گزیده سردبیر

چالش یک هفته خلوت سازی با رنگی رنگی

یک هفته میتونه زمان مناسبی برای شروع تغییرات مهم در سبک زندگیمون باشه، میتونیم از این هفت روز استفاده کنیم و عادت جدیدی در خودمون ایجاد کنیم یا رفتار نامناسبی رو کنار بگذاریم. فقط کافیه برنامه مناسبی برای این کار داشته باشیم و سعی کنیم هرروز قدمی در راستای هدفی که تعیین کردیم برداریم.

ادامه مطلب...


۵ عادت رنگی برای خونه زندگی مرتب تر

یک آدم رنگی سعی می کنه تا انرژی و حال خوبی که در وجودش داره رو در بخش های مختلف زندگیش نشون بده. داشتن یک خونه ی تمیز و مرتب نشون دهنده ی سلیقه ی صاحب خونه هست و میشه از این طریق حس خوب و راحتی رو به افراد دیگه منتقل کرد.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – ممنون که کمک میکنین تا این مکان تمیز باقی بمونه

ما در دانلود رایگان، کاغذی رو طراحی کردیم که شما می تونین اون رو در مکان های مختلف بچسبونین و از این طریق از آدم های دیگه بخواین تا به نظافت اون بخش توجه کنن. میتونین این کاغذ رو با کیفیت مناسب دانلود کنین و پرینتش کنین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – چالش سی روزه مرتب بودن

نظم و ترتیب تاثیر مثبت زیادی تو زندگیمون داره، شاید یکی از مهم ترین تاثیراتش آرامشی باشه که به ذهنمون میده، مثلا اگر کارهامون رو روی یک نظم خاصی انجام بدیم یا حتی اتاق و کمد مرتب تری داشته باشیم سرعتمون بالاتر میره و با آرامش و وقت بیشتری به کارهامون میرسیم. ما هم در دانلود رایگان کاغذی رو طراحی کردیم که برای این کار بهتون کمک می کنه.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته تمیزکاری با رنگی رنگی

آدم های رنگی آدم های شجاعی هستن، از تغییر نمی ترسن و اتفاقا ازش استقبال می کنن. برای اینکه عقیده دارن کیفیت زندگی به این بستگی داره که تلاشت رو بکنی تا امروز بهتر از دیروزت باشی. رنگی رنگی هم دوست داره تو این مسیر بهتر شدن و پیشرفت کردن بهت کمک کنه، برای همین چالش هایی برات طراحی کردیم که در طول یک هفته بهت کمک می کنن رفتار های رنگی تری رو به سبک زندگیت اضافه کنی. موضوع چالش این هفته تمیزکاری هست.

ادامه مطلب...


۳ راه برای ترغیب خودتان به تمیز کردن خانه

انجام کارهای منزل شاید به نظر سخت برسه، اما یک خانه مرتب و تمیز تاثیر خیلی خوبی روی روان و ذهن ما دارد و باعث آرامش میشود، در اینجا راه هایی برای ترغیب خودتان به تمیز کردن خانه پیشنهاد داده ایم.

ادامه مطلب...


فکت گرافی – علامت های شستشو رو بشناسیم

برای داشتن لباس های مرتب و منظم لازمه که قبل از اینکه لباسی رو بشوریم، به علامت هایی که روی اون نوشته میشه که درمورد نوع شستشوی لباس اطلاعاتی بهمون میده توجه کنیم. این فکت گرافی کمکتون میکنه که این علامت ها رو بشناسید .

ادامه مطلب...


نکته های روزانه رنگی رنگی برای شستشو – ۳۱ اردیبهشت

ماموریت ما در رنگی رنگی این هست که مطالب مفید و کوتاه و ساده ای تهیه کنیم که باعث بهتر شدن زندگی روزمره آدم های رنگی بشه. این بار با یک بغل مطالب کوتاه و مفید راجع به شست و شو اومدیم. این تصویر در ابعادی طراحی شدن که می تونید به راحتی در شبکه های اجتماعی و گروه های وایبر و واتس آپ و لاین و تلگرام و … به اشتراک بگذارید و یا در موبایل یا کامپیوترتون ذخیره کنید و آرشیوی از نکات مفید و کوتاه نگهداری کنید :)

ادامه مطلب...