گزیده سردبیر

ایرانگردی رنگی – روستای آهار

کشور دوست داشتنی ما ایران، یک عالمه جا برای دیدن داره، برای یاد گرفتن و لذت بردن. پر از فرهنگ ها و رسومات مختلف و پر از رنگ و زیبایی هایی که میشه بهشون افتخار کرد. رنگی رنگی تصمیم داره در بخش ایران گردی رنگی،تجربه ی جدیدی رو باهاتون شریک بشه. به این صورت که ما با مسافر رنگی خوش ذوق همراه می شیم و مناطقی که بهشون سفر می کنه رو از قاب دوربینش میبینیم و اینطوری باهاش هم مسیر میشیم. امروز رو با ما همسفر بشین تا سری به روستای آهار بزنیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای اینکه به سفر علاقه مند شوید

سفر یعنی زندگی. یا به تعریف دیگه سفر میتونه یک کلاس درس باشه. راهی برای شناخت تاریخ و فرهنگ های مختلف برای پیدا کردن دوست های جدید و برای بزرگ تر کردن دنیامون. یادتون باشه که برنامه ریزی برای سفر میتونه شمارو یک قدم بهش نزدیک تر کنه . میتونین در ادامه نقل قول های از انسان های معروف رو در باره ی سفر کردن بخونین و شاید دوست داشته باشین اونهارو جایی برای خودتون یادداشت کنین.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – کاغذ برنامه ریزی سفر

تو دانلود رایگان ای هفته براتون کاغذی رو طراحی کردیم که قراره دستیار برنامه ریزی شما برای یه سفر عالی باشه ! پس بدویین این کاغذ رو با کیفیت عالی پرینت کنین و جزییات سفر آینده تون رو بنویسین. حتی اگه برنامه ای هم ندارین به این زودی ها مطمئن باشین با نوشتنش کم کم همه چی جور میشه.

ادامه مطلب...


بررسی محصول – استیکر پلنرساز جهانگردی

امروز بررسی محصول استیکر پلنرساز جهانگردی رو با کمک یکی از آدم رنگی ها نوشتیم، صبا یکی از اون آدم رنگی ها هست که به تازگی سفر کردن رو شروع کرده و حالا میخواد برامون بگه که چطوری برای خودش پلنر سفر ساخته، پس در ادامه با ما باشید.

ادامه مطلب...


۵۴ عکس رنگی که شاید شما رو به ساختن اسکرپ بوک سفر ترغیب کنن

تا حالا فکر کردین که به جز عکس و فیلم، یادگاری های دیگه ای هم از سفر نگه دارین؟ مثلا بلیط سفر، یه برگ خشک از پارکی که رفتین، حتی یه چای کیسه ای خشک شده، بلیط موزه و باغ وحش و یه عالمه چیزهای جالب. اسکرپ بوک سفر به شما کمک میکنه تا جزئیات قشنگ سفر رو به همراه یادگاری، عکس یا نقاشی و .. نگه دارین تا خاطراتتون همیشگی بشن. در اینجا ایده هایی برای ساختن اسکرپ بوک سفر گذاشتیم.

ادامه مطلب...


دانلود رایگان – لیست سفرهایی که باید بروم

یک آدم رنگی هم رویاپردازه و هم ماجراجو، پس چه خوب که زمانی رو برای رویاپردازی در مورد ماجراجویی هاتون بذارید. رنگی رنگی در بخش دانلود رایگان این هفته یک لیست « برای سفرهایی که باید بروم » گذاشته. این فایل رو با کیفیت بالا از همینجا دانلود کنید و پرینت بگیرید، حالا فکر کنید دوست دارید به چه مقصدهایی سفر کنید.

ادامه مطلب...


سفر به تایلند با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – در یک نگاه

تایلند کشور جنگل های سرسبز، سواحل با شن های سفید، خرابه های تاریخی و معابد منحصر به فرد است. بازارهای شناور و توک توک سواری از موارد جالبی است که میتوانید در این کشور تجربه کنید. فرهنگ مردم این کشور و دین آنها هم میتواند برای کسانی که به دیدن فرهنگ های مختلف علاقه دارند جالب باشد.

ادامه مطلب...


سفر به تایلند با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – روز ششم

مقصد این هفته ما کشور تایلند هست :) بیاین با هواپیمای خیالی رنگی رنگی یک هفته به این کشور سفر کنیم و هر روز یه عالمه مطالب جذاب در این مورد یاد بگیریم :) امروز روز ششم تایلند گردی هست و اطلاعاتی برای سفر به این کشور از تجربه ی توریست ها براتون میذاریم.

ادامه مطلب...


12345...102030...