گزیده سردبیر

۵ جمله اثربخش برای انرژی دادن در یک روز سخت کاری

اینکه در روزهای سخت بتونیم انرژی و انگیزه مون رو حفظ کنیم، به خودمون بستگی داره. اما این جملات میتونن بهمون کمک کنن تا با روحیه ی بیشتری ادامه بدیم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش که کمک میکنن تا در کارهای گروهی بهتر عمل کنین

یک سری کارها هستن که شاید نتونیم به تنهایی از پسشون بر بیام و باید به عنوان عضوی از یک تیم در کنار افراد دیگه کار کنیم و از استعداد و نقاط قوت اعضای اون تیم برای پیشرفت در یک هدف مشترک کمک بگیریم. کار گروهی میتونه بین اعضای خانواده، در مدرسه یا دانشگاه، بین همکارها و ... باشه. نکته ی مهم این هست که بدونیم چه مسئولیتی در قبال یک گروه داریم.

ادامه مطلب...


۵ جمله اثربخش برای حفظ تعادل بین کار و زندگی

ایجاد تعادل بین بخش های مختلف زندگی راز رسیدن به موفقیت هست. در واقع میشه زندگی رو به دوچرخه ای تشبیه کرد که تنها وقتی تعادل داشته باشه میتونه به راهش ادامه بده و هربار که به جهتی خم بشه و توازنش بهم بریزه، از مسیر خارج میشه. این جملات اهمیت حفظ تعادل بین کار و زندگی رو بهتون یادآوری میکنن.

ادامه مطلب...


۵ عادت رنگی که به موفقیت های بزرگ در کار کمک میکنن

شغل ما بخش مهمی از زندگیمون هست که می تونه تو شاد بودن ما تاثیر بزرگی بذاره. عادت ها و کارهای روزانه ی ما هم می تونن موفقیت های بزرگی رو در زمینه ی شغلی برامون رقم بزنن. در این مطلب 5 عادت موثر رو معرفی کردیم که رعایت کردنشون به عنوان بخشی از سبک زندگی رنگی، میتونه به موفقیت های بزرگ در کار و حرفه منجر بشه.

ادامه مطلب...


۵ عادت رنگی برای کاهش کسالت در محل کار

اگر کاری رو با انرژی و حس خوب انجام بدیم، خیلی راحت تر در مسیر پیش میریم و نتایج بهتری میگیریم. پس باید سعی کنیم حتی وقتی کسل و بی حوصله هستیم با راه کارهای مناسب، کسالت رو از خودمون دور کنیم. اینطوری میتونیم هر روز یک قدم به سمت موفقیت شغلی و زندگی حرفه ای برداریم و حتی این انرژی و حال خوب رو به اطرافیانمون هم منتقل کنیم.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته یک هفته مدیریت زمان با رنگی رنگی

چالش این هفته ی رنگی رنگی مدیریت زمان هست. ما هرروز با عمل کردن به برنامه ای که پیشنهاد شده، یک قدم در این مسیر پیش میریم و در پایان هفته می تونیم نتیجه ی این کار رو بررسی کنیم و تصمیم بگیریم که دوست داریم این رفتار رو به بخشی از سبک زندگی مون تبدیل کنیم یا نه.

ادامه مطلب...


فکت گرافی – ۵ باید اخلاقی در رفتار با همکارها

وقتی شاغل هستین، زمان زیادی از روزتون رو در محل کار و در ارتباط با همکارانتون میگذرونین. اینکه در این مدت چه نوع رفتار داشته باشین و چه مهارت های ارتباطی ای رو به کار بگیرین بهتون کمک می کنه تا خودتون و همکارانتون آرامش بیشتری رو تجربه کنین و در یک محیط مثبت و سالم بتونین در کارتون پیشرفت کنین.

ادامه مطلب...


فکت گرافی – ۵ باید اخلاقی در مصاحبه شغلی

همیشه اولین برخوردها مهم ترین ها هستن. مصاحبه ی شغلی هم معمولا از جمله "اولین" هایی هست که می تونه روی آینده مون تاثیر مهمی داشته باشه. این برخورد ها می تونه در به دست آوردن اون شغل خیلی موثر باشه، گاهی ممکنه به خاطر یک رفتار نامناسب مهارت های ما نادیده گرفته بشه.

ادامه مطلب...


12345...10...