زیبایی را آشپزی کنید Archives - رنگی رنگی
گزیده سردبیر

زیبایی را آشپزی کنید – ماسک خانگی رنگی برای ناخن های براق

داشتن ناخن های براق و زیبا اعتماد بنفس خیلی زیادی بهمون میده. ولی اگر همیشه برای اینکار از لاک ناخن و براق کننده ها استفاده کنیم ممکنه به مرور زمان بهشون آسیب بزنیم. این بار با یک دستور خیلی ساده و در عین حال سالم به سراغتون اومدیم که با مواد طبیعی بتونین یک ظاهر فوق العاده به ناخن هاتون ببخشین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک موی موزی برای موهای وز وزی

موهای وز وزی و خشک میتونه باعث ناراحتی بشه و حتی باعث شه فکر کنیم که هیچ وقت قرار نیست از داشتن موهای خوش حالت و لطیف لذت ببریم. ولی خبر خوش رنگی رنگی برای شما اینه که با کمک ماسک مویی که دستورش رو براتون آوردیم میتونین طراوت و خوش حالتی رو به موهای وز و خشک برگردونین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک دارچین برای از بین بردن جوش های سر سیاه

جوش های سر سیاه مهمون های ناخونده ای هستن که ممکنه به سراغ خیلی از ماها بیان و باعث بشن از ظاهرمون ناراضی باشیم و برای از بین بردنشون به سراغ کرم های گرون قیمت بریم. ولی جالبه بدونین که یک راه خیلی ساده و مناسب و طبیعی و حتی ارزون هست که میشه با استفاده ازش از این جوش ها خلاص بشیم. کافیه ماسک خونگی که دستورش رو براتون آماده کردیم، تهیه و استفاده کنین تا نتیجه ش رو ببینین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک برای تغذیه ناخن ها

یه آدم رنگی همیشه به زیبایی و سلامت ظاهرش اهمیت میده.چون این کار تاثیر خیلی زیادی روی افزایش اعتماد به نفسمون داره و در نتیجه میتونه تو ابعاد مختلف زندگی مون هم تاثیر بگذاره. این بار وقت توجه کردن به زیبایی و سلامت ناخن هاست. برای این کار هم یک ماسک خونگی ارزون قیمت و ساده رو بهتون آموزش دادیم.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک جوش شیرین برای پوست های چرب

اگر یک یا دو ساعت بعد از شستن صورتتون حس چربی میکنید، یا یکم بعد از تموم شدن آرایش میبینین پوستتون برق میزنه و خبری از ماتی قبل نیست یعنی شما پوست چربی دارین، چربی اضافه ای که در پوست چرب تولید میشه باعث گرفتگی منافذ، بزرگ شدن منافذ، جوش های سر سفید و سرسیاه و .. میشه. تو این مطلب یک ماسک خونگی ساده برای اون دسته از آدم های رنگی که پوست چربی دارن آموزش دادیم.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک صورت جو پرک

جو پرک تو آشپزخونه استفاده های متفاوتی دارد اما تا حالا به ماسک صورت جو پرک فکر کرده بودین؟ این ماسک رو که میتونین با چند مرحله ساده تو خونه تهیه کنین، یک تسکین دهنده عالیه که بعد از استفاده از اون حس خوبی پیدا می کنین. این ترکیب برای انواع پوست ها مناسبه و در ضمن به زیبایی پوست شما هم کمک می کنه.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک مایونز برای نرم کردن پوست

تا وقتی میتونین با کمی مایونز که همین حالا هم تو یخچال تون پیدا میشه، یک ماسک مرطوب کننده عالی بسازین دیگه دلیلی برای استفاده از کرم و ماسک های گرون قیمت نمی مونه. پس اگر پوستی خشک یا معمولی دارین حتما ازش استفاده کنین اما بهتره بدونین این ماسک برای پوست های چرب مناسب نیست.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – روشی برای از بین بردن پوست های مرده پاشنه پا

لایه پوست های مرده در پاشنه پا ظاهر نامناسبی بهش میدن که شاید شما رو از پوشیدن صندلهای تابستانی منصرف کنن، اما اینجا یک راه ساده خونگی پیشنهاد دادیم که با کمکش میتونین این لایه رو پاک کنین تا پاشنه پای لطیف و نرم داشته باشین.

ادامه مطلب...


12345...1020...