گزیده سردبیر

لیست رنگی – ۲۰ پیشنهاد برای هدیه های دست ساز

هدیه دادن زنجیره ای از حس و حال خوب رو بین چند نفر به وجود میاره. این کار نه تنها باعث خوشحالی فردی که هدیه رو دریافت کرده میشه، بلکه در اعماق وجود خودمون هم میتونیم شادی رو احساس کنیم. اما تا حالا شده وقتی میخواین هدیه برای کسی آماده کنین یک هدیه دست ساز هم بین گزینه هاتون باشه؟

ادامه مطلب...


چالش یک هفته مهربانی با همسایه ها همراه با رنگی رنگی

یک آدم رنگی همیشه سعی می کنه با به چالش کشیدن خودش، هرروز بهتر از روز قبل عمل کنه. رنگی رنگی هم که در این کار خوب دوست داره کنار آدم های رنگی باشه، چالش هایی رو به صورت هفتگی آماده کرده تا بتونین با همراهی اون ها، تبدیل به آدم بهتری بشین. این بار چالش یک هفته مهربانی با همسایه ها رو انجام میدیم. سعی می کنیم تا طبق برنامه ی تهیه شده، قدم به قدم به هدف این چالش مهربانی با همسایه ها نزدیک تر بشیم و در پایان تصمیم بگیریم که انجام این کارها در بهتر شدن سبک...

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد نکاتی که بهتره در ارتباط با آدم ها به خاطر داشته باشین

شاید رفتاری ببینیم که ما رو ناراحت کنه، اما. برای زندگی شاد باید بدونیم چطور با این موضوعات برخورد داشته باشیم. این چندتا جمله میتونن در روابط با آدم های دیگه به شما کمک کنن.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته غر زدن ممنوع با رنگی رنگی

این بار چالشی رو با موضوع چالش یک هفته غر زدن ممنوع طراحی کردیم و سعی داریم تا هرروز یک قدم برای کمتر غر زدن برداریم. در پایان میتونیم تاثیر این کارها رو در سبک زندگی و رفتارمون بررسی کنیم و برای ماندگار بودنشون تصمیم بگیریم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای کسانی که به تازگی شکست عاطفی رو تجربه کردن

در طول زندگی، ممکنه اتفاقات تلخ زیادی بیفته و باعث بشه برای مدتی حال و هوای دلمون ابری باشه. اما به عنوان یک آدم رنگی خوب هست که بدونیم توانایی این رو داریم که آفتاب رو به روزهامون برگردونیم و روزهای تلخ و گرفته رو پشت سر بذاریم. یکی از این مشکلات شکست عاطفی هست که ممکنه برای هرکسی پیش بیاد. این جملات میتونن برای پشت سر گذاشتن این مشکل بهمون کمک کنن.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته دور شدن از شبکه های اجتماعی همراه رنگی رنگی

این بار چالشی رو با موضوع چالش یک هفته دور شدن از شبکه های اجتماعی طراحی کردیم و سعی داریم تا هرروز یک قدم دور شدن از شبکه های اجتماعی نزدیک تر بشیم . در پایان میتونیم تاثیر این کارها رو در سبک زندگی و رفتارمون بررسی کنیم و برای ماندگار بودنشون تصمیم بگیریم

ادامه مطلب...


چطور در مقابله با آدم هایی که غر میزنن، روحیه مثبت مون رو حفظ کنیم؟

کنار اومدن با آدم هایی که غر میزنن میتونه سخت باشه. این شکایت ها و حرف های ناراحت کننده، میتونن فضای تیره و منفی رو به وجود بیارن و شاید بیرون اومدن از چنین جوی کمی سخت به نظر بیاد.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته تنهایی ممنوع با رنگی رنگی

این بار با چالش یک هفته تنهایی ممنوع با هم همراه میشیم. قرار هست با انجام یک سری فعالیت به هدف این چالش یعنی دور شدن از تنهایی نزدیک بشیم و در نهایت این عادت خوب رو در خودمون تثبیت کنیم. اگر در این مسیر با ما همراه شدین، از تجربیاتتون در بخش کامنت ها با بقیه ی آدم های رنگی صحبت کنین

ادامه مطلب...


12345...1020...