گزیده سردبیر

چالش یک هفته مهربونی در دنیای مجازی با رنگی رنگی

ما در رنگی رنگی سعی می کنیم برای هفت روز پیش روی شما، یک برنامه ی خوب بچینیم تا با کمک اون هرروز خودتون رو به چالش بکشین. این کارهایی که انجام میدین، میتونن به شما کمک کنن تا برای ایجاد تغییراتی در رفتار و سبک زندگیتون آماده بشین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای دوستی که ازتون دور هست

دوستی و رفاقت، از ارزشمند ترین چیزهایی هست که میتونیم در زندگی مون داشته باشیم. داشتن شخصی که ما رو خیلی خوب بشناسه، در شادی ها و ناراحتی هامون شریک باشه و برای حال خوبمون ارزش قائل باشه، از نعمت هایی هست که باید بابتش سپاس گزار باشیم. اگر دوست خوبی دارین که ازتون دوره، پیشنهاد میدیم این جملات رو براش بفرستین

ادامه مطلب...


رنگی یاب – یک گروه رقص متفاوت از آدم های با اراده

شنیدن داستان آدم های با اراده باعث میشه که ما هم برای حرکت در مسیر هدف هامون ثابت قدم تر باشیم. اگر کسی رو میشناسین که این روزها داره برای رسیدن به هدفش سخت تلاش میکنه، این رنگی یاب رو براش بفرستین شاید امید و انگیزه برای ادامه راهش پیدا کنه و یادش بیاد هیچ وقت نباید دست از آرزوهاش بکشه.

ادامه مطلب...


۱۰ نکته رنگی برای یک مسافر رنگی

مسافرت یه تفریح خوب و هیجان انگیزه. یه ماجراجویی برای کسب تجربه های جدید، تا بتونیم به کمکش باتری روح مون رو شارژ کنیم و با روحیه خوب به زندگی مون ادامه بدیم. مقصد سفرمون هرجا باشه، از شهرهای دیدنی و بزرگ تا طبیعت، نکاتی هستن که بهتره در طول سفر بهشون توجه داشته باشیم تا مسئولانه رفتار کنیم و اخلاق رنگی مون رو در طول سفر حفظ کنیم.

ادامه مطلب...


۶ جمله اثربخش که شاید شما رو به زندگی سبزتر ترغیب کنن

داشتن یک زندگی سبز شیوه های مختلفی داره. اما تمام این راه ها در نهایت به یک هدف ختم میشن اون هم احترام گذاشتن به کره زمینی هست که روی اون زندگی میکنیم. ما باید به این سیاره سبز که با آغوش باز از ما پذیرایی میکنه، با مهربانی جواب بدیم و ازش قدردانی کنیم.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته رویاپردازی با رنگی رنگی

چقدر به قدرت یک هفته باور دارین؟ آدم های رنگی میدونن که با یک برنامه ریزی درست و اراده ی کافی میتونن از این یک هفته استفاده کنن تا کم کم الگوهای رفتاری خوبی رو در خودشون به وجود بیارن یا برای رفع بعضی عادات منفی تلاش کنن. کافیه ارزش قدم های کوچیکی که برای رسیدن به یک هدف مهم برمیداریم رو بدونیم، این قدم ها میتونن ما رو به مقصدی زیبا هدایت کنن.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – آقای دهباشی یه راننده تاکسی خوش اخلاق و مهربون

توی صبح یه روز معمولی، از اتوبوس پیاده شدم، از خیابون های شلوغ عبور کردم و رسیدم به مسیر تاکسی ها، یه تاکسی زرد جلوی پام نگه داشت که موقعی که میخواستم در رو باز کنم جمله «لطفا با لبخند وارد شوید» رو دیدم، اما خب خیلی بهش توجه نکردم، ولی وقتی وارد تاکسی شدم متوجه شدم این تاکسی مثل بقیه نیست.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش تا یادتون بیاره تنها خودتون مسئول ساختن آینده قشنگ تون هستین

هر آدمی به نسبت تلاش و سخت کوشی خودش، به اهدافش میرسه و آینده ای خوب رو میسازه. اول از همه باید قبول کنیم که هیچ کس در زندگی بیشتر از خود ما، مسئول اتفاقاتی که برامون پیش میاد و شرایطی که الآن در اون قرار داریم نیست. اگر تا امروز افراد دیگه، شرایط حاکم و .. رو مسئول زندگی تون میدونستین پیشنهاد میدیم این جمله ها رو بخونین و بیشتر به نقشی که در ساختن یک فردای شاد و موفق دارین، پی ببرین.

ادامه مطلب...


12345...102030...