زندگی شاد Archives - رنگی رنگی
گزیده سردبیر

چالش رنگی ۲۶ مرداد – روز فکر کردن به رویاها

نکته ی خیلی مهم در مورد رویاها اینه که هر چقدر بیشتر بهشون فکر کنید و بیشتر در موردشون بنویسید به طور ناخودآگاه بیشتر تلاش میکنید. یادتون باشه برای رسیدن به رویاهاتون یه راه سخت در پیش دارید و نباید نا امید بشید و دست از تلاش بکشید.

ادامه مطلب...


چرا یه امتحان نمیتونه به تنهایی موفقیت یا عدم موفقیت زندگی تو رو نشون بده؟

در دوران تحصیل و درس، امتحان ها به یکی از دغدغه های اصلی زندگی تبدیل می شن. و البته در یک سری از امتحانات مثل کنکور یا امتحان نهایی، این موضوع خیلی اهمیت بیشتری پیدا می کنه. امروز رنگی رنگی می خواد بهت یادآوری کنه که اگر از پس یک امتحان بر نیومدی دنیا به آخر نمی رسه، تازه اول راهی کلی اتفاق رنگی تومسیر زندگیت داری.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۵ مرداد – روز خودت بساز

خیلی از ما عادت کردیم فقط از وسایل آماده استفاده کنیم. در صورتیکه می تونیم خیلی ساده و راحت اونها رو بسازیم. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز آستین های خودتون رو بالا بزنین و تلاش تون رو بکنین، ببینین به جای خرید وسایل آماده چه چیزهایی رو میتونین بسازین؟

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۴ مرداد – روز دنیا رو رنگی رنگی کنیم

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز با خودتون فکر کنید و ببینین چه کارهایی میتونین برای رنگی کردن دنیا انجام بدین؟! میتونین در اینترنت جستجو کنین، ببینین مردم بقیه ی کشورها برای پخش کردن حال خوب و انرژی مثبت چه کارهایی انجام میدن؟

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۳ مرداد – روز پای سیب

تا حالا پیش اومده که بعضی روزها حوصلتون سر بره و ندونید چیکار کنید؟ مثلا از روی یک مبل بلند بشید و دو قدم راه برید و بعد رو مبل دیگه دوباره بشینید یا مثلا از اتاق بیاین بیرون و در یخچال رو بی دلیل باز کنید و بعد دوباره ببندین؟ خیلی از ما همچین روزهایی رو داشتیم رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده دفعه ی بعد که این حس ها رو داشتید دست به کار بشید و یه کار هیجان انگیز و خوشمزه انجام بدین تا هم سرتون گرم بشه و هم کام خودتون و اعضای خانواده رو شیرین کنید.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۲ مرداد – روز چپ دست ها

امروز روز چپ دست هاست پس چپ دست های عزیز روزتون مبارک! شما با کدوم دست مینویسید؟ راست یا چپ؟ شایدم هر دو!! امروزه بر خلاف زمان های خیلی خیلی قدیم، دیگه عجیب نیست که کسی با دست چپ بنویسه و از اون مهم تر اینکه الان دیگه به عنوان یه نقص یا کار اشتباه یا گناه بهش نگاه نمیشه و همه میدونن که چپ دست یا راست دست بودن رو آدم ها هیچ اختیاری برای انتخاب اون ندارند.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۱ مرداد – روز تنها نبودن

یه روزهایی باید تنها نباشیم! باید به هر شکلی شده واسه خودمون یه نفر رو پیدا کنیم که باهاش معاشرت کنیم و وقت بگذرونیم و خوش باشیم. همه ی ما به همچین روزهایی نیاز داریم تا یادمون بیاد اطرافمون آدم هایی رو داریم که بودنشون برامون با ارزشه.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۰ مرداد – روز پلیس ازت متشکریم

برای اینکه اهمیت شغل پلیس ها رو درک کنین فقط برا چند دقیقه چشمانتون رو ببندین وتصور کنین توی شهر هیچ پلیس و هیچ اجرا کننده قانونی وجود نداره اون وقته که دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه!

ادامه مطلب...


12345...102030...