گزیده سردبیر

لیست رنگی – چه پیشنهادی برای افزایش اعتماد به نفس داری؟

اعتماد به نفس پایین افراد رو در یک اتاق تاریک زندانی میکنه و فرصت درخشش و نشون دادن توانایی ها رو ازشون میگیره، راه های زیادی در کتاب ها و متن های مختلف برای افزایش اعتماد به نفس پیشنهاد شدن، شما کدوم یکی از اون ها رو امتحان کردید و فکر میکنید بیشتر از بقیه میتونه کمک کنه؟ پیشنهادتون رو بنویسید تا بتونید به افراد دیگه هم کمک کنید :)

ادامه مطلب...


۵ جمله اثر بخش که کمک میکنند کسی را قضاوت نکنید

برای آرامش خودمون بهتر هست که دست از قضاوت کردن دیگران بکشیم. ما تا وقتی به جای کسی زندگی نکنیم و شرایط اون شخص رو بطور کامل ندونیم، صلاحیت و امکان قضاوت رو هم نداریم. چون ما فقط ظاهر رو میبینیم و از درون موضوع بی خبر هستیم. در اینجا جملاتی گذاشتیم که شاید باعث بشه از این به بعد کمتر بقیه رو قضاوت کنید.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثر بخش که باعث میشود به کمک به دیگران ترغیب شوید

یک آدم رنگی به دیگران کمک میکنه، چون میدونه با انتقال حس خوب به بقیه خودش دو برابر خوشحال میشه. این کمک گاهی وقت ها میتونه گوش دادن به صحبت های یک دوست باشه و گاهی وقت ها کمک به یه کوچولو برای اینکه وسیله ای که قدش به اون نمیرسه رو برداره و هزاران راه دیگه که با توجه به موقعیتی که توی اون هستید میتونید انجام بدید، این جملات از افراد سرشناس رو بخونید تا به کمک به دیگران تشویق بشید.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای وقتی که حس تنهایی میکنید

روزهایی هستن که شاید خیلی حس تنهایی داشته باشید. زندگی رنگی به این معنی نیست که افراد در اون هیچ وقت حس ناراحتی و غیر خوشحال بودن نمیکنن، بلکه به این معنی هست که با وجود این حس ها و افکار منفی میتونن دلایلی برای خوشحالی پیدا کنن. رنگی رنگی چند نقل قول از افراد سرشناس دنیا براتون جمع آوری کرده تا هر وقت حس تنهایی داشتید بخونید و حال خودتون رو خوب کنید.

ادامه مطلب...


۶ جمله اثربخش برای اینکه شنونده بهتری باشید

شنونده خوب بودن یک هنر هست که میتونه تاثیرات خوبی در روابط اجتماعی ما در تمامی ابعاد داشته باشه. شما به عنوان یک آدم رنگی باید هر روز سعی کنید عادت های خوب رو در خودتون افزایش بدید و پیشرفت داشته باشید. این جملات تشویق تون میکنن تا عادت شنونده خوبوبدن رو در خودتون تقویت کنید.

ادامه مطلب...


۴ جمله اثربخش در مورد اهمیت خانواده

فرقی نداره شما چه نقشی در خانواده دارید، فرزند، خواهر یا برادر، مادر یا پدر در هر صورت باید وظایفی رو در اون به عهده بگیرید و در کنار اون نقش خودتون برای داشتن خانواده شاد رو هم ایفا کنید. جمله هایی که امروز در رنگی رنگی گذاشتیم کمک تون میکنند تا متوجه اهمیت خانواده بشید و قدر اون رو بیشتر بدونید.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته دوست خوب بودن با رنگی رنگی

هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم.چالش این هفته دوست خوب بودن هست. میخواهیم هر روز حداقل یک فعالیت برای دوست بهتر بودن باشیم.

ادامه مطلب...


لیست رنگی – اگر نگران قضاوت دیگران نبودی، چه چیزی رو تغییر میدادی؟

برای اینکه متوجه بشید نظر سایرین چقدر در زندگی تون تاثیر گذاشته، به شرایطی فکر کنید که هیچ کدوم از حرف ها و قضاوت ها مهم نباشه، در اون صورت کدوم بخش ها رو تغییر میدید؟ نظرتون رو در کامنت های همین پست برای ما بنویسید، شاید نظر شما بتونه به فرد دیگه ای که بخش خاصی از زندگیش رو بخاطر بقیه تغییر میده و خودش متوجه نیست یادآوری کنه تا بتونه همونجوری که دوست داره زندگی کنه.

ادامه مطلب...


12345...10...