گزیده سردبیر

۵۳ ایده رنگی برای یادداشت خلاقانه حال و هوا

روش های زیادی وجود داره که بهمون کمک میکنه وضع روحی مون رو ثبت و پیگیری کنیم. اینجا ایده های زیادی براتون آوردیم که می تونین ازشون در بولت جورنال، اسکرپ بوک و یا حتی در یک دفتر ساده استفاده کنین

ادامه مطلب...


۲۷ عکس رنگی که شاید شما رو به ساخت یه کارت تبریک سال نو ترغیب کنن

یکی از ایده های رنگی که برای تبریک سال نو وجود داره، هدیه دادن کارت تبریک هست. حالا اگر این کارت ها دست ساخته ی خودتون باشن، می تونن یادگاری دوست داشتنی و با ارزشی از طرف شما برای عزیزانتون به حساب بیان.

ادامه مطلب...


نقاشی اسکرپ بوکی – قهرمان ماهی گلی کشیدن باشیم

یه تفریح خوب و سرگرم کننده، ساختن اسکرپ بوک هست. ما آدم های رنگی این اسکرپ بوک ها رو با موضوعات مختلفی مثل رویاها، خاطرات، سفرها و یا فیلم ها و کتاب های محبوب و ... میسازیم و بعد با کشیدن نقاشی های بامزه و با کمک استیکرها و کاغذ های رنگی اون رو خوشگل سازی می کنیم.

ادامه مطلب...


۳۴ عکس رنگی که شاید شما رو به ست های لباس با رنگ های شاد علاقه مند کنن

ترکیب رنگ های شاد تو لباس هایی که می پوشیم میتونه کلی تو روحیه مون تاثیر بذاره و دلیلی برای شادتر بودن باشه. این عکس های رنگی که براتون آوردیم شاید شجاعت شما رو برای انتخاب ست های لباس با رنگ های شاد بیشتر کنن و باعث بشن یکم تغییر تو تیپتون بدین و برای دفعه ی بعد ازشون ایده بگیرین.

ادامه مطلب...


۴۰ عکس رنگی که شاید شما رو به خوشگلسازی دیوار با قاب علاقه مند کنن

اگر دوست دارین به دیوارای خالی خونه تنوعی بدین و از شکل ساده ی همیشگی درشون بیارین اما راهی به ذهنتون نمیرسه امروز براتون یک عالمه ایده داریم. می تونین با قاب های مختلف خونه تون رو رنگی سازی کنین، دنیای خلاقیت برای آدم های رنگی انتهایی نداره ماهم کلی عکس رنگی براتون داریم که ازشون کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


۳۷ برای ساخت کارت تبریک روز پدر

وقتی یک هدیه رو با دست های خودتون درست می کنین و براش وقت میذارین، به طرف مقابلتون این پیام رو میدین که چقدر دوستش دارین و براش ارزش قائلین. این عکس ها بهتون کمک می کنن تا کارت تبریک روز پدر بسازین و امسال روز پدر رو به روش رنگی و مخصوص خودتون به پدرتون تبریک بگین.

ادامه مطلب...


نقاشی اسکرپ بوکی – قهرمان سیاره زمین کشیدن باشیم

نقاشی های اسکرپ بوکی با چاشنی خلاقیت میتونن یک عالمه تنوع داشته باشن و با توجه به موضوع اسکرپ بوکمون کشیده بشن. رنگی رنگی هم هربار یک سری نقاشی برای شما جمع میکنه تا ازشون استفاده کنین و ایده بگیرین. امروز هم براتون یک سری نقاشی اسکرپ بوکی با موضوع سیاره زمین آوردیم.

ادامه مطلب...


۳۴ عکس رنگی که شاید شما رو به استفاده از دستبند های رنگی علاقه مند کنن

زیورآلات رنگی می تونن بهمون کمک کنن تا تیپ قشنگ و رنگی تری داشته باشیم، چون تنوع زیادی تو طرح و رنگ دارن و هرکسی می تونه طبق سلیقه ی خودش اون هارو با لباس هاش ست کنه و یک تیپ رنگی بسازه. در این عکس ها می تونین ایده هایی رو برای استفاده از دستبند های رنگی ببینین.

ادامه مطلب...


12345...102030...