گزیده سردبیر

دانلود رایگان – لبخند رو به اشتراک بذار

در بخش دانلود رایگان کاغذی رو براتون طراحی کردیم که برای این کار به کمکتون میاد. میتونین این صورتک های خندون طراحی شده در انتهای کاغذ برش بزنین تا هرکسی که خواست یه دونه ازش جدا کنه و روزش پر از حس خوب بشه. پیشنهاد ما اینه که این کاغذ رو پرینت کنین و در مکان های عمومی مثل مدرسه، خیابون و .. قرارش بدین تا بقیه رو هم به لبخند زدن دعوت کنین.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۳۱ فروردین – روز موزیک شاد گوش دادن

بعضی روزها باید با گوش دادن به موسیقی توی وجودمون معجزه کنیم و حال خودمون رو خوب کنیم. پیشنهاد رنگی رنگی اینه که یه مجموعه موزیک شاد در گوشیتون جمع کنین صرفا جهت موسیقی درمانی و انتقال حس های خوب به خودتون و گاهی سراغ شون برین و با کمک شون روزتون رو شادتر کنین.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته تفریحات کم خرج با رنگی رنگی

قرار هست هرروز قدمی در راستای داشتن تفریحات کم خرج بر داریم و به هدف این چالش نزدیک تر بشیم و در پایان هفته با بررسی عملکردی که داشتیم و تاثیری که این چالش در زندگی ما داشته برای موندگار شدن این تغییرات در سبک زندگیمون تصمیم گیری کنیم.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۳۰ فروردین – روز پیژامه

برای امروز حتی اگر از صبح پر از مشغله بودین، اجازه بدین پایان روزتون پر از حس خوب و آرامش باشه. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اول از همه یه پیژامه ی راحت و خوشگل بپوشین، در یه ماگ بزرگ برای خودتون چای یا قهوه درست کنین و لم بدین روی مبل یا روی تختتون

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۹ فروردین – روز طناب زدن

امروز رنگی رنگی یه ورزش جذاب رو بهتون پیشنهاد میده که نیاز به امکانات خیلی زیادی نداره و خیلی راحت و در دسترس هست. یه طناب و یه جفت کفش ورزشی و یه بطری آب معدنی بردارین و بزنین به دل پارک

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۸ فروردین – روز دنیای رنگی زیر دریا

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز رو روز دنیای رنگی زیر دریا قرار بدین و اگر امکانش رو دارین به یه موزه دریایی یا یه آکواریوم سر بزنین و شروع کنین به کشف زندگی زیر دریا.

ادامه مطلب...


چالش رنگی ۲۷ فروردین – روز بند کفش های رنگی

زندگی شما چقدر رنگی و متفاوت هست؟ آیا برای این کار قدمی بر میدارین؟ میدونین حضور رنگ ها چقدر روی روحیه و حال خوبتون تاثیر داره؟ رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده معجزه ی رنگ ها رو نادیده نگیرین و بندهای کفش تون رو رنگی کنین، هر لنگه یک رنگ!

ادامه مطلب...


۵ جمله زیبا در مورد عشق و دوست داشتن

عشق از معجزه های زیبای زندگی هست. حس خوبی که میتونه نگاهمون رو به دنیا تغییر بده و نیروی محرکه ای برای تلاش و سخت کوشی باشه. این مفهوم زیبا، به شکل های مختلفی در ادبیات و توسط آدم های سرشناس تعریف شده. در اینجا تعدادی از این جملات رو براتون آوردیم تا با خوندنشون روز زیباتری داشته باشین.

ادامه مطلب...


12345...102030...