گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش برای ایجاد انگیزه در زمان امتحانات

سخت کوشی و تلاش نیازمند آمادگی و آرامش ذهنی هستن، مثلا در زمان امتحانات آخر ترم باید بیشتر از قبل درس بخونیم و تلاش کنیم و لازم هست که ذهنمون هم آماده ی این کار باشه. اینجا جملاتی رو براتون جمع آوری کردیم تا در این مسیر بهتون کمک کنن، میتونین اون ها رو پرینت بگیرین و جایی جلوی دیدتون بچسبونین یا برای دوستان تون بفرستین تا به اون ها هم انگیزه و روحیه بدین.

ادامه مطلب...


۵ عادت رنگی برای موفقیت در تحصیل

برای اینکه بتونین در تحصیل موفق تر باشین در مرحله اول باید سعی کنین موثرتر درس بخونین و کسب این مهارت با بالاتر رفتن مقطع اهمیت بیشتری پیدا میکنه. فارغ از اینکه در چه مقطع یا رشته ای هستین، این 5 عادت رنگی به طور کلی کمک میکنن که با درس خوندن موثرتر، موفقیت بیشتری در تحصیل داشته باشین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد اعتماد

هر آدمی اگر چند فرد قابل اعتماد در اطراف خودش داشته باشه حس بهتر و آرامش خاطر بیشتری داره. اعتماد موضوع خیلی مهم در روابط بین آدم ها هست و میتونه عمر یک رابطه رو مشخص کنه. این جملات از افراد سرشناس بهتون انگیزه میدن تا از خودتون یک شخصیت قابل اعتمادتری بسازین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد شانس

خیلی اوقات موفقیت فردی رو میبینیم و فکر می کنیم خیلی ناگهانی براش اتفاق افتاده و سختی زیادی براش نکشیده در نتیجه اون آدم رو خوش شانس میدونیم. اما بهتره به خودمون یادآوری کنیم، پشت هر موفقیتی یک دنیا تلاش، آزمون و خطا و حتی شکست وجود داره که فقط همون شخص ازشون خبر داره، اون آدم از قبل به خوبی برای استفاده از فرصت ها آماده بوده.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته یک هفته تلاش برای آرزوها با رنگی رنگی

چالش این هفته ی رنگی رنگی تلاش برای آرزوها هست. ما هرروز با عمل کردن به برنامه ای که پیشنهاد شده، یک قدم در این مسیر پیش میریم و در پایان هفته می تونیم نتیجه ی این کار رو بررسی کنیم و تصمیم بگیریم که دوست داریم این رفتار رو به بخشی از سبک زندگی مون تبدیل کنیم یا نه.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد زندگی زیبا

شنیدین که میگن «زندگی هنوز قشنگی هاش رو داره». در واقع زندگی زیبا هست و این زیبایی ها و شگفتی ها انتها ندارن، کافیه ما با دیدی متفاوت بهشون نگاه کنیم. این جزییات قشنگ و دوست داشتنی در همه بخش های زندگی روزمره ی ما وجود دارن. این نقل قول ها از افراد سرشناس بهتون کمک می کنن تا بهتر این زیبایی ها رو ببینین و لذت ببرین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی برای صرفه جویی در مصرف کاغذ

اگر در مصرف کاغذ صرفه جویی کنیم و بقیه رو هم به این کار دعوت کنیم، اینجوری یه قدم برای حفظ زمینی که محل زندگی مون هست برمیداریم. برای این موضوع طرحی رو براتون در بخش دانلود رایگان طراحی کردیم که میتونین اون رو در مکان های عمومی مثل اداره ها در کنار پرینترها بچسبونین و بقیه رو به صرفه جویی در مصرف کاغذ دعوت کنین.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته یک هفته حمایت از کسب و کارهای نوپا با رنگی رنگی

چالش این هفته ی رنگی رنگی حمایت از کسب و کارهای نوپا هست. ما هرروز با عمل کردن به برنامه ای که پیشنهاد شده، یک قدم در این مسیر پیش میریم و در پایان هفته می تونیم نتیجه ی این کار رو بررسی کنیم و تصمیم بگیریم که دوست داریم این رفتار رو به بخشی از سبک زندگی مون تبدیل کنیم یا نه.

ادامه مطلب...


12345...102030...