گزیده سردبیر

۲۶ ایده رنگی برای اینکه لاک هاتون رو مرتب کنین

آدم های رنگی محیط اطرافشون رو هم رنگی نگه میدارن و این به این معنی هست که همیشه به وسایل اطرافمون نظم و ترتیب بدیم. مثلا برای مرتب کردن لاک ها کلی روش خلاقانه هست که ما اینجا بخشی از این ایده ها رو براتون آوردیم.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۲۸ عکس شاید به ساختن یه دریم کچر علاقه مند بشین

دریم کچر ها با توجه به ظاهر خاص و جالبشون طرفدار های زیادی دارن. ساختن دریم کچر هم خیلی جالب و سرگرم کننده هست و دلیلی برای رنگی تر شدن روزمون به حساب میاد. پس از این عکس ها کمک بگیرین و دست به کار شین تا دریم کچر خودتون رو بسازین و با استفاده از اون دیوار خونه یا اتاق تون رو خوشگلسازی کنید.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۳۰ عکس خلاقانه شاید به ساختن یه آباژور علاقه مند بشین

تا حالا شده به این فکر کنین که بعضی وسایل خونه رو خودتون بسازین؟ یا حتی وسیله های قدیمی رو خوشگلسازی کنین و دوباره ازشون استفاده کنین. اینجا براتون ایده های آوردیم که با کمکشون آباژور ها رو رنگی سازی کنین، یا حتی دست به ار شین و یکی برای خودتون بسازین.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۴۰ عکس شاید به استفاده از یه گلدون در دکوراسیون اتاق خواب علاقه مند بشین

رنگ سبز و طراوت جادویی گل و گیاه همیشه حس خوبی رو به ما منتقل می کنه و حال هوای دلچسب طبیعت رو به خونه های ما میاره. شما چقدر از گلدون ها در دکوراسیون خونه تون استفاده می کنین؟ اینجا ایده هایی آوردیم که برای خوشگل سازی اتاق خواب ها با کمک گلدون بهتون ایده میده.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۵۳ عکس شاید به مراقبت از یه کاکتوس علاقه مند بشین

نگهداری از گل و گیاه می تونه تاثیر زیادی تو روحیه و رفتار ما داشته باشه و دلیلی برای شادتر بودن زندگی مون باشه. اینکه حواستون باشه به موقع بهش آب بدین، خاکش رو عوض کنین و .. باعث میشه حس مسئولیت پذیری در شما تقویت بشه و حتی یه عادت روزانه ی قشنگ و شاد داشته باشین. حالا رنگی رنگی براتون کلی عکس آورده که شاید شما رو به داشتن چند تا گلدون کاکتوس ترغیب کنه.

ادامه مطلب...


۴۸ ایده رنگی برای تزئین روی تختخواب

تختخواب عضو مهمی از اتاق خواب ما هست و می تونیم اون رو با ایده های خیلی زیادی که وجود داره خوشگلسازی کنیم. همین تغییرات کوچیک و جزئی می تونن ظاهر جدید و شادی به دکوراسیون اتاقمون بدن و تو روحیه مون هم تاثیر میذارن. پس اگر شما هم از اون دسته آدم هایی هستین که از دکوراسیون ساده ی تخت خوابتون دست نکشیدین پیشنهاد می کنیم این عکس ها رو ببینین و ایده بگیرین.

ادامه مطلب...


۳۱ ایده برای خوشگلسازی آشپزخونه با کاردستی های رنگی

تا حالا فکر کردین آشپزخونه تون رو رنگی سازی کنین؟ اینطوری وقتی تو فضاش قرار میگیرین حس بهتری دارین و حتی با عشق بیشتری کار می کنین و غذا میپزین. آدم های رنگی همیشه محیط اطرافشون رو پر از دلایل کوچیک شادی آور می کنن. اینجا کلی ایده برای خوشگل سازی آشپزخونه داریم.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۲۳ عکس شاید به استفاده از یه چهارپایه پشمالو علاقه مند بشین

اکثر ما آدم ها اسباب بازی ها و عروسک های پشمالو رو دوست داریم و حس خاصی به حیوونای پشمالو داریم. حالا فکر کنین گوشه ی پذیرایی تون یه چهارپایه ی پشمالو داشته باشین، کلی میتونه فضای اتاقتون روعوض کنه. از این چهارپایه ها می تونین به عنوان میز و یا زیرپایی هم استفاده کنین. کلی ایده براتون داریم و اصلا هم درست کردنشون کار سختی نیست.

ادامه مطلب...


12345...1020...