گزیده سردبیر

۳۳ ایده خوشتیپی با شلوار نعنایی

برای داشتن یک تیپ رنگی و زیبا، کافیه نگاه خلاقانه تری به لباس هایی که تو کمدمون داریم بندازیم. شاید فکر کنین که برای خوشتیپ بودن باید هربار لباس های جدید بخرین اما اگر با کمی سلیقه در ترکیب طرح ها و رنگ ها لباس هاتون، به شیوه ای جدید ازشون استفاده کنین، میبینین که نیازی به صرف هزینه های زیاد نیست. این ایده های خوشتیپی با شلوار نعنایی رو ببینین تا متوجه بشین با یک رنگ شلوار چقدر تیپ های مختلف میشه ساخت.

ادامه مطلب...


۳۱ ایده خلاقانه برای عکاسی با استفاده از کلاه

عکاسی یکی از فعالیت های رنگی هست که میتونه هنرمند درونمون رو بیدار کنه و باعث میشه تا به جزئیات اطرافمون خلاقانه تر نگاه کنیم. یک کلاه قشنگ به همون اندازه ای که ما رو در برابر نور خورشید حفظ میکنه، میتونه در گرفتن عکس های رنگی به ما کمک کنه. امروز ایده هایی برای گرفتن عکس های جالب با کمک کلاه براتون جمع آوری کردیم.

ادامه مطلب...


۲۴ کاردستی خلاقانه که میشه با موضوع اسب دریایی ساخت

موجودات بامزه ی زیادی وجود دارن که میتونیم از حالت چهره و بدنشون برای ساختن کاردستی های خلاقانه و بامزه الهام بگیریم. امروز عکس های جالب از کاردستی هایی با موضوع اسب دریایی براتون آوردیم که میتونین ازشون کمک بگیرین و یک روز عادی رو تبدیل به یک روز هنری و شاد کنین.

ادامه مطلب...


نقاشی اسکرپ بوکی – قهرمان نوار کاست کشیدن باشیم

ما می تونیم بر اساس موضوع کار، از نقاشی های ساده و زیبا استفاده کنیم و حال و هوای رنگی تری به دفترمون بدیم. امروز هم با کمک هم در مورد نقاشی اسکرپ بوکی با موضوع نوار کاست کلی ایده ی جدید یاد میگیریم.

ادامه مطلب...


۲۸ عکس رنگی که شاید شما رو به استفاده از دستبندهای سنگی علاقه مند کنن

یک تیپ ساده و معمولی رو میشه با جزئیات رنگی به تیپی خاص و جالب تبدیل کرد. مثلا تا حالا به استفاده از دستبندهای سنگی فکر کردین؟ میتونین اون ها رو در رنگ های متنوع تهیه کنین یا حتی به عنوان یک کار هنری سرگرم کننده، خودتون درستشون کنین. این عکس های رنگی هم برای این کار بهتون ایده میدن.

ادامه مطلب...


۲۹ عکس رنگی که شاید شما رو ترغیب کنن تا پنجره هاتون رو با گل و گلدون خوشگلسازی کنین

پنجره ها چشم های خونه هستن و خوشگلسازی اون ها نه تنها حس خوبی به شما میده، بلکه منظره بیرون خونه رو هم خوشگل میکنه و میتونه حس خوبی به عابرهایی که اون ها رو میبینن هدیه کنه. یادتون باشه اگر در خونه های آپارتمانی زندگی میکنین جلوی پنجره ها یک جای خوب برای قرار دادن گیاهانتون هست. این عکس های رنگی ایده های جالبی در همین زمینه بهتون میدن.

ادامه مطلب...


۴۱ عکس رنگی که شاید شما رو به دوختن یه عروسک علاقه مند کنن

تا حالا به دوختن عروسک فکر کردین؟ این کار هم میتونه یک بهونه ی خوب باشه که روزتون رو شادتر و هیجان انگیز تر کنه و هم میتونین با کمک عروسک هایی که خودتون درست کردین اتاقتون رو خوشگلسازی کنین یا حتی ازشون برای هدیه دادن استفاده کنین، چه هدیه ای با ارزش تر از یک اثر هنری دست ساز هست؟ پس از این عکس ها کمک بگیرین و دست به کار بشین.

ادامه مطلب...


نقاشی اسکرپ بوکی – قهرمان کشیدن نقاشی با موضوع فیزیک باشیم

ما می تونیم بر اساس موضوع کار، از نقاشی های ساده و زیبا استفاده کنیم و حال و هوای رنگی تری به دفترمون بدیم. امروز هم با کمک هم در مورد نقاشی اسکرپ بوکی با موضوع فیزیک کلی ایده ی جدید یاد میگیریم.

ادامه مطلب...


12345...102030...