گزیده سردبیر

۵ ایده رنگی برای داشتن ظاهری زیبا

برای اینکه ظاهری زیبا داشته باشیم نیازی به صرف هزینه های زیاد نیست. میشه با کارها و ایده های ابتدایی قدم های موثری در این مسیر برداشت. امروز ایده هایی رنگی در ارتباط با این موضوع براتون آوردیم که میتونین ازشون کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


۵۰ ایده رنگی برای طراحی ناخن با استفاده از خط ها

این که به زیبایی ناخن هاتون توجه کنین و بهشون رسیدگی کنین نیازی به ناخن های بلند یا مصنوعی و کاشته شده نیست، یک عالمه طرح قشنگ و خلاقانه وجود داره که میتونین روی ناخن های طبیعی و کوتاه خودتون هم پیاده کنین. اگر به طرح های ساده و مینیمال علاقه دارین اینجا چند ایده برای طراحی ناخن با استفاده از خط ها داریم.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته مراقبت از پوست دست و ناخن ها با رنگی رنگی

موضوعی که برای چالش این هفته در نظر گرفتیم مراقبت از پوست دست و ناخن ها هست. با عمل کردن به نکات و ایده هایی که در این هفته طرح شده می تونیم هر روز یک قدم کوچیک به سمت رنگی تر شدن بر داریم. در پایان هفته می تونیم عملکرد خودمون رو بررسی کنیم و از این که برای بهتر شدن تلاش کردیم، کلی به خودمون افتخار کنیم و پر از حس خوب بشیم.

ادامه مطلب...


۱۵ ایده رنگی برای طراحی ناخن ستاره ای

بهونه های کوچیک و بزرگ زیادی هست که می تونن باعث بشن حس بهتری داشته باشیم. مثلا خوشگل سازی ناخن ها. زمانی که شما برای زیبا سازی ناخن ها تون صرف می کنین بهتون یادآوری می کنه که چقدر به خودتون اهمیت میدین و به خودتون احترام میذارین. اینجا براتون ایده هایی آوردیم تا ناخن های ستاره ای داشته باشین. ازشون ایده بگیرین و اگر دفعه ی بعد نیاز به تقویت روحیه داشتین ازشون استفاده کنین :)

ادامه مطلب...


۳۲ ایده رنگی برای خوشگلسازی موهای فرفری

فرقی هم نداره موهات صافه باشه یا فر، برای هر کدوم یه عالمه روش خوشگل سازی وجود داره که می تونی ازشون استفاده کنی و به موهای زیبایی که داری افتخار کنی، اینطوری اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنی و هر بار هم از جلوی آینه رد میشی یه لبخند بزرگ روی صورتت نقش می بنده. در این مطلب کلی ایده برای خوشگل سازی موهای فرفری آوردیم.

ادامه مطلب...


۲۹ ایده رنگی برای طراحی ناخن با طرح های راه راه

آدم های رنگی خودشون رو دوست دارن و این موضوع میشه سرچشمه ی اعتماد به نفسشون. یکی از روش هایی که میتونیم به کمکش نشون بدیم چقدر به خودمون اهمیت میدیم و خودمون رو دوست داریم، رسیدگی و توجه به زیبایی هست. برای همین رنگی رنگی براتون عکس هایی از طرح های مختلف خوشگل سازی ناخن ها آورده که ازشون ایده بگیرین و پر از حس خوب بشین.

ادامه مطلب...


۴۲ ایده برای طراحی روی ناخن ها با لاک نعنایی

یک آدم رنگی همیشه به خودش احترام میذاره و به زیبایی ظاهرش اهمیت میده. مثلا همیشه حواسش به نظم و ظاهر ناخن هاش هست و اون ها رو زیبا و مرتب نگه میداره. رنگی رنگی هم امروز براتون کلی ایده ی طراحی ناخن با لاک نعنایی آورده که میتونین استفاده کنین.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته پوست سالم و شاداب با رنگی رنگی

به وجود آوردن تغییرات بزرگ توی زندگی لزوما به معنی برداشتن قدم های خیلی بزرگ نیست. همین که سعی کنی امروز یک ذره بهتر، رنگی تر و قوی تر از دیروز باشی به مرور زمان میتونی تغییرات بزرگ رو ایجاد کنی. به همین دلیل هر هفته یک چالش در رابطه با موضوعی خاص تعیین می کنه، با این هدف که عادت های خوب و زیبا رو کم کم به زندگی هامون اضافه کنیم. موضوع چالش این هفته پوست سالم و شاداب هست.

ادامه مطلب...


12345...102030...