گزیده سردبیر

طالع رنگی هفته – ۲۶ مرداد تا ۱ شهریور

مرداد: هیچ کس آزاد نیست که هرکاری دوست داره بکنه. همه ما قید و بندهای جامعه و دوستان و آشنایان و خیلی چیزهای دیگه رو داریم. پس نگران نباش اگر اونکاری که دوست داشتی رو نکردی. عوضش سعی کن در این هفته (بخصوص دوشنبه تا چهارشنبه که مریخ از خونه اول تصمیمت در حداکثر فاصله است) پات رو کمی از جای همیشگی دورتر بذاری و کارهایی رو بکنی که قبلا نکردی یا جایی بری که قبلا نرفتی یا حتی حرفی رو بزنی که دائما نگرانش بودی.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۹ تا ۲۵ مرداد

مرداد: ورود ماه کامل به خونه دهم مشاغل یعنی اینکه انرژی بیشتری در کار یا درس لازم داری. اهداف بلند مدت رو مرور کن و قدم های کوتاه مدت بردار. در صورتی که چیزی قراره تغییر کنه منتظر کسی نباش و خودت فشار بیار. پیشرفت از اونی که فکر می کنی بیشتر طول می کشه ولی به هر حال باید شروع کنی.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۲ تا ۱۸ مرداد

مرداد: در این هفته آسمون شرایطی رو فراهم میکنه که تقریبا تا 20 روز مسیرت مشخص میشه. توی همین هفته هرکاری که بکنی کردی و گرنه تا 20 روز سکون رو باید پیش روت ببینی.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۵ تا ۱۱ مرداد

مرداد: کاری هست که تو رو خیلی مشغول کرده ولی حواست باشه که هیچ نیازی نیست نهایی باهاش طرف بشی. حتما اگر لازمه کمک بگیر یا حتی بخشی از کار رو به یک نفر دیگه بسپار یا به عقب بندازش. اگر سرت با کار شلوغه یعنی زیادی کار قبول کرده ای. قول هات رو کم کن و به تفریح بیشتر برس.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۹ تیر تا ۴ مرداد

تیر: محل کار یا درس می تونه به منبع اضطراب تبدیل بشه. درسته که وسط تابستون هستیم ولی انگار یک استرس مرتبط با تحصیل یا یادگیری همراهت است. حتی بعد نیست خوابش رو ببینی یا نیمه شب از فکرش خوابت نبره.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۲ تا ۲۸ تیر

تیر: شاید بیشتر از همه داری توجه میکنی که شرایط شادی درست کنی یا فضایی درست کنی که بقیه توش راضی و خوشحال باشن. این استراتژی بد نیست ولی نباید زیاد طول بکشد، سهم خودت هم اینجا مهمه و باید همونقدر که برای بقیه وقت میذاری برای خودت هم وقت بذاری.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۵ تا ۲۱ تیر

تیر: بادهای تندی خواهد وزید. خیلی چیزها ممکنه تغییر کنه. خیلی دل نبند و آمادگی تغییر چیزها رو داشته باش. در طالعت یک رشد جدید افتاده که احتمالا بعد از پایان یک مرحله اتفاق خواهد افتاد. اگر چیزی داره تموم می شه، به نفع تو خواهد بود.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۸ تا ۱۴ تیر

تیر: بدون اینکه بخوای تلاش کنی، می تونی مردم و اطرافیانت رو تحت تاثیر قرار بدی. خوشبختانه این عقل رو داری که از این قدرت در راه خوب استفاده کنی. این قدرت نتیجه حضور اورانوس در خونه نهم اراده است و از سه شنبه تا یکشنبه هفته بعد ادامه داره.

ادامه مطلب...


12345...102030...