گزیده سردبیر

دانلود رایگان – بوم کسب و کار

بوم کسب و کار در واقع ابزار شما برای مدیریت مدل کسب و کارتون هست که از این طریق بتونین اون رو طراحی و توصیف بکنین ! اما هر کدوم از این قسمت ها  رو چطور باید پر کنیم؟ اینجا یک توضیح مختصر براتون اماده کردیم اما کتاب ها و مقالات زیادی در این مورد نوشته شده می تونین ازشون کمک بگیرین.

ادامه مطلب...


۶ پیشنهاد برای زندگی دانشجوهای رنگی

زندگی در زمان دانشجویی میتونه قدم اول برای موفقیت های بزرگ باشه. شما میتونین با قدم های درست در این دوره موتور زندگی رو پر از سوخت تجربه کنین و برای یه پرتاب بلند به سمت آسمون موفقیت ها آماده بشین. در این دوره که تقریبا برای خیلی از افراد فصل اول از زندگی بزرگسالی شون به حساب میاد، کارهای دیگه ای هم به جز درس خوندن هستن که میشه انجام داد و زمینه موفقیت و زندگی رنگی در آینده رو ساخت.

ادامه مطلب...


۸ پیشنهاد رنگی برای گیاهان مناسب محل کار

گیاهان شاید هزینه کمتری از بقیه لوازم دکوری برای دفترهای کار داشته باشن ولی در عوض حس خیلی خوبی به دفتر میدن و با کنترل میزان رطوبت هوا حس راحتی بیشتری در محیط ایجاد میکنن. اینجا پیشنهادهایی براتون داریم که میتونین ازشون برای انتخاب یک گلدون مناسب استفاده کنین:

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که میتونن محیط کارتون رو رنگی کنن

محیط کار جایی هست که در اون ساعات زیادی از روز رو میگذرونیم، تجربه های زیادی به دست میاریم و خیلی چیزها یاد میگیریم. در این محیط ممکن هست گاهی وقت ها کارها پیچیده بشن و نیاز به سخت کوشی بیشتری داشته باشن. این جمله های قشنگ میتونن در این شرایط به ما امید و انگیزه بدن تا با روحیه بهتری ادامه بدیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای انرژی دادن در یک روز سخت کاری

اینکه در روزهای سخت بتونیم انرژی و انگیزه مون رو حفظ کنیم، به خودمون بستگی داره. اما این جملات میتونن بهمون کمک کنن تا با روحیه ی بیشتری ادامه بدیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که کمک میکنن تا در کارهای گروهی بهتر عمل کنین

یک سری کارها هستن که شاید نتونیم به تنهایی از پسشون بر بیام و باید به عنوان عضوی از یک تیم در کنار افراد دیگه کار کنیم و از استعداد و نقاط قوت اعضای اون تیم برای پیشرفت در یک هدف مشترک کمک بگیریم. کار گروهی میتونه بین اعضای خانواده، در مدرسه یا دانشگاه، بین همکارها و ... باشه. نکته ی مهم این هست که بدونیم چه مسئولیتی در قبال یک گروه داریم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای حفظ تعادل بین کار و زندگی

ایجاد تعادل بین بخش های مختلف زندگی راز رسیدن به موفقیت هست. در واقع میشه زندگی رو به دوچرخه ای تشبیه کرد که تنها وقتی تعادل داشته باشه میتونه به راهش ادامه بده و هربار که به جهتی خم بشه و توازنش بهم بریزه، از مسیر خارج میشه. این جملات اهمیت حفظ تعادل بین کار و زندگی رو بهتون یادآوری میکنن.

ادامه مطلب...


۵ عادت رنگی که به موفقیت های بزرگ در کار کمک میکنن

شغل ما بخش مهمی از زندگیمون هست که می تونه تو شاد بودن ما تاثیر بزرگی بذاره. عادت ها و کارهای روزانه ی ما هم می تونن موفقیت های بزرگی رو در زمینه ی شغلی برامون رقم بزنن. در این مطلب 5 عادت موثر رو معرفی کردیم که رعایت کردنشون به عنوان بخشی از سبک زندگی رنگی، میتونه به موفقیت های بزرگ در کار و حرفه منجر بشه.

ادامه مطلب...