گزیده سردبیر

زیبایی را آشپزی کنید – ماسک عسل و لیمو برای از بین بردن جوش و جای جوش

لیمو میتونه به از بین بردن جوش و جای جوش کمک کنه و همچنین با از بین بردن سلول های مرده پوست رو شفاف و روشن کنه. عسل هم با خواص جادویی خودش از بروز جوش جلوگیری می کنه و روند پیری و چروک شدن پوست رو کند می کنه.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک خیار و شیر برای پوستی شفاف

خیار می تونه برای تمام صورتتون مفید باشه و و با ترکیبات دیگه ای که در ماسک خانگی امروز ما موجود هست، باعث آبرسانی و تازگی پوستتون بشه و چهره تون رو زیبا و شفاف کنه.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک نعنا برای حس طراوت پوست های خشک

اگر پوست خشکی دارین و دنبال راه حل مناسبی برای رفع این حالت خشکی می گردین، ماسک نعنا که به راحتی در خونه قابل تهیه هست می تونه گزینه ی مناسبی باشه.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک ضد التهاب ماست و خیار

در ترکیب ماسک ساده ای که امروز آموزش میدیم، خیار هست که باعث ایجاد حس خنکی و کاهش قرمزی پوست میشه و ماست موجود در ترکیب هم به نرمی و لطافت پوست کمک می کنه. این ماسک برای کاش التهاب پوست در هوای سرد و مخصوصا التهاب پوست آقایان بعد از تراشیدن ریش ها میتونه مفید باشه.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک بادام و روغن زیتون برای پاکسازی پوست

ماسک بادام و روغن زیتون که امروز بهتون روش تهیه ش رو آموزش میدیم، راه خوبی برای پاکسازی پوست و از بین بردن سلول های مرده و همچنین چربی های اضافه هست و در نتیجه باعث روشن شدن و زیبایی بیشتر پوست ما میشه.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک روشن کننده سدر و حنا

این روز ها با وجود خیابون های پر از ماشین و آلودگی ها باید خیلی بیشتر مراقب پوستمون باشیم. لایه بردار های خونگی خیلی مناسبی هستن که با مواد در دسترس میتونیم درستشون کنیم و حسابی از پوستمون مراقبت کنیم. این ماسک روشن کننده ی سدر و حنا یک لایه بردار سنتی هست باعث نرمی و لطافت پوست میشه. مواد اولیه رو هم میتونین به راحتی از عطاری ها تهیه کنین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک برای نرم کردن انتهای موها

داشتن موهای زیبا حس خوبی بهمون میده برای همین مراقبت ازشون خیلی مهمه، خصوصا اگر شماهم از جمله افرادی هستین که زیاد از سشوار، اتوی مو، رنگ مو و .. استفاده می کنین باید خیلی بیشتر مراقب موهاتون باشین. چون این ها باعث میشن انتهای مو خشک و زبر بشه. این ماسک بهتون کمک می کنه تا موهای نرم تر و زیباتری داشته باشین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک تخم مرغی برای پوست چرب

اگر پوست چرب و مستعد جوش دارین امروز براتون یک پیشنهاد خوب داریم. ماسک تخم مرغ بهتون کمک می کنه تا پوست نرم تری داشته باشین و اون حالت براق بودنی که ناشی از چربی هست رو از بین میبره. پس مواد لازم رو آماده کنین یک ماسک خونگی خوب برای خودتون بسازین.

ادامه مطلب...


12345...1020...