گزیده سردبیر

۲۳ ایده رنگی برای خوشگلسازی دیوارها با استفاده از پارچه

تصور کنین ک به محیط اطرافتون در خونه نگاهی میندازین و چشمتون به یک اثر هنری خلاقانه، که کار دست خودتون هست میفته، نه تنها خونه تون زیبا تر شده بلکه شما هم به خاطر خلاقیتی که به خرج دادین پر از حس خوب میشین. این کاردستی ها که با پارچه و برای خوشگلسازی دیوار هستن رو ببینین و اگر یه دیوار خالی دارین دست به کار بشین

ادامه مطلب...


۳۳ ایده رنگی برای ساخت آویزهای زمستونی

هر فصلی، زیبایی ها و ویژگی های دوست داشتنی خاص خودش رو داره که میتونیم با کمک گرفتن از اون ها، خونه مون رو خوشگلسازی کنیم و حال و هوای دلنشین اون فصل رو به اتاق هامون بیاریم. اگر به دکوراسیون زمستونی علاقه دارین اینجا قبلا ایده هایی برای تزئین میز غذای زمستونی گذاشتیم  در این مطلب هم ایده هایی برای ساختن آویزهای زمستونی آوردیم تا ازشون برای خوشگلسازی خونه تون و یا حتی تزئین درخت کریسمس استفاده کنین.  

ادامه مطلب...


۴۴ ایده برای خوشگلسازی تخت با بافتنی های گرم و نرم

ما میتونیم بسته به فصل های مختلف سال، تغییراتی جزئی تو دکوراسیون خونه به وجود بیاریم و حال و هوای متفاوتی ایجاد کنیم. این تغییرات کوچیک میتونن تاثیر زیادی روی روحیه ما و بقیه اعضای خانواده بذارن. مثلا انداختن یک تکه بافتنی روی تخت ایده خوبی برای یک دکوراسیون گرم و نرم تو فصل های سرد هست

ادامه مطلب...


۳۸ ایده برای خوشگلسازی دکوراسیون اتاق خواب با رنگ های سفید و صورتی

اتاق خواب از مهم ترین بخش های خونه به حساب میاد. دکوراسیون و رنگ بندی این اتاق معمولا اولین چیزی هست که در شروع یک روز میبینیم و در آخر شب هم باز در همین محیط قرار میگیریم. یک رنگ بندی و چیدمان مناسب میتونه تاثیر زیادی در روحیه ما داشته باشه، رنگ های سفید و صورتی با حس آرامشی که میدن میتونن انتخاب خوبی برای خوشگلسازی و دکوراسیون اتاق خواب باشن

ادامه مطلب...


۴۳ ایده برای اینکه گوشه دنج و خلوت خودتون رو بسازین

داشتن یک گوشه دنج و خلوت توی خونه میتونه به آرامش بیشترتون کمک کنه. این مکان میتونه توی بالکن، کنار اتاق یا یک بخشی از خونه باشه، برای درست کردن اون هم نیاز به وسایل زیادی نیست، چندتا گلدون، چندتا بالشت یا پشتی و ... بسته به سلیقه تون میشه استفاده کرد.

ادامه مطلب...


۴۲ عکس رنگی که ایده هایی برای ساخت نگهدارنده عکس دارن

حالا که خیلی ها برای نگهداری عکس ها از قاب استفاده می کنن ما میتونیم کار متفاوتی انجام بدیم. اینجا براتون یک عالمه عکس رنگی از نگهدارنده عکس آوردیم که میتونین ازشون ایده بگیرین.

ادامه مطلب...


۴۰ ایده رنگی برای استفاده از پلیورهای بافتنی قدیمی در دکوراسیون خونه

اکثر کارهای هنری و ایده های خلاقانه، از یک نگاه متفاوت شروع میشن. مثلا اگر به همین پلیورهای قدیمی با یک دید تازه نگاه کنیم، دیگه لباس های به دردنخور نیستن و میتونن منشا یک عالمه کار هنری و جالب باشن و حتی بخشی از دکوراسیون خونه ی ما رو تشکیل بدن.

ادامه مطلب...


۲۹ ایده خوشگلسازی برای کسانی که به طرح های کهکشانی علاقه دارن

اگر طرفدار طرح های کهکشانی هستین و این نقش و رنگ آبی و بنفش بهتون حس خوبی میده، پس چرا ازشون در خوشگل سازی خونه و وسایل اطراف استفاده نمی کنین؟ اینطوری کلی بهونه ی ریز و درشت خوشحال سازی در اطراف خودتون دارین. اگر هم هنوز ایده ای برای این کار به ذهنتون نمیرسه، ما با این مجموعه عکس بهتون کمک می کنیم.

ادامه مطلب...