گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – مایه شکلاتی

دستور آشپزی امروز رو برای روز " روی هر چی که میخوری شکلات بریز" تقویم رنگی رنگی یادتون نگه دارید! یه پیشنهاد عالی ده دقیقه ای برای شکلات خورهای حرفه ای!

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – تست فرانسوی

نظرتون چیه که با یه صبحانه ی عالی از خودتون پذیرایی بکنید؟ تست فرانسوی یه پیشنهاد عالیه که نمیشه ازش گذشت :) درست کردنش رو در خونه حتما امتحان کنید!

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – گرانولای عسلی

با یه میان وعده ی سالم و مقوی چطورین؟ پیشنهاد رنگی رنگی گرانولای عسلی هست! به امتحانش می ارزه :)

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – حمص سریع السیر

نظرتون چیه که حمص رو به عنوان یه پیش غذای خوشمزه و عالی آماده کنین؟ یه تیکه از لبنان رو روی میزتون بیارین!

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – نودل کره‌ای

این روز‌ها زندگی آدم‌ها داره دائم شلوغ‌تر و پرکارتر از گذشته‌ها میشه و هر جی که کارهامون بیشتر میشه، کمتر از قبل وقت میکنیم که برای آماده کردن غذا در خونه وقت بگذاریم. بخاطر همین هم خیلی لازم هست که روش آماده‌سازی چند مدل غذا رو که خیلی سریع درست میشن، بلد باشیم تا در مواقعی که وقت کم داریم، بتونیم از این دستور‌ها استفاده کنیم. دستور آشپزی امروز رنگی رنگی هم از همون دستور‌های سریع‌السیر هست که میتونه خیلی جاها به کمکتون بیاد :)

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – تست پنیر

وقت هایی که خیلی گرسنه هستیم، کمتر پیش میاد که انرژی کافی برای آماده کردن یک خوراکی که دستور آماده سازی خیلی پیچیده ای داره، داشته باشیم. نظرتون چیه که هر کسی برای خودش، یه لیست از خوراکی هایی که سریع آماده میشن داشته باشه تا اون موقع ها بره سراغشون؟ اگه تا حالا این لیست رو نداشتید، چطوره که تست پنیر اولین عضو لیستتون باشه!

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – پارفه ی ماست میوه ای

پیشنهاد آشپزی امروزمون یکی از ساده ترین و سریع ترین دستور هایی هست که تا امروز در رنگی رنگی یاد دادیم. نمیخواید خودتون رو ب یه دسر خنک و خوشمزه مهمون کنید؟

ادامه مطلب...


فکت گرافی – ۵ مزیت خوردن صبحانه کامل

شروع روز با یه صبحونه کامل خوبی هایی داره که ارزشش رو داره به خاطرش نیم ساعت کمتر بخوابیم یا اینکه نه! میتونیم از این به بعد شب ها نیم ساعت زود تر بخوابیم تا بتونیم روز بعد رو نیم ساعت زودتر و البته همراه با یه صبحانه کامل و رنگی شورع کنیم :)

ادامه مطلب...


12345...10...