گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش که میتونین برای خواهر و برادرتون بفرستین

رابطه خواهر و برداری خیلی پیچیده است، شاید هیچ کسی اندازه اون ها خود واقعی شما رو نشناسه. خواهرها و برادرها، افرادی هستن که زندگی رو برای ما شیرین تر می کنن و میون تموم شیطنت ها دعواهای سطحی، میدونیم که چقدر دوستشون داریم و به حضورشون نیاز داریم. این جمله ها پر از حس خوب هستن که میتونین برای خواهر یا برادرتون بفرستین و روزشون رو رنگی تر کنین.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته توجه به سلامتی ذهنی با رنگی رنگی

چالش جدید ما، یک هفته توجه به سلامتی ذهنی با رنگی رنگی هست. سعی می کنیم طی هفت روز پیش رو، قدم به قدم به هدف چالش نزدیک تر بشیم و در نهایت با بررسی تاثیر این کارها در زندگی روزمره مون تصمیم بگیریم که آیا دوست داریم توجه به سلامتی ذهنی رو به بخشی از سبک زندگی تبدیل کنیم یا خیر.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که میتونن محیط کارتون رو رنگی کنن

محیط کار جایی هست که در اون ساعات زیادی از روز رو میگذرونیم، تجربه های زیادی به دست میاریم و خیلی چیزها یاد میگیریم. در این محیط ممکن هست گاهی وقت ها کارها پیچیده بشن و نیاز به سخت کوشی بیشتری داشته باشن. این جمله های قشنگ میتونن در این شرایط به ما امید و انگیزه بدن تا با روحیه بهتری ادامه بدیم.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته اقدامات فردی برای جلوگیری از گرمایش زمین با رنگی رنگی

چالش جدید ما، یک هفته اقدامات فردی برای جلوگیری از گرمایش زمین با رنگی رنگی هست. سعی می کنیم طی هفت روز پیش رو، قدم به قدم به هدف چالش نزدیک تر بشیم و در نهایت با بررسی تاثیر این کارها در زندگی روزمره مون تصمیم بگیریم که آیا دوست داریم اقدامات فردی برای جلوگیری از گرمایش زمین رو به بخشی از سبک زندگی تبدیل کنیم یا خیر.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که شاید شما رو تشویق کنن تا قدردان داشته هاتون باشین

فرقی نمیکنه در چه شرایطی باشیم، همیشه دو انتخاب پیش روی ما وجود داره: یکی اینکه با فکر موقعیت های بهتر حسرت بخوریم و یا اینکه از شرایطی که داریم راضی باشیم و برای فرداهای بهتر تلاش کنیم. برای شادی در زندگی و داشتن حس و حال خوب، بهتره که راه دوم رو انتخاب کنیم. این جمله ها میتونن در این راه بهمون کمک کنن.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته تنبلی ممنوع با رنگی رنگی

چالش جدید ما، یک هفته تنبلی ممنوع با رنگی رنگی هست. سعی می کنیم طی هفت روز پیش رو، قدم به قدم به هدف چالش نزدیک تر بشیم و در نهایت با بررسی تاثیر این کارها در زندگی روزمره مون تصمیم بگیریم که آیا دوست داریم تنبلی ممنوع رو به بخشی از سبک زندگی تبدیل کنیم یا خیر.

ادامه مطلب...


۵ وسیله پیشنهادی برای رنگی کردن کیف مدرسه

برای یک آدم رنگی بودن، نیازی به انجام دادن کارهای عجیب نیست. کافیه به جزئیات بیشتر توجه کنین و از میون اون ها بهونه هایی برای شادی، سلامتی، حس خوب و مهربونی بسازین. امروز قراره با این مطلب به دانش آموزها کمک کنیم تا با استفاده از یک سری وسایل، کیف مدرسه شون رو رنگی تر کنن.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای هرکسی که از شبکه های اجتماعی استفاده میکنه

یکی از مهم ترین نکات این هست که اجازه ندیم حرف هامون باعث ناراحتی کسی بشه، چون شخصی که مورد خطاب ماست شاید رو در روی ما قرار نگیره اما احساساتش مثل حالت عادی میتونه جریحه دار بشه. این جمله ها میتونن در این زمینه به ما کمک کنن.

ادامه مطلب...


12345...102030...