گزیده سردبیر

چالش رنگی ۲۷ آذر – روز آب پرتقال

آبمیوه باید طبیعی طبیعی باشه، یعنی باید با دست های خودتون اون رو آب گرفته باشین تا موقع خوردنش کلی حس خوب و طعم خوشمزه سراغتون بیاد. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز سراغ جذب ویتامین ث برین و برای خودتون یه لیوان بزرگ آب پرتقال خونگی آماده کنین

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه کار امروز رو به فردا موکول نکنین

اینکه کارها رو به روز های بعد موکول کنیم فقط از انرژی و انگیزه مون برای اون کار کم میکنه و کارهای مختلف رو روی هم انباشه میکنه. این نقل قول ها از افراد سرشناس میتونن شما رو تشویق کنن که کار امروز رو به فردا نندازین.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۶ آذر – روز دوستت رو تشویق کن

مهربونی شاخ و دم نداره، مهربونی خیلی ساده است فقط کافیه ما به معجزه ی کلماتمون ایمان داشته باشیم و بدونیم هر حرفی میتونه یه دلی رو شاد بکنه یا اینکه دلی رو بشکنه پس انتخاب کلمات خیلی مهمه.

ادامه مطلب...


معرفی فیلم – The Karate Kid و داستان سخت کوشی و تلاش

امروز فیلم پسر کاراته باز " The Karate Kid " رو معرفی می کنیم. داستان در مورد پسر بچه ای به اسم دری هست که به دلیل کار مادرش از آمریکا به چین مهاجرت می کنه. دری که با خیلی از مشکلات مهاجرت از جمله متوجه نشدن زبان جدید، تنهایی و دور بودن از مدرسه و دوستانش دست و پنجه نرم می کنه،در مدرسه هم شرایط سختی داره و بعضی از بچه ها اذیتش می کنن

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۵ آذر – روز ریسه چراغ

تغییر و تنوع در محیط زندگیمون مثل اتاق یا خونه، خیلی توی روحیمون تاثیر مثبت داره و باعث میشه اون مکان برای ما تبدیل به یه جای آرامش بخش و حال خوب کن بشه جایی که مثلا اگر با یه کوه غم و غصه و مشکلات بیاین داخلش کم کم همه ی غم و غصه ها و مشکلاتتون رو ازتون میگیره و فکرتون رو آروم میکنه.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۴ آذر – روز جوراب های لنگه به لنگه

بعضی وقت ها باید کارهای عجیب و غریب بکنیم واسه اینکه به خودمون و دیگران یاد آوری کنیم که زندگی اونقدر ها هم که فکر میکنیم جدی نیست. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز جوراب های لنگه به لنگه بپوشین و از پوشیدنش اون ها کیف کنین و خوشحال باشین.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته شادی با استفاده از تکنولوژی همراه رنگی رنگی

چالش این هفته ی رنگی رنگی در مورد شادی با استفاده از تکنولوژی هست. می خوایم سعی کنیم تا این کار رو به بخش ثابتی از سبک زندگیمون تبدیل کنیم و برای همین طبق برنامه ی طراحی شده، هر روز با عمل کردن به این ایده ها، به هدفمون نزدیک تر میشیم. در آخر هفته هم تاثیر این چالش رو در زندگی و رفتارمون میسنجیم و تصمیم می گیریم که مفید بوده یا نه.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۳ آذر – روز پیتزای خونگی

امروز روز پیتزاست! اون هم ترجیحا از نوع خونگی و پر ملات و پر پنیر، امروز از صبح به اعضای خانواده اعلام کنین که شب به صرف پیتزای خونگی دست پخت شما، مهمونتون هستن.

ادامه مطلب...


12345...102030...