روز بهشون بر می خوریم تهیه کنین و بهشون هدیه کنین. مطمئن باشین خوشحالی اون ها به خودتون هم بر می گرده.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته ماجراجویی در شهر خودتون

آدم های رنگی آدم های شجاعی هستن، از تغییر نمی ترسن و اتفاقا ازش استقبال می کنن. برای اینکه عقیده دارن کیفیت زندگی به این بستگی داره که تلاشت رو بکنی تا امروز بهتر از دیروزت باشی. رنگی رنگی هم دوست داره تو این مسیر بهتر شدن و پیشرفت کردن بهت کمک کنه، برای همین چالش هایی برات طراحی کردیم که در طول یک هفته بهت کمک می کنن رفتار های رنگی تری رو به سبک زندگیت اضافه کنی. موضوع چالش این هفته ماجراجویی در شهر خودتون هست.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه در شرایط سخت امیدتون رو از دست ندین

یه آدم رنگی میدونه که امید میتونه فرداهای رنگی ای رو برامون بیاره و بهمون یاد بده به جای نگران بودن راجع به انتهای جاده ی زندگی، از مسیر لذت ببریم. امروز یک سری نقل قول هم آوردیم که اهمیت امیدواری رو بهتون یادآوری می کنه اگر در اطرافتون فردی هست که شرایط سختی رو پشت سر میگذاره این جملات رو براش بفرستین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – فرشته هایی که کتاب هدیه میدن

پری های کتاب، آدم های رنگی ای هستن که عاشق کتاب خوندن هستن و دوست دارن این حس قشنگ رو با بقیه به اشتراک بذارن. تو سایتشون هم گفتن هر کسی می تونه یه پری کتاب باشه و تو این کار قشنگ سهمی داشته باشه.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته بهانه های کوچک برای شادی

آدم های رنگی آدم های شجاعی هستن، از تغییر نمی ترسن و اتفاقا ازش استقبال می کنن. برای اینکه عقیده دارن کیفیت زندگی به این بستگی داره که تلاشت رو بکنی تا امروز بهتر از دیروزت باشی. رنگی رنگی هم دوست داره تو این مسیر بهتر شدن و پیشرفت کردن بهت کمک کنه، برای همین چالش هایی برات طراحی کردیم که در طول یک هفته بهت کمک می کنن رفتار های رنگی تری رو به سبک زندگیت اضافه کنی. موضوع چالش این هفته بهانه های کوچک برای شادی هست.

ادامه مطلب...


۶ جمله اثربخش که کمک میکنن بتونین با همکارانتون روابط بهتری داشته باشین

محل کار میتونه خونه ی دوم ما باشه، اگر بلد باشیم چطور با همکارانمون روابط سالم و موفق برقرار کنیم. اینطوری هم زمانی که سر کار هستیم بهمون خیلی خوش میگذره و هم رو کیفیت کار تیمی تاثیر زیادی میذاره. به عنوان یه آدم رنگی باید تلاش کنیم در عین حال که نظر خودمون رو ارائه میدیم به عقاید همکارانمون هم احترام بذاریم و با هم مهربون باشیم. حالا براتون چند تا نقل قول آماده کردیم که شاید بتونه برای این کار کمکتون کنه.

ادامه مطلب...


12345...102030...