گزیده سردبیر

۶ دستور تهیه ماسک خانگی

چقدر به سلامت پوستت اهمیت میدی؟ خوبه که بدونی لازم نیست همیشه برای رسیدگی و مراقبت از پوستت، به سراغ محصولات گرون و معروف بری، گاهی با ساده‌ترین چیزهایی که احتمالا همین الآن در آشپزخونه پیدا می‌شن، می‌تونی یک ماسک خوب و اثربخش بسازی. ما در این مطلب، ۶ دستور تهیه ماسک خانگی رو از مجموعه مطالبی که قبلا در رنگی‌رنگی منتشر شدن برات جمع آوری کردیم تا ازشون استفاده کنی. ماسک جو و تخم مرغ برای پوست های چرب ماسک شاداب کننده هلویی ماسک هندوانه ای ماسک کلاژن ساز انگور قرمز ماسک لایه بردار شیر و شکر قهوه ای ماسک...

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک موی رنگی تقویت کننده و ضد شوره

اگر از دست شوره ها کلافه شدین و دوست دارین ماسک مناسبی رو پیدا کنین که هم شوره ها رو از بین ببره و هم موهاتون رو تقویت کنه براتون یک خبر خوب داریم. ماسک موی رنگی تقویت کننده و ضد شوره ای که امروز به شما آموزش میدیم رو میتونین با مواد اولیه طبیعی به راحتی تهیه کنین و استفاده کنین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک رنگی نرم کننده برای دور چشم

آدم های رنگی ساختن رو به آماده تهیه کردن ترجیح میدن. حتی اگر این موضوع در مورد لوازم آرایشی و درمانی باشه. رنگی رنگی هم به شما برای این کار کمک می کنه. امروز روش تهیه ماسک رنگی نرم کننده برای دور چشم رو به شما آموزش میدیم که نه تنها خستگی دور چشم رو برطرف میکنه بلکه برای چروک های اون هم مناسبه.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک رنگی جعفری برای سیاهی دور چشم

سیاهی دور چشم ممکن هست در اثر عوامل مختلف برای هرکسی پیش بیاد. اما خبر خوب این هست که روش های خانگی وجود دارن که میتونن به کاهش یا رفع اون کمک کنن. ماسک رنگی جعفری رو امروز به شما آموزش میدیم چون ویتامین C ویتامین K و کلروفیل موجود توی جعفری می تونه یه راه حل خوب برای از بین بردن سیاهی دور چشم ها باشه. در ضمن اثرات بالا رفتن سن و پف چشم ها رو هم کاهش میده.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک رنگی گلاب و خیار برای پف دور چشم

اگر از افرادی هستین که پف چشم هاتون اذیت تون میکنه، یک راه حل مفید خانگی برای شما آوردیم. این ترکیب خیار و گلاب میتونه راه حل مناسبی باشه. کافیه مقداری از اون رو طبق روشی که گفتیم تهیه کنین و در فریزر نگهداری کنین و هروقت لازم داشتین، دو تا ازش بیرون بیارین روی پف زیر چشم هاتون قرار بدین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – روش رنگی برای از بین بردن سلولیت با گل محمدی

سلولیت ها، ناهمواری هایی هستن که ممکن هست به دلیل تجمع چربی ها در زیر پوست، روی بدن هر شخصی ظاهر بشن. ما اینجا یک روش خانگی با گل محمدی به شما آموزش میدیم که اگر با صبر و حوصله مدتی اون رو انجام بدین میتونین تاثیرات مثبتش رو بر کمتر شدن و رفع سلولیت ها ببینین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – روشی رنگی برای مبارزه با افتادگی پوست صورت با گلاب

اگر دوست دارین تا از افتادگی پوست جلوگیری کنین اما نمی خواین که هزینه زیادی برای لوازم آرایشی آماده بپردازین، ما یک پیشنهاد رنگی خوب داریم. این روش که با کمک گلاب انجام میشه از افتادگی پوست جلوگیری میکنه و به طراوت اون کمک می کنه. اما برای اون هایی که پوست خیلی حساسی دارن ممکنه مناسب نباشه.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک رنگی ضد چروک هویجی

ماسک رنگی ضد چروک هویجی که امروز به شما آموزش میدیم شامل ویتامین ها و پروتئین هایی هست که می تونین توی کرم های گرون قیمت پیدا کنین. اما هم لازم نیست که هزینه بالایی صرف کنین و هم از طبیعی بودنش کاملا مطمئن هستین. این ماسک برای دور چشم و کل صورت مناسب هست.

ادامه مطلب...