روابط اجتماعی رنگی Archives - رنگی رنگی
گزیده سردبیر

۳۶ ایده رنگی برای اینکه با دوستانتون عکس های یادگاری قشنگ بگیرید

داشتن دوست های خوب یکی از شگفت انگیز ترین و مهم ترین اتفاقات زندگی هر آدمی هست. ممکنه زمانی رو با دوستاتون گذرونده باشین و انقدر خوب بوده باشه که با خودتون بگین کاش میشد این شادی ها و خنده هامون همیشگی باشن و زمان همین جا متوقف بشه. یکی از راه ها برای ثبت اون لحظه ها تو زندگی مون داشتن عکس های دست جمعی دوستانه ست

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – چالش ۳۰ روز مهربانی

رفتاری که ما با دنیای اطرافمون داریم روی انرژی ای که دریافت می کنیم تاثیر مستقیم داره. اگر با روی باز و قلبی مهربون با آدم های اطرافمون برخورد کنیم خیلی زود موجی از انرژی های مثبت و زیبا به سمتمون میاد. اینطوری با کمک هم میتونیم دنیای رنگی تری بسازیم، در بخش دانلود رایگان این هفته این امکان رو براتون فراهم کردیم.

ادامه مطلب...


وبلاگ رنگی رنگی – این داستان، روابط همکاران رنگی در اداره 

اگر شما هم کارمند باشید حتما این موضوع رو تجربه کردید که روابط خوب با همکاران چقدر میتونه روی کارمون اثر داشته باشه، چه در شغلمون کارگروهی مهم باشه و چه به صورت انفرادی در یک تیم فعالیت داشته باشیم. امروز از اعضای تیم رنگی رنگی سوال کردیم که برای بهتر بودن روابط با همکارشون چه راهکارهایی رو پیشنهاد میدن؟ اما پیش از هر چیزی باید بگم الان که این گزارش نوشته میشه بچه ها به طرز مشکوکی جمع شدن کنار پنجره بریم ببینیم چه خبره!

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – نامه بنویسیم

در بخش دانلود رایگان این هفته، رنگی رنگی براتون یک نمونه ی کاغذ نامه آماده کرده که می تونین با کیفیت خوب پرینت بگیرین و نامه تون رو توش بنویسین. مطمئن باشین که بعدها بازم تکرارش میکنین.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد کار گروهی

حتما شنیدین که میگن یک دست صدا نداره؟ نقل قول های زیادی از افراد معروف تو دنیا هست که همین مفهوم رو داره و ما براتون اونهارو اینجا جمع کردیم . کار گروهی انجام دادن یکی از قوانین زندگی آدم رنگی هاست چون باعث میشه دوست های جدیدی پیدا کنیم ، توانایی هامون رو گسترش بدیم و تو روابط اجتماعی مون پیشرفت کنیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش در مورد تربیت کودکان

اینکه بدونیم چطور با کوچولوهای اطرافمون برخورد کنیم و راه و روش یک زندگی رنگی رو یادشون بدیم خیلی مهمه. چون همین کوچولوها وقتی بزرگ تر بشن تو مسیر ساخت یک دنیای زیبا و رنگی تلاش می کنن و میتونن با پستی و بلندی های راه طولانی زندگیشون با لبخند مواجه بشن و باور کنن که تنها قهرمان های زندگی شون خودشون هستن. اینجا نقل قول هایی در مورد تربیت کودکان براتون آوردیم.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته فرهنگ سازی شخصی با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه . با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم. چالش این هفته فرهنگ سازی شخصی هست.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته شادی با خانواده با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه . با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم. چالش این هفته شادی با خانواده است.

ادامه مطلب...


12345...10...