گزیده سردبیر

دانلود رایگان – این لبخند برای تو

ما بهتون پیشنهاد می کنیم به عنوان یه آدم نگی خودتون هم شروع کننده ی این مسیر باشین و کاغدی که براتون گذاشتیم رو پرینت بگیرین، اون ها رو در معرض دید بقیه در جاهای مختلف قرار بدین و بهشون یادآوری کنین با لبخند از همیشه زیباتر هستن.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته احترام به همشهری ها با رنگی رنگی

چالش این هفته ی رنگی رنگی در مورد احترام به همشهری ها هست. می خوایم سعی کنیم تا این کار رو به بخش ثابتی از سبک زندگیمون تبدیل کنیم و برای همین طبق برنامه ی طراحی شده، هر روز با عمل کردن به این ایده ها، به هدفمون نزدیک تر میشیم. در آخر هفته هم تاثیر این چالش رو در زندگی و رفتارمون میسنجیم و تصمیم می گیریم که مفید بوده یا نه.

ادامه مطلب...


رنگی یاب – صفحه اینستاگرامی همیاری حس خوب مهربونی رو منتشر میکنه

اگر با نگاه رنگی تر و با دقت بیشتری به اطرافمون نگاه کنیم میبینیم دنیا پر از زیبایی هست، پر از مهربونی و پر از آدم های خوب با قلب های بزرگ. امروز می خوایم یکی از پیج های خوب اینستاگرامی رو بیشتر بشناسیم که تلاش می کنه کارها و حرکات مثبت و قشنگ رو منتشر کنه. این صفحه با اسم همیاری فعالیت می کنه.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی برای رعایت نوبت در صف

ارها شده در جایی قرار بگیریم که آدم ها مجبورن در صف بایستن تا نوبتشون بشه. خیلی از این ادارات و مکان ها کاغذ هایی رو چسبوندن که با لحن تذکر آمیز از مردم خواستن تا صف رو رعایت کنن. حالا رنگی رنگی این کاغذ ها رو با این هدف طراحی کرده و به شیوه ای مهربون تر این درخواست رو از آدم ها می کنه.

ادامه مطلب...


۶ روش برای اینکه دوست رنگی تری باشیم

دوستان خوب زیبایی های زندگی رو برامون دلنشین تر می کنن، عبور از سختی ها در کنارشون راحت تر هست و لذت شادی ها و لحظه های خوب، همراه با اونها چند برابر میشه. در موقع لزوم بهمون انرژی میدن و مارو از افسردگی و استرس دور نگه میدارن. اگر شما هم یکی از این دوست های فوق العاده دارین براتون اینجا چند پیشنهاد داریم که این رفاقت رو دلچسب تر و طولانی تر کنین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – یه لیست از ویژگی های آدم های رنگی

رنگی رنگی یک کاغذی رو در بخش دانلود رایگان آماده کرده که ویژگی های یک آدم رنگی توش جمع شده. میتونین این کاغذ رو جایی جلوی دیدتون قرار بدین تا ازش انگیزه بگیرین و برای رنگی تر شدن تلاش کنین و میتونین باهاش فرهنگمون رو به بقیه معرفی کنین و این کاغذ ها رو جایی قرار بدین تا بقیه هم برای پیوستن به دنیای رنگی تشویق بشن و اون ها رو به رنگی تر شدن دعوت کنین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – یه کارت دعوت تولد

یه آدم رنگی تو هر چیزی سبک خاص خودش رو داره و سعی می کنه به شیوه ای رنگی کارش رو انجام بده. آماده کردن کارت دعوت تولد یه کار هیجان انگیز و دوست داشتنی هست که رنگی رنگی سعی داره تو این کار کمی کمکتون کنه. برای همین در دانلود رایگان این هفته این نمونه کارت ساده رو براتون آماده کردیم تا به سلیقه ی خودتون با کاغذ و استیکر های اسکرپ بوکی خوشگل سازیش کنین و یه تولد رنگی ویژه راه بندازین.

ادامه مطلب...


منبع انرژی مثبت باشین

ما آدم های رنگی، باید سعی کنیم امواج مثبت رو به زندگی خودمون و اطرافیانمون بیاریم. به قدرت کلمات باور داریم و سعی می کنیم با انتخاب درست جملاتمون تاثیر خوبی روی بقیه بذاریم. وقتی کسی گرفته و ابری هست میتونیم با حرف های رنگی، تاثیری خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کنیم روش بذاریم. شاید ما با حرف ها، تشویق ها و انرژی دادن هامون بخش بزرگی از زندگی یک نفر رو تغییر بدیم و اون رو به ادامه ی مسیر تشویق کنیم.

ادامه مطلب...


12345...10...