گزیده سردبیر

۴۳ ایده برای عکاسی به کمک ریسه چراغ

هر وسیله ای که اطراف تون میبینید میتونه یه موضوع برای عکاسی باشه و هزاران عکس مختلف رو بوجود بیاره. امروز رنگی رنگی براتون عکس هایی رو جمع آوری کرده که با استفاده از ریسه چراغ گرفته شدن، ازشون ایده بگیرید و اثر هنری خودتون رو بسازید.

ادامه مطلب...


گزیده سال ۹۶ – ۸ مطلب برتر در زمینه طراحی و خوشگلسازی ناخن ها

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 8 مطلب برتر در زمینه طراحی و خوشگلسازی ناخن ها رو ببینید.

ادامه مطلب...


گزیده سال ۹۶ – ۱۷ مطلب برتر در زمینه عکاسی

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 17 مطلب برتر در زمینه عکاسی رو ببینید.

ادامه مطلب...


گزیده سال ۹۶ – ۱۰ مطلب برتر در زمینه خوش تیپی رنگی

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 10 مطلب برتر در زمینه خوش تیپی رنگی رو ببینید.

ادامه مطلب...


۳۸ ایده رنگی برای کاردستی های کاموایی

کاموا های رنگی رنگی خیلی هیجان انگیزند، اما اگر با شنیدن اسم کاموا یاد بافتن میفتید یه مقدار بیشتر فکر کنید، کلی کار هیجان انگیز دیگه میشه با این رشته های رنگی انجام داد. یادتون باشه کاردستی ساختن هم روحیه تون رو خوب میکنه و هم خلاقیت تون رو پرورش میده، پس یه نگاهی به این عکس ها که ایده هایی برای کاردستی های کاموایی دارن بندازین، شاید شما هم تصمیم بگیرید یکی از اون ها رو بسازید :)

ادامه مطلب...


۲۹ ایده برای کاردستی با موضوع هری پاتر

هری پاتر یکی از شخصیت های دوست داشتنی و معروفی هست که در سراسر دنیا طرفدارهای پر و پا قرص کوچک و بزرگی داره. شما هم اگر از طرفداران این شخصیت هستید این کاردستی ها رو ببینید، شاید علاقه مند شدید تا یکی شون رو بسازید :)

ادامه مطلب...


۵۲ ایده رنگی برای کارهای هنری با پارچه کنفی

پارچه کنفی حس و حال جالبی داره که از نوع بافت و رنگش نشات میگیره. اگر شما هم به این پارچه ها علاقه دارید پیشنهاد میدیم این کاردستی ها رو ببینید تا ازشون ایده بگیرید و یه کار هنری جالب بسازید. یادتون باشه دنیای خلاقیت انتها نداره، پس ایده های جدیدتون رو بسازید :)

ادامه مطلب...


۳۴ ایده برای خوش تیپی با روسری و شال چهارخونه

شال و روسری های چهارخونه یکی از همراهان قشنگ در فصل های سرد سال هستن که به دلیل رنگ های زیادی که در اون ها استفاده شده دست شما رو برای ست کردن باز میذارن و میتونید از یک شال برای ست های زیادی استفاده کنید. از این عکس های ایده بگیرید و تیپ های زمستونی تون رو رنگی و قشنگ کنید. اینجا یه عالمه سبک و ترکیب رنگی مختلف برای استفاده از اون ها هستش.

ادامه مطلب...


12345...102030...