گزیده سردبیر

طالع رنگی هفته – ۲۶ اسفند تا ۳ فروردین

فروردین : هی به خودت یادآوری کنی که خوشحال کردن بقیه وظیفه تو نیست. اگر خوشحالشون کنی خیلی خوبه و عالیه اما این یک «وظیفه» نیست. ماه جدید خونه ششم جزییات تو رو تحت تاثیر خودش داره و نباید در هیچ موردی کارها رو به امید «موقع مناسب» به عقب بندازی.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۹ تا ۲۵ اسفند

اسفند : برای رسیدن به هدف، دو تا راه هست. سعی نکن بینشون انتخاب کنی بلکه همزمان توی هر دو تا پیش برو و به هم کمک خواهند کرد. از زیر کار در رفتن هم استراتژی بدی نیست. به هرحال از هفته دیگه تقریبا همه چیز تعطیل است و این هفته هم نیازی به تلاش خیلی زیادی نیست.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۲ تا ۱۸ اسفند

اسفند : هیچ وقت برای نگاه کردن به گذشته و تصمیم گرفتن مجدد در موردش دیر نیست. اما این نگاه نباید منفی باشه. آدم در شرایط تصمیم می‌گیره و باید این رو همیشه یادش باشه. در این هفته تنها کسی که ماهی درخشان بالای سرش داره متولد اسفند است. اونهم در خونه دهم زندگی جمعی. اگر به چیزی وابسته هستی که الان دیگه نیستش، رنج خواهی کشید.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۵ تا ۱۱ اسفند

اسفند : حرف خیلی کوچیکی می تونه از طرف یک نفر که اتفاقا برای تو هم خیلی عزیزه، بد برداشت بشه. کمی مواظب کلماتت باش و اونها رو قبل از گفتن مزه مزه کن. خورشید در خونه نهم ارتباط است و تقریبا روی متولدین همه ماه‌ها، اثرهای حاد داره. زمان خوبی برای تصمیم بزرگ گرفتن نیست.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۸ بهمن تا ۴ اسفند

اسفند : دیدن آینده راحته، یا حداقل اینطوری فکر می‌کنی. آدم فکر می‌کنه دقیق می‌بینه در حالی که چیزی که به چشم آدم می‌رسه حاصل علاقمندی ای است که مغز آدم داره. مریخ جنگجو درست مقابل مرکوری قرار گرفته و بین چیزی که می‌بینیم و چیزی که دوست داریم ببینیم توهم درست می‌کنه. اشکال هم نداره

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۱ تا ۲۷ بهمن

بهمن : کمک از جایی که فکرش رو هم نمی کنی در راهه که برسه و حتی کارها رو حسابی پیش بندازه. پنشجنبه صبح در گفتگویی کوچیک به نکته ای مهم اشاره می شه که برای متولد بهمن ممکنه تعیین کننده باشه! به اطراف گوش بده و توی حرف کسی نپر و بذار کامل جمله‌هاشون رو تموم کنن چون حرف اصلی که باید بشنوی لابلای حرف‌های دیگه قایم شده.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۴ تا ۲۰ بهمن

بهمن : زندگی واقعا مثل یک بوم نقاشی است و با اینکه ممکنه در شروع شکل ها و طرح های مختلفی داشته باشه، در نهایت محصول نهایی اون نقشی است که ما روش می‌زنیم. این هفته انتظار چیزهای بزرگی رو داشته باش. روز سه شنبه صبح ظاهرا جلسه مهمی هست.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۷ تا ۱۳ بهمن

بهمن : یک گفتگو خیلی از اونی که قرار بوده فعالتر می‌شه. یعنی مثلا ممکنه در مورد کار شروع کنین و در مورد عشق ادامه بدین یا با خنده شروع کنین و با شکایت تموم کنین. این بد نیست. مریخ از خونه اول ارتباط وارد خونه اول قلب‌ها شده و حرف‌هایی که مدت‌ها بوده در دل مونده بوده باید بیرون بیاد. احساسات خودت رو برای خودت نگه‌ندار و حتما با کسی که مورد این حس است یا حداقل با یک دوست نزدیک به اشتراک بذارش.

ادامه مطلب...


12345...102030...