گزیده سردبیر

دانلود رایگان – برنامه های من برای عید امسال

هر آدم رنگی به خوبی میدونه برای استفاده بهینه از زمانش باید برنامه ریزی داشته باشه. حتی تعطیلات هم برنامه ریزی میخواد. به همین منظور رنگی رنگی در بخش دانلود رایگان این هفته یه کاغذ برای برنامه ریزی عیدتون آماده کرده.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۶ اسفند – روز سفره هفت سین

دیگه شماره معکوس برای اومدن بهار و عید نوروز شروع شده. اگر تا پارسال همه ی کارهاتون مربوط به سفره هفت سین رو در دقیقه ی نود، عجله ای و بدو بدو انجام می دادین رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امسال کمی زرنگ تر و فعال تر باشید و امروز با نام خدا و کلی انرژی مثبت و حال خوب سفره ی هفت سین خونتون رو بچینید

ادامه مطلب...


۳۵ ایده ساده برای طراحی ناخن قلب قلبی

کارهای زیادی هست که میتونیم برای رنگی کردن یک روزمون انجام بدیم. مثلا اینکه یه نوشیدنی خوشمزه درست کنیم، موهامون رو قشنگ کنیم یا لاک بزنیم. کارهایی که فقط و فقط برای دل خودمون انجام میشن و به ما ذهن ما این پیام رو میرسونن که «تو مهمی». اینجا ایده هایی برای طراحی ناخن قلب قلبی گذاشتیم، ازشون ایده بگیرید و ناخن هاتون رو خوشگل کنید. :)

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۵ اسفند – روز نوشتن رویا ها

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز در آخرین روزهای اسفند یه کم آرمانی فکر کنید و بشینید در اتاقتون و یه کاغذ و خودکار بردارید و شروع کنید به نوشتن رویاهاتون حتی اونایی که خیلی بزرگ هستند و شاید برای خودتون هم غیر قابل باور باشن.

ادامه مطلب...


۱۳ روش استفاده از دفترهای خالی برای اضافه کردن چاشنی شادی به روزها

هر دفتری یک دنیای تازه ست، یک دنیا پر از خلاقیت و احساسات و زیباست که صفحاتش فقط منتظر یک خودکار و ذهن خلاق هستن تا پر بشن. این پیشنهادها هر کدوم یک بهونه برای شادی در روزهاتون هستند، پس دست کم نگیرید و حداقل یکی شون رو بین کارهای روزمره تون قرار بدید.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۴ اسفند – روز کاردستی با کاموا

در روزهای خونه تکونی وقتی همه ی کمد ها و کشو ها بیرون ریخته میشن تا مرتب و منظم بشن حواستون به تیکه های کوچیک کاموا که از قبل داشتین باشه، کامواهایی که هر کدوم مربوط به یه تیکه ی بافتنی بودند و اضافه اومدن. می تونید همه ی اون ها رو جمع کنید و امروز باهاشون یه کاردستی قشنگ درست کنید.

ادامه مطلب...


لیست رنگی – چه پیشنهادی برای افزایش اعتماد به نفس داری؟

اعتماد به نفس پایین افراد رو در یک اتاق تاریک زندانی میکنه و فرصت درخشش و نشون دادن توانایی ها رو ازشون میگیره، راه های زیادی در کتاب ها و متن های مختلف برای افزایش اعتماد به نفس پیشنهاد شدن، شما کدوم یکی از اون ها رو امتحان کردید و فکر میکنید بیشتر از بقیه میتونه کمک کنه؟ پیشنهادتون رو بنویسید تا بتونید به افراد دیگه هم کمک کنید :)

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۳ اسفند – روز تخم مرغ های رنگی

حواستون هست چند روز دیگه باید بشینیم پای سفره هفت سین؟ پس بین خرید ها و شلوغ پلوغی های آخر اسفند و خونه تکونی لطفا حواستون به محتویات سفره هفت سین هم باشه. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اگر تخم مرغ های سفره هفت سین رو هنوز رنگ نکردین امروز دست به کار بشید میتونید

ادامه مطلب...


12345...102030...