گزیده سردبیر

چالش یک هفته مراقبت از زمین با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هاش برنامه ریزی داره. زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه. با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به اون پایبند باشیم. چالش این هفته مراقبت از زمین هست.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته روزی یک ساعت توجه به خودم با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه . با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم. چالش این هفته روزی یک ساعت توجه به خودم هست.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – یک فنجان قهوه با طعم کتاب

رنگی رنگی همیشه سعی میکنه به شما یادآوری کنه که تلاش هرکسی در جهت قشنگ تر کردن دنیا موثر هست، حتی اگر یک قدم خیلی کوچک باشه. درواقع همین حرکت های کوچک در کنار هم باعث زیباتر شدن دنیا میشوند. رنگی یاب امروز ما در مورد یک کافه کتاب سیار هست.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد تربیت کودکان

اینکه بدونیم چطور با کوچولوهای اطرافمون برخورد کنیم و راه و روش یک زندگی رنگی رو یادشون بدیم خیلی مهمه. چون همین کوچولوها وقتی بزرگ تر بشن تو مسیر ساخت یک دنیای زیبا و رنگی تلاش می کنن و میتونن با پستی و بلندی های راه طولانی زندگیشون با لبخند مواجه بشن و باور کنن که تنها قهرمان های زندگی شون خودشون هستن. اینجا نقل قول هایی در مورد تربیت کودکان براتون آوردیم.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته مهربانی با حیوانات خیابانی با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه . با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم. چالش این هفته مهربانی با حیوانات خیابانی هست.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – یک صفحه اینستاگرامی با هدف تولید زباله کمتر

در رنگی یاب این هفته یک صفحه خوب اینستاگرامی رو معرفی میکنیم، این صفحه افراد رو به کمپین #بی_زباله دعوت میکند و از هرکسی میخواد تا راهکارهای خودش در زمینه کاهش تولید زباله رو در قالب یک ویدئو منتشر کنه.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه از غر زدن دست بکشید

یک آدم رنگی غر نمیزنه، چون میدونه با غر زدن کاری از پیش نمیبره و فقط باعث ایجاد حس بد در خود و اطرافیانش میشه. این جمله ها رو جایی در کامپیوتر و یا گوشی تون ذخیره کنید و هروقت حس و حال غر زدن به سراغتون اومد بخونید تا یادتون بیاد راه های بهتری به غیر از گله و شکایت هم وجود دارن. درضمن پیشنهاد میکنیم این مطلب رو برای هرکسی که فکر میکنید به آن نیاز داره هم بفرستید.

ادامه مطلب...


۱۱ روش موثر برای درس خواندن

در روزهای امتحانات روش مطالعه درست تاثیر زیادی روی نتایج ما داره چون در بازه زمانی کوتاهی باید سعی کنیم کتاب ها را بطور کامل مرور کنیم برای همین باید از زمان بهترین استفاده رو داشته باشیم. البته فراموش نکنید که روش مطالعه صحیح اصلا مطالعه “شب امتحانی” نیست، در واقع یک فرآیند هست که در یک بازه ی زمانی شکل میگیره. در مورد درس خواندن با توجه به تفاوت توانایی در افراد مختلف، یک روش برای همه نمیتونه مفید باشه. رنگی رنگی اینجا از چند سایت معتبر کمک گرفته و راه هایی رو پیشنهاد داده تا در پیدا کردن بهترین شیوه مطالعه...

ادامه مطلب...


12345...102030...