گزیده سردبیر

رنگی یاب – زیست اپ ؛ بازیافت و زندگی سبز

زیست آپ یک ابتکار و نوآوری در زمینه پاک نگه داشتن محیط زندگی و تلاش برای کاهش آلودگی هست. تیمی که این اپلیکیشن رو طراحی کردن، این امکان رو فراهم میکنن تا به صورت آنلاین ضایعات قابل بازیافت از درب منازل خریداری بشن.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – سبز زندگی کنیم

Go Green Plus یک کسب و کار ایرانی هست که با تولید و فروش محصولات خاصی، به سبز تر شدن محیط اطرافمون کمک میکنه و باعث میشه تا بتونیم یک قدم به زندگی بدون پسماند نزدیک تر بشیم.

ادامه مطلب...


۵ صفحه اینستاگرام فارسی در زمینه نگهداری از گیاهان آپارتمانی

ارتباط با طبیعت می‌تونه تاثیر خیلی زیادی روی حال روحی ما داشته باشه. حتی گاهی تو اوج خستگی، نگاه کردن به یک گلدون می‌تونه لبخند به چهره‌ات بیاره، پس داشتن چند گل و گیاه در خونه می‌تونه پیشنهاد خیلی خوبی باشه! از اونجایی که نگهداری از گیاهان آپارتمانی به مهارت و دقت خاصی نیاز داره، در این مطلب ۵ صفحه اینستاگرام فارسی رو بهت معرفی می‌کنیم که می‌تونی ازشون نکات خیلی مفیدی یاد بگیری.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – بالِکا ؛ عطر باغ های چای گیلان

بالِکا یک برند فروش چای گیلان هست. چای «بالِکا» در ارتفاعات گیلان جوانه میزنه و روند کاملا سالم و طبیعی رو تا به دست شما برسه، طی میکنه. این برند دو نوع چای سیاه و سبز رو به فروش میرسونه.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – سرم اطلاعات

گاهی ممکنه یک سری از این مطالب که در شبکه های اجتماعی به دستمون میرسن، مبنای علمی درستی نداشته باشن، یا اینکه ممکنه حتی نتونیم محتوایی پیدا کنیم که بیانش عامیانه و قابل درک باشه. همین موضوعات باعث شد ایده تهیه پادکستی به اسم سرم اطلاعات شکل بگیره. محتوای این پادکست توسط دو دانشجوی رشته پزشکی تهیه میشه. این مجموعه تلاش میکنن تا بر اساس مطالعات خودشون، منابع معتبری که میشناسن و همچنین مصاحبه با متخصصین مختلف مطالب مفیدی رو به زبان ساده برای مخاطبین تهیه کنن.

ادامه مطلب...


طالع پیشنهاد رنگی – پیشنهاد یک کار رنگی برای محافظت از زمین

زمین زیبا، خونه تمام ما آدم هاست. فرقی نداره در کدوم نقطه زندگی می کنیم، همه به یک اندازه باید برای مراقبت از این خونه دوست داشتنی تلاش کنیم و حتی با قدم های کوچک اما ارزشمند، به سیاره مون یادآوری کنیم که بابت تمام امکاناتی در اختبارمون قرار داده ازش سپاس گزاریم. یادمون باشه، در نهایت این ما هستیم که از سلامتی محیط زندگیمون، بیشترین نفع رو میبریم.

ادامه مطلب...


چارت رنگی – از زمین مراقبت می‌کنی؟

اگر ازت بپرسیم از زمین مراقبت می کنی یا نه، چه جوابی میدی؟ شاید با خودت فکر کنی که مگه میتونم از این سیاره بزرگ مراقبت کنم؟ باید بگیم که بله، اون هم با چند کار ساده که میتونه فایده خیلی زیادی داشته باشه. ما در این مطلب چند پیشنهاد برات داریم، کافیه این مسیر رو از روی چارت با ما دنبال کنی. فقط فکر کن اگر همه آدم های رنگی این کارهای ساده رو انجام بدن، چقدر حال کره زمین دوست داشتنی، بهتر میشه :)

ادامه مطلب...


۵ راهکار برای جلوگیری از بیماری های مربوط به زنان

خانم ها با توجه به دوره های قاعدگی و شرایط خاص فیزیکی باید توجه بیشتری به سلامتی خودشون داشته باشن تا خطر ابتلا به بیماری های مربوط به زنان رو در خودشون کاهش بدن. بعضی از این نکات خیلی ساده تر از اون چیزی هستن که فکر میکنی. خوبه که اون ها رو به خاطر داشته باشیم و در روتین روزانه مون رعایت شون کنیم تا جسم سالم و روحیه شادتری داشته باشیم. این 5 راهکار رو برات آماده کردیم تا ازشون استفاده کنی.

ادامه مطلب...