گزیده سردبیر

چالش یک هفته غر زدن ممنوع با رنگی رنگی

این بار چالشی رو با موضوع چالش یک هفته غر زدن ممنوع طراحی کردیم و سعی داریم تا هرروز یک قدم برای کمتر غر زدن برداریم. در پایان میتونیم تاثیر این کارها رو در سبک زندگی و رفتارمون بررسی کنیم و برای ماندگار بودنشون تصمیم بگیریم.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – سیگارُس و کمک به حفظ محیط زیست

گاهی وقت ها یک دغدغه میتونه جرقه ای برای شروع یک کسب و کار موفق باشه. امروز با کسب و کاری به نام سیگارس آشنا میشیم که قطعا حفاظت از محیط زیست، دغدغه و نیروی محرکه ی سازندگانش بوده.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای کسانی که به تازگی شکست عاطفی رو تجربه کردن

در طول زندگی، ممکنه اتفاقات تلخ زیادی بیفته و باعث بشه برای مدتی حال و هوای دلمون ابری باشه. اما به عنوان یک آدم رنگی خوب هست که بدونیم توانایی این رو داریم که آفتاب رو به روزهامون برگردونیم و روزهای تلخ و گرفته رو پشت سر بذاریم. یکی از این مشکلات شکست عاطفی هست که ممکنه برای هرکسی پیش بیاد. این جملات میتونن برای پشت سر گذاشتن این مشکل بهمون کمک کنن.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – مردی که با ویلچر جهانگردی میکنه

محمد مقدم شاد، کسی هست که در حدود 19 سالگی متوجه شد به بیماری ای دچار شده که کم کم بافت های ماهیچه ایش رو تخریب میکنه، و باعث میشه که ویلچر نشین بشه. اما اون انتخاب کرد که به جای گوشه نشینی و افسردگی، دنیای جدیدی رو تجربه کنه.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای ایجاد امید و انگیزه در افرادی که دچار مشکلاتی در زمینه سلامتی هستن

روزهای همراه با بیماری، روزهای سختی هستن. بیماری میتونه گاهی باعث بشه تا آدم ها، بعضی از توانایی هایی که قبلا داشتن رو از دست بدن و زندگی براشون سخت تر بشه. اما مهم ترین عاملی که میتونه در پشت سر گذاشتن این زمان ها بهشون کمک کنه، حفظ امید و انگیزه هست. چون با داشتن روحیه ی خوب میتونن به مقابله با بیماری برن.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته زندگی با احساسات و افکار رنگی رنگی

این بار چالشی رو با موضوع زندگی با احساسات و افکار رنگی طراحی کردیم و سعی داریم تا هرروز یک قدم به سمت زندگی با افکار و احساسات مثبت و رنگی نزدیک تر بشیم . در پایان میتونیم تاثیر این کارها رو در سبک زندگی و رفتارمون بررسی کنیم و برای ماندگار بودنشون تصمیم بگیریم.

ادامه مطلب...


چطور در مقابله با آدم هایی که غر میزنن، روحیه مثبت مون رو حفظ کنیم؟

کنار اومدن با آدم هایی که غر میزنن میتونه سخت باشه. این شکایت ها و حرف های ناراحت کننده، میتونن فضای تیره و منفی رو به وجود بیارن و شاید بیرون اومدن از چنین جوی کمی سخت به نظر بیاد.

ادامه مطلب...


۵ چیزی که میتونیم از لیست خرید کنار بذاریم

یکی از عواملی که ممکن هست باعث ایجاد حس کلافگی و اضطراب بشه، قرار گرفتن در یک محیط شلوغ و بی نظم هست. یکی از راه هایی که میتونیم به کمک اون محیط اطرافمون رو خلوت و منظم تر کنیم این هست که خرید لوازم اضافه رو کنار بذاریم. این کار در طولانی مدت به کاهش هزینه هامون هم کمک بزرگی میکنه، در نتیجه میتونیم پول هایی که جمع کردیم رو صرف کارهای هیجان انگیزتری بکنیم. تاثیر مثبت دیگه اون هم مربوط به کاهش تولید زباله هایی هست که تولید میکنیم.

ادامه مطلب...


12345...102030...