گزیده سردبیر

با دیدن این ۱۶ عکس شاید به استفاده از شالگردن های بزرگ برای تیپ رنگی تون علاقه مند بشین

یکی از اجزای جدا نشدنی از فصل های سرد سال شال گردن هست. تا حالا یه شالگردن خیلی بزرگ داشتین؟ حالا که داریم به زمستون نزدیک میشیم کلی ایده ی جالب برای استفاده از این شال گردن ها داریم که شاید دست به کار شین و یه دونه بزرگش رو برای خودتون تهیه کنین :)

ادامه مطلب...


۴۸ ایده رنگی برای تزئین روی تختخواب

تختخواب عضو مهمی از اتاق خواب ما هست و می تونیم اون رو با ایده های خیلی زیادی که وجود داره خوشگلسازی کنیم. همین تغییرات کوچیک و جزئی می تونن ظاهر جدید و شادی به دکوراسیون اتاقمون بدن و تو روحیه مون هم تاثیر میذارن. پس اگر شما هم از اون دسته آدم هایی هستین که از دکوراسیون ساده ی تخت خوابتون دست نکشیدین پیشنهاد می کنیم این عکس ها رو ببینین و ایده بگیرین.

ادامه مطلب...


۳۱ ایده برای خوشگلسازی آشپزخونه با کاردستی های رنگی

تا حالا فکر کردین آشپزخونه تون رو رنگی سازی کنین؟ اینطوری وقتی تو فضاش قرار میگیرین حس بهتری دارین و حتی با عشق بیشتری کار می کنین و غذا میپزین. آدم های رنگی همیشه محیط اطرافشون رو پر از دلایل کوچیک شادی آور می کنن. اینجا کلی ایده برای خوشگل سازی آشپزخونه داریم.

ادامه مطلب...


نقاشی اسکرپ بوکی – قهرمان کشیدن درخت های پاییزی باشیم

دنیای اسکرپ بوک ها با اون نقاشی ها و طراحی های بامزه و دوست داشتنی، عکس های زیبا و نوشته های خلاقانه، دنیای شادی هست که میتونه دلیل رنگی تر شدن روزمون باشه. این طرح ها رو میتونین در ارتباط با حال و هوای اسکرپ بوکتون بکشین و فضای رنگی تری به کارتون بدین. اگر برای کشیدن اون ها کمک لازم داشتین، رنگی رنگی کلی ایده براتون آماده کرده که با کمکشون به کارتون تنوع بدین. امروز هم با کمک هم در مورد نقاشی اسکرپ بوکی با موضوع درخت های پاییزی کلی ایده ی جدید یاد میگیریم.

ادامه مطلب...


۳۵ عکس رنگی از زیورآلات با طرح لاک پشت

تا حالا فکر کردین زیورآلاتی با طرح لاک پشت داشته باشین؟ فکر می کنین چقدر طرح خلاقانه میشه با این موضوع به وجود آورد؟ امروز براتون مجموعه عکسی از زیورآلات لاک پشتی آوردیم که با نگاه کردن بهشون خلاقیت خودتون رو بیدار کنین، شاید شما هم ایده ی جدیدی پیدا کنین و زیورآلات مخصوص خودتون رو بسازین.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – هنرمندی که روی همه چی و همه جا نقاشی میکشه

چقدر با نقاشی های Doodle آشنایی دارین؟ همون نقاشی هایی که با خطوط ساده کشیده می شن، گاهی وقت ها یه عالمه طرح شلوغ و درهم هستن و از دور ظاهر نا مشخصی دارن ولی وقتی از نزدیک و با دقت بهشون نگاه می کنی مجموعه ای از طرح های مختلف و جالب کنار هم رو می بینی. امروز در رنگی یاب هنرمندی رو بهتون معرفی می کنیم که در این کار حسابی حرفه ای هست و میدونه چطوری این نقاشی ها و طرح ها رو بکشه.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۲۳ عکس شاید به استفاده از یه چهارپایه پشمالو علاقه مند بشین

اکثر ما آدم ها اسباب بازی ها و عروسک های پشمالو رو دوست داریم و حس خاصی به حیوونای پشمالو داریم. حالا فکر کنین گوشه ی پذیرایی تون یه چهارپایه ی پشمالو داشته باشین، کلی میتونه فضای اتاقتون روعوض کنه. از این چهارپایه ها می تونین به عنوان میز و یا زیرپایی هم استفاده کنین. کلی ایده براتون داریم و اصلا هم درست کردنشون کار سختی نیست.

ادامه مطلب...


با دیدن این ۲۱ عکس شاید به ساختن یه خونه عروسکی مینیاتوری علاقه مند بشین

ساختن کاردستی هنرمند درونمون رو بیدار می کنه و باعث میشه ساعات شادی رو داشته باشیم و تغییر مثبتی در روحیه مون ایجاد می کنه. اگر ایده ای برای ساخت کاردستی ندارین، خونه عروسکی مینیاتوری می تونه انتخاب خوبی باشه. پس دست به کار بشین و با وسایل کوچیک و ظریف با دقت تزیینش کنین. این عکس های رنگی هم بهتون کلی ایده میدن.

ادامه مطلب...


12345...102030...