گزیده سردبیر

۲۹ ایده خوشگلسازی برای کسانی که به طرح های کهکشانی علاقه دارن

اگر طرفدار طرح های کهکشانی هستین و این نقش و رنگ آبی و بنفش بهتون حس خوبی میده، پس چرا ازشون در خوشگل سازی خونه و وسایل اطراف استفاده نمی کنین؟ اینطوری کلی بهونه ی ریز و درشت خوشحال سازی در اطراف خودتون دارین. اگر هم هنوز ایده ای برای این کار به ذهنتون نمیرسه، ما با این مجموعه عکس بهتون کمک می کنیم.

ادامه مطلب...


۲۲ ایده عکس رنگی که شاید شما رو به خوشگلسازی با گل های آفتابگردان علاقه مند کنن

طبیعت، منبعی از انرژی و حال خوب هست که میتونه به سرعت روحیه مون رو عوض کنه. درسته که گل های طبیعی عمر کمی دارن، اما اگر از اون ها برای زیباسازی خونه استفاده کنیم، میتونن طراوت و تازگی رو به محیط اطرافمون بیارن. خصوصا اگر خودمون اون ها رو تزئین کنیم و در چیدمانشون نقش داشته باشیم. این عکس های رنگی بهتون در زمینه ی تزئین خونه با گل های آفتابگردان کمک می کنن.

ادامه مطلب...


۳۳ ایده برای خلاقیت در دکوراسیون با استفاده از نوار کاست های قدیمی

شاید خیلی از شماها یادتون بیاد که قدیم ترها چقدر از نوار کاست استفاده می کردیم و خبری از تکنولوژی های امروزی نبود. اما الآن اون نوارها ته کمد یا انباری خاک می خورن و فقط خاطره ای از روزهای قدیم هستن. اما امروز عکس های رنگی از ایده هایی آوردیم که بهتون کمک می کنن تا از این نوار کاست های قدیمی در دکوراسیون خونه استفاده کنین.

ادامه مطلب...


۲۹ عکس رنگی که شاید شما رو ترغیب کنن تا پنجره هاتون رو با گل و گلدون خوشگلسازی کنین

پنجره ها چشم های خونه هستن و خوشگلسازی اون ها نه تنها حس خوبی به شما میده، بلکه منظره بیرون خونه رو هم خوشگل میکنه و میتونه حس خوبی به عابرهایی که اون ها رو میبینن هدیه کنه. یادتون باشه اگر در خونه های آپارتمانی زندگی میکنین جلوی پنجره ها یک جای خوب برای قرار دادن گیاهانتون هست. این عکس های رنگی ایده های جالبی در همین زمینه بهتون میدن.

ادامه مطلب...


۴۳ ایده رنگی که در جدا کردن بخش های مختلف خونه میتونن بهتون کمک کنن

خونه جایی هست که بهمون حس آرامش و راحتی میده، اگر در طراحی و چیدمان از خلاقیت و هنر خودمون استفاده کنیم باعث میشه حس بهتری از محیط بگیریم. اگر دوست دارین بخش هایی از خونه رو از هم مجزا کنین، این ها ایده ها بهتون کمک می کنن.

ادامه مطلب...


۲۶ ایده روش خلاقانه برای پر کردن ظروف روی میز

اگر چندتا ظرف خالی و هماهنگ با دکوراسیون خونه تون دارین بیارینشون و بذارین روی میز. چون ما یک عالمه ایده ی خلاقانه براتون پیدا کردیم که میتونین ازشون برای پر کردن این ظرف ها کمک بگیرین. اینطوری هم ظاهر جدید و متفاوتی به چیدمان خونه میدیم و هم بهونه ای برای شاد تر شدن روزمون میسازیم. این کار هزینه ی زیادی هم نداره پس دست به کار بشین.

ادامه مطلب...


۲۸ ایده رنگی برای دکوراسیون آشپزخونه با استفاده از طرح های خال خالی

تا حالا به استفاده از طرح خال خالی برای خوشگل سازی دکوراسیون آشپزخونه فکر کردین؟ این طرح ها میتونن با وسایل ست بشن و هارمونی شاد و جالبی رو برای خونه تون ایجاد کنن. اگر به این طرح علاقه مند هستین اما تا الآن ایده ای برای استفاده ازش نداشتین ما با این مجموعه عکس رنگی به کمکتون اومدیم.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۲۱ عکس شاید به استفاده از طرح ماه در کوراسیون خونه علاقه مند بشین

موضوعات مختلفی هستن که میتونین ازشون برای دکوراسیون خونه الهام بگیرین. مثلا اگر به ماه و طرح های مرتبط به اون علاقه دارین امروز عکس هایی آوردیم به بهتون کمک می کنن تا برای دیزاین خونه تون ازشون استفاده کنین.

ادامه مطلب...


12345...1020...