گزیده سردبیر

طالع رنگی هفته – ۱۰ تا ۱۶ خرداد

خرداد: کمی شادی در قلب و کمی سریع تر قدم برداشتن اصلا اتفاقی نیست. کارهایی که در گذشته کردی حالا در چرخش خورشید به خودت برگشته و اگر خوشحالی حس می کنی به اون خاطره. اگر خوشحالی حس نمی کنی لازمه الان دست به عمل خوبی بزنی تا هفته بعد وضع بهتر باشه.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۳ تا ۹ خرداد

خرداد: جدا کردن علاقه مندی های ذهنی از چیزی که واقعا در دنیا می خوايم اتفاق بیافته گاهی سخت می شه. یک چیزی در ذهنت می چرخه که در دنیای واقعی شکلش فرق خواهد کرد. موقع دست به عمل زدن حواست به این بحث باشه. اگر پارتنرت نمی تونه انرژی و خودباوری بهت تزریق کنه یک جای کار می لنگه و لازمه روش تمرکز کنی و تصمیم محکمی بگیری.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۷ اردیبهشت تا ۲ خرداد

اردیبهشت: ذهن ات کاملا آزاد خواهد بود که به اطراف سر بکشه. اگر چیزهای عجیب به فکرت رسید یادداشت شون کن تا فراموش نشن. حواست باشه اگر هر چیزی که به ذهنت می رسه رو بگی، در جامعه دچار مشکلاتی خواهی شد

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۰ تا ۲۶ اردیبهشت

اردیبهشت: به نظر می رسه که خیلی ها دنبال خوش گذروندن هستن و بهتره تو هم از قافله عقب نمونی. فشار یک کار گذشته یا حداقل نزدیک نیست و این فرصتی است برای وقت تلف کردن.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۳ تا ۱۹ اردیبهشت

اردیبهشت: خب کمی عجیبه ولی انگار متولد اردیبهشت امید یک سری آدم است. اینش عجیبه که انگار خودشون به اندازه کافی تلاش نمی کنن و منتظر هستن تو کمک کنی یا مسئله رو حل کنی یا پیش ببری. اینطوری می شه گاهی و بد نیست ناامیدشون نکنی و کمک نهایی رو بکنی

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۶ تا ۱۲ اردیبهشت

اردیبهشت: در اردیبهشت به سر می بریم و متولد اردیبهشت اگر تولدش اینجا میفته خوش شانسی خاصی داره. البته اصولا امسال برای متولد اردیبهشت سال خوبیه، به خصوص نیمه دوم. آرزوهای بلندت رو پرواز بده و دقیق بهشون فکر کن. جزئیات

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۳۰ فروردین تا ۵ اردیبهشت

فروردین: گاهی آدم می پذیره که خواسته های خودش رو کنار بذاره تا کسانی که دوستشون داره رو شاد نگه داره. این انتخاب خوبیه. متولد فروردین ظاهرا در جایی داره خیلی همنوایی نشون می ده و کنار میاد. کاملا خوبه به شرط اینکه سطح تعادلش حفظ بشه.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۳ تا ۲۹ فروردین

فروردین: ظاهرا کسی داره تو رو به سمتی فرا می خونه. انگار یک پیشنهاد داری یا یک ایده که اجراش کنی. خوب بسنج و بعد وارد بازی شو. خود ایده بد نیست ولی باید با تفکر سراغش رفت. چیزی از گذشته داره دوباره به سمتت برمیگرده. خیلی هم سخت نگیر و بذار بیاد و حرف هاش رو بزنه.

ادامه مطلب...