گزیده سردبیر

طالع رنگی هفته – ۱۷ تا ۲۳ آذر

بر اساس طالع رنگی آذر زمان زیادی سکان زندگی ات در دست عقل ات میذاری و این خیلی جاها برایت مفید بوده. اما باید به متولد ماه اذر یاداوری کنیم که تو این هفته وقتشه که خروجی های احساسش را هم قوی تر کنه و بذاره که لحظاتی حس و عشق فرمان را دستشون بگیرن.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۰ تا ۱۶ آذر

آذر : تغییر در فضای کار و زندگی عموما مطلوب تو نیست. اما در این هفته بهت پیشنهاد می دهیم که از یک گوشه قدیمی یا مساله دار شروع کنی و از خودت بپرسی که مثلا جای این صندلی خوبه یا نه . همین جوری تا جایی که مایل بودی پیش برو و تغییر را به فضای زندگی ات وارد کن.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۳ تا ۹ آذر

آذر : حساب کتاب مالی ات را جوری بررسی کن که گویا یه حسابرس سخت گیر هستی. قرار نیست که فقط بفهمی که چی در حساب کتابهات اشتباه است بلکه سعی کن بفهمی که چطور می تونی از قرضهات کم کنی و به ذخیره هات اضافه کنی.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۶ آبان تا ۲ آذر

آبان : ممکنه گاهی اوقات از رد و بدل کردن اخبار و غیبت کردن لذت ببری اما این هفته باید روی مکالمات عمیق تر و درونی تر وقت بذاری. سعی کنی بیشتر از ظاهر روی معنای حرف بقیه توجه کنی.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۹ تا ۲۵ آبان

آبان : با یه دوست یا متخصص مشورت کن. مدتهاست که سعی می کنی مسایل مالی یا خانوادگی ای را خودت راست و ریست کنی که ازت انرزی زیادی گرفته اما در توانت نیست. از ایگو ات نترس . کمک گرفتن هیچ چیزی از تو کم نخواهد کرد .

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۱۲ تا ۱۸ آبان

آبان : به نظر می رسه که چیزی در مغزت داره بهت می گه که بهتره مساله ای رو تموم کنی. مثلا قطع رابطه یا همکاری یا پروژه یا هر چیز مشابه. به سرعت زیر بار این فکر نرو. ماه در خونه نهم کارها است و طبیعی است اگر احساس کنی وقت تموم کردن است. برای این هفته کمی به قلبت فرصت استراحت بده. از ته دل آواز بخون، بخند، برقص یا هر کار دیگه که دوست داری. واقعا می گم.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۵ تا ۱۱ آبان

آبان : مواظب وسایلت باش. گم شدن یا رفتن هی داره توی آسمون برات تکرار می‌شه. بر اساس آسمان، یک جور چرخه یا دوره برای متولد آبان در این هفته در جریانه. شاید چیزهای گذشته بهت بر می گردن. شاید هم به سادگی اشاره به تولدت باشه که هر سال تکرار می‌شه.

ادامه مطلب...


طالع رنگی هفته – ۲۸ مهر تا ۴ آبان

مهر : آخرین هفته ای است که در مهر هستیم و متولد مهر باید از این فرصت حداکثر بهره رو ببره. خودت رو از اعصاب خوردی و دراما و اینها دور نگه دار. کار ما درگیر شدن توی مشکلات عاطفی نیست چون تا ابد می تونن ادامه پیدا کنن. تا سه‌شنبه که ماه عوض می شه فرصت داری با یک مساله در گذشته تسویه حساب کنی.

ادامه مطلب...


12345...102030...