گزیده سردبیر

گزیده سال ۹۶ – ۱۰ مطلب برتر در زمینه ماسک خانگی

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 10 مطلب برتر در زمینه ماسک خانگی رو ببینید.

ادامه مطلب...


گزیده سال ۹۶ – ۸ مطلب برتر در زمینه طراحی و خوشگلسازی ناخن ها

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 8 مطلب برتر در زمینه طراحی و خوشگلسازی ناخن ها رو ببینید.

ادامه مطلب...


۳۵ ایده ساده برای طراحی ناخن قلب قلبی

کارهای زیادی هست که میتونیم برای رنگی کردن یک روزمون انجام بدیم. مثلا اینکه یه نوشیدنی خوشمزه درست کنیم، موهامون رو قشنگ کنیم یا لاک بزنیم. کارهایی که فقط و فقط برای دل خودمون انجام میشن و به ما ذهن ما این پیام رو میرسونن که «تو مهمی». اینجا ایده هایی برای طراحی ناخن قلب قلبی گذاشتیم، ازشون ایده بگیرید و ناخن هاتون رو خوشگل کنید. :)

ادامه مطلب...


۳۸ ایده رنگی برای طراحی ناخن زمستونی

یه آدم رنگی برای خودش و زیباییش زمان میذاره چون این کار برای پرورش عزت نفس و داشتن یک زندگی شاد ضروری هست. حالا فرقی نداره ناخن تون بلند هست یا کوتاه اگر به طراحی ناخن علاقه دارید، مهم این هست که گاهی وقت ها برای دل خودتون زمانی رو بذارید و روی اون ها هنرمنمایی کنید. اینجا ایده هایی برای طراحی ناخن زمستونی گذاشتیم :)

ادامه مطلب...


چالش یک هفته مراقبت از مو با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه . با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم. چالش این هفته مراقبت از مو هست.

ادامه مطلب...


۳۴ ایده برای طراحی رنگی رنگی روی ناخن

سبک زندگی رنگی یعنی اینکه یادبگیریم با بهانه ای کوچیک شاد باشیم ، لاک زدن میتونه یه بهونه قشنگ برای رنگی کردن روزهامون باشه. در واقع هر وقت که به خودتون توجه کنید و کاری برای زیبایی و .. انجام بدید یک قدم برای بالا بردن عزت نفس تون برمیدارید. اینجا ایده هایی برای طراحی رنگی رنگی روی ناخن ها گذاشتیم.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته مراقبت از پوست با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه . با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم. چالش این هفته مراقبت از پوست هست.

ادامه مطلب...


۴۵ ایده رنگی برای طراحی روی ناخن با لاک صورتی

شما میتونید با کمی خلاقیت یک تیپ خاص خودتون بسازید و حسابی ازش لذت ببرید، به همه بخش های تیپ تون توجه کنید، حتی جزئی ترین بخش ها مثل زیورآلات و لاک! اینجا ایده هایی برای خوشگلسازی ناخن با لاک صورتی گذاشتیم.

ادامه مطلب...


12345...102030...