گزیده سردبیر

طالع رنگی هفته – ۶ تا ۱۲ آذر

احساسات قاطی پاتی ای داری که مثل یک دیگ جوشان در درونت قل قل می کنن. تو دو دستی در دیگ رو بستی و سعی می کنی چیزی ازش بیرون نریزه، اما این هفته تحت تاثیر مرکوری انرژی چندانی برای مخفی کاری نداری. حواست جمع باشه که این هفته باید برای چند سناریو محتمل و عواقبش خودت را آماده کنی.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۹ آبان تا ۵ آذر

امشب سیاره نو وارد برج تو می‌شه و فردا هم ماه در حال نیمه شدن پشتش می‌یاد. زمان خوبی است برای معنویت. اگر اهل دعا هستی، دعا کن و اگر نه، می تونی با تمرکز به آرامش برسی. حتی اینکار در زندگی‌ات معمول نیست، ده دقیقه رو به آرامش و تمرکز بگذرون و نتیجه‌اش رو ببین.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۲ تا ۲۸ آبان

شروع نسبتا مطمئنی در این هفته داری ولی روزها که می‌گذرن که به کاری که کردی و داری می کنی شک می کنی. حتی یک شک کوچیک هم می تونه آدم رو از دنیای فانتزی بیرون بیاره و باعث بشه جنبه‌های منفی روی زندگی اش سایه بندازن اما این موضوع، چیز بدی نیست و باعث میشه تا الویت‌های زندگیت رو باز بینی کنی.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۵ تا ۲۱ آبان

این هفته کسی که مدت ها است تو رو دوست داره، چیز جدید خوبی توی تو کشف می کنه. لبخندت رو حفظ کن که این هم بهش اضافه بشه. این هفته با حرکت ونوس به سمت قسمت عاشقانه طالعت به نظر می آید که کاینات برات هفته شیرین و عاشقانه ای پیش بینی کردن.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۸ تا ۱۴ آبان

ماه نو که داره این آخر هفته وارد آسمون تو می‌شه، کارها رو به پروسه معمول و آرومشون بر خواهد گردوند. این عادی شدن کارها برای بعضی ها که زندگی شلوغی دارن خوبه ولی برای بقیه ای که زندگی شون کم هیجانه، همه چیز رو حوصله سر بر تر می کنه.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱ تا ۷ آبان

مواظب سلامتی ات باش. اگر می خوای هفته رو به خوبی سپری کنی اولین فاکتورش اینه که مریض نشی. خبر خوش اینه آخر هفته‌ خوبی در پیشه برات. بازی و خنده و شادی در تمام آخر هفته. اجازه نده یک شک روحیه ات رو خراب کنه.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۴ تا ۳۰ مهر

زندگی شخصی تو بر خلاف پیش بینی یا انتظارت پیش خواهد رفت. با اینکه چند توقف پیش بینی نشده توی مسيرت بوده و یکی دو بار راه عوض شده، ولی روبرو روشنه و به خوبی به جای جالبی خواهی رسید. این آخر هفته ماه کامل توی خونه چهارم زیرساخت ها ظاهر شده.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۷ تا ۲۳ مهر

شاید فکر کنی که همه جواب ها رو داری ولی اینطور نیست. ماه نیمه این هفته که با ماه تولد تو هم یکی است تازه در افق طلوع کرده و این ممکنه به راحتی قدرت قضاوت تو رو کور کنه. دنیا بزرگه و اتفاقات زیادی منتظر تو است. مدت قابل توجهی است که یک راز رو با خودت اینطرف او اونطرف می بری. بهتره زودتر با این راز رو افشا کنی یا کلا فراموشش کنی و کنارش بذاری. شتر سواری دولا دولا کار تو نیست. به ترس ها پیروز شو تا توی یک چیز دیگه هم الگوی همه باشی. وقت یاد...

ادامه مطلب...