گزیده سردبیر

۳۱ ایده دکوراسیون برای خونه ی آدم های رنگی کتابخون

کتاب خوندن فعالیت لذت بخشی هست که طرفدارهای زیادی داره، اگر شما هم یک آدم رنگی کتابخون هستین پس حتما کلی کتاب دارین. ایده های زیادی برای نظم دادن به این کتاب ها به شیوه ی رنگی وجود داره که ما امروز تعدادی از اون ها رو براتون اینجا گذاشتیم تا ازشون کمک بگیرین و برای خوشگل سازی خونه استفاده کنین.

ادامه مطلب...


۴۰ عکس رنگی که شاید شما رو به خوشگلسازی دیوار با قاب علاقه مند کنن

اگر دوست دارین به دیوارای خالی خونه تنوعی بدین و از شکل ساده ی همیشگی درشون بیارین اما راهی به ذهنتون نمیرسه امروز براتون یک عالمه ایده داریم. می تونین با قاب های مختلف خونه تون رو رنگی سازی کنین، دنیای خلاقیت برای آدم های رنگی انتهایی نداره ماهم کلی عکس رنگی براتون داریم که ازشون کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


۴۵ ایده خلاقانه برای ساخت آویز سقف اتاق کودک

ساختن وسایل کوچیک تزئینی میتونه روزمون رو شادتر و رنگی تر کنه، خصوصا اگر بتونیم با وسایلی که خودمون درست کردیم خونه مون رو خوشگل سازی کنیم. امروز براتون عکس هایی آوردیم که ازشون برای ساخت آویز سقف اتاق کودک ایده بگیرین. میتونین اون به یکی از کوچولوهای اطرافتون هدیه کنین تا اتاقش خوشگل و رنگی بشه.

ادامه مطلب...


۲۲ ایده برای خوشگلسازی در خانه با استفاده از مروارید

تا حالا به پنگوئن ها دقت کردین؟ این موجودات بامزه و جالب می تونن الهام بخش کاردستی ها و کارهای هنری زیادی باشن. حالا امروز عکس های رنگی زیادی براتون آوردیم که بتونین هم از دیدنشون لذت ببرین هم وسایل لازم رو کنار دستتون بذارین تا کاردستی خلاقانه با موضوع پنگوئن درست کنین و خوش بگذرونین.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۳۴ عکس شاید به ساختن یه تراریوم علاقه مند بشین

تا حالا احتمالا پیش اومده گوشه کنار ویترین گل فروشی های شهر چشمتون به تراریوم های خوشگل بیافته و غرق در زیبایی شون بشین حالا براتون یک سری عکس رنگی آوردیم تا با کمکشون بتونین تراریوم های مخصوص خودتون رو درست کنین و طراوت و زیبایی رو به محیط خونه تون اضافه کنین. حتی میتونه یک هدیه ی مناسب هم باشه.

ادامه مطلب...


۳۱ ایده رنگی برای دوختن زیرلیوانی های پارچه ای

امروز با این عکس های رنگی ایده های برای دوختن زیرلیوانی های پارچه ای براتون آوردیم. خیلی از این طرح ها رو میتونین با تیکه هایی از پارچه های قدیمی که اضافه اومدن درست کنین.

ادامه مطلب...


۳۵ ایده رنگی برای خوشگلسازی در خانه با استفاده از صدف ها

خلاقیت بهمون کمک می کنه تا با دید متفاوت و رنگی تری به دنیای اطرافمون نگاه کنیم. عکس هایی که امروز براتون آوردیم ایده هایی برای تزیین خونه با استفاده از صدف ها هستن. اگر شما هم از آخرین باری که به ساحل رفتین کلی صدف جمع کردین اما نمیدونستین باهاشون چیکار کنین، میتونین از این عکس ها کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


۳۰ عکس رنگی که شاید شما رو به ساختن یه جاشمعی ترغیب کنن

اگر در محیطی قرار بگیرین که خلاقیت در اون موج میزنه و پر از وسایل جالب و ایده های نو هست، به پرورش خلاقیت خودتون هم کمک میکنه. برای همین امروز براتون از جاشمعی هایی عکس گذاشتیم که با یکم خلاقیت و تلاش میتونین شبیهشون رو بسازین یا ازشون ایده بگیرین. پس این عکس ها رو حتما ببینین.

ادامه مطلب...


12345...1020...