گزیده سردبیر

زیبایی را آشپزی کنید – ماسک کلاژن ساز انگور قرمز

مواد طبیعی که در اطراف ما هستن، خواص جادویی زیادی دارن که میشه ازشون برای مراقبت از زیبایی و سلامت پوست بهره برد. مثلا انگور قرمز حاوی ترکیباتی هست که به کلاژن سازی در پوست کمک می کنن. حالا اگر این میوه ی مفید رو با روغن زیتون همراه کنیم باعث نرمی پوست هم میشه.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک شاداب کننده هلویی

آدم های رنگی به خودشون اهمیت میدن و همیشه مراقب سلامتی و زیبایی ظاهرشون هستن اما میتونن به جای صرف هزینه های زیاد، به روش خانگی ماسک ها و مواد مراقبت از پوست رو تهیه کنن. امروز هم در رنگی رنگی روش تهیه ی ماسک شاداب کننده هلویی رو بهتون آموزش میدیم.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک جو و تخم مرغ برای پوست های چرب

این که به زیبایی و سلامت ظاهرمون توجه کنیم باعث میشه اعتماد به نفس بیشتری به دست بیاریم. روش های رنگی و ساده ی زیادی هم برای این مراقبت ها وجود دارن، امروز طرز تهیه ی یک ماسک جو و تخم مرغ خانگی برای از بین بردن چربی های اضافه ی پوست رو بهتون آموزش میدیم. این ماسک از بروز جوش جلوگیری میکنه و باعث ایجاد حس خوب و آرامش در پوست میشه.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک کلاژن ساز کدو حلوایی

جالبه بدونین برای داشتن یک پوست شاداب و شفاف بدون جوش و جلوگیری از افتادگی، نیازی به صرف هزینه های زیاد نیست و میشه به روش خانگی و با مواد ابتدایی که به راحتی پیدا میشن ماسک های مناسبی تهیه کرد. امروز روش درست کردن ماسک کلاژن ساز کدو حلوایی رو بهتون آموزش میدیم.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک لایه بردار با شکر قهوه ای و روغن نارگیل

آدم های رنگی به سلامتی و زیبایی خودشون اهمیت زیادی میدن. روش های خلاقانه و ارزون زیادی وجود دارن که میتونین با کمکشون، ماسک ها و لایه بردار های خانگی درست کنین و از خودتون بیشتر مراقبت کنین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک تمیز کننده لیمو و بادام

اینکه خودمون رو دوست داشته باشیم و به زیبایی و سلامتی خودمون اهمیت بدیم، اعتماد به نفسمون رو افزایش میده و ما رو تبدیل به آدم های شادتری می کنه. ماهم خواستیم در این کار همراهتون باشیم برای همین در این بخش روش تهیه ی بعضی از ماسک ها و مواد مراقبت پوستی رو به روش خانگی بهتون یاد میدیم.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک ماست و پرتقال برای پاکسازی

به جای صرف هزینه های زیاد برای لوازم مراقبت از پوست که در بازار وجود دارن، میتونیم با مواد اولیه ای که به راحتی پیدا میشن و شاید در خونه هامون هم داشته باشیم، ترکیباتی رو به وجود بیاریم که میدونیم از روش سالم و مطمئنی تهیه شدن و برای پوستمون موثر هستن.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک ضد جوش موز و جوش شیرین

اگر پوست مستعد جوش دارین، رنگی رنگی با یک پیشنهاد هیجان انگیز اومده پیشتون. امروز روش درست کردن یک ماسک خانگی رو بهتون آموزش میدیم که از ترکیب موز، زردچوبه و جوش شیرین تهیه میشه.

ادامه مطلب...


12345...102030...