گزیده سردبیر

گزیده سال ۹۶ – ۱۰ مطلب برتر در زمینه دکوراسیون رنگی

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 10 مطلب برتر در زمینه دکوراسیون رنگی رو ببینید.

ادامه مطلب...


۵۲ ایده رنگی برای کارهای هنری با پارچه کنفی

پارچه کنفی حس و حال جالبی داره که از نوع بافت و رنگش نشات میگیره. اگر شما هم به این پارچه ها علاقه دارید پیشنهاد میدیم این کاردستی ها رو ببینید تا ازشون ایده بگیرید و یه کار هنری جالب بسازید. یادتون باشه دنیای خلاقیت انتها نداره، پس ایده های جدیدتون رو بسازید :)

ادامه مطلب...


۷۶ عکس رنگی که شاید شما رو به دیوارهای خال خالی علاقه مند کنه

دیوارهای خال خالی خونه یه ایده متفاوت و رنگی هست که میتونه حسابی محیط رو از یکنواختی خارج کنه و حال و هوای تازه ای به اون بده. پس شما هم اگر از طرفداران خال خالی ها هستید پیشنهاد میدیم حتما این عکس ها رو ببینید، شاید تصمیم بگیرید به همین زودی ها دیوارهاتون رو خوشگلسازی کنید :)

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ رنگی «اتاق»

این کاغذ رنگی هم براتون تهیه کردیم، میتونید پرینت بگیرید، در مربع سفید پایینی اسم خودتون رو وارد کنید و روی درب اتاق بچسبونید. حتی میتونید به جای اسم خودتون اسمی که دوست دارید به اتاق تون بدید رو بنویسید :)

ادامه مطلب...


۴۸ ایده رنگی برای خوشگلسازی اتاق بچه ها

دنیای بچه ها یک دنیای رنگی و زیباست، پس اتاق اون ها هم باید به همون اندازه رنگی باشه. اما علاوه بر زیبایی باید نکاتی هم رعایت بشه تا اون ها در اتاق شون احساس راحتی داشته باشن، نکته هایی مثل اینکه فضا واسه بازی بذاریم، وسایل بازی شون در دسترش باشه و ... براتون چند ایده رنگی پیدا کردیم تا باهاشون اتاق بچه ها رو خوشگلسازی کنید :)

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۳۵ عکس شاید به رنگی سازی دیوارها علاقه مند بشید

رنگی رنگی براتون عکس هایی در موضوعات مختلف جمع آوری تا ببینید و ازشون ایده بگیرید. با دیدن همین عکس های ساده میتونه ایده های جدیدی به ذهنتون برسه که حتی از همین ها هم زیباتر و خلاقانه تر باشن :)

ادامه مطلب...


۳۵ ایده برای خوشگلسازی یک میز قدیمی

کارهای زیادی هست که میشه با رنگ و قلم مو انجام داد، یکی از اون کارها تغییر و خوشگلسازی وسایل خونه هست. مثلا به میزهای قدیمی که شاید اطراف شون بخاطر ضربه هایی که در طول مدت خوردن رنگ پریده شده باشن نگاه کنید، متونید اون ها رو با هنر و سلیقه تون به یه میز نو تبدیل کنید، میزی که نشون دهنده هنر شماست که با هر بار تماشا کردن اون به خودتون و کار قشنگی که انجام دادید افتخار میکنید و پر از حس خوب میشید :)

ادامه مطلب...


۲۶ عکس که شاید شما رو به رنگی سازی سقف علاقه مند کنند

دکوراسیون و چیدمان خونه در ایجاد بیشتر این حس آرامش تاثیر بزرگی داره. سعی کنید اون رو به سلیقه خودتون و با رنگ های مورد علاقه تون خوشگلسازی کنید. آیا به سقف های رنگی علاقه دارید؟ این عکس ها رو ببینید شاید شما هم ترغیب شدید تا سقف خونه تون رو رنگی سازی کنید.

ادامه مطلب...


12345...1020...