گزیده سردبیر

۱۵ نقل قول رنگی که یادآوری میکنن به توانایی هاتون باور داشته باشین

یکی از مهم ترین باورهای آدم های رنگی این هست که اون ها، قهرمان زندگی خودشون هستن. اگر شما هدفی رو در ذهنتون دارین، پس حتما توانایی رسیدن بهش هم در وجودتون هست. کافیه به قدرت هاتون باور داشته باشین و به خودتون اعتماد کنین. این 15 نقل قول از افراد سرشناس هم همین موضوع رو به شما یادآوری میکنن.

ادامه مطلب...


فکت گرافی – ۵ قدم برای برنامه ریزی تحصیلی

یک آدم رنگی به معجزه ی برنامه ریزی باور داره و سعی میکنه برای فعالیت هاش یک برنامه منسجم و منظم داشته باشه. یکی از این کارها برنامه تحصیلی هست و داشتن یک الگوی کار خوب میتونه باعث بشه تا نتیجه ی مورد نظرتون رو خیلی راحت تر به دست بیارین. این پنج قدم به شما کمک میکنن تا این کار رو انجام بدین. 

ادامه مطلب...


۵ راه برای شروع خوب هفته جدید

شنیدین که میگن اگر میخواین یک موضوعی خوب پیش بره باید خوب شروعش کنین؟ مثلا اگر یک روز رو از ابتدا شاد و با انگیزه شروع کنین، تا پایان شب این حال خوب همراهتون خواهد بود. حالا در این مطلب 5 راه رو به شما یاد میدیم تا یک هفته رو خوب شروع کنین به امید اینکه تا آخر هفته، یک عالمه اتفاق خوب براتون بیفته.

ادامه مطلب...


۶ پیشنهاد برای بهتر گذروندن دوران قاعدگی

دوران قاعدگی برای افراد مختلف، پیامدهای متفاوتی داره. برای بعضی ممکنه خیلی پر تنش و سخت بگذره و برای بعضی هم راحت و بی دردسر. موضوع اصلی این هست که بخش زیادی از این موضوع بستگی به این داره که چه الگوهای رفتاری و عادت هایی رو در پیش بگیریم. یک برنامه منظم و موثر میتونه این روزها رو برای ما خیلی راحت تر کنه. این 6 پیشنهاد به شما کمک میکنن تا این روزها رو بهتر از قبل بگذرونین.

ادامه مطلب...


۵ ایده رنگی برای قوی تر کردن ذهن

ذهن هم مثل اندام ها و ماهیچه های بدن ما میتونه با تمرین، قوی تر بشه و عملکرد بهتری داشته باشه. هرچقدر که بزرگتر میشیم، افکار و نگرانی ها میتونن تمرکز ما رو کاهش بدن و حتی باعث بشن تا سریع تر آرامش ذهنی مون رو از دست بدیم. حالا این 5 ایده رنگی رو برای شما آماده کردیم که با انجام همین کارهای ساده اما خیلی موثر، قدرت ذهن خودتون رو افزایش بدین.

ادامه مطلب...


کیت زندگی شاد در روزهای کرونایی

این روزها هربار که صحبت از کرونا میشه، در مرحله اول به فکر اخبار منفی، قرنطینه، دوری از تفریحات قدیمی و آدم هایی که دل مون براشون تنگ شده میفتیم. اما این ها به این معنی نیستن که در این شرایط نمی تونیم شاد باشیم. ما  اینجا یک کیت زندگی شاد در روزهای کرونایی برای شما آماده کردیم تا با دید متفاوتی به این روزها نگاه کنین.

ادامه مطلب...


۵ ایده رنگی برای ورزش در زمان قاعدگی

روزهای قاعدگی میتونن برای خیلی از ما ها، تنش زیادی به همراه داشته باشن و باعث بشن تا به مدت چند روز از ماه، شرایط روحی و جسمی مناسبی نداشته باشیم. اما موضوع این هست که می تونیم با یک سری کار جزئی، این تنش رو تا حد زیادی کاهش بدیم و حس خیلی بهتری رو تجربه کنیم. این ها 5 ایده رنگی هستن که کمک میکنن تا در زمان قاعدگی ورزش رو کنار نذاریم و از تمرین های مناسب برای بهبود روحیه و وضع جسمانی مون کمک بگیریم.

ادامه مطلب...


معرفی کتاب – هیچ دوستی به جز کوهستان

هیچ دوستی به جز کوهستان ، داستان مهاجرت بهروز بوچانی ایرانی اهل ایلام است . او برای مهاجرت به استرالیا سختی های بسیاری رو تحمل کرد یکبار در راه رسیدن از اندونزی به استرالیا غرق شد و ماهیگیران نجانش دادند. و بار دیگر همراه با عده ای از پناهجویان توسط نیروی دریایی استرالیا دستگیر و به بازداشتگاهی درمانوس فرستاده شد. این رمان که حاصل تجربه ی نویسنده است پس از انتشار تونست جایزه‌‌ی معتبرِ ویکتوریای استرالیا رو کسب بکنه .

ادامه مطلب...