خونه زندگی رنگی Archives - رنگی رنگی
گزیده سردبیر

۱۹ ایده رنگی برای اینکه دستکش و دستگیره آشپزخانه رو خودتون بسازید

یکی از بخش های دوست داشتنی هرخونه ای آشپرخانه ست . اگر آشپزخانه مون رو رنگی تر کنیم ممکنه بیشتر برای درست کردن غذاهای خوشمزه ترغیب بشیم. مثلا چطوره با کمک هم دستکش یا دستگیره ی رنگی درست کنیم؟ جالبه بدونین ساخت یک کاردستی کاربردی خیلی به شادتر شدن روزمون کمک می کنه. اینطوری هم یه بعد از ظهر شاد برای خودمون ساختیم هم بخشی از خونه مون رو خوشگل تر کردیم

ادامه مطلب...


۳۴ عکس رنگی که ایده هایی برای ساختن یه هدبند رنگی دارن

یکی از راه های تیپ رنگی داشتن اینه که استایل مخصوص خودت رو داشته باشی. رنگی رنگی این بار رفته سراغ خوشگل سازی موها. یعنی براتون کلی عکس رنگی از هدبند ها آوردیم که کمکتون میکنه تا بتونین برای خودتون یکی بسازین. هم برای موی کوتاه و هم بلند مناسبه و میتونه بخشی از تیپ و پوشش شما باشه.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۴۴ ایده شاید به ساخت زیرلیوانی نمدی علاقه مند بشین

پارچه های نمدی یکی از دستیارهای خوب آدم رنگی ها هستن که میشه به کمکشون ایده هامون رو بسازیم. ممکنه شماهم از اون دسته آدم ها باشین که فنجون و ماگ مخصوص به خودتون رو دارین. خب چرا براش زیرلیوانی نمدی درست نکنین؟ تازه اگر بین دوستاتون و اعضای خانواده تون هم کسی هست که خیلی فنجون و ماگ و لیوان دوست داره می تونین برای فنجونش یه دوست جدید بسازین و هدیه بدین.

ادامه مطلب...


۳۰ ایده برای خوشگلسازی خانه با استفاده از سکه

یه آدم رنگی ساختن رو به خریدن ترجیح میده. ساختن هرچه خلاقانه تر بهتر. شاید فکر کنین که برای خلاق بودن نیاز به امکانات زیاد و پیچیده دارین ولی اینطور نیست کافیه یک بار دیگه دقیق تر به ابزار ساده ی اطرافمون نگاه کنیم مثلا تا الان به خوشگل سازی وسایل خونه با استفاده از سکه فکر کرده بودین؟ ما تو این مطلب براتون کلی عکس رنگی جمع آوری کردیم که میتونه یه تلنگری باشه برای خلاقیت هاتون. .

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۵۹ عکس شاید به طاقچه های چوبی علاقه مند بشید

در خونه های جدید دیگه طاقچه ای دیده نمیشه اما روش های زیادی برای خوشگلسازی دیوارهای خونه وجود دارن؛ مثلا رنگ کردن دیوار با طرح های مختلف، استفاده از کاغذ دیواری، نصب یک تابلو و ... ولی یک راه دیگه هم وجود داره، اون هم نصب طاقچه چوبی هستش. اینجا ایده هایی در مورد این طاقچه ها گذاشتیم، حتی میتونید اون ها رو خودتون هم بسازید فقط کافیه موتور خلاقیت تون رو روشن کنید.

ادامه مطلب...


با دیدن این ۴۳ عکس شاید به رنگی سازی صندلی ها علاقه مند بشید

یک حقیقت جالبی وجود داره که محیط اطراف میتونه روی خلاقیت شما تاثیر بذاره. پس اطراف تون رو با وسایل خلاقانه پر کنید، تابلوهایی که کشیدید، وسایلی که به روش خودتون خوشگلسازی کردید یا ساختید همه میتونن روی شما تاثیر مثبت بذارن. به همین دلیل در اینجا ایده هایی برای رنگی سازی صندلی ها گذاشتیم :)

ادامه مطلب...


۳۳ ایده رنگی برای برگزاری یک مهمونی هندونه ای

هندونه های رنگی یکی از نشونه های فصل گرما و تابستون هستن. حالا که داریم به فصل گرم نزدیک میشید، میتونید مهمونی آینده ای که دارید، با هر مناسبتی که هست، رو با تم هندونه ای برگزار کنید.

ادامه مطلب...


۵۳ ایده برای دکوراسیون یک اتاق خواب گرم و نرم

اتاق خواب جایی هست که باید در اون احساس آرامش و راحتی بکنیم، جایی که در پایان یک روز پرکار به اون بریم و برای روز بعدی و شروعی پرانرژی آماده بشیم. این حس راحتی برای هر کسی ممکنه تعریف متفاوتی داشته باشه، بعضی ها به دکوراسیون های خلوت علاقه دارن، برخی افراد به تزئین با رنگ های سرد علاقه دارن، بعضی ها به دکوراسیون های پر از رنگ و بعضی هم به چیدمان شلوغ. شما در کدوم دسته هستید؟

ادامه مطلب...


12345...1020...