گزیده سردبیر

۱۹ ایده رنگی برای اینکه دستکش و دستگیره آشپزخانه رو خودتون بسازید

یکی از بخش های دوست داشتنی هرخونه ای آشپرخانه ست . اگر آشپزخانه مون رو رنگی تر کنیم ممکنه بیشتر برای درست کردن غذاهای خوشمزه ترغیب بشیم. مثلا چطوره با کمک هم دستکش یا دستگیره ی رنگی درست کنیم؟ جالبه بدونین ساخت یک کاردستی کاربردی خیلی به شادتر شدن روزمون کمک می کنه. اینطوری هم یه بعد از ظهر شاد برای خودمون ساختیم هم بخشی از خونه مون رو خوشگل تر کردیم

ادامه مطلب...


نقاشی اسکرپ بوکی – قهرمان شهر کشیدن باشیم

شما با همین مقدار توانایی نقاشی که دارین میتونین یک عالمه اثر هنری بسازین و ما بهتون ایده های ساده میدیم، در اینجا ایده هایی برای کشیدن نقاشی اسکرپ بوکی با موضوع شهر گذاشتیم، از این ایده ها برای خوشگلسازی بیشتر دفترهاتون استفاده کنید. همه این نقاشی ها رو خیلی ساده و با کمی حوصله میتونید بکشید :)

ادامه مطلب...


۳۴ عکس رنگی که ایده هایی برای ساختن یه هدبند رنگی دارن

یکی از راه های تیپ رنگی داشتن اینه که استایل مخصوص خودت رو داشته باشی. رنگی رنگی این بار رفته سراغ خوشگل سازی موها. یعنی براتون کلی عکس رنگی از هدبند ها آوردیم که کمکتون میکنه تا بتونین برای خودتون یکی بسازین. هم برای موی کوتاه و هم بلند مناسبه و میتونه بخشی از تیپ و پوشش شما باشه.

ادامه مطلب...


ایرانگردی رنگی – روستای آهار

کشور دوست داشتنی ما ایران، یک عالمه جا برای دیدن داره، برای یاد گرفتن و لذت بردن. پر از فرهنگ ها و رسومات مختلف و پر از رنگ و زیبایی هایی که میشه بهشون افتخار کرد. رنگی رنگی تصمیم داره در بخش ایران گردی رنگی،تجربه ی جدیدی رو باهاتون شریک بشه. به این صورت که ما با مسافر رنگی خوش ذوق همراه می شیم و مناطقی که بهشون سفر می کنه رو از قاب دوربینش میبینیم و اینطوری باهاش هم مسیر میشیم. امروز رو با ما همسفر بشین تا سری به روستای آهار بزنیم.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۳۵ عکس شاید به دوختن یک کیف پول خرد علاقه مند بشین

اگر شماهم از اون دسته افراد هستین که پول خورد هاتون تو کیف پولتون سرگردون میشن و کلافه تون میکنن یه خبر خیلی خوب براتون داریم، وسایل دوخت و دوزتون رو بیارین کنار دستتون چون قراره کلی عکس های رنگی از کیف پول خرد باهم ببینیم و آخرش هم خودمون دست به کار شیم و یکی برای خودمون درست کنیم. جالبه بدونین کار با ابزار دوخت و دوز کلی به آرامش کمک میکنه. راستی یادتون نره یه آدم رنگی از مسیر درست کردن یک وسیله ی خلاقانه هم کلی لذت میبره :)

ادامه مطلب...


۴۳ ایده برای ساخت تابلوها با استفاده از دکمه های رنگی

تاحالا شده از روش های همیشگی خوشگل سازی و ساختن کاردستی خسته شده باشین و دنبال یه روش خلاقانه باشین؟ پس آبرنگ و مداد و مدادرنگی و مداد شمعی ها رو بذارین کنار که قراره یه تابلوی جدید بهتون یاد بدیم. با چی؟ با دکمه! اگر براتون عجیبه کافیه همین مطلب رو تا آخر دنبال کنین چون کلی ایده برای اینکار واسه شما آماده کردیم.

ادامه مطلب...


نقاشی اسکرپ بوکی – قهرمان نقاشی کشیدن با شکل های هندسی باشیم

شما با همین مقدار توانایی نقاشی که دارین میتونین یک عالمه اثر هنری بسازین و ما بهتون ایده های ساده میدیم، در اینجا ایده هایی برای کشیدن نقاشی اسکرپ بوکی با موضوع طرح های هندسی گذاشتیم، از این ایده ها برای خوشگلسازی بیشتر دفترهاتون استفاده کنید. همه این نقاشی ها رو خیلی ساده و با کمی حوصله میتونید بکشید :)

ادامه مطلب...


۵۴ ترکیب رنگ از لاک ها برای ناخن های رنگی

یه آدم رنگی به خودش اهمیت میده و این موضوع رو تو همه ی کارهاش ثابت می کنه، مثلا رنگی سازی ناخن هاش. رنگی رنگی هم چون دوست داره به رنگی تر شدن دنیای اطرافش کمک کنه، برای خوشگل سازی ناخن هاتون کلی ایده ی بامزه آورده شماهم بدویین لاک هاتون رو بچینین جلوتون و ناخن هاتون رو رنگی سازی کنین. مطمئن باشین بعدش کلی با نگاه کردن به دست و پاهاتون حس خوب میگیرین.

ادامه مطلب...


12345...102030...