گزیده سردبیر

۵۸ سوالی که بهتر است در شروع سال از خودتان بپرسید

یک آدم رنگی میدونه از زندگی چی میخواد، شما به عنوان یک آدم رنگی برای یک سال پیش روتون برنامه ای دارید؟ بهتره همین امروز به برنامه یک سال آینده فکر کنید. فکر کردن چیزی جز فرآیند پرسش و پاسخ نیست، ما در اینجا چندین سوال آماده کردیم، پس کاغذ و خوکار آماده کنید و این سوالات رو برای خودتون جواب بدید چون برای یک شروع خوب کمک تون میکنن :)

ادامه مطلب...


۵ جمله زیبا درمورد فصل بهار

فصل بهار یعنی فصلی برای تازه شدن، به خصوص در فرهنگ ما با شروع سال جدید این حس نو شدن و لذت رو چندین برابر میکنه. رنگی رنگی به مناسبت شروع این فصل قشنگ جملاتی از افراد سرشناس رو براتون دستچین کرده :)

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۱ فروردین – روز شیشه آرزوها تو بساز

ذهن همه ی ما پر از آروزهای کوچیک و بزرگه، چیزهایی که هر وقت بهشون فکر میکنیم قلبمون گرم و چشمامون قلب قلبی میشه و ته دلمون از تصورش قند آب میشه. یادتون باشه زندگی با همین آرزوهای کوچیک و بزرگش قشنگه.

ادامه مطلب...


هر روز یه ذره شاد تر از دیروز

حالا که سال جدید شروع شده میخوایم یک قرار بذاریم تا امسال هر روز سعی کنیم فقط کمی بیشتر لبخند بزنیم، کمی بیشتر کمک کنیم، کمی مهربون تر باشیم، کمی خلاق تر باشیم، کمی خودمون رو بهتر بشناسیم و دوست داشته باشیم، کمی مطالعه کنیم و خلاصه در یک کلام هر روز فقط یه ذره بهتر و شادتر از روز قبل باشیم.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۹ اسفند – روز خداحافظی با زمستون

امروز آخرین روز از سال 95 و زمستون 95 هست. امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده همه ی ناکامی ها و اتفاق های بد امسال رو در همین روز جا بذارید و با کلی حال خوب و انرژی مثبت و لبخند وارد سال جدید بشید.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثر بخش برای یک شروع خوب در سال جدید

حالا که در آستانه سال جدید هستیم، رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده برای یک شروع خوب آماده بشید، هر روز یک کمی بهتر از روز قبل باشید، هر روز یک بهونه بیشتر برای خوشحالی پیدا کنید، هر روز یک لبخند بیشتر از روز قبل به دیگران بزنید. برای تغییرات بزرگ باید از قدم های کوچک شروع کرد. پس از سال جدید شروع کنید و هر روز یک قدم در راه بهتر شدن بردارید

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۸ اسفند – روز تیک تاک

رنگی رنگی پیشنهاد میده امروز خیلی جدی بشینید و در مورد هدف هایی که اول سال برای خودتون تعیین کرده بودین فکر کنید، یه کاغذ و یه خودکار بردارید و بنویسید که به کدوم هدفتون رسیدین و کدوم رو نتونستید به سرانجام برسونید.

ادامه مطلب...


۶  کار مفیدی که به جای تماشای تلویزیون میشه انجام داد

بطور میانگین مردم کشور ها روزانه حدود 4 ساعت تلویزیون تماشا میکنند، البته که تلویزیون یک تفریح محسوب میشه که گاهی وقت ها میتونه دلیلی برای رنگی تر کردن روزهامون بشه اما ما میتونیم با کمی کاهش این زمان کارهای مفیدی انجام بدیم تا کیفیت زندگی مون رو بالاتر ببریم. این ها پیشنهادات رنگی برای کارهای مفیدی که میشه به جای تماشای تلویزیون انجام داد.

ادامه مطلب...


12345...102030...