گزیده سردبیر

۳۲ ایده رنگی برای خوشگلسازی موهای فرفری

فرقی هم نداره موهات صافه باشه یا فر، برای هر کدوم یه عالمه روش خوشگل سازی وجود داره که می تونی ازشون استفاده کنی و به موهای زیبایی که داری افتخار کنی، اینطوری اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنی و هر بار هم از جلوی آینه رد میشی یه لبخند بزرگ روی صورتت نقش می بنده. در این مطلب کلی ایده برای خوشگل سازی موهای فرفری آوردیم.

ادامه مطلب...


۲۹ ایده رنگی برای طراحی ناخن با طرح های راه راه

آدم های رنگی خودشون رو دوست دارن و این موضوع میشه سرچشمه ی اعتماد به نفسشون. یکی از روش هایی که میتونیم به کمکش نشون بدیم چقدر به خودمون اهمیت میدیم و خودمون رو دوست داریم، رسیدگی و توجه به زیبایی هست. برای همین رنگی رنگی براتون عکس هایی از طرح های مختلف خوشگل سازی ناخن ها آورده که ازشون ایده بگیرین و پر از حس خوب بشین.

ادامه مطلب...


۴۲ ایده برای طراحی روی ناخن ها با لاک نعنایی

یک آدم رنگی همیشه به خودش احترام میذاره و به زیبایی ظاهرش اهمیت میده. مثلا همیشه حواسش به نظم و ظاهر ناخن هاش هست و اون ها رو زیبا و مرتب نگه میداره. رنگی رنگی هم امروز براتون کلی ایده ی طراحی ناخن با لاک نعنایی آورده که میتونین استفاده کنین.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته پوست سالم و شاداب با رنگی رنگی

به وجود آوردن تغییرات بزرگ توی زندگی لزوما به معنی برداشتن قدم های خیلی بزرگ نیست. همین که سعی کنی امروز یک ذره بهتر، رنگی تر و قوی تر از دیروز باشی به مرور زمان میتونی تغییرات بزرگ رو ایجاد کنی. به همین دلیل هر هفته یک چالش در رابطه با موضوعی خاص تعیین می کنه، با این هدف که عادت های خوب و زیبا رو کم کم به زندگی هامون اضافه کنیم. موضوع چالش این هفته پوست سالم و شاداب هست.

ادامه مطلب...


۳۵ ایده برای طراحی روی ناخن ها با لاک سرمه ای

آدم های رنگی به خودشون اهمیت میدن، خودشون رو تشویق می کنن و بابت تلاش هایی که کردن از خودشون سپاس گزاری می کنن. این سپاس گزاری میتونه خریدن یک لاک خوش رنگ باشه و وقت گذاشتن برای طراحی و خوشگلسازی ناخن هامون. امروز بیاین بابت تموم تلاش هایی که کردین به ناخن هاتون رسیدگی کنین تا در نهایت با نگاه کردن به ناخن هاتون کلی خوشحال بشین. رنگی رنگی هم کلی ایده برای طراحی ناخن با لاک سرمه ای آورده.

ادامه مطلب...


۵۴ ترکیب رنگ از لاک ها برای ناخن های رنگی

یه آدم رنگی به خودش اهمیت میده و این موضوع رو تو همه ی کارهاش ثابت می کنه، مثلا رنگی سازی ناخن هاش. رنگی رنگی هم چون دوست داره به رنگی تر شدن دنیای اطرافش کمک کنه، برای خوشگل سازی ناخن هاتون کلی ایده ی بامزه آورده شماهم بدویین لاک هاتون رو بچینین جلوتون و ناخن هاتون رو رنگی سازی کنین. مطمئن باشین بعدش کلی با نگاه کردن به دست و پاهاتون حس خوب میگیرین.

ادامه مطلب...


گزیده سال ۹۶ – ۱۰ مطلب برتر در زمینه ماسک خانگی

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 10 مطلب برتر در زمینه ماسک خانگی رو ببینید.

ادامه مطلب...


گزیده سال ۹۶ – ۸ مطلب برتر در زمینه طراحی و خوشگلسازی ناخن ها

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 8 مطلب برتر در زمینه طراحی و خوشگلسازی ناخن ها رو ببینید.

ادامه مطلب...


12345...102030...