گزیده سردبیر

بررسی محصول – پلنر فصلی

بررسی محصول این دفعه کمی با قسمت های قبلی متفاوت هست. ماجرا از این قراره که آدم رنگی ها مدتی بود میگفتن پس تکلیف پسرهای رنگی رنگی چی میشه؟ یک محصول هم برای اونها طراحی کنید! ، اینطوری شد که ما صاحب یک عضو جدید در فروشگاه رنگی رنگی شدیم که اسمش پلنر فصلی هست. اما بعد متوجه شدیم کلی دختر رنگی هم این محصول رو کلی دوست دارن. حالا بخش کنترل کیفیت فروشگاه تصمیم گرفته با دو نفر از آدم رنگی ها که پلنر فصلی رو خریداری کردن صحبت بکنه و نظرشون رو بپرسه.

ادامه مطلب...


بررسی محصول – استیکر پلنرساز جهانگردی

امروز بررسی محصول استیکر پلنرساز جهانگردی رو با کمک یکی از آدم رنگی ها نوشتیم، صبا یکی از اون آدم رنگی ها هست که به تازگی سفر کردن رو شروع کرده و حالا میخواد برامون بگه که چطوری برای خودش پلنر سفر ساخته، پس در ادامه با ما باشید.

ادامه مطلب...


بررسی محصول – بوکمارک های فروشگاه رنگی رنگی را بهتر بشناسید

بوکمارک مگنتی عضو جدید خونواده ی رنگی هاست که چند مدتیه به فروشگاه اومده، یک محصول متفاوت برای آدم رنگی های کتابخون. اما امروز می خوایم بوک مارک های مگنتی و بوک مارک های کاغذی رو با هم مقایسه کنیم و ببینیم هر کدوم چه کاربرد و استفاده هایی میتونن داشته باشن.

ادامه مطلب...


بررسی محصول – با پیکسل های رنگی بیشتر آشنا بشید

کوچک ترین و شاید یکی از پرطرفدارترین محصولات رنگی رنگی گردالی های رنگارنگی هستن که در بخش پیکسل فروشگاه نشستن. شاید به بزرگی یک دفتر پلنر نباشن اما کلی در روزمرگی ها میتونن تاثیر گذار باشن. امروز میخوایم بیشتر در موردشون بدونیم.

ادامه مطلب...


بررسی محصول – کارت پستال های خوشمزه

پک های کارت پستال آشپزی ده تایی هستن، روی هر کارت یک جمله ی خوشمزه نوشته شده، جمله ای که بی ربط به آشپزی نیست. پشت کارت هم طوری طراحی شده که می تونید یک دستور غذایی رو توش یادداشت کنید. اینجا چندتا کاربرد برای این کارت پستال ها نوشتیم.

ادامه مطلب...


بررسی محصول – یک دفتر رنگی با یک عالمه کاربرد رنگی

دفتر خط دار برخلاف دفترهای دیگه ی فروشگاه با موضوع خاصی طراحی نشده. امروز می خوایم این دفتر رنگی رو بررسی کنیم که در دو رنگ زرد و سورمه ای تولید شده.

ادامه مطلب...


با عادت های جدید زندگی رنگی بسازید

زندگی ما مجموعه ای از عادت های ما هستش، هر عادتی حتی به ظاهر کوچک میتونه در طولانی مدت تاثیر زیادی بر روی زندگی ما بذاره و این تاثیر در تمامی بخش های سلامت جسمی، سلامت روحی، موفقیت و .. به مرور زمان مشهود تر میشه.

ادامه مطلب...


بررسی محصول – یک گزارش از سه مشتری جوراب رنگی رنگی

جوراب های آسمونی با ابرهای قلمبه و سفید مدتی هست که به فروشگاه اومده، تیم کنترل کیفیت رنگی رنگی پیش از رونمایی این محصول کلی زمان گذاشتن و نخ های مختلف و طرح های قشنگ رو بررسی کردن تا یک محصول با کیفیت رو تولید بکن . بر خلاف جوراب هایی که شاید امروز بیشتر ببینید جوراب رنگی رنگی تولید ایران هست و از نخ پنبه تهیه شده. اما برای اینکه نظر آدم رنگی ها برامون خیلی مهم هست سه نفر که این محصول رو خریداری کردن رو به صورت رندوم انتخاب کردیم و نظرشون رو در مورد جوراب های ابر...

ادامه مطلب...