گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش برای حفظ تعادل بین کار و زندگی

ایجاد تعادل بین بخش های مختلف زندگی راز رسیدن به موفقیت هست. در واقع میشه زندگی رو به دوچرخه ای تشبیه کرد که تنها وقتی تعادل داشته باشه میتونه به راهش ادامه بده و هربار که به جهتی خم بشه و توازنش بهم بریزه، از مسیر خارج میشه. این جملات اهمیت حفظ تعادل بین کار و زندگی رو بهتون یادآوری میکنن.

ادامه مطلب...


۵ ایده رنگی برای داشتن ظاهری زیبا

برای اینکه ظاهری زیبا داشته باشیم نیازی به صرف هزینه های زیاد نیست. میشه با کارها و ایده های ابتدایی قدم های موثری در این مسیر برداشت. امروز ایده هایی رنگی در ارتباط با این موضوع براتون آوردیم که میتونین ازشون کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – آژاکتاب یک کتابخانه سیار

یک آدم رنگی به اسم آقای منصور خانی حرکت جالب و فرهنگی به اسم آژاکتاب رو شروع کرده، ما این فرد و کار جالبش رو در رنگی یاب امروز معرفی می کنیم چون سعی کرده در حد خودش قدمی برای رنگی تر کردن دنیا برداره. آژا کتاب تلفیقی از کلمات آژانس و کتاب هست، راننده ای که سعی میکنه موقع جا به جایی مسافرها اون ها رو به کتاب خوندن علاقه مند کنه.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه به آرامش درونی برسین

بزرگ ترین موثر ترین منبع آرامش و حس خوب در درون خودمون وجود داره. مهم نیست دنیای اطراف چقدر از اتفاقات ناخوشایند پر شده باشه مهم اینه که بتونیم در بین تموم اون ها آرامش درونی مون رو حفظ کنیم. امروز رنگی رنگی با نقل قول هایی که از آدم های سرشناس آورده سعی میکنه در راه پیدا کردن آرامش درونی کمک تون کنه.

ادامه مطلب...


۵ ایده رنگی برای شادی مادرهای شاغل

خیلی خوبه که در بین کارهای روزمره، حواسمون به خودمون باشه و به اندازه ی کافی به سلامت جسمی و ذهنی، خوشحال بودن و رنگی بودن سبک زندگیمون اهمیت بدیم. این ایده ها در این مسیر به مادرهای شاغل رنگی کمک میکنن.

ادامه مطلب...


۵ ایده رنگی برای اینکه دوست بهتری باشین

آدم های رنگی میدونن داشتن دوست های خوب از قشنگ ترین نعمت های زندگی هست و برای ماندگار بودن دوستی هاشون تلاش میکنن و سعی میکنن خودشون هم دوست خوبی باشن. امروز در رنگی رنگی برای اینکه در گسترش مهربونی و دوستی نقش پررنگی داشته باشین، ایده های خوبی داریم پس با ما همراه باشین رفقای رنگی :)

ادامه مطلب...


۶ جمله اثربخش برای ایجاد انگیزه در افرادی رژیم غذایی دارن

غذایی که میخوریم و الگوهای تغذیه ای که در زندگیمون داریم تاثیر زیادی در سلامتی ما دارن، اگر برای کاهش وزن اضافه، به دلیل یک بیماری خاص و یا حفظ وضعیت خوب سلامتی تون تصمیم به تغییر در رژیم غذایی گرفتین این جملات رو بخونین، چون میتونن در این راه براتون ایجاد انگیزه کنن.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – صرفه جویی در مصرف کیسه های پلاستیکی

رنگی رنگی هم در بخش دانلود رایگان کاغذی رو طراحی کرده که میتونیم با پرینت کردنش و قراردادن اون در مکان های عمومی به بقیه یادآوری کنیم که: "کره زمین برای صرفه جویی در مصرف کیسه های پلاستیکی ازت تشکر میکنه."

ادامه مطلب...


12345...102030...