گزیده سردبیر

زیبایی را آشپزی کنید – ماسک رنگی ضد چروک هویجی

ماسک رنگی ضد چروک هویجی که امروز به شما آموزش میدیم شامل ویتامین ها و پروتئین هایی هست که می تونین توی کرم های گرون قیمت پیدا کنین. اما هم لازم نیست که هزینه بالایی صرف کنین و هم از طبیعی بودنش کاملا مطمئن هستین. این ماسک برای دور چشم و کل صورت مناسب هست.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک موی تخم کتان و تخم مرغ

امروز میخوایم یک جایگزین مناسب برای ماسک های گران قیمت موجود در بازار رو به روش خانگی تهیه کنیم. ماسک موی تخم کتان و تخم مرغ با مواد طبیعی موها رو تقویت میکنه کمک میکنه تا سالم و درخشان باشن. کافیه طبق دستوری که براتون آوردیم اون رو تهیه کنین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک رنگی ضد چروک دور چشم با تخم مرغ

روش ها و لوازم آرایشی و درمانی زیادی برای رفع چروک دور چشم در بازار وجود دارن که معمولا هزینه زیادی دارن. اما ما به شما یک ماسک ساده خانگی یاد میدیم که تنها با دو ماده اولیه درست میشه و میتونه تاثیر زیادی هم بذاره. پس مواد لازم رو تهیه کنین و جلوی خرج های اضافه رو بگیرین.

ادامه مطلب...


۵۰ ماسک رنگی برای اینکه زیبایی رو آشپزی کنیم

آدم های رنگی به زیبایی و سلامتی خودشون اهمیت میدن و سعی میکنن همیشه از خودشون مراقبت کنن. رنگی رنگی هم دوست داره در این کار به شما کمک کنه. برای همین هم روش های ساده ای برای تهیه ماسک های مفید به صورت خانگی براتون آوردیم

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – راه حل خانگی برای سفید کردن ناخن های زرد

داشتن ناخن های زیبا و رسیدگی به اون ها، ظاهر سالمی به دستمون میده و هر بار که به دست هامون نگاه می کنیم حس خوبی ازشون میگیریم. گاهی وقت ها ناخن ها سایه ای از زردی پیدا میکنن، تو این شرایط می تونین از خمیر دندان استفاده کنین و همونطوری که باهاش دندان هاتون رو سفید میکنین به سقیدی ناخن هاتون کمک کنین،

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – اسپری پوست های خشک برای ماندگاری بیشتر آرایش

اگر پوست خشکی دارین و دوست دارین به روش خانگی و مطمئن، به تغذیه و نرم شدن اون کمک کنین ما یک پیشنهاد خوب براتون داریم. این اسپری که امروز روش تهیه ش رو به شما آموزش میدیم، علاوه بر بهبود خشکی پوست، به ماندگاری بیشتر آرایش هم کمک میکنه. پس مواد لازم رو آماده کنین و دست به کار بشین.

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – سرم آبرسان صورت خانگی

یکی از راه های مراقبت از پوست، آبرسانی مناسب اون هست. این کار به حفظ زیبایی و طراوت اون کمک میکنه. برای این منظور، محصولات خیلی زیادی در بازار وجود دارن که اکثرا قیمت بالایی هم دارن. اما میتونیم با مواد خالص و طبیعی یک سرم آبرسان صورت خانگی درست کنیم

ادامه مطلب...


زیبایی را آشپزی کنید – ماسک آب هویج برای پوست های چرب

اگر شما هم پوست چرب و مستعد جوش دارین، امروز یک پیشنهاد خیلی خوب و موثر براتون داریم. لازم نیست برای رفع چربی اضافه و آلودگی های پوستتون به سراغ مواد آرایشی و بهداشتی خیلی گرون قیمت برین. میتونین به راحتی ماسک آب هویج برای پوست های چرب در خونه تهیه کنین و بعد از مدتی نتیجه ش رو ببینین.

ادامه مطلب...